Spontani pobacaj

odgovora

Objavljeno

 Ma neka je, samo da sve bude ok a kasnije ćeš da budeš fit :babymommy: jesi išla na uz?

Ja nisam imala mučnine uopšte a umor da i to naročito kad hodam, toliko mi se razlupa srce i oslabe mi noge za 200 m.. a prva mi je trudnoća bila tako da nemam s čime da uporedim.. Ali i to ćemo da promenimo :D

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma jok, dvoumim se dal da radim dabl, ukoliko ga odbijem onda cu tek oko 22.sedmice na expertni.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

...

Abej meni su najveća uteha žene koje su prošle kroz spontani pa su ponovo trudne ili dobile žive i zdrave bebce..

Zelenooka stvarno cenim tu hrabrost i snagu da se izdrži i ide napred.

Slažem se i divim svakoj hrabroj ženi :baby:.

Tako ćemo i mi;).

Barbie doll voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne zaboravljas,ali nastavljas dalje. Zivot ide ,kazu Bog nam daje onoliko koliko mozemo izdrzati. Ja ocigledno mogu mnogo,pa me i ne stedi.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma ne treba Bog da nam daje, samo da nam ništa više ne uzima! 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja sam imala dva spontana za sedam meseci prvi u 10 nedelji a drugi u trecoj i to pre deset dana ..tuzno  sad razmisljam kako da pripremim organizam za sledecu trudnoci i kada je pravo vreme posle koliko sme opet da se radi na bebi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja sam imala dva spontana za sedam meseci prvi u 10 nedelji a drugi u trecoj i to pre deset dana ..tuzno  sad razmisljam kako da pripremim organizam za sledecu trudnoci i kada je pravo vreme posle koliko sme opet da se radi na bebi

Jel bilo sa kiretazom? Posto mi nije jasno ovo u trecoj nedelji? Mislis trecoj nakon izostanka ciklusa?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jel bilo sa kiretazom? Posto mi nije jasno ovo u trecoj nedelji? Mislis trecoj nakon izostanka ciklusa?

prva je bila sa kirektazom a ova drugi put sam ispao plod ugrusak .pa ja sam vodila kalendar i po prekidu menstruacije bila je trudnoca od tri nedelje bas rana trudnoca ...i po ultra zvuku tako je bilo ..

I ja sam imala dva spontana za sedam meseci prvi u 10 nedelji a drugi u trecoj i to pre deset dana ..tuzno  sad razmisljam kako da pripremim organizam za sledecu trudnoci i kada je pravo vreme posle koliko sme opet da se radi na bebi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

prva je bila sa kirektazom a ova drugi put sam ispao plod ugrusak .pa ja sam vodila kalendar i po prekidu menstruacije bila je trudnoca od tri nedelje bas rana trudnoca ...i po ultra zvuku tako je bilo ..

I ja sam imala dva spontana za sedam meseci prvi u 10 nedelji a drugi u trecoj i to pre deset dana ..tuzno  sad razmisljam kako da pripremim organizam za sledecu trudnoci i kada je pravo vreme posle koliko sme opet da se radi na bebi

mozda je bila biohemijska trudnoca? 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

mozda je bila biohemijska trudnoca? 

sta to znaci biohemiska trudnoca

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

sta to znaci biohemiska trudnoca

To je kad se jajna celija oplodi,ali se ne zakaci za matericu,tacnije ne dodje do implantacije,i obicno ode sa ciklusom ( koji moze da zakasni) ,ali i to se ne desava pre 4 nedelje,zato me buni ova tvoja treca nedelja... (4 nedelje je period kad treba da dobijes).S obzirom na 2 neuspesne trudnoce valjalo bi neke analize odraditi a onda mirne glave planirati trudnocu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kako si saznala da si trudna tako rano? Test ili beta?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I kako je po ultrazvuku treca nedelja,kad se u trecoj nedelji ne vidi ?

Earl Grey i MatroNadja volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Kako si saznala da si trudna tako rano? Test ili beta?

test Ali se vidi bas bleda crtica .a teca nedelja na ultrazvuku bleda tackica sam novji ultr zvuk mozr da primeti tckic..to je racunam od pocetka plodnih Dana posto pisem u calendar I tacno znam koji su dani plodni. 

Izmenjeno od strane balticverica@gmail

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne računaju se nedelje trudnoće tako, nego od dana poslednje menstruacije. Zato si nas zbunila.

Jeca 90 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.