Trojke

odgovora

Objavljeno

Juce sam bila na serklazu u jednoj privatnoj ordinaciji. Radjen je u totalnoj anesteziji, kratkotrajnoj, nekoj koja je ok za trudnice. Sve je bilo brzo gotovo, nakon pola sata lezanja pustena sam kuci. Nemam nikakve bolove i ne krvrarim.

Ne znam dal je to do spretnosti doktora ili individualne reakcije organizma, al osecam se ko da mi nista nije radjeno.

Jedino me brine sto mi je doktor prognozirao da cu se poroditi bar mesec dana pre termina.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nema nam je Jekic nekoliko dana... :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tetka Empress da izljubi ovu silnu sitnu decicu i posalje poljupce i mama njihovim! :wub:

Jelena, drago mi je da si stigla kuci i da uzivas sa svojim bebicama!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol: :lol: :lol:

Jao, jekic, kakav si ti car! Pravi si drug, znas svakoj cekalici kako je!

Znam da si se unervozila i da imas te ruzne bolove, a posebno to psihicko stanje te dodatno nervira.... Ali prava si jedna trudnica!!

Procitala sam u jednom mahu ovaj tvoj post i zamislila sam kako sedis i objasnjavas celu situaciju, bez ijednog daha, onako ljutito! :P Ljubim te puuuuuuuuuuunoooo!

Ticker samo tutnji, jos malo pa stize drustvo! Dream team! :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hahhaaaa..Jekić mene ti nasmija tvojom mukom :P i iznenadih se ja da već ide 5 mjesec, brzo pođe...Eto još malo stižu plačljivci :wub: kako ćemo se tek tada smijati. Samo hrabro draga moja Jekić, još samo malo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ма тикер одбројва, једнино ме то радује, сутра улазим у 5 месец званично, прошло је више од пола трудноће, само се молим Богу да ово што је остало прође без неких већих комплилација.

Ма све је било ок док нисам почела да једем неслано и лекове за притисак да пијем, много ми је низак притисак, никад изнад 90 и нешто са 50 и нешто, и стално ми се врти од тад у глави, муж ме води у вц јер ме страх да паднем, а не смем да престанем да их пијем док не одем у БГ да видим дал се они слажу, водим листу пристиска и пулса па се надам да ће и њима да буде јасно да ми неодговара овај режим, па се све нешто мислим да је због овако ниског притиска моје лоше расположење изражено.

Raspolozenje ti je od niskog pritiska-sigurno. Pogotovo ako imas inace normalan ili pijes dosta kafe, sada je malo i to sok za organizam, pored ove veeeeeeelike trudnoce.

Ja imam jako nizak pritisak 90/60 i takvo mi je raspolozenje ceo zivot :lol: Cim mi malo skoci, glava me rastura.

Ajde, drzi se, ti si nas zmaj!

Hahhaaaa..Jekić mene ti nasmija tvojom mukom :P i iznenadih se ja da već ide 5 mjesec, brzo pođe...Eto još malo stižu plačljivci :wub: kako ćemo se tek tada smijati. Samo hrabro draga moja Jekić, još samo malo...

Veliki potpis!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jekić, dušo moja, i rastužio i nasmejao me ovaj tvoj post, pogotovo što znaš sve vezano za čekalice, svaki detalj :lol: i gasovi su šou :lol: I to za pritisak, mislim da su kod tebe dr. pogrešili, na osnovu onog jednog merenja, kad si se uplašila pa ti skočio pritisak, oni ti uveli terapiju, zato ti je i nizak sad. Imala si normalan a oni ti ga još više srozali lekovima <_< Čekamo izveštaj u četvrtak, i zamoli za sličice da ti daju :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jekić, dušo moja, i rastužio i nasmejao me ovaj tvoj post, pogotovo što znaš sve vezano za čekalice, svaki detalj :lol: i gasovi su šou :lol: I to za pritisak, mislim da su kod tebe dr. pogrešili, na osnovu onog jednog merenja, kad si se uplašila pa ti skočio pritisak, oni ti uveli terapiju, zato ti je i nizak sad. Imala si normalan a oni ti ga još više srozali lekovima <_< Čekamo izveštaj u četvrtak, i zamoli za sličice da ti daju :)

Slažem se... A znam šta je pritisak 90/50 - obara u krevet, da ne možeš oči da otovriš.

Jekić, mislim da će ti ukinuti terapiju, pogotovo ako tvoj dnevnik pokaže da je bar 2 nedelje nizak pritisak...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Slažem se... A znam šta je pritisak 90/50 - obara u krevet, da ne možeš oči da otovriš.

Jekić, mislim da će ti ukinuti terapiju, pogotovo ako tvoj dnevnik pokaže da je bar 2 nedelje nizak pritisak...

Isto, meni je često takav, ne mogu ni da dišem nekad.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Isto, meni je često takav, ne mogu ni da dišem nekad.

Dešavalo se i da zaspim, ma ne mogu da maknem... Samo raso, ili so i voda - budi za 2 minuta ;)

Sad sam OT, al malko ću samo ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao jekic duso moja, verujem da ti nije lako, al znas za sta se boris, i sve ce se to isplatiti. Ljubim te puno puno :wub: :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao, Jekic, stvarno si carica, znaci kad vidimo da nam se na plusicima sunja neki anonimus da znamo da nas to ti uhodis :P

A za drugi deo posta :( Ne znam, strpi se do te kontrole pa ces videti sta imaju da ti kazu, valjda ce da ti promene ili ukinu tu terapiju ako ti vec ne odgovara.Nemoj mnogo da brines, gledaj da se zanimas necim stalno, da gledas neke komedije, citas neke lagane knjizice, bilo sta sto moze da ti okupira paznju.

A kako ti je mama, jel se oporavila?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ма тикер одбројва, једнино ме то радује, сутра улазим у 5 месец званично, прошло је више од пола трудноће, само се молим Богу да ово што је остало прође без неких већих комплилација.

Ма све је било ок док нисам почела да једем неслано и лекове за притисак да пијем, много ми је низак притисак, никад изнад 90 и нешто са 50 и нешто, и стално ми се врти од тад у глави, муж ме води у вц јер ме страх да паднем, а не смем да престанем да их пијем док не одем у БГ да видим дал се они слажу, водим листу пристиска и пулса па се надам да ће и њима да буде јасно да ми неодговара овај режим, па се све нешто мислим да је због овако ниског притиска моје лоше расположење изражено.

Duso moja draga. SVe ona zna. Znaci ti si taj anonimus sunjalica.

Sigurno ce ti skloniti tu glupu terapiju. Nizak pritisak je bas nezgodan. Inace imam ceo zivot nizak, ali kada i meni jos padne pa to je jeza teska.

Jos i ovo vreme utice

jekić, dušo moja, i rastužio i nasmejao me ovaj tvoj post, pogotovo što znaš sve vezano za čekalice, svaki detalj :lol: i gasovi su šou :lol: I to za pritisak, mislim da su kod tebe dr. pogrešili, na osnovu onog jednog merenja, kad si se uplašila pa ti skočio pritisak, oni ti uveli terapiju, zato ti je i nizak sad. Imala si normalan a oni ti ga još više srozali lekovima <_< Čekamo izveštaj u četvrtak, i zamoli za sličice da ti daju :)

P&P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jekić, dušo moja, i rastužio i nasmejao me ovaj tvoj post, pogotovo što znaš sve vezano za čekalice, svaki detalj :lol: i gasovi su šou :lol: I to za pritisak, mislim da su kod tebe dr. pogrešili, na osnovu onog jednog merenja, kad si se uplašila pa ti skočio pritisak, oni ti uveli terapiju, zato ti je i nizak sad. Imala si normalan a oni ti ga još više srozali lekovima .Čekamo izveštaj u četvrtak, i zamoli za sličice da ti daju

p&p

Jekic draga nasa,ti sa zena zmaj :wub: :wub: :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Iskreno se nadam da ćeš se iz BG vratiti bez lekova ;)

A meni opet pritisak 90 sa 50 "normalan" jel sad vidiš kako je nama sa niskim pritiskom ;) Šalim se ja malo.... A imaj na umu i ovo vreme kakvo je, sačuvaj me bože tako da verovatno i to doprinosi da se tako osećaš.

Jel se u BG zadržavaš?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jekic duso moja,pa nisam te navikla takvu cuti :( Nadam se da ce te to raspolozenje brzo napustiti i da ces opet,vrlo brzo,biti ona nas astara jekic.Ljubi i tebe i te tvoje bebirone puno,puno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Не идем сад уу БГ него сутра идем код нас овде у болницу, а 24. идем за БГ, е сад не знам дал ће да ме задрже, у отпусној листи ми пише могућа хоспитализација, ја се спремам ко да ћу да лежим горе, мада се надам да ме неће оставе.

Мени је нормалан притисак 120/80 зато ми смета овако низак.

ahaaa ja skontala da sutra dolaziš u BG... :unsure: a ako te slučajno zadrže imaćeš posete, ne brini ;) (proštli put si mi "izmakla") ali se ja iskreno nadam da još neko vreme nećeš morati da ležiš u bg ;)

Joj predpostavljam da ti je katastrofa kada je nizak pritisak :( Izdrži još sutra pa valjda će ti ukinuti ili bar smanjiti terapiju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja tebe ljubim svim srcem da se ti nama što pre pridigneš a sutra na kontroli da sve bude superiška ;)

Ćeškaj stomačić i uživaj (koliko možeš)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ма ево данас нисам пила лекове притисак 119/68 пулс 92 и нормално се осећам. Опет сам она стара, а ти сутра да захтеваш ВТО, да не би бесне чекалице и бивше чекалице отишле горе да им направе дармар.

Danas idem ponovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jekić, kad danas ideš kod dr? Kako si danas?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jekic :unsure::(

Što si tužna? Pa je l' rekla da će biti u bolnici danas, javiće se ona večeras ili sutra ujutro ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja razumela da ide samo da uradi briseve i uz,pa sam se zabrinula sto je nema vec

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja razumela da ide samo da uradi briseve i uz,pa sam se zabrinula sto je nema vec

A nee, ostaje ja mislim, skoro ceo dan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jekić, naši lekari su budale. Nikad ništa ne umeju da kažu na noramalan način...

Ja sam sa jednom bebom bila u + sa kilogramima i to 27. Pa sve ok.

Nemoj, molim te da te oni brinu i opterećuju takvim nebulozama.

Nemoj ni da tako crno razmišljaš o tome, važno da ste dobjo, da ne moraš da više uzimaš lek za pritisak osim kad skoči (a ne skače ti od klaže, nego od tvoje glavice koja non stop razmišlja)....

Ljubim vas svo četvoro, :wub: opusti se, a kad dođeš u BG eto mene sa Suncokret podlakćena :) Sad imam tvoju dozvolu :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.