Trojke

odgovora

Objavljeno

Mislimo na jekic!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jekić su uradili serklaž, sve je dobro prošlo, dobro se oseća :)

Ko hoće sa mnom u nedelju u posetu kod nje? Posete su od 14-15h.

Pozdravi je punoooo i izljubi (mene sumnjam da ima volju da vidi ;))...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Suncokret...prenesi joj jedan zagrljaj poslat iz BL...od Filipa i mene.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozdravi je punoooo i izljubi (mene sumnjam da ima volju da vidi ;))...

:lol: Ajde, izgladile ste odnos, to je iza vas ;)

Ok, pozdraviću je naravno od svih vas ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drago mi je da je sve proslo,toliko se plasila,pozdravi je i od mene puno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jekić su uradili serklaž, sve je dobro prošlo, dobro se oseća :)

Ko hoće sa mnom u nedelju u posetu kod nje? Posete su od 14-15h.

Danas sam se čula sa njom i htela da skoknem do nje,međutim,nepuštaju nikog osim muža....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Veliki pozdrav za sve buduce majke!!! Ja sam majka dve prekrasne devojcice a razlog javljanja u ovoj temi je moja prijateljica! Ona je konacno u 45. godini uspela da ostane u drugom stanju. Posto ovde nisu mogi da joj rade vantelesnu jer su u pitanju bile njene jajne celije uputili su je na kliniku u Ceskoj i hvala bogu doduse iz treceg puta je uspelo!!![)] Za sad je sve u redu ali ima problem nemoze da nadje utrogestan od 100mg ima ga za jos neko vreme ali ne zadugo!!! Molim vas ako neko zna gde se moze naci da mi obavezno javi jer ga ona mora obavezno koristiti!!!! Unapred hvala!!! [)]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cula sam se sa Jekic, sad je dobro, kaze da je bas bolelo posle serklaza, sestre su ok, doktore slabo vidja. Najverovatnije ce da je uhvate praznici u bolnici, ne veruje da ce da je puste pre cetvrtka-petka. A cula se i sa Jelenom777, devojcica je izasla iz inkubatora i svi su dobro, hvala Bogu :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bitno je da je sad sve u radu i da su svi ok

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cula sam se sa Jekic, sad je dobro, kaze da je bas bolelo posle serklaza, sestre su ok, doktore slabo vidja. Najverovatnije ce da je uhvate praznici u bolnici, ne veruje da ce da je puste pre cetvrtka-petka. A cula se i sa Jelenom777, devojcica je izasla iz inkubatora i svi su dobro, hvala Bogu :rolleyes:

hvala bogu..veeeliki pozdrav za sve njih t4830.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cula sam se sa Jekic, sad je dobro, kaze da je bas bolelo posle serklaza, sestre su ok, doktore slabo vidja. Najverovatnije ce da je uhvate praznici u bolnici, ne veruje da ce da je puste pre cetvrtka-petka. A cula se i sa Jelenom777, devojcica je izasla iz inkubatora i svi su dobro, hvala Bogu :rolleyes:

Pozdravi je i od mene...pošto se meni ne javlja. Pretpstavljala sam da je boli i da joj nije do kuckanja. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol: Ajde, izgladile ste odnos, to je iza vas ;)

Ok, pozdraviću je naravno od svih vas ;)

Javim ti se već ja :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cula sam se sa Jekic, sad je dobro, kaze da je bas bolelo posle serklaza, sestre su ok, doktore slabo vidja. Najverovatnije ce da je uhvate praznici u bolnici, ne veruje da ce da je puste pre cetvrtka-petka. A cula se i sa Jelenom777, devojcica je izasla iz inkubatora i svi su dobro, hvala Bogu :rolleyes:

poljubac za sve njih..... :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Veliki pozdrav za sve buduce majke!!! Ja sam majka dve prekrasne devojcice a razlog javljanja u ovoj temi je moja prijateljica! Ona je konacno u 45. godini uspela da ostane u drugom stanju. Posto ovde nisu mogi da joj rade vantelesnu jer su u pitanju bile njene jajne celije uputili su je na kliniku u Ceskoj i hvala bogu doduse iz treceg puta je uspelo!!![)] Za sad je sve u redu ali ima problem nemoze da nadje utrogestan od 100mg ima ga za jos neko vreme ali ne zadugo!!! Molim vas ako neko zna gde se moze naci da mi obavezno javi jer ga ona mora obavezno koristiti!!!! Unapred hvala!!! [)]

Caos!

U apoteci isred moje zgrade su za mene porucivali utrogestan od 100mg dok sam ga ja pila. Ne znam da li je sada toliki problem da se poruci, ako je bas velika nestasica, ali sutra ujutru (posto radi i nedeljom pre podne) cu otici do apoteke i pitacu ih moze li se poruciti. Stize u apoteku za dan ili dva. Javicu ti kada bi stiglo ako poruce i koja mu je cena, samo me zanima koliko kutija bi kupila?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Danas sam se čula sa njom i htela da skoknem do nje,međutim,nepuštaju nikog osim muža....

Da, taj dan nisu nikog puštali sem muža, zbog serklaža koji su joj uradili, ali od juče normalno puštaju za vreme posete, proverila sam, danas idem kod nje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da, taj dan nisu nikog puštali sem muža, zbog serklaža koji su joj uradili, ali od juče normalno puštaju za vreme posete, proverila sam, danas idem kod nje.

Aj pozdravi je puno! :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Aj pozdravi je puno! :rolleyes:

I ja se pridružujem i šaljem Jekić i njenim bebicama poljupce! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja se pridružujem i šaljem Jekić i njenim bebicama poljupce! :)

Potpis ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bila kod jekić juče, ona je super, bebice još bolje, pomazila sam čuvene piliće, sve vas puno pozdravlja :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bila kod jekić juče, ona je super, bebice još bolje, pomazila sam čuvene piliće, sve vas puno pozdravlja :)

:rolleyes::wub::rolleyes::wub::rolleyes::wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bila kod jekić juče, ona je super, bebice još bolje, pomazila sam čuvene piliće, sve vas puno pozdravlja :)

:wub: :wub: :wub:

Kad je pustaju kuci

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:wub: :wub: :wub:

Kad je pustaju kuci

Ili danas ili u četvrtak, kače je praznici pa zbog toga u četvrtak.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Veliki pozdrav za sve buduce majke!!! Ja sam majka dve prekrasne devojcice a razlog javljanja u ovoj temi je moja prijateljica! Ona je konacno u 45. godini uspela da ostane u drugom stanju. Posto ovde nisu mogi da joj rade vantelesnu jer su u pitanju bile njene jajne celije uputili su je na kliniku u Ceskoj i hvala bogu doduse iz treceg puta je uspelo!!![)] Za sad je sve u redu ali ima problem nemoze da nadje utrogestan od 100mg ima ga za jos neko vreme ali ne zadugo!!! Molim vas ako neko zna gde se moze naci da mi obavezno javi jer ga ona mora obavezno koristiti!!!! Unapred hvala!!! [)]

Uh bwe. Proverila danas u ovoj mojoj tunguziji ih nema. Ako slucajno saznam gde ima javljam ti na pp.

Cula sam se sa Jekic, sad je dobro, kaze da je bas bolelo posle serklaza, sestre su ok, doktore slabo vidja. Najverovatnije ce da je uhvate praznici u bolnici, ne veruje da ce da je puste pre cetvrtka-petka. A cula se i sa Jelenom777, devojcica je izasla iz inkubatora i svi su dobro, hvala Bogu :rolleyes:

Pa ovo su sve same lepe vesti. Predivno!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :wub: :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ево да се јавим и овде. Ја стигла кући, урађен серклаж у петак, хвала Богу на контроли све је добро, грлић је сад чак и дужи за један милиметар, урадили су ми га превентивно иначе је био добар 35мм али су га урадили за сваки случај.

Бебице сам гледала неколико пута, имамо једну девојчицу и ипак два дечака.

Девојчица је тешка 180гр а дечаци су по 160 гр. Др ми је рекао да бебице за сад лепо напредују а ја добила лекове за притисак и пулс и да једем скроз без соли и да се пазим што се тиче притиска.

:wub: :wub: :wub: Pilici medeni, ljubi ih tetka Luna.

Bitno je da je sve dobro proslo.

Koliki ti je sada pritisak?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ма по мени нормалан, 120/80 углавном, једном ми скочио на 140/80 и они дигли фрку око тога, али добро ја морам да поштујем шта су ми рекли и управо сам појела ручак без грама соли, ваљда ћу се некад навикнути на овај режим :huh:

na sve se covek navikne draga videces,a miszlim da je normalno da ti malo pritisak skoci u trudnoci

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.