Trojke

odgovora

Objavljeno

Jao pa stizu nam zmajcici jos malooooo :wub: :wub: :wub:

Samo napred a mi navijamo za vas ;):)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Samo da sve prodje kako treba, mislimo na vas i cekamo lepe vesti :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tata Zmaju, pravi si Zmaj. Naravno da nisi ni svetsan, ali bi morao i ti malo da odmoris, pa makar sutra pola sata lezi i bleji u plafon. Mamu Zmaj sada ceka naporan posao, a ti moras da joj se nadjes bar za trunku odmorniji od nje.

Zelim vam da sve bude dobro i lako po mamu i Zmajice.

Budi dobar i poslusaj me. Odmori! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tata Zmaju, pravi si Zmaj. Naravno da nisi ni svetsan, ali bi morao i ti malo da odmoris, pa makar sutra pola sata lezi i bleji u plafon. Mamu Zmaj sada ceka naporan posao, a ti moras da joj se nadjes bar za trunku odmorniji od nje.

Zelim vam da sve bude dobro i lako po mamu i Zmajice.

Budi dobar i poslusaj me. Odmori! :)

Potpisujem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Srecno,Zmajevi!Jedva cekamo lepe vesti!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Danas stizu???? Jedva cekam lepe vesti! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Svi očekujemo da nam se zmaj javi.... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja jedva čekam lepe vesti od Zmajića. Mada sam ja jednu lep vest već dobila, da sam postala ujna po drugi put. Ajd da sačekam i Zmajiće pa da častim ove moje ćurke na poslu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cekamo tatu,posto je rekao da mama danas obavlja jos jedan razgovor sa doktorima pa onda odlucuju...tako da mozda ne bude danas...ja sam ga tako razumela...ali svakako saljemo pozitivnu energiju!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tata Zmaj pa kade si da ne izvestis cekame novosti pozdrav do mama i mali zmajevi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja se iskreno nadam da je danas sve dobro proslo, i da Tata Zmaj saad slavi! :) Cekamo lepe vesti sa nestrpljenjem!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja se iskreno nadam da je danas sve dobro proslo, i da Tata Zmaj saad slavi! :) Cekamo lepe vesti sa nestrpljenjem!

Takodje :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja se iskreno nadam da je danas sve dobro proslo, i da Tata Zmaj saad slavi! :) Cekamo lepe vesti sa nestrpljenjem!

takodje.. danas cesto ulazim na ovu temu da vidim ima li novosti..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hajde tata Zamju!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cekam nestrpljivo....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo mene drugarice i drugovi.

Na danasnjem partijskom sastanku je reseno da nista nismo resili. Pored visednevnog insistiranja mame Zmaj, jutros su rekli sledece: ti, drugarica mama Zmaj, ima da se ne porodis nego da mi vidimo u tebi sta ima i da uradimo amniosintezu da vidimo koliko su bebe Zmaj zrele. I oko 13h je stigao rezultat da su bebe na 1,5, sto u prevodu znaci na "pola puta" (kako su samo reciti ovi lekari, zar ne?) da bi nam Petronijevic to preveo na nama razumljiv jezik: bice zrele bebe za dve nedelje! Kraj.

Nema nista od porodjaja dokle god mami i bebama bude dobro jer je svaki dan i sat u pupi mame Zmaj dragocen. Prevedeno u opet razumljiv jezik, da su nas danas porodili, bebe Zmaj bi verovatno bile u inkubatoru jedno 2 meseca, a ovako ce biti (nadamo se) 2 nedelje u mami Zmaj i mars kuci!

Sve u svemu: hteli su da im oslobodimo krevet, izgleda, jos je izgleda tu necega bilo izmedju lekara medjusobno, Petronijevic je i jutros bio kod mame Zmaj, i rekao da ce i sutra doci (sa svog odeljenja na ovo gde ona lezi) i da je bila u pravu! Mama Zmaj je imala instinkt mame Zmaja i pomrsila im konce! Bebe Zmaj su i dalje kod mame na sigurnom, pregledace je verovatno sada svakog dana (dopler, grlic, ...) i dokle god je sve OK - tu su gde su. Onog trenutka kada mami ili deci (ne daj Boze) krene nesto na lose, imaju vremena da je pripreme i porode, pa po potrebi u inkubator.

Danas posle amniosinteze je mami Zmaj muka, juce nije jela nista ceo dan a od ponoci nije ni pila nista, da bi joj rekli pre podne (ujutru su joj na noge navukli elasticne zavoje kao pripremu za carski rez) da jede i pije.... i sada joj je muka ali se nadamo da ce proci i to.....

Jupiiii, mala deca Zmaj kod mame Zmaj na cuvanju......... i rastu li rastu, zriju li zriju.... srca moja mala i najvece srce mame Zmaj...........

Vama svima hvala na svim lepim zeljama i recima ohrabrenja, mora to sve da bude dobro, za to smo se i borili......

Pozdravi od svih Zmajova!!!!!!!!!!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ipak mama najbolje zna. :) Puno srece mami i malim zmajcicima u narednom periodu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

moram da konstatujem da u ovom trenutku ima 8 (i slovima OSAM) clanova koji citaju poruku!!!!

HVALA VAM SVIMA OD SRCA!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kakav si ti tata?!?!?!?!?!?! Dakle, poterao si mi suze na oci!!!

Veliko ti hvala sto si stigao da nam pises...

Ljubi nam mamu Zmaja! Ona ce biti najveci Zmaj od svih!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tata zmaju hvala sto si se javio.

Sta je amniosinteza? Jel' to amniocinteza ili ne?

Najbitnije da su Zmajici dobro i da se mama Zmaj drzi kao Zmaj, pa cemo lako za ostalo :rolleyes:

Pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

moram da konstatujem da u ovom trenutku ima 8 (i slovima OSAM) clanova koji citaju poruku!!!!

HVALA VAM SVIMA OD SRCA!!!!

Pa naravno, cekamo te kao ozabao sunce :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

moram da konstatujem da u ovom trenutku ima 8 (i slovima OSAM) clanova koji citaju poruku!!!!

HVALA VAM SVIMA OD SRCA!!!!

Pa kad sa nestrpljenjem cekamo vesto o Zmajicima :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tata zmaju hvala sto si se javio.

Sta je amniosinteza? Jel' to amniocinteza ili ne?

Najbitnije da su Zmajici dobro i da se mama Zmaj drzi kao Zmaj, pa cemo lako za ostalo :rolleyes:

Pozdrav

Amniocenteza se regularno radi u 17,18 nedelji trudnoce radi ispitavanja od mogucih patoloskih promena. Pred kraj se uzima uzorak plodove vode (amniocenteza-istni nacin, druga svrha) da se proveri zrelost ploda preko sadrzaja plodove vode.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

moram da konstatujem da u ovom trenutku ima 8 (i slovima OSAM) clanova koji citaju poruku!!!!

HVALA VAM SVIMA OD SRCA!!!!

Pa vidis li koliko oblecemo oko ove teme, jos kad vidimo da si online....:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tata Zmaju pozdravi puno mamu Zmaja :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.