Trudnoća bez ikakvih simptoma

odgovora

Objavljeno

Не мора да значи, до 12те ако е 1 гм

Da, ima tu varijanti, u tim ranim trudnocama se nikad ne zna kakvo prijatno iznenadjenje moze da se desi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja nisam imala nista od simptoma.

Tek u petom mesecu mi je bila muka i to samo nedelju dana i to je sve. ;)

čokolina voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Devojke da li je moguce da sam trudna jer nemam ama bas nikakve simptome. Poslednji ciklus sam imala 08.02. i jos uvek nisam dobila. Ono sto me obeshrabruje sto sam u prvoj trudnoci bukvalno dan kad sam ostala trudna imala bolne grudi. A sada mi nije nista. Nisam radila test jer nemam hrabrosti, sve cekam i odlazem da se ne razocaram. Ne smem ni da se nadam, ali bas smo radili na tome.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Devojke da li je moguce da sam trudna jer nemam ama bas nikakve simptome. Poslednji ciklus sam imala 08.02. i jos uvek nisam dobila. Ono sto me obeshrabruje sto sam u prvoj trudnoci bukvalno dan kad sam ostala trudna imala bolne grudi. A sada mi nije nista. Nisam radila test jer nemam hrabrosti, sve cekam i odlazem da se ne razocaram. Ne smem ni da se nadam, ali bas smo radili na tome.

Sansa uvek postoji, prilicno ti kasni...

Ajde, skupi hrabrost i uradi test pa nam javi lepe vesti :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Devojke da li je moguce da sam trudna jer nemam ama bas nikakve simptome. Poslednji ciklus sam imala 08.02. i jos uvek nisam dobila. Ono sto me obeshrabruje sto sam u prvoj trudnoci bukvalno dan kad sam ostala trudna imala bolne grudi. A sada mi nije nista. Nisam radila test jer nemam hrabrosti, sve cekam i odlazem da se ne razocaram. Ne smem ni da se nadam, ali bas smo radili na tome.

Citiram svoj post od ranije ;) Nadamo se da je to to i kod tebe!

Ja u drugoj trudnoci nisam imala ama bas nikakve simptome! Otkrila sam da sam trudna jako rano, zato sto imam redovne cikluse, pa sam znala maltene prvi dan kad mi je kasnilo, uradila test, bila neka slabasna linijica, otisla kod doktora, uradili mi ponovo test, a on negativan! Na UZ nije nista video doktor, i zamalo me ubedio da i nisam trudna! I meni je bilo cudno, jer sam sa prvom cerkicom imala strasno bolne grudi, i spavalo mi se, i stalno mi je bilo muka (to je pocelo malo kasnije, posle seste nedelje). Ali eto, prodjoh ta famozna prva tri meseca druge trudnoce najglatkije moguce. Tako da... Stvarno ima srecnih trudnica, i zelim ti da i tvoja trudnoca bude ispunjena srecom i bez ikakvih mucnih simptoma ;) Pozdrav!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moje trudnoće su u prvim nedeljama prolazile bez izraženih simptoma,znala bi tek kada bi mi kasnilo 2 dana!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala na odgovorima, ujutru radim test pa se javljam. Ne smem da se nadam ali ubi me ova neizvesnost .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Caao,zenske. :)

Ja sam nova ovde i imam jedno pitanje,evo ovako.

Zadnu menstruaciju sam imala 16.02. a onda 01.03 sam imala nezasticeni odnos sa deckom,a nisam 100% sigurna da li je svrsio u mene. nedelju dana pred sledecu menstruaciju su pocele grudi da me bole kao i obicno,i bile su mekse ali kad sam trebala dobiti 14.03 prestale su me boleti,tog popodneva sam uradila test za trudnocu i bio je negativan (i prilicno sam se razocarala) ,ali ipak nisam dobila,dva dana mi je kasnilo tj. danas sam dobila,ali menstuacija mi nije kao i obicno,nego kao 4-5 dana kad mi prestaje,svetlije je boje,i manje imam (bas kao kad mi prestaje). E sad nzm sta da mislim,da li mozete da mi pomognete? A bas bih volela da sam trudna :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi smo juce saznali da cemo imati bebu... :))) Da mi nisu rekli,ne bih verovala :rolleyes: Od simptoma skoro nista,kao pred mecu! A eto,vec pet nedelja nosim moje malo cudo u sebi.. :wub:

Sunčica :) voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage Dame,

E ovako,menstruacije dobijam na 30 dana,u julu sam dobila na 27 dana 9.7 je dosla m. test za trudnocu sam uradila 2.8 i bio je pozitivan,tj. druga crtica je bila jako vidljiva,naravno ponovila sam jos jedan i bio je isto pozitivan. Juce 4.8 sam uradila BETA HCG iznosila je 117,2. E sad interesuje me da li beta odgovara trudnoci jer se plasim zato sto sam imala 2 spontana prosle godine. Koja sam ja sad nedelja. Inace nemam otecene grudi,ali sam imala grceve.Molim Vas odgovorite mi

pozz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage Dame,

E ovako,menstruacije dobijam na 30 dana,u julu sam dobila na 27 dana 9.7 je dosla m. test za trudnocu sam uradila 2.8 i bio je pozitivan,tj. druga crtica je bila jako vidljiva,naravno ponovila sam jos jedan i bio je isto pozitivan. Juce 4.8 sam uradila BETA HCG iznosila je 117,2. E sad interesuje me da li beta odgovara trudnoci jer se plasim zato sto sam imala 2 spontana prosle godine. Koja sam ja sad nedelja. Inace nemam otecene grudi,ali sam imala grceve.Molim Vas odgovorite mi

pozz

Najbolje je da je ponoviš u ponedeljak, jer ta sama vrednost ne znači mnogo. Ako se duplira pravilno, onda je sve OK!

Evo ovde imaš vrednosti bete po danima nakon oplodnje.

http://www.mamaibeba.rs/index.php/trudnoca...e-hcg-beta.html

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Najbolje je da je ponoviš u ponedeljak, jer ta sama vrednost ne znači mnogo. Ako se duplira pravilno, onda je sve OK!

Evo ovde imaš vrednosti bete po danima nakon oplodnje.

http://www.mamaibeba.rs/index.php/trudnoca...e-hcg-beta.html

Hvala na odgovoru,onda je meni beta u redu jer sam je radila 14 dana od ovulacije,ali svakako cu je ponoviti! 14 dana nakon ovulacije je beta 48,a granicna vrednost od 17-119,a meni je 117,2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala na odgovoru,onda je meni beta u redu jer sam je radila 14 dana od ovulacije,ali svakako cu je ponoviti! 14 dana nakon ovulacije je beta 48,a granicna vrednost od 17-119,a meni je 117,2

meni je bila 98,mislim,pa onda nakon tri dana 602.Nadam se da ce i tebi da poraste i onda nemas brige :) Srecno i cekamo te u prvom trimestru :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cao drugarice,

 

ja sam nova hahah i evo nova tema za moju muku :( , molim vas recite mi ima li neka druga problem kao ja. po kalkulatorima na internetu ja sam vec od juce u 5 nedelji trudnoce. sto znaci poslednji put sam imala vesticu na 5 juna pre 2 dana sam radila test ispao je pozitivan sa jeva vidljivom t crticu ali ponovila sam danas i danas se vec jasno vide 2 crte na testu be safe.ja jos uvek nemam nikakve simptome, osven sto po malo imam grceve u stomaku kao pre dobijanje, po n eku bubuljicu, natecene grudi isti simptomi kao da dobijam, a i vec sam pocela cesce sedeti na wc. ali nemogu verovati, hoce li mi neko reci svoja iskustva ili posavetovati me?

a sutra imm zakazano kod ginekologa ali nemogu da cekam moram nekog pitati.

i ja sam nova ovde i nisam imala simptome trudnoce...9.4.sam kupila test i bio je pozitivan, 13.4.sam odjurila ginekologu (jer ova dva dana (9 i 10 ginekolog nije radio ili je radio nesto skraceno pa nisam stigla od jutarnjih obaveza da posjetim ginekologa), pa mi je sestra dala termin za 14.4.I da bila sam trudna.Nisam bila sigurna od kad, a od mog ginekologa tesko iscupam koju rijec, pa sam na jednom kalkulatoru izracunala i ispostavilo se od 21.2. Po vasim iskustvima koliko ultrazvuk je to mogao tacno da odredi posto ja nisam sigurna koliko su moji ciklusi bili redovni?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Posto ne vidim preko moba kako da otvorim temu  zanima me da li moze biti u pitanju trudnoca ranije sam imala mecu po 5-6 dana a sad po dva. A sad sam jos otkrila da me bole grudi i da tece nesto zuckasto iz obe. Ne mogu da nahvatam svog ginekologa,  stalno je off a i ja radim i pposle sam sa decom. Uplasena sam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uradi test ili betu i resices dilemu. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

.

Izmenjeno od strane mozza

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Posto ne vidim preko moba kako da otvorim temu  zanima me da li moze biti u pitanju trudnoca ranije sam imala mecu po 5-6 dana a sad po dva. A sad sam jos otkrila da me bole grudi i da tece nesto zuckasto iz obe. Ne mogu da nahvatam svog ginekologa,  stalno je off a i ja radim i pposle sam sa decom. Uplasena sam

Uradi betu i zakazi ginekologa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zdravo svima,imam pitanje.

Dali se nekom desilo da ostanete trudni al' da dobijate menstrualni ciklus.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.