Dete mokri u snu

odgovora

Objavljeno

Belce,moguće je. U drugoj trudnoći sam osetila prvi udarac u 12-oj nedelji a i za pol mi je tad prvi put rekao. 

Strelac,nisam mislila da je to povezano nego sam sam napisala šta je bilo kod mog brata. Ne znam ni zašto su to povezali kod njega,bas ću pitati mamu. Najmanje sto vam želim svakako da je to. Inace i moj brat isto tako,nije osećao ni da želi da piski a nije ninskevao da je mokar. Mada sto se tiče osećanja da ste mokri,to mi je nekako normalno. Kad spavamo ne osećamo neke stvari često i od umora. A sto se pelene tiče,ja se Slzem da vravis uz njen pristanak. Objasniš samo zašto i da je privremeno. Bas ću mamu pitati kako je tačno prestalo ovo,možda kaže nešto korisno.

bepce i Strelac84 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Belce,moguće je. U drugoj trudnoći sam osetila prvi udarac u 12-oj nedelji a i za pol mi je tad prvi put rekao. 

Strelac,nisam mislila da je to povezano nego sam sam napisala šta je bilo kod mog brata. Ne znam ni zašto su to povezali kod njega,bas ću pitati mamu. Najmanje sto vam želim svakako da je to. Inace i moj brat isto tako,nije osećao ni da želi da piski a nije ninskevao da je mokar. Mada sto se tiče osećanja da ste mokri,to mi je nekako normalno. Kad spavamo ne osećamo neke stvari često i od umora. A sto se pelene tiče,ja se Slzem da vravis uz njen pristanak. Objasniš samo zašto i da je privremeno. Bas ću mamu pitati kako je tačno prestalo ovo,možda kaže nešto korisno.

Ma da, znam šta kažeš. Ajd ako se setiš pitaj mamu.

Mi smo juče posle podne išle zajedno da kupimo "gaćice koje su za noć za veliku decu koja se ponekad piške u krevet" uz objašnjenja da to nije onaj pampers što nose male bebe i tako. Nije se bunila, sama je izabrala neki dezen, i noćas se nije ni upiškila ali je ustala jako rano za to što joj se išlo u wc. Podsvesno joj verovatno smeta, ali joj je vidim laknulo što krevet nije mokar. E sad videćemo dokle ćemo tako. U svakom slučaju hvala vam na mišljenjima, svakako znači čuti (pročitati u ovom slučaju)  vidjenje iz druge perspektive.

miliccam, bepce i Venera volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja mislim da je to samo pitanje vremena i da je ona trenutno u tom prelaznom periodu jer preko dana sve funkcionise i ona nema problema, super ste uradile.

Strelac84 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.