Trojke

odgovora

Objavljeno

Opet bolucka stomak, a bebice se igraju što je najvažnije. Ma ima da izdržim do srede ujutru. Tamo moram biti u 7h ujutru. I mora mi biti dobro. Kada sam do sada izdržala, izdržaću još koji dan. Bogu hvala nemam ni trunku sekreta, sukrvice niti plodove vode. Mm mi je malo izmasirao kičmu i odmah mi je bilo lakše, pa sam pomislila da su mi bebe priklještile neki nerv. Moramo biti dobro dečica i ja !!!

:wub: :wub: :wub:

Bas mi je drago da si bolje! Ma neces se ti poroditi pre 9. meseca, bice sve super! :wub:

A reci mi, kad osecas bebice, je l znas da prepoznas svaku posebno (kad se mrda i sutira :) ) ili je to isti osecaj kao sa jednom bebom? (ja ne znam kako je ni sa jednom bebom, ali ovo je sigurno prava zurkica)

Jekic, zamoli ih da ti daju sliku, lepo je imati uspomenu. Znam da uz ne teba raditi mnogo cesto, ali u vanrednim situacijama, kao sto su tri bebice, to je ipak preventiva.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joj, Jekic, ma sve je to normalno, mislim da i tm mora da ima razumevanja za tebe, pa tebe verovatno drmaju hormoni tri puta jace nego "normalne" trudnice :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

evo me , tu sam! sve je u redu kod mene i sutra sam vec 28 nedelja! bebice redovno prave zurku u mom stomaku i imam ponekad utisak da preskacu neke prepone! inace sam dobro samo mi je stomak ogroman i kad malo preteram sa kucnim poslovima pocne kicma da boli. veliki pozdrav od nas za vas !!! :) :) :)

Čestitam na 28 nedelja

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ХРИСТОС ВОСКРЕСЕ

Јелена за два дана идеш у болницу где ћеш да чекаш на миру своје бебице, ипак је лакше кад си под контролом. И ја идем ове недеље на брдо анализа, а јутрос ме боли нешто изнад кука до ребра, мислим да је јетра у питању.

Иначе пуцају ме хормони само тако, немогућа сам, искрено признајем, јутрос сам се расплакала и наљутила на мужа јер ме зове мој мали хипохондар, плакала сам сат времена и истерала га из собе и тако, нисам баш неко друштво у последње време...

Hormoni su čudo :) Ja sam mom rekla da već sad krene da se pripremi jer će da izludi pored mene :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Јелена за два дана идеш у болницу где ћеш да чекаш на миру своје бебице, ипак је лакше кад си под контролом. И ја идем ове недеље на брдо анализа, а јутрос ме боли нешто изнад кука до ребра, мислим да је јетра у питању.

Иначе пуцају ме хормони само тако, немогућа сам, искрено признајем, јутрос сам се расплакала и наљутила на мужа јер ме зове мој мали хипохондар, плакала сам сат времена и истерала га из собе и тако, нисам баш неко друштво у последње време...

Pucaj koliko hoces, bas te briga. Samo se trudi da se vise smejes, ako je to moguce. Bar nemas sveki da ti kokodakise, kao meni moja kada sam joj rekla da nisam za drustvo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jelena, pozdrav za tebe i bebice tvoje. Izdrzi jos malo :wub: :wub: :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jelena, pozdrav za tebe i bebice tvoje. Izdrzi jos malo :wub: :wub: :wub: :wub:

Nema Jelene vec drugi dan,nadam se da je dobro :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Čestitam Jelena777,

velike bebice, nek vam je sa srećom i da što pre dođete kući.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Имам ту част да вам кажем да се наша Јелена777 данас породила, и донела на свет три прелепе бебице, син има 2080 гр, једна ћерка 2020 гр, а друга 2010 гр, сад у инкубатору.

Нека су нам живи и здрави 1000 година, све честитке за нашу храбру Јелену и њене бебице.

Jao, jao, bravo, prelepo. Nek su zivi i zdravi. Kako se mamica oseca?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jeco....hrabrice naša! A bebicama topla i srdačna dobrodošlica! :wub: :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cestitam i ovde,sve najbolje... :wub: :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

JUPIIIIIIIIIIIII!!!!!!!!!!!!!!!

JOS DRUGARA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

CAO DRUGARI I DOBRODOSLI!!!!!!

TATATATIRAAAAAAAAAAAAA!!!!!!

Od srca zelimo srecnoj porodici sve naj naj naj bolje.

Zmajovi

:rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

CESTITAM, neka im uvek sve bude dobro i to tri puta ;).

ZmajOvi, kako vi napredujete?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jelena čestitam :wub: :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jelenaaa, neka je sa srećom!!! Jedna ogromna dobro došlica malom lepotanu i lepoticama... Želim im samo puno osmeha i radosti!!!

mc3-images.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jelena cestitam!!!!! :wub: :wub: :wub: Da su ti decica ziva i zdrava 100 godina a tebi sto brzi oporavak pa da uzivas u njima!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Divan dan! Jelena, cestitam!!!

Saljem veliki zagrljaj i veliki cmok!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

CESTITAM JELENA :wub: :wub: :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Divno,Jelena!

Ima li neka informacija jos kako je Jeca prosla kako se oseca..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

PREKRASAN DAN...JELENA CESTITKU VELIKU POPUT SVEMIRA TI SALJEM..RADUJEM SE KAO DA MI SESTRA RODILA,NEVJEROJATNO..NEKA SU BEBE ZIVE I ZDRAVE LJUBIM

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Имам ту част да вам кажем да се наша Јелена777 данас породила, и донела на свет три прелепе бебице, син има 2080 гр, једна ћерка 2020 гр, а друга 2010 гр, сад у инкубатору.

Нека су нам живи и здрави 1000 година, све честитке за нашу храбру Јелену и њене бебице.

PREDIVNO!!!!!!! Jelana cestitam. Da su zivi, zdravi, pametni i lepi na mamu i sto pre dosli kuci svojoj!!!

Ljubim vas svo cetvoro! :wub: :wub: :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jelena777, cestitaaaam!!! Pa nije ni cudo sto je zeni vec sve bilo tesko, pa u stomaku je imala preko 6 kg i to samo bebica :o :o Jedva cekam sve da procitam kako je bilo, kako se zovu malci, ma sve sve! :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jelena777 cestitke od srca!!! Neka su zivi izdravi i neka ih samo sreca u zivotu prati.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jelena 777 cestitam ti od srca,da su zivi i zdravi i da vas sreca prati,ljubim vas sve :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

JECO,SVE NAJLEPŠE!!! DA SU MIŠIĆI ŽIVI I ZDRAVI!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.