Spontani pobacaj

odgovora

Objavljeno

ево сад ме звала упутила ме у болмицу. одох ја.

Ajde jekić, drž' se, čekamo vesti...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ajde jekić, drž' se, čekamo vesti...

Uh Jekic...bice sve u redu..mora

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jekić draga, obavezno nam javi kako si i kako su bebice .... Nemoj da se nerviraš, ako ti je za utjehu ja sam u obe trudnoće krvarila bar dva puta u svakom trimestru pa fino iznjela uz mirovanje 8 i 9 mjesec .... Sretno i javi nam ....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da li se nekome Jekić javila?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da li se nekome Jekić javila?

Idi u temu čekamo plusiće ... pa par stranica unazad.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo da vam prenesem vesti od Jekic,sve vas pozdravlja,morace da ostane u bolnici pod nazorom doktora.Poslednjih dana je krvaila malo,a danas su ustanovili da je to treci plod koji se nije razvio i da ima i hematom pa ce i njega najverovatnije telo izbaciti zajedno sa plodom.Druge dve bebice su dobro i utvrdjena im je srcana radnja.

Kaze okupilo se 4 doktora oko nje,rekli su joj da je prirodni fenomen,jer prirodne trojke su gotovo nemoguce....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala Topaz!!!! hehehe Jekić kad uradi ona ga uradi tj njen muž :)

Veliki pozdrav za Jekićevce :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jekic bice sve u redu...saljem ti veliki poljubac.....na ovu temu se vise nemoj vracati....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jekic,posto sam nova,ne znam sta je to bilo sa tobom,nisam u toku??

Za mene znas,krvarenje nocas,ali ne boli me stomak puno..dobro se osecam..nadam se da sam sada na ovoj temi i nikad vise...I nadam se da nikome ova tema nece ni zatrebati..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jekic,posto sam nova,ne znam sta je to bilo sa tobom,nisam u toku??

Za mene znas,krvarenje nocas,ali ne boli me stomak puno..dobro se osecam..nadam se da sam sada na ovoj temi i nikad vise...I nadam se da nikome ova tema nece ni zatrebati..

Jekić nam je super, sve je prošlo u najboljem redu, to se samo javila i treća bebica koju nosi :):rolleyes:

A jesi ti bila kod lekara zbog krvarenja? :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jekić nam je super, sve je prošlo u najboljem redu, to se samo javila i treća bebica koju nosi :):rolleyes:

A jesi ti bila kod lekara zbog krvarenja? :unsure:

Nisam Ivancice,zvala sam ga,kaze da nema potrebe jos da idem dok ne prodje krvarenje,ali ja cu otici danas jer mi vec zakazan UZ od ranije ;) BAS MI JE DRAGO ZBOG JEKICE :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo i mene u ovim bolnim temama..Msm da ce mi biti lakse da iskucam svoj bol.Ova tastatura sve trpi :D Saznala sam 2 decembra prosle god da sam trudna, otisla na odmor i sve je bilo super do 16 kada sam prokrvarila, uvece je moja pahuljica izasla iz mene. Drage moje ....znala sam samo 14 dana da sam trudna... :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nazalost i meni se desio taj nemili dogadjaj 2010.. dobila temperaturu 40, bolnica, vratili me kuci i rekli ako krene krvarenje da dodjem, ujutru je krenulo, bez bolova, samo je otislo iz mene ko da ga nije bilo.. trudnoca je bila stara 8 nedelja... danas hvala Bogu imam normalnu trudnocu i jedva cekam da vidim svoju bebu..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nazalost i meni se desio taj nemili dogadjaj 2010.. dobila temperaturu 40, bolnica, vratili me kuci i rekli ako krene krvarenje da dodjem, ujutru je krenulo, bez bolova, samo je otislo iz mene ko da ga nije bilo.. trudnoca je bila stara 8 nedelja... danas hvala Bogu imam normalnu trudnocu i jedva cekam da vidim svoju bebu..

Joj... dusa... :) bas mi je drago zbog tebe ..A posle koliko si ponovo ostala trudna??

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joj... dusa... :) bas mi je drago zbog tebe ..A posle koliko si ponovo ostala trudna??

Pa posle godinu i 2, 3 meseca.. ma ja sam bila u fazonu da svaki put kad dobijem preplacem taj dan jer sam neopisivo htela bebu, svaki put se smorim kad dobijem, pa razmislam kako nece, pa zasto nece i eto kad nisam ni ocekivala desilo se da ponovo budem u blagoslovenom stanju :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joj kad vidim ovu temu aktivnu nije mi dobro :(

Sta je bilo bilo je , radujte se boljem sutra ! i ne mislite na ono sto ne mozemo vise promeniti , bilo je kako je moralo biti ....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joj kad vidim ovu temu aktivnu nije mi dobro :(

Sta je bilo bilo je , radujte se boljem sutra ! i ne mislite na ono sto ne mozemo vise promeniti , bilo je kako je moralo biti ....

Uf...Jeste tesko ali vremenom prodje,ja sam htela da umrem posle spontanog,da mi nije bilo mm skrenula bi.Ali proslo je dosta vremena i sada mogu ponovo da radim na tome.Nije ni malo bajna situacija ali jbg zivi smo ljubi moramo sve da prodjemo u zivotu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uf...Jeste tesko ali vremenom prodje,ja sam htela da umrem posle spontanog,da mi nije bilo mm skrenula bi.Ali proslo je dosta vremena i sada mogu ponovo da radim na tome.Nije ni malo bajna situacija ali jbg zivi smo ljubi moramo sve da prodjemo u zivotu.

U pravu si .. tesko je... ali opet kad pogledas makar znas da mozes , sta reci za zene koje uopste ne mogu da ostanu trudne i to im je klinicki potvrdjeno ... Nova beba , nova radost ... Idemo dalje ... ja sam sad trebala da imam bebu od 2 meseca ... pa je nemam , ali bice uskoro nadam se i ne mislim puno o tome ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

U pravu si .. tesko je... ali opet kad pogledas makar znas da mozes , sta reci za zene koje uopste ne mogu da ostanu trudne i to im je klinicki potvrdjeno ... Nova beba , nova radost ... Idemo dalje ... ja sam sad trebala da imam bebu od 2 meseca ... pa je nemam , ali bice uskoro nadam se i ne mislim puno o tome ...

Joj muko moja znam ja sve to ja sam trebala sada da se porodim,ali ...ma ko zna za sta je to dobro.Polako bice jos beba.Sto ti kazes znamo da mozemo.Ne mogu ni da zamislim kako je tim zenama...pu pu pu...daleko od nas

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nazalost i meni se desio taj nemili dogadjaj 2010.. dobila temperaturu 40, bolnica, vratili me kuci i rekli ako krene krvarenje da dodjem, ujutru je krenulo, bez bolova, samo je otislo iz mene ko da ga nije bilo.. trudnoca je bila stara 8 nedelja... danas hvala Bogu imam normalnu trudnocu i jedva cekam da vidim svoju bebu..

Draga bullet, i ja sam, nažalost, imala slično iskustvo krajem septembra prošle godine. Trudnoća je takođe bila stara 8 nedelja.

Kada smo saznali da sam trudna, bili smo presrećni, uzimala sam folnu kiselinu i Mamavit, kao što mi je i bilo preporučeno, a onda sam jednog jutra prokrvarila, malo i braonkasto, i odmah uveče uplašena otišla kod doktora. Utvrdio je da se plod nije dobro razvijao i da se ne čuju otkucaji srca :( Veću bol u životu osetila nisam...

Ujutru sam bila smeštena u bolnicu, bila mi je zakazana kiretaža, koja je trebalo da bude pod totalnom anestezijom, međutim ja sam u toku noći dobila neverovatne bolove, prokrvarila sam, dobar deo ploda je sam izašao, tako da su mi ostatak čistili bez anestezije, na živo... :( Bio je to neslućen fizički bol kakav nikada ranije osetila nisam...i nadam se da nikada više neću :( Ali, eto, sreća u nesreći je što sam bila u bolnici, te su mogli odmah da reaguju i da me zbrinu.

Ostala sam u bolnici još par dana, a onda sam bila i na bolovanju nedelju dana. Trebalo nam je vremena i snage da prebrodimo sve to, ali imali smo jedno drugo i neizmernu nadu i ljubav. Prvu menstruaciju sam dobila tek nakon 2 meseca od kiretaže i bilo je to potpuno normalno krvarenje, kao i pre. Objašenjenje lekara vezano za sve što se dogodilo je bilo jednostavno: 'Dešava se.'

Nakon toga smo se čuvali do Nove godine, a onda krenuli u nove pobede ;) I, evo, sada je bebica na putu, u 17.sam nedelji :) Dakle, zatrudnela sam nakon nekih 6 meseci nakon nemilog događaja, a nakon 3 meseca 'pokušavanja' :)

Tako da, drage moje sapatnice, samo se čuvajte i verujte :) Doduše, od nekoliko ljudi sam načula priču da se nakon spontanog / kiretaže, lakše ostaje u drugom stanju. Ne znam koliko je to istina, ali, bez obzira na to, samo polako, prepustite se i razmišljajte pozitivno i sigurno ćete uskoro saznati i divne vesti :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ćao, ćao! Evo da se i ja, na žalost, priključim temi. Imala sam spontani juče, tj. 16.05 u 6. nedelji. Bila sam jako bolesna pre nego što sam saznala da sam trudna, imala visoku temp tri dana i dr sumnja da je zbog toga. Tako mi je i rekao da će se desiti ako je temp uticala na plod. Sada krvarim...pa onako, intenzivnije nego kad imam menstruaciju i dr mi je dao neke kapi za zaustavljanje krvarenja iz materice i u pon idem na kontrolu. Mene zanima koliko dugo traje to krvarenje i da li je to menstruacija i ako nije šta je...nekakvo čišćenje, šta? Nemam neke preterane bolove u stomaku, kao kad dobijem i nije mi rađena nikakva intervencija niti sam dobila antibiotike...samo te kapi...Doduše, ume da me zaboli stomak malo jače, pa ja popijem tabletu pa to popusti i tako...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ćao, ćao! Evo da se i ja, na žalost, priključim temi. Imala sam spontani juče, tj. 16.05 u 6. nedelji. Bila sam jako bolesna pre nego što sam saznala da sam trudna, imala visoku temp tri dana i dr sumnja da je zbog toga. Tako mi je i rekao da će se desiti ako je temp uticala na plod. Sada krvarim...pa onako, intenzivnije nego kad imam menstruaciju i dr mi je dao neke kapi za zaustavljanje krvarenja iz materice i u pon idem na kontrolu. Mene zanima koliko dugo traje to krvarenje i da li je to menstruacija i ako nije šta je...nekakvo čišćenje, šta? Nemam neke preterane bolove u stomaku, kao kad dobijem i nije mi rađena nikakva intervencija niti sam dobila antibiotike...samo te kapi...Doduše, ume da me zaboli stomak malo jače, pa ja popijem tabletu pa to popusti i tako...

Cao,

Jako mi je zao sto si morala da prodjes kroz to, ali vjeruj mi ima nas dosta sa slicnom pricom...Ipak tu smo da jedna drugu utjesimo koliko je to moguce...Ako je za utjehu bolje sto se to desilo sada na pocetku, nego kasnije jer vidis i sama da to od samog starta nije dobro krenulo s obzirom na temp koju si imala. Ne znam da li imas jos djece ali kako god znam da ces posle nekog vremena opet ugledati svoje 2 crtice...ja ti zelim sto prije. KRVARENJE TRAJE NEKOLIKO DANA i racuna se kao da imas menstruaciju, ocekuj narednu posle mjesec dana otprilike ako su ti ciklusi inace redovni..Zelim ti brz oporavak i da se odmah vratis u nove pobjede... :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cao,

Jako mi je zao sto si morala da prodjes kroz to, ali vjeruj mi ima nas dosta sa slicnom pricom...Ipak tu smo da jedna drugu utjesimo koliko je to moguce...Ako je za utjehu bolje sto se to desilo sada na pocetku, nego kasnije jer vidis i sama da to od samog starta nije dobro krenulo s obzirom na temp koju si imala. Ne znam da li imas jos djece ali kako god znam da ces posle nekog vremena opet ugledati svoje 2 crtice...ja ti zelim sto prije. KRVARENJE TRAJE NEKOLIKO DANA i racuna se kao da imas menstruaciju, ocekuj narednu posle mjesec dana otprilike ako su ti ciklusi inace redovni..Zelim ti brz oporavak i da se odmah vratis u nove pobjede... :wub:

Jao baš ti hvala. Imam ćerkicu dve i po godine, ovaj beban bi bio drugo. Jeste mi žao ali sam i sama svesna da, što kažeš, od starta nije išlo. Ma virus je bio gadan, ubica. Svi smo ga u kući preležali počev od mene, haos! Nego dobro, idemo dalje. Biće valjda prilike da Iva dobije batu ili seku!

Veliki pozdrav i hvala na podršci!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao baš ti hvala. Imam ćerkicu dve i po godine, ovaj beban bi bio drugo. Jeste mi žao ali sam i sama svesna da, što kažeš, od starta nije išlo. Ma virus je bio gadan, ubica. Svi smo ga u kući preležali počev od mene, haos! Nego dobro, idemo dalje. Biće valjda prilike da Iva dobije batu ili seku!

Veliki pozdrav i hvala na podršci!

Nema na cemu...i javi se sto prije sa novostima... :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Na zalost opet sam na ovim stranama... pre 2 god sam se porodila, trudnoca prosla bez ikakvih problema, nakon godinu i 3 meseca odlucimo opet da pravimo bebu i odmah zatrudnimo, srecoj nasoj nije bilo kraja pogotovo kad su nam rekli da su blizanci ali na zalost prestanu da se razvijaju u 9. nedelji, naravno usledila je kiretaza, doktorka nam je savetovala pauzu 2 meseca, 5m od kiretaze ponovo zatrudnimo ali opet spontani u 6. nedelji, nije mi radjena kiretaza zato sto je sve samo krenulo, danas sam isla na kontrolu medjutim nije sve izaslo a i vise ne krvarim i sad mi je rekla da dodjem za 3 dana i da uradim beta hcg, predpostavljam da ce mi ipak uraditi kiretazu... zanima me koliko ste pauzirale posle drugog spontanog...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.