Trojke

odgovora

Objavljeno

Svaka cast!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dragi nasi....

danas smo bili na pregledu u Visegradskoj na odeljenju gde lezimo inace. Mama Zmaj kaze da je pregled bio vrlo efikasan, gledali su srculenca i protok kroz pupcane vrpce, sve je OK i pustili su nas kuci (jupiiiiiiiiiiiiiii).

U ponedeljak, 14.11. idemo na leskarenje do porodjaja (mama Zmaj to ne bi bas nazvala leskarenjem ali sta da radimo). Vec nam je jedna koleginica sa blizancima na istom odeljenju (koleginica iz iste grupe koja je radila VTO) tako da poznajemo narod tamo...

I vrlo bitna vest: po obecanju, nasa draga NSanja je poslala danas postom jaje!!!! HVALA SANJA!!!!

Ovim dokazujemo da postojanje foruma ima itekako svoju funkciju, ali toga ne bi bilo da nema dobrih ljudi kao sto su Saska (buhtla) i Sanja (NSanja). Hvala vam obema do neba!!!!!!!

Trece jaje smo nasli ovde u lokalu, a da napomenem da je Sanja poslala i jednog novog kengura koji joj je ostao.... ma nemam reci.

Ostajte nam zdravo i dobro i hvala svima, ali moram ponajvise da se zahvalim Saski i Sanji!!!!!! HVALA OD SVIH ZMAJOVA!

:rolleyes:

PS Ne napisah, ali od juce smo u VIII mesecu, juhuuuuuuu!!!!!!!!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bravo za osam punih !!! Cestitamo, sad ste veliiiiki :) ! Jako se radujem vasim bebama i jedva cekam da ih vidim ovde, tako da mi je to najveca nagrada i nema potrebe da se zahvaljujete a sta god da treba ubuduce tu smo i rado cemo pomoci! Sve za nase prve trojke ovde !!! A vasi postovi neka nam i dalje ulepsavaju ove nadolazece hladne zimske dane i svima ce nam biti toplo ,oko srca !!! Pozdrav za Zmajice !!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zmaju. da li bi ti predstavljao problem da nam postavis sliku mame Zmaja sa stomakom? :wub: Imamo ovde zasticenu deo foruma sa fotografijama. Na taj nacin se bolje upoznajemo medjusobno,a i mislim da bi mi, tetke sa foruma bas volele da vidimo jednu triple trudnicu i naravno tatu. :)

Ako nemas vremena da juricas po forumu, evo ti linkovi:

Ja kao trudnica

SRavi sliku

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mama-hipohondar-Zmaj ima neke averzije prema javnosti nasih fotografija. Ja nisam toliko zadrt ali sam svoj cuveni FB nalog deaktivirao a kada se pojavi opcija kompletnog gasenja - to ga i ceka. Od kako je digitalnog sveta oko nas sve vise, mislim i smatram da je to jedna posast koja kvari medjuljudske odnose. Deca se ne igraju zajedno, ne druze se (osim "online"), vole da igraju fudbal ("online"), kosarku ("online") i sve "online". Zao mi je sto nisam imao vremena da popijem kafu sa Saskom ali sam zurio u bolnicu, sto podrazumeva drugi put. Isto to vazi i za Sanju i naravno sve one koji zele da nas upoznaju, ali u "live" varijanti. Slike su slike, ima ih svuda a ziva rec je ziva rec. Forum je jedan od nacina da u vremenu kada jurimo za golom egzistencijom pokusavamo da se priblizimo ljudima koje i ne poznajemo i kada se oni useljavaju u nase zivote. Ima nas raznih, ne zamerite, bavim se informacionim tehnologijama profesionalno (barem do skora) vec 17 punih godina i znam sta pricam.

Svima hvala na podrsci, mali Zmajovi se igraju i pevaju, guraju mamu Zmaj na sve strane, malo malo pa istrci neka ruka ili noga ili guza negde u prostoru... mami Zmaj je sve teze i teze, tesko spava (ako uspe da zaspi) i pokusavamo da pronadjemo sve moguce nacine da joj olaksamo....

Za slike se nemojte ljutiti, mozda kasnije, drugi put, mama Zmaj rulez a ja slusam i povinujem se. Sto i vama zelim (nek vas muzevi cuvaju i pomazu, tesko je ali imamo dobar razlog zasto to tako treba da bude)!

Pozdravi od Zmajske porodice....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma ne ljutimo se...Kopkalo nas je da vidimo taj predivni stomak koji nosi tri zmajceta....ali kako vi kazete.

Blizi se,

blizi,a i mi sa vama u iscekivanju!

Drage zene,nema slika

kaze Zmaj da bice prilika,

zovu nas na upoznavanje uzivo

da odistinski jedni drugima ruke pruzimo!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nema ljutis. ;) Samo mi je tako dosao predlog sam po sebi posto se blizi izlazak Zmajica. Sorry ako sam ti oduzela vreme na objasnjavanju, tata Zmaju.

Pozdravi nam mamu, cmokni pupu 3 puta za nas i javljaj se.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

POzdrav za Zmajeve i bravo za NSanju i Buhtlu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tata Zmaju , samo nemoj i ti da nam "kidnes" sa foruma :lol: Mi samo tako volEmo sve da znamo i vidimo i jako smo radoznale a da nista kod nas nema zlonamerno to verujem da si vec shvatio . Nema u zivotu puno prilika da se vidi trudnica koja nosi trojke i verujem da bi nas sve jako obradovala slika ali pre svega postujemo vasu privatnost i zelju da to tako i ostane ! Pozdrav za Zmaj porodicu !!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tata Zmaju , samo nemoj i ti da nam "kidnes" sa foruma :lol: Mi samo tako volEmo sve da znamo i vidimo i jako smo radoznale a da nista kod nas nema zlonamerno to verujem da si vec shvatio . Nema u zivotu puno prilika da se vidi trudnica koja nosi trojke i verujem da bi nas sve jako obradovala slika ali pre svega postujemo vasu privatnost i zelju da to tako i ostane ! Pozdrav za Zmaj porodicu !!!

Deder da prepišem... U ovoj temi sve kažeš pre mene ;) i svaka ti čast :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dragi nasi,

evo na blic da se javim.

Prvo da se javno izvinim NSanji sto nisam javio da je stiglo jaje. I jos jednom: HVALA!!!!

Juce smo imali neki virus, dijareja pracena povracanjem, temperaturu smo drzali na 37.7max tako da je i to proslo. Danas smo vec bolje tako da smo i ruckali i sve normalno kao da juce nije nista bilo sto je super!

U ponedeljak idemo da lezimo... pa se javljamo sa novim informacijama iz bolnice.....

Pozz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dragi nasi,

evo na blic da se javim.

Prvo da se javno izvinim NSanji sto nisam javio da je stiglo jaje. I jos jednom: HVALA!!!!

Juce smo imali neki virus, dijareja pracena povracanjem, temperaturu smo drzali na 37.7max tako da je i to proslo. Danas smo vec bolje tako da smo i ruckali i sve normalno kao da juce nije nista bilo sto je super!

U ponedeljak idemo da lezimo... pa se javljamo sa novim informacijama iz bolnice.....

Pozz

Nema na cemu , zelimo vam jos par nedelja dosade i onda stizu mali zmajici ! Uf mogu misliti kako ste sad uzbudjeni , to je tu , samo sto nisu ! Pozdrav za Zmajeve !!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tata Zmaju... Eee da moj muz zna srpski pa da mu dam da procita kakvih briznih muzeva/buducih oceva ima... Zelim vam sve najbolje i prijavljujem se na temu da mi stizu obavestenja o novim porukama!! :D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bravo za mama Zmaj isto i za tata Zmaj ova navistina e najubava tema na forumot ve citam redovno i vi se voshituvam Pozdrav i baknezi za site vas

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zmaju jedva cekam da se rode zmajcici da nam pises dogodovstine. Osecam da ce biti prelepo.

Pisaće nam tata Zmaj ako stigne od malih Zmajića :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozdrav svima,

danas smo smesteni u Visegradsku kako je i planirano. Pregledali su nas, u dobrom smo opstem stanju, bebci imaju 2000gr, 1800gr i 1550gr. Ovo najmanje ima blagi otpor u protoku kroz pupcanu vrpcu ali lekari kazu da nije nista strasno i da je to ok. Maleni Zmajovi se guzvaju i nemaju mesta, gurkaju se i prave sebi mesta.

Da napomenem da su nam analize OK (i krv i urin, radili pre par dana) i takodje da nam je gvozdje sada na 104 (a bili smo na 98-99) i to pripisujemo direktno promeni leka: pijemo Ferrum Sandoz sirup od 50mg/5ml i to nekih dve kasicice ujutru i isto toliko uvece. Izgleda da bolje deluje od tabletica....

Receno je mami Zmaj da nema izlaska do porodjaja, malo se buni ali sta da radimo, bolje da je tamo pod kontrolom nego kuci gde svi radimo i ako neko treba da dojuri pitanje je koliko brzo mozemo da reagujemo za bilo sta. Ovako imam redovnu liniju posao-visegradska koju uvodim od sutra pa na dalje....

Kuckamo sa sledecim vestima.....

Pozdravi od svih Zmajova (a mama i deca mi vec nedostaju.....)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zmajevi svaka cast, blizi se dolazak malenih zmajcica. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Blize se zmajici.Jupiiiii.

Bas su napredni, masala. :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jos malo pa stizu bebidzoni :rolleyes: A ko ce onda da nas izvestava? :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Veliki su vam zmajcici. Drzimo vam palceve da izdrzite sto duze. Najmanji zmajcic ce biti najzilaviji, tako je i moja joca. Bolje sto je ostala da bi pratili kako rastu zmajcici, sad im je vec tesno. Vazno je da svi rastu, sto i jeste slucaj! Tri puta mah- mah za drugare

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bravo za mamu zmajicu :) bolje je tako, da su oni tamo gde ne daj bože šta uvek mogu da odreaguju. Lako će da se sačeka, biće joj malo dosadno, ali će zmajići izaći kako i kada treba. Mašala kako su veliki :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

čitam ovu temu i baš mi je tako slatko. drago mi je da gurate sve to zajedno zmajevi. samo napred! pravi ste junaci!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo i novih informacija... mama Zmaj je i dalje tamo, rade joj preglede i analize. Lekari kazu da je OK, malo su joj noge vise naduvene ali nije ni cudo obzirom na tezinu koju nosi.

Pojavio se neki lagani svrab, kazu da je to zbog toga sto bebe guraju jetru i da je to normalno. Sutra su zakazali konzilijum i tada ce odluciti kako dalje.... Dotle nam ostajte zdravi i veseli.....

pozz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo i novih informacija... mama Zmaj je i dalje tamo, rade joj preglede i analize. Lekari kazu da je OK, malo su joj noge vise naduvene ali nije ni cudo obzirom na tezinu koju nosi.

Pojavio se neki lagani svrab, kazu da je to zbog toga sto bebe guraju jetru i da je to normalno. Sutra su zakazali konzilijum i tada ce odluciti kako dalje.... Dotle nam ostajte zdravi i veseli.....

pozz

Važno da su oni nama dobjo... :) Otečene noge smo i mi sa jednom bebom prošli... :rolleyes: :rolleyes:

Ljubi nam mamu, pozdravi je od nas i javljaj nam se šta su odlučili, kad će bebe napolje... :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Danas su na pregledu konstatovali mami Zmaj i cvor na stitnoj zlezdi. Lekar je rekao da ako je do 10mm nije strasno nista, ali je kod nje 30x10x15 ili tako nesto, tako da se brinemo..... sutra stizu analize krvi od danas pa ocekujemo rezultate....

Pozz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.