Trojke

odgovora

Objavljeno

Bebe se non stop prevrću po stomaku. Videću sutra kako će biti. Popila sam bensedin i nadam se da ću zaspati. Sada nememan snage da idem do Novog Sada. A baš se sada potrefili praznici.

razumjem te,pokusaj zaspati i ujutro polako krenite,sto se praznika tice ne trebas mi nista reci meni vodenjak puko u 4 ujutro na sam božić

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jedva hodam od bola. Ako mi i sutra bude ovako, ja odoh u bolnicu.

Da li si bar nekog dr nazvala da se konsultuješ, da objasniš kakvi su bolovi?

Ja bih verovatno otišla do bilo kog lekara, znam da treba da se porodiš u NS, al ako možete tm i ti da odete do neog porodilišta da pogledaju bebe na uz da budeš mirnija, možda te zadrže a možda te i oni prebace do NS.

Javi nam se da znamo šta se dešava, uz tebe smo i mislimo na vas četvoro.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Radi se i za praznike. ;) Nemoj da se nerviras, samo ako ti se pojacaju ti bolovi, nemojte da cekate nista.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Е овако јуче сам била на прегледу и овај преглед ми је био најбољи до сад. Проф ме је прегледао на 4 Д УЗ и онда м је показао једну бебицу која ми се насмешила. бебице су сад све око 100 грама, једна има 101гр, друга 108гр, а трећа 112гр.

Питала сам га јесу ли одвојене бебе или свака за себе и рекла сам му да ми је др одавде рекла да су ми једне бебе једнојајчане а трећа сам, а он ми је рако да и он сад не може то да види а како је тек она могла у раној трудноћи, а ја му кажем да је претпоставила на основи ГМ, он каже да то ништа не значи, и да он мисли да су бебице свака за себе али да ћемо тек касније да знамо. Онда ми је рекао да се десној бебици накстрешила пиша :lol: а лева да нема такву пишу :lol: ја га питам за у средину каква је пиша, а он ми рекао да не види, окренула нам гузу :o

И тако жао ми ове мрвице у средини, бата и сека га само гурају, а оно јадно само се промешкољи. После ме прегледао на вагинални уз, и то пред два доктора, 4 студента и 3 сестре :unsure: ако ми верујете било ме срамота :P, тад ми је рако да грлић није толико лош али да ће ми свакако урадити серклаж, и то је било за следећу среду договор, кад сам изашла из болнице зову ме и кажу померено ти за 24.4 <_< рекох аман више договорите се, овако се сваки пут припреман психички па ме зезну, и онда опет из почетка све. Додао ми Нистатин вагинални поред терапије коју користим и то је за сад све.

Бебице се баш размрдале, питала сам др за онај осећај рекао ми је, то је то :wub:

Pilići mali, prelepo, verovatno si poželela da taj 4D poneseš kući istalno ih gledaš.

Nadam se da će tu uraditi serklaž 24. da više ne lupaš glavu, nego da se pprepustiš uživanj.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bebe se non stop prevrću po stomaku. Videću sutra kako će biti. Popila sam bensedin i nadam se da ću zaspati. Sada nememan snage da idem do Novog Sada. A baš se sada potrefili praznici.

Joj draga..javljaj nam sta se desava..bice sve u redu...

u jedva cekam kad se Jelena i jekic porode..pa nam stave slike od beba...jao...ima da budu kao sardine... :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Obožavam da navratim u ovu temu, tako je pozitivna i kada čitam vas šta prolazite osjećam kao da nemam pravo da kukam na (slatke) tegobe od ovog jednog andjelcica što imam u stomaku :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Trojkasice nase, kako ste nam danas?

Jelena777 jel i dalje imas bolove? Kako se osecas?

jekic, kad ce te slike UZa? :( (znam da ti ih poslednji put nisu dali, ali kada oni to misle da urade :angry: za nas tetke?)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage moje drugarice,

Od jutros mi je Bogu hvala bolje. Posle pakujem kofer za svaki slučaj. Ne mrdam iz kreveta, samo do wc~a. Ja mislim da me je boleo stomak jer je iz dana u dan Bogu hvala sve veći. Samo još malo, daj mi Bože snage!!! :wub: :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro je. Svaki dan je znacajan. I sigurno da nemaju mesta, a iako su tako razdragani onda nije ni cudo sto te sve boli.

Imas veliki poljubac od mene!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage moje drugarice,

Od jutros mi je Bogu hvala bolje. Posle pakujem kofer za svaki slučaj. Ne mrdam iz kreveta, samo do wc~a. Ja mislim da me je boleo stomak jer je iz dana u dan Bogu hvala sve veći. Samo još malo, daj mi Bože snage!!! :wub: :wub: :wub:

Super da te je popustilo, Bog ti daje još snage, izguraćeš ti do 36 nedelje.

Veliki pozdrav i obaveštavaj nas

Ljubm bebaniće, nek se još malo drže mame.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Super da te je popustilo, Bog ti daje još snage, izguraćeš ti do 36 nedelje.

Veliki pozdrav i obaveštavaj nas

Ljubm bebaniće, nek se još malo drže mame.

Ma samo da izdržim do srede. U četvrtak smo punih 34 nedelje i ulazimo u 35~u.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jeco777... :wub: mi smo uz tebe i bebice, samo hrabro!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

svaki dan u mami duze, bebi zlata vrijedi ,tako da si me bas razveselila porukom da ti je bolje.Mislim na tebe i vjerujem u tebe,skoro ce srijeda,kiss ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dosla sam na jedan grupni zagrljaj i begam. Ljubim vam te prepune tibe. :);)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Draga nasa Jeco!

Dugo me nije bilo i sada sam u tri daha procitao sve postove od poslednjeg dolaska i presrecan sam zbog onoga sto te uskoro ceka! Samo napred.

Mama Zmaj je bila u bolnici skoro 3 nedelje pre porodjaja, tako da se ne sekrias uopste ako te ostave, bolje da si kuci zbog tebe ali ako ti kazu da ides u bolnicu ne casi ni casa vec idi. Tamo si na sigurnom.

Svaki trenutak bebica u tvojoj tibi je dragocen. Isto tako, zdravlje svih vas je neprikosnoveno. Zbog toga samo bez sekiracije. Mi smo se porodili u 34n1d a hteli su nedelju dana ranije. A sada svi imamo preko 6kg!

Nemam puno vremena za pisanje ali znaj da je cela porodica Zmaj uz tebe!

Pozz tebi i tvojim bebcima.....

Zmajovi

:lol::lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao zenice :rolleyes: Mlogo vam ubava ova teme :rolleyes: Pre svega Hristos vaskrse!! Puno ljubavi vam saljemo za ovaj divan praznik, pa da ga dogodine slavite svi u zdravlju, a veselja vec nece faliti ;)

Inace, pade mi nesto na pamet... Sto ne uzmete jedna kolica za blizance i jedan kengur ili maramu, pa mozete same sa decom u setnju? :rolleyes: Bar dok su tako mali kontam da je izvodljivo... A posle se dodaju jos samo kisobran kolica i eto :) Mozda je prakticnije, a mislim da je svakako jeftinije...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

H R I S T O S

V O S K R E S E

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

H R I S T O S

V O S K R E S E

VA ISTINU VOSKRESE! drzi se jelena uz tebe sam svim srcem! super si izgurala ali svaki dan vise je dragocen za bebice! SAMO NAPRED!!! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jelena777, drago mi je da ti je bolje. Ti si ipak mama trojkica, i najbolje bi bilo da polako pakujes torbu i krenes pravac porodilista. Ne brini se, rade oni i za praznike, dezurstva svakako postoje. Super si izdrzala, sve pohvale za tebe :)), neke mame sa dvojkama ne izdrze toliko. Ne brini, sve ce biti ok. Jedva cekam da vidim bebice :)))

Kako nam je Nena, nije se skoro javljala ?

evo me , tu sam! sve je u redu kod mene i sutra sam vec 28 nedelja! bebice redovno prave zurku u mom stomaku i imam ponekad utisak da preskacu neke prepone! inace sam dobro samo mi je stomak ogroman i kad malo preteram sa kucnim poslovima pocne kicma da boli. veliki pozdrav od nas za vas !!! :) :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mame triplice X 3 HRISTOS VASKRSE!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hristos voskrese i vaistinu voskrese

Jeco divno je da si tu, kako stomak, a kako bebe?

Nena čestitam na jednom danu do 28 nedelje, razigrane bebe sad još mogu da skakuću, posle će biti teže.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hristos voskrese i vaistinu voskrese

Jeco divno je da si tu, kako stomak, a kako bebe?

Nena čestitam na jednom danu do 28 nedelje, razigrane bebe sad još mogu da skakuću, posle će biti teže.

Opet bolucka stomak, a bebice se igraju što je najvažnije. Ma ima da izdržim do srede ujutru. Tamo moram biti u 7h ujutru. I mora mi biti dobro. Kada sam do sada izdržala, izdržaću još koji dan. Bogu hvala nemam ni trunku sekreta, sukrvice niti plodove vode. Mm mi je malo izmasirao kičmu i odmah mi je bilo lakše, pa sam pomislila da su mi bebe priklještile neki nerv. Moramo biti dobro dečica i ja !!!

:wub: :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Samo ti muža upošljavaj da ti olakšava nošenje/ležanje do srede.

Stomak bolucka ili boli na duže popar minuta, predpostavljam da ne možeš ni da osetiš da li je tvrd kao kontrakcija kad si zategnuta. Verovatno materica ne može da se širi brzo, koliko bebe brzo rastu.

Drži se uz tebe smo, odbrojavanje počelo za Betaniju.

U koliko sati ćete krenuti, kad u 7h moraš biti u Betaniji?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Samo ti muža upošljavaj da ti olakšava nošenje/ležanje do srede.

Stomak bolucka ili boli na duže popar minuta, predpostavljam da ne možeš ni da osetiš da li je tvrd kao kontrakcija kad si zategnuta. Verovatno materica ne može da se širi brzo, koliko bebe brzo rastu.

Drži se uz tebe smo, odbrojavanje počelo za Betaniju.

U koliko sati ćete krenuti, kad u 7h moraš biti u Betaniji?

Sada sam odspavala i bolje je, ali me prosto strah da to izgovorim. Sutra treba da skupljam urin 24h a prekosutra dolazi sestra da mi izvadi krv i spremam se za bolnicu. A u sredu bi trebalo da krenemo u 05,30h.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Super, nemaš vremena ni da misliš nni na šta drugo nego na pakovanje i spremanje za NS. Bar će proćibrže vreme.

Rano krećete, šo ćemo se dopisivati do utorka naveče.

Lepo spavajte svi četvoro.

Jekić gde si? Kako si ti i tvoji bebci?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.