Trojke

odgovora

Objavljeno

Danas su na pregledu konstatovali mami Zmaj i cvor na stitnoj zlezdi. Lekar je rekao da ako je do 10mm nije strasno nista, ali je kod nje 30x10x15 ili tako nesto, tako da se brinemo..... sutra stizu analize krvi od danas pa ocekujemo rezultate....

Pozz

Pa jel ce to smetati za anesteziju?

Jel joj CR planiraju?

A spinalna?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Eto koliko je dobro da je u bolnici. Sve je to resivo i generalno nije to veliki problem. Stitna zlezda sad radi punom parom, pa je i za ocekivati neke promene. Svi nosimo neku cistu na stitnoj zlezdi, a i ne znamo. Vazno je samo da se prati njen rast, a nekad zna da stoji i da ne raste. Isto tako znam mnoge zene da im se povuklo posle porodjaja. Doktori ce sve znati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Samo da napomenem da se nekim osobama preporučuje trudnoća upravo zbog hormona koji znaju da poboljšaju rad štitne žlezde.

Zmaj, ne brini se ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Lako je to reci, malo je teze primeniti...

Naravno da se brinemo oboje, samo sto je to sada teze na distanci...

Sutra idem kod mame Zmaj i Zmajica....

Pozz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Lako je to reci, malo je teze primeniti...

Naravno da se brinemo oboje, samo sto je to sada teze na distanci...

Sutra idem kod mame Zmaj i Zmajica....

Pozz

Nesto novo?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kakva je situacija, jesu li stigli rezultati?

Mislimo na vas!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jedva čekam lepe vesti

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Upravo sam usao u kucu. Hormoni stitne su dobri, malo se lakse dise ali nas i dalje brine velicina. Nisu radjena antitela, ali to cemo posle porodjaja. Danas bio konzilijum i na programu smo u ponedeljak sa jednim ali. Endokrinolog nije dosao jos, pa bez njega ni internista nece dati saglasnost. Upravo su rekli mami Zmaj da ce je pripremati kao za ponedeljak, ali klistir ce raditi u ponedeljak ujutru a ne u nedelju uvece, i da damo dve doze krvi do ponedeljka u Zavodu za transfuziju ili negde ko je dezuran i da naglasimo da je za nju. Sada su se setili, mogli su i u ponedeljak ujutru da nam kazu.

Mama Zmaj nije bas najsrecnija jer smatra da je ovo najmanje malecno jos uvek, ali joj sve vreme pricam da lekari znaju sta rade i da to jednostavno mora da bude u redu.

Javljam se dalje, pozz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Upravo sam usao u kucu. Hormoni stitne su dobri, malo se lakse dise ali nas i dalje brine velicina. Nisu radjena antitela, ali to cemo posle porodjaja. Danas bio konzilijum i na programu smo u ponedeljak sa jednim ali. Endokrinolog nije dosao jos, pa bez njega ni internista nece dati saglasnost. Upravo su rekli mami Zmaj da ce je pripremati kao za ponedeljak, ali klistir ce raditi u ponedeljak ujutru a ne u nedelju uvece, i da damo dve doze krvi do ponedeljka u Zavodu za transfuziju ili negde ko je dezuran i da naglasimo da je za nju. Sada su se setili, mogli su i u ponedeljak ujutru da nam kazu.

Mama Zmaj nije bas najsrecnija jer smatra da je ovo najmanje malecno jos uvek, ali joj sve vreme pricam da lekari znaju sta rade i da to jednostavno mora da bude u redu.

Javljam se dalje, pozz

Stizu zmajcici?! Moja joca je imala 1570g a bila je jaca od brace koji je imao 2610g, manje su bebice zilavije. Drzimo palceve pa se javite

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Držimo vam palčeve!!!Izađite nam brzo i zdravo :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Upravo sam usao u kucu. Hormoni stitne su dobri, malo se lakse dise ali nas i dalje brine velicina. Nisu radjena antitela, ali to cemo posle porodjaja. Danas bio konzilijum i na programu smo u ponedeljak sa jednim ali. Endokrinolog nije dosao jos, pa bez njega ni internista nece dati saglasnost. Upravo su rekli mami Zmaj da ce je pripremati kao za ponedeljak, ali klistir ce raditi u ponedeljak ujutru a ne u nedelju uvece, i da damo dve doze krvi do ponedeljka u Zavodu za transfuziju ili negde ko je dezuran i da naglasimo da je za nju. Sada su se setili, mogli su i u ponedeljak ujutru da nam kazu.

Mama Zmaj nije bas najsrecnija jer smatra da je ovo najmanje malecno jos uvek, ali joj sve vreme pricam da lekari znaju sta rade i da to jednostavno mora da bude u redu.

Javljam se dalje, pozz

Držimo palčeve mami Zmaju i malim Zmajevima da sve prođe kako treba! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da li imate davaoce krvi?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

znaci zmajcici uskoro stizu, prve trojke na Bebcu!

super, bas lepo, drzimo vam palceve :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bravo za porodicu Zmajeva :) ...moram ovde da kažem da u jaslicama,u najmlađoj grupi imaju 'trojke',tri devojčice...svako jutro se 'sudarimo ' na kapiji i slatko ispričamo....'trojke' imaju godinu ipo starijeg brata...kada su mama i tata poželeli drugo dete dobili su trojke!!!!!!!! Mama predivna,pored 4 deteta (mala razlika+trojke) stalno vesela i raspoložena,da ne poveruješ..kaže ma nije tako strašno :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tako ako tati Zmaju bude trebao neki savet skoro iz prve ruke tu sam :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Obzirom na kasne informacije za krv, organizovao sam davaoce ali sutra jedan radi tako da ja idem sa bratom od strica da dam krv u institut i nosimo posle potvrdu u visegradsku.

Hvala na brizi, veceras je Petronijevic dezuran pa je dosao do mame Zmaj i slozio se sa konzilijumom, rekao joj da je materica postala tesna, da je prakticno kao tempirana bomba tako da je to ok. Ja sam video mamu Zmaj kojoj su noge za 25% naduvenije nego pre dva dana tako da sam misljenja da je sasvim OK da se porodimo. Skepticizam kod mame Zmaj je jednostavno strah i smirujem je koliko god mogu. Ja jos nisam svestan sta se desava, ali cini mi se da hocu uskoro.... ma poleteo bih samo da su zdravo i dobro...

Hvala na podrsci, javljam se...

Pozz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drzimo palceve da bude sve u redu... :wub: :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bice, bice to sve ok. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Svi smo uz vas! :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma sve ce biti ok, ajde javljaj nam ako Zmajici odluce da izadju :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

pusač za sve zmajiće mislimo na vas

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jutros odosmo da damo krv i dadosmo je uspesno, notirano za mamu Zmaj. Ja sam inace davao krv prvi put (nasli me u evidenciji) davne 1991., zatim sam jos 3 puta davao i posle toga nisam vise jer jednostavno na kraju sam gotov da kolabriram, sto se i danas zamalo desilo. Ali, data je dovoljna kolicina, nisam se onesvestio zahvaljujuci lekarima koji su odmah odreagovali i hvala im na tome.

Sinoc je bio Petronijevic i porazgovarao sa mamom Zmaj jedno pola sata, ona se nesto necka da se porodi u ponedeljak mislici da je rano, tako da je on uputio na jos jednu konsultaciju sa Radunovicem koji je sef odeljenja, njega je presrela danas na hodniku i u ponedeljak ujutru joj je rekao da ga podseti da pogleda sve nalaze i da zavrsnu rec. Toliko o tome.

Ja jednostavno jos nisam svestan, u spidu sam nekoliko meseci tako da ne stizem ni da razmisljam...

Svima vam hvala na podrsci, puno nam znaci...

Pozdravljaju vas Zmajovi.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zmaj, drago mi je da si se javio i da je sve kako treba :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jutros odosmo da damo krv i dadosmo je uspesno, notirano za mamu Zmaj. Ja sam inace davao krv prvi put (nasli me u evidenciji) davne 1991., zatim sam jos 3 puta davao i posle toga nisam vise jer jednostavno na kraju sam gotov da kolabriram, sto se i danas zamalo desilo. Ali, data je dovoljna kolicina, nisam se onesvestio zahvaljujuci lekarima koji su odmah odreagovali i hvala im na tome.

Sinoc je bio Petronijevic i porazgovarao sa mamom Zmaj jedno pola sata, ona se nesto necka da se porodi u ponedeljak mislici da je rano, tako da je on uputio na jos jednu konsultaciju sa Radunovicem koji je sef odeljenja, njega je presrela danas na hodniku i u ponedeljak ujutru joj je rekao da ga podseti da pogleda sve nalaze i da zavrsnu rec. Toliko o tome.

Ja jednostavno jos nisam svestan, u spidu sam nekoliko meseci tako da ne stizem ni da razmisljam...

Svima vam hvala na podrsci, puno nam znaci...

Pozdravljaju vas Zmajovi.....

Tek će da bude spid narednih nekoliko godina! :rolleyes: Jaooo, jako se radujem Zmajićima! Držimo fige i jedva čekamo!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa znaci koliko sam razumela u ponedeljak konsultacija pa ako odluce eventualno u utorak,jer ce onda u ponedeljak biti kasno za intervenciju,ili ce je pripremati kao da ce je sigurno poradjati?

Svakako vam zelim da budete koliko mozete opusteni mada je to malo verovatno :rolleyes: pod stresom ste ,ali pozitivnim!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.