Porodjaj=Vojska

odgovora

Objavljeno

Jeste primetili da kada se sastanu dve zene pricaju o porodjaju ili o deci a dva muska kad se sastanu o dozivljajima iz vojske(mislim na redovnu ne civilnu, jer tamo nema sta da se dozivi) Da li mogu a se porede te dve stvari? Mislim da je za muskarce vojska trauma koliko za zene strah od porodjaja. <_< <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

kad bi se oni porađali videli bi šta je prava trauma...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

REALNO GLEDANO , VOJSKA NE MOZE DA SE POREDI SA PORODJAJEM POSTO SAM SE JA PORADJALA POD INDUKCIJOM 15 SATI I ONESVESTILA SE DVA PUTA ITD ITD :lol: ...TAKODJE MUSKARCI NIKADA, ALI NIKADA NE BI MOGLI DA IZDRZE PORODJAJ.....

ALI S OBZIROM DA SU ONI EMOTIVNO SLABIJI OD NAS, NJIMA SVE TEZE PADA, TAKO DA IH TREBA PUSTITI DA ZIVE U NEZNANJU..... :P:lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma njima je to vise bila zabava, malo preuvelicane price i tako decacke dogodovstine...ali eto to im je jedna od omiljenih tema.

Naravno da bih pre u vojsku nego u porodjajnu salu, osim ako nije rat, ali nikada ne bih zelela da propustim do iskustvo radjanja, kakvo god bilo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

meni su ta poredjenja smesna kada pocnu muskarci.....stvarno smesna

poradjati se i doneti na svet jedno bice ili nekada god sada ne znam ni dal postoji trckarati i slusati nekoga ko je u tom momentu iznad tebe, pre bih rekla da oni ili nisu voleli disciplinu ili imati nadredjenog ili jednostavno neko je poceo tu pricu i onda nema kraja.....smesno, meskarci treba da su jaci i na recima i na delima ali inteligentno jaki... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma dajte,pa to ne moze uopste da se uporedi,ja sam toliko bila nesvesna,da sam nisam cula ni bebu kako place,niti sam videla da su bebu izvadili vakumom,nista....Ma strasno,kakva vojska...Nekad me i nerviraku muskarci kada uporedjuju te stvari.....Moj muz za sta se uvati da radi,to je natezi posao na svetu,a kada ja preuzmem taj posao odmah je neki drugi tezi....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

REALNO GLEDANO , VOJSKA NE MOZE DA SE POREDI SA PORODJAJEM POSTO SAM SE JA PORADJALA POD INDUKCIJOM 15 SATI I ONESVESTILA SE DVA PUTA ITD ITD :lol: ...TAKODJE MUSKARCI NIKADA, ALI NIKADA NE BI MOGLI DA IZDRZE PORODJAJ.....

ALI S OBZIROM DA SU ONI EMOTIVNO SLABIJI OD NAS, NJIMA SVE TEZE PADA, TAKO DA IH TREBA PUSTITI DA ZIVE U NEZNANJU..... :P:lol:

:D:P :P :P:lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moj muz za sta se uvati da radi,to je natezi posao na svetu,a kada ja preuzmem taj posao odmah je neki drugi tezi....

:D:D:D:D Ista prica! Svi su isti! :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

''Kada sam ja bio u vojsci, morali smo na plus 30 da okopavamo maline a komandir kasarne je isao u obilazak sa zenom, E to je bilo maltretiranje..... Doslo mi je bilo da mu sve one maline naguram u usta!'' Ovako govori moj muz!

''Zaista ljubavi, bas mi je zao, nije ti bilo lako!'' Ovako glasi moj odgovor!

''U momentu kada sam imala vrhunac kontrakcije, bas tada je dr gurnuo ruku da opipa koliko sam se otvorila. oblile su me graske znoja, nije mi bilo dobro. Posle su mi dali bensedin intravenozno pa sam povracala zuc!'' Moje prepricavanje dela porodjaja!

'' Pa prezivela si, vidis da nije bilo strasno!'' Njegov odgovor! :angry: :angry: :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Stvarno su svi oni velika deca

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Došao Crnogorac sa ženom na porođaj. I tokom porođaja padne u nesvest, jednom, pa drugi put, pa treći put, zatim ulazi babica i kaže:

Gospodine, dobili ste ćerku.

A on će:

E Bogu hvala pa kad nije muško da se ovako muči ka' i ja!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I meni se bas svidelo :)

jos da nadjem neki o vojsci.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

kazu da zene mogu da podnesu mnogo veci bol od muskaraca,muski su uglavnom kukavice...kod mog muza je drugacije zna da porodjaj nije lak jer je bio prisutan....a u vojsci kaze uzivao je,i prica samo lude dogadjaje a da i kuka za neku mrtvu strazu na minus deset :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

''Kada sam ja bio u vojsci, morali smo na plus 30 da okopavamo maline a komandir kasarne je isao u obilazak sa zenom, E to je bilo maltretiranje..... Doslo mi je bilo da mu sve one maline naguram u usta!'' Ovako govori moj muz!

''Zaista ljubavi, bas mi je zao, nije ti bilo lako!'' Ovako glasi moj odgovor!

''U momentu kada sam imala vrhunac kontrakcije, bas tada je dr gurnuo ruku da opipa koliko sam se otvorila. oblile su me graske znoja, nije mi bilo dobro. Posle su mi dali bensedin intravenozno pa sam povracala zuc!'' Moje prepricavanje dela porodjaja!

'' Pa prezivela si, vidis da nije bilo strasno!'' Njegov odgovor! :angry: :angry: :angry:

A joj! Muski!!! :lol:

Ovde nema vojske pa moj nema na sta da se vadi! Zato ga vodim u salu svaki put i stezem mu duks oko vrata (il jos gore nesto sledeci put) cisto da podelimo malo sudbinu :lol:;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Stvarno su svi oni velika deca

upravu si potpuno. <_<:lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

'' Pa prezivela si, vidis da nije bilo strasno!'' Njegov odgovor! :angry: :angry: :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

kad bi se oni porađali videli bi šta je prava trauma...

BRAVO!!! koja vojska,ne znaju oni sta je muka!Iatip1.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kakva vojska! Ja posle porodjaja ko da sam dosla sa Solunskog fronta i iz oba Svetska rata! Krvava, izmucena, ranjena, zasivena.. :ph34r:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Strasno!!!! :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kakva vojska! Ja posle porodjaja ko da sam dosla sa Solunskog fronta i iz oba Svetska rata! Krvava, izmucena, ranjena, zasivena.. :ph34r:

:lol: i ja,i ja... treba nam dati ordenje za uspesno zavrsene misije radjanja. Za svako dete po jedno odlikovanje!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Isti slucaj!!! Bila sam u polusvesnom stanju iliti stanju bunila nakon indukovanog,dugog i jako mucnog porodjaja da nisu cak hteli ni bebu da mi daju odmah...A oni cim ih stomak malo zaboli,legnu i jaucu,kad imaju temperaturu stenju kao da crkavaju...I to svi koje znam,ako ima neki heroj,ja mu se izvinjavam... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

REALNO GLEDANO , VOJSKA NE MOZE DA SE POREDI SA PORODJAJEM POSTO SAM SE JA PORADJALA POD INDUKCIJOM 15 SATI I ONESVESTILA SE DVA PUTA ITD ITD :lol: ...TAKODJE MUSKARCI NIKADA, ALI NIKADA NE BI MOGLI DA IZDRZE PORODJAJ.....

ALI S OBZIROM DA SU ONI EMOTIVNO SLABIJI OD NAS, NJIMA SVE TEZE PADA, TAKO DA IH TREBA PUSTITI DA ZIVE U NEZNANJU..... :P:lol:

:lol: E,VALA BAS! jednom ih u zivotu nateraju da godinu dana sami brinu o sebi i ispade propast sveta!pa krenu da kenjkaju i kukaju cim navuku prehladicu,kakav crni porodjaj za njih,ljudska rasa bi izumrla za 3 generacije da us se muskarci trebali poradjati :lol::P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Svakome je svoja muka najteza..ali mislim da je stvarno zenama teze...vojska je nesto muskarcima sto je zenama od kako se udaju i rode decu svakodnevnica....tako da oni to prozive par meseci..a mi to prezivljavamo ceo zivot!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.