Bubuljice po rukama

odgovora

Objavljeno

Posle porodjaja su mi se pojavile sitne bubuljice po rukama, iznad lakta, nisam nesto mnogo obracala paznju na njih i sve sam mislila procice, a sad me bas nerviraju, ne znam s cim da mazem, a nesto mi se i ne ide kod dermatologa, al kao da cu morati, dajte neki savet :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja imam slican problem i bas me nervira, meni izlaze po grudima i jedino sto mi pomaze (koliko-toliko) je bebi-puder. Mada sada, po ovim vrucinama mislim da mi ne pomaze nista :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Posle porodjaja su mi se pojavile sitne bubuljice po rukama, iznad lakta, nisam nesto mnogo obracala paznju na njih i sve sam mislila procice, a sad me bas nerviraju, ne znam s cim da mazem, a nesto mi se i ne ide kod dermatologa, al kao da cu morati, dajte neki savet :(

bas bubuljice ili onako suva koza sa suvim bubuljicama tj.keratosis?

probaj za pocetak da napravis piling od morske soli,maslinovo ulje i par kapi etericnog ulja lavande jer ona smiruje kozu i pomaze kod razlicitih promena koze.. istrljas kozu i isperes mlakom vodom..ako ne pomaze onda svakako do dermatologa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa ima par belih bubuljica i dosta je suva koza, moracu da probam neki pilig ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Posle porodjaja su mi se pojavile sitne bubuljice po rukama, iznad lakta, nisam nesto mnogo obracala paznju na njih i sve sam mislila procice, a sad me bas nerviraju, ne znam s cim da mazem, a nesto mi se i ne ide kod dermatologa, al kao da cu morati, dajte neki savet :(

B.mama, ako jos uvek zalazis ovde, molim te reci kako si resila ovaj problem. Ruke, tj. nadlaktice su mi haos od bubuljica, bas onako kako si ti to opisala. Ne bih lekaru, ali mi se cini da nemam drugog izbora!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

B.mama, ako jos uvek zalazis ovde, molim te reci kako si resila ovaj problem. Ruke, tj. nadlaktice su mi haos od bubuljica, bas onako kako si ti to opisala. Ne bih lekaru, ali mi se cini da nemam drugog izbora!

lens18321964_1313166948Aloe_First_sprej.

Ovo sam nabavila preko drugarice to je za sve i svasta i sa tim prskam i mnogo se povuklo skoro da i nema vise ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam se porodila pre mesec i po i imam isti problem. Jedino što radim, perem Dove sapunom i ništa više, malo su bolje. Moja cimerka koja se porodila isti dan kad i ja,bila je skoro kod mene i njene su nadlaktice pune bubuljica. Sve u svemu, to je posledica rada hormona i to će se sve povući vremenom. SAMO IH NIKAKO NE DIRAJTE, NE CEDITE, POGOTOVO NE PRLJAVIM RUKAMA...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.