linije na dlanu bebe

odgovora

Objavljeno

Nigde nisam mogao da pronadjem ovu temu!!!Naime,radi se o dlanovima na rukama,negde sam procitao da se to naziva simian linija!!!Na desnom dlanu moja beba nema tri linije kao sto je uobicajeno vec samo dve odnosno linija glave i srca su spojene u jednu i seku dlan celom duzinom!!!Ovo nema veze sa sujeverjem,citanjem dlana itd.!!!Negde sam procitao da je to jako retko u celom svetu a ima slucajeva sa takvim crtama dlana,pa da li neko ima takav slucaj ili mozda zna da li to ima ikakve veze sa zdravljem???Inace bebac je zivahan i hvala Bogu zdrav ko dren!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nigde nisam mogao da pronadjem ovu temu!!!Naime,radi se o dlanovima na rukama,negde sam procitao da se to naziva simian linija!!!Na desnom dlanu moja beba nema tri linije kao sto je uobicajeno vec samo dve odnosno linija glave i srca su spojene u jednu i seku dlan celom duzinom!!!Ovo nema veze sa sujeverjem,citanjem dlana itd.!!!Negde sam procitao da je to jako retko u celom svetu a ima slucajeva sa takvim crtama dlana,pa da li neko ima takav slucaj ili mozda zna da li to ima ikakve veze sa zdravljem???Inace bebac je zivahan i hvala Bogu zdrav ko dren!!

Ja ne znam sa čime bih analizu linija na dlanu povezala, nego upravo sa sujeverjem (jer po mom mišljenju hiromantija je upravo to).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da li ste se konsultovali sa pedijatrem ukoliko nije u pitanju sujevjerje?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nije mi ni palo na pamet da mu pogledam dlan :huh:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni to nije ni palo na pamet da provjerim... Vidim da ima linije, a kakve su i koliko ih ima, stvarno nisam gledala... :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I kod alkoholima u trudnoci mogu da nedostaju te linije na dlanu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da li ste se konsultovali sa pedijatrem ukoliko nije u pitanju sujevjerje?

Pedijatar kaze da nije nista,ali sam malo trazio po netu i naisao na neke americke sajtove gde se prica o simijan liniji(tako je zovu)!Daunovci takodje imaju takve linije,postoje ljudi koji imaju na obe ruke a navodno nema nikakve veze sa zdravljem!!!Zato kazem,nije sujeverje nego jednostvano mi je cudno,jer svaki covek ima 3 ili 4 linije(vece) na dlanu a u ovom slucaju nisu dve kao sto treba jedna ispod druge vec su bukvalno spojene u jednu koja sece dlan od pocetka do kraja!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pedijatar kaze da nije nista,ali sam malo trazio po netu i naisao na neke americke sajtove gde se prica o simijan liniji(tako je zovu)!Daunovci takodje imaju takve linije,postoje ljudi koji imaju na obe ruke a navodno nema nikakve veze sa zdravljem!!!Zato kazem,nije sujeverje nego jednostvano mi je cudno,jer svaki covek ima 3 ili 4 linije(vece) na dlanu a u ovom slucaju nisu dve kao sto treba jedna ispod druge vec su bukvalno spojene u jednu koja sece dlan od pocetka do kraja!!!

Americki sajtovi? :blink:Ko jos vjeruje u americka istrazivanja?!

Opusteno,mislim da nemate razloga za brigu!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.