linije na dlanu bebe

odgovora

Objavljeno

Nigde nisam mogao da pronadjem ovu temu!!!Naime,radi se o dlanovima na rukama,negde sam procitao da se to naziva simian linija!!!Na desnom dlanu moja beba nema tri linije kao sto je uobicajeno vec samo dve odnosno linija glave i srca su spojene u jednu i seku dlan celom duzinom!!!Ovo nema veze sa sujeverjem,citanjem dlana itd.!!!Negde sam procitao da je to jako retko u celom svetu a ima slucajeva sa takvim crtama dlana,pa da li neko ima takav slucaj ili mozda zna da li to ima ikakve veze sa zdravljem???Inace bebac je zivahan i hvala Bogu zdrav ko dren!!

Objavljeno

Nigde nisam mogao da pronadjem ovu temu!!!Naime,radi se o dlanovima na rukama,negde sam procitao da se to naziva simian linija!!!Na desnom dlanu moja beba nema tri linije kao sto je uobicajeno vec samo dve odnosno linija glave i srca su spojene u jednu i seku dlan celom duzinom!!!Ovo nema veze sa sujeverjem,citanjem dlana itd.!!!Negde sam procitao da je to jako retko u celom svetu a ima slucajeva sa takvim crtama dlana,pa da li neko ima takav slucaj ili mozda zna da li to ima ikakve veze sa zdravljem???Inace bebac je zivahan i hvala Bogu zdrav ko dren!!

Ja ne znam sa čime bih analizu linija na dlanu povezala, nego upravo sa sujeverjem (jer po mom mišljenju hiromantija je upravo to).

Objavljeno

Da li ste se konsultovali sa pedijatrem ukoliko nije u pitanju sujevjerje?

Objavljeno

Nije mi ni palo na pamet da mu pogledam dlan :huh:

Objavljeno

Meni to nije ni palo na pamet da provjerim... Vidim da ima linije, a kakve su i koliko ih ima, stvarno nisam gledala... :unsure:

Objavljeno

I kod alkoholima u trudnoci mogu da nedostaju te linije na dlanu.

Objavljeno

Da li ste se konsultovali sa pedijatrem ukoliko nije u pitanju sujevjerje?

Pedijatar kaze da nije nista,ali sam malo trazio po netu i naisao na neke americke sajtove gde se prica o simijan liniji(tako je zovu)!Daunovci takodje imaju takve linije,postoje ljudi koji imaju na obe ruke a navodno nema nikakve veze sa zdravljem!!!Zato kazem,nije sujeverje nego jednostvano mi je cudno,jer svaki covek ima 3 ili 4 linije(vece) na dlanu a u ovom slucaju nisu dve kao sto treba jedna ispod druge vec su bukvalno spojene u jednu koja sece dlan od pocetka do kraja!!!

Objavljeno

Pedijatar kaze da nije nista,ali sam malo trazio po netu i naisao na neke americke sajtove gde se prica o simijan liniji(tako je zovu)!Daunovci takodje imaju takve linije,postoje ljudi koji imaju na obe ruke a navodno nema nikakve veze sa zdravljem!!!Zato kazem,nije sujeverje nego jednostvano mi je cudno,jer svaki covek ima 3 ili 4 linije(vece) na dlanu a u ovom slucaju nisu dve kao sto treba jedna ispod druge vec su bukvalno spojene u jednu koja sece dlan od pocetka do kraja!!!

Americki sajtovi? :blink:Ko jos vjeruje u americka istrazivanja?!

Opusteno,mislim da nemate razloga za brigu!

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.

Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.

Prijavite se

• Članovi/članice na temi   0 članova

No registered users viewing this page.

• Porodilište "Gradska bolnica Zvezdara" - Beograd
      Započeo/la daliborskoric · Objavljeno
      Моја прича је оваква: долазимо колима трудна жена и ја пред породилиште КБЦ Звездара у три ујутро, лупам на једна врата, закључана, трчим до других 30м даље-закључана. Лупам, излази после мало времена чувар једини, нигде живе душе. Жена изашла из кола код првих врата и не може ни да коракне, не може ни да седне назад па да идемо колима у рикверц. Крећемо пар метара одједном се укопа и почиње да виче: ааах! Беба је кренула!...Сестра дошла с колицима, оним креветом на точкове и стала изнад других степеница, не може да спусти колица јер нема стазе. Стојим укипљен, немам појма шта да урадим, чувар и сестра ме бело гледају, супруга виче из све снаге јер јој је кренуо порођај, на крају више из очајања него од памети узимам је у руке, има скоро 80 кила трудна и носим преко изломљених једних степеница, па преко других на колица. То траје прилично, једва померам ногу пред ногу, миц по миц, полако једва успем да се попнем и на друге степенице, она јечи сво време. Рука ме боли и данас јер сам ваљда истегао лигаменте ваљда као они људи који кад је саобраћајна несрећа, од неке додатне снаге подигну рукама аутомобил. Гурам са сестром колица до лифта, па на спрат, кажу ми дај торбе, трчим до кола, враћам се за 3 минута и чујем сестре како вичу и бебин плач. Значи жена се породила након 5 минута од уласка у болницу. Једно питање на које немам одговор је - шта би било да нисам успео да подигнем супругу и да је унесем? Ова болница уопште нема одговор на тако једноставан проблем- шта ако жени крене порођај пре доласка у болницу, како је унети? Лимене стазе за колица коштају неколико стотина евра, реновирање степеника ваљда исто да не буду као бабини зуби. Ако држави ово није приоритет онда не знам шта јесте. Онда би се могла стаза направити са 2% од плата радника. Да сам ја управник болнице финансирао бих је лично, небих дозволио да ми мужеви уносе жене користећи надљудску снагу извучену из нагомиланог стреса. После видим изнад шалтера плакету за "најбољи пријем у болницу", не знам на шта се ово односи, ваљда на љубазност кад неко дође сам до шалтера.
      Супруга оцењује бабице и сестре високим оценама, десетком, ја јој верујем, за пријем то јест спремност за ванредне ситуације дајемо много мању оцену, минималну. Оцене заправо нема, јер је у питању права срамота за здравство и једну установу овог типа. Далибор Шкорић 
    • Drugi trimestar
      Započeo/la Jasmina.S. · Objavljeno
      Da li se nekoj trudnici.desilo posle depilacija da na preponi izadju bubuljice?Malo me bolucka.6sam mesec a,odnose nemam od kako sam trudna ? A vikend je u ponedeljak cu kod lekara .
    • Bebina guza
      Započeo/la bepce · Objavljeno
      A da li mu se guza osula od kake, ili je konstantno osuta?   
    • Bebina guza
      Započeo/la JecaAleksej · Objavljeno
      Drage moje mi bas imamo problem moj decak ima 7 meseci i ojed ne popusta doktorka nam dala triderm i mazali smo ga 5 dana  jer ne sme vise.posle 2 dana ojed se vratio cak sam i pelene promenila i sta nisam mazala ...molim za pomoc...hvala
    • mirovanje u trudnoci
      Započeo/la KruelaDeviL · Objavljeno
      Ako dr kaže ne,onda je to ne. Slušaj dr. Možda os može da cimne ili nešto... svak trudnoća je drugačija pa tako i trudnica. Ja sam radila sve do zadnjeg dana,ali nije mi zabranjeno ništa i imam 26godina. 
  • Teme