Novak Đoković

odgovora

Objavljeno

http://kosarka.rs/main.asp?dir=news&newsid=6329

Ovo je za divljenje!!!Coveku svaka cast zaista,koliko je to human covek.

http://www.donacije.rs/organizacija/69

A tek ovo,kome su sve ovi ljudi pomogli,svaka im cast.

A Nole Djokovic milioner

Ne,ja zaista nemam nista protiv ovog coveka i svaka mu cast na uspehu,ali dajte bre ima i kvalitetnijih ljudi od njega.Koliko samo divnih humanih sportista koji su mnogo vise zasluzili da imaju svoju temu.A cemu se mi ovde divimo,jednom mlacenju srpskog tenisera,umesto da se divimo necemu pametnijem,npr ovim kosarkasima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nisi u pravu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cicana, postoji i druga strana Novaka koju ti ocigledno ne zelis da vidis! ;)

Uostalom, mozda pomaze i mnooogo vise nego sto mi znamo, ali se to ne provlaci po medijima! ;)

Pomoc Djokovica

Opet Djokovic pomaze!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nole nije humanitarni radnik, nego sportista. U svom pozivu je sam vrh, najbolji, i kao takav čini mnogo za imidž Srbije, mnogo više nego da daje neku crkavicu socijalno ugroženima. I treba da bude milioner, i treba da živi luksuzno, i treba da bude šmeker, neka vidi svet kakvih Srba ima :) .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cicana, slobodno otvori teme za ljude kojima se ti divis. Ovaj covjek jeste za divljenje, i ova tema je posvecena njemu, pa stoga samo njega i komentarisemo.

Opet pocinjes... <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bravo Kristal...slažem se sa tobom. Kolikom broju Srba je taj čovjek izmamio osmjeh na lice kada je izveo mlade i talentovane folkloraše pred toliki auditorijum? Ko bi to drugi uradio? Kako je srce zaigralo onom seljaku na pijaci što ga je Nole zagrlio? Da li bi neko drugi pomogao nepoznatom talentovanom dječaku koji nema novca za ovaj sport i izdvojio vremena za emisiju Sve za ljubav?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cicana,ovo je tema otvorena za Djokovica gde komentarisemo njegove uspehe i zanimljive zgode.Niko od nas nije rekao da je on najhumaniji,da drugi nisu davali i sl,a cini mi se da se ova polemika vec vodila.

Otvori temu o drugim sportistima isto ce biti divljenja i pozitivnih komentara.

Ja mnogo cenim Anu Divac,da ne kazem i Vladu,kad otvoris o njima posebno izreci cu svoje divljenje o njihovoj humanosti i usvojenju Petre i sl.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nole nije humanitarni radnik, nego sportista. U svom pozivu je sam vrh, najbolji, i kao takav čini mnogo za imidž Srbije, mnogo više nego da daje neku crkavicu socijalno ugroženima. I treba da bude milioner, i treba da živi luksuzno, i treba da bude šmeker, neka vidi svet kakvih Srba ima :) .

Tako je. I svaka mu cast na uspehu, i na zaradjenom novcu, njegov je i nek uziva kad stigne izmedju treninga i turnira.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

,,Mlacenje srpskog tenisera,, Nemoj CICANA tako.

Neka nam sinovi budu takvi da se svi ponosimo. Slazem se da ih ima jos za divljenje ali on je trenutno broj 1.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

http://kosarka.rs/main.asp?dir=news&newsid=6329

Ovo je za divljenje!!!Coveku svaka cast zaista,koliko je to human covek.

http://www.donacije.rs/organizacija/69

A tek ovo,kome su sve ovi ljudi pomogli,svaka im cast.

A Nole Djokovic milioner

Ne,ja zaista nemam nista protiv ovog coveka i svaka mu cast na uspehu,ali dajte bre ima i kvalitetnijih ljudi od njega.Koliko samo divnih humanih sportista koji su mnogo vise zasluzili da imaju svoju temu.A cemu se mi ovde divimo,jednom mlacenju srpskog tenisera,umesto da se divimo necemu pametnijem,npr ovim kosarkasima.

Ocigledno nisi u toku koliko Novak Djokovic pomaze. Jako puno.

Takodje , jedan je od retkih ne samo sportista vec i ljudi uopste koji u inostranstvu u svakom intervjuu spomene bar pet puta rec Srbija i to u pozitivnom kontestu.Obicno nas svi pljuju.

ALi znate sta, u Srbiji se tesko prasta uspeh i to je strasno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da se nadovežem, Srbi teško praštaju uspjeh.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ноле је за мене ЦАР. Диван млад човек који је са својих 23 године милионер, а све је зарадио својим рукама. Нервирају ме комантари људи који у свом животу ништа нису зарадили и нити урадили нешто корисно, него су само чекали да им дају родитељи, баба, деда, муж, жена да Ноле није ништа посебно, и да се о њему превише прича. Дечко који је у својој 19 години зарадио први милион није ништа посебно, ја то не бих рекла. Прво Ноле је диван и скроман дечко, елоквентан, бистар, врцав, поседује неку необјашњиву енергију, како објаснити другачије да један дечко из ове наше напаћене Србије постигне овакав планетарни успех, постоји много тенисера који су можда били талентованији од њега, у које је било много више улагано па нису остварили ништа. Ја стално идем на Косово, имам фамилију доле, и мој деда је рођен у Пећи, много пута је помогао доле и слао колико је имао и сматрао да је довољно. А што се тиче мене не мора ноишта да да, није ником дужан да да, његове су паре, он их је зарадио па и нек их троши како хоће. Сваки човек који је САМ зарадио нешто своје нек располаже са тим како хоће. Свима би било код нас боље да прво свако погледа себе па тек после да прича о неком другом.

E ovo kao da sam ja napisala! :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

http://kosarka.rs/main.asp?dir=news&newsid=6329

Ovo je za divljenje!!!Coveku svaka cast zaista,koliko je to human covek.

http://www.donacije.rs/organizacija/69

A tek ovo,kome su sve ovi ljudi pomogli,svaka im cast.

A Nole Djokovic milioner

Ne,ja zaista nemam nista protiv ovog coveka i svaka mu cast na uspehu,ali dajte bre ima i kvalitetnijih ljudi od njega.Koliko samo divnih humanih sportista koji su mnogo vise zasluzili da imaju svoju temu.A cemu se mi ovde divimo,jednom mlacenju srpskog tenisera,umesto da se divimo necemu pametnijem,npr ovim kosarkasima.

Da li je Divac pomagao kada je bio mlad i na vrhuncu karijere???? NIJE! Zasto? Zato sto je bio toliko zauzet da nije mogao. Humanitarni rad je zahtevan, na neki nacin to je posao za koji Novak trenutno nema vremena. Njemu je svaki minut ispunjen i organizovan i mozda bi i hteo time da se bavi, ali ceka da mu se zavrsi karijera, da osnuje porodicu, da obezbedi decu, da vidi na cemu je, pa da to radi. Rano mu je sada... Meni je mnogo drago sto je Novak postao uzor omladini, sto on propagira prave vrednosti-zarada sopstvenim radom, talentom i sposobnoscu, ljubav prema porodici, lepi maniri, hvala Bogu da je on idol danasnjoj deci!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ноле је за мене ЦАР. Диван млад човек који је са својих 23 године милионер, а све је зарадио својим рукама. Нервирају ме комантари људи који у свом животу ништа нису зарадили и нити урадили нешто корисно, него су само чекали да им дају родитељи, баба, деда, муж, жена да Ноле није ништа посебно, и да се о њему превише прича. Дечко који је у својој 19 години зарадио први милион није ништа посебно, ја то не бих рекла. Прво Ноле је диван и скроман дечко, елоквентан, бистар, врцав, поседује неку необјашњиву енергију, како објаснити другачије да један дечко из ове наше напаћене Србије постигне овакав планетарни успех, постоји много тенисера који су можда били талентованији од њега, у које је било много више улагано па нису остварили ништа. Ја стално идем на Косово, имам фамилију доле, и мој деда је рођен у Пећи, много пута је помогао доле и слао колико је имао и сматрао да је довољно. А што се тиче мене не мора ноишта да да, није ником дужан да да, његове су паре, он их је зарадио па и нек их троши како хоће. Сваки човек који је САМ зарадио нешто своје нек располаже са тим како хоће. Свима би било код нас боље да прво свако погледа себе па тек после да прича о неком другом.

Za ovo sve si u pravu, decku svaka cast , to sto je on postigao je vise od WOW :)

ali i u njega se dosta ulagalo isto, tu a ne gresimo dusu.njegovi su prodali sve na kopu kako bi platili najbolje skole tenisa. ali i to nije merilo. mnogima je sve i svasta placano, pa nisu nista uradili. :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Слажем се, њгови јесу доста улагали у њега, али овде је реч о томе да држава није ништа уложила у њега. У другим земљама постоји улагањењ државе у спортисте, код нас то није случај, наша држава се јавља само кад се неко прослави, а она има најмање права. треба да будемо срећни што је Ноле, Јелена, Ана итд што су остали да играју за нас, то су урадили искључиво из патриотизма. У Ендија Мареја је В. Британија уложила милионе а он ништа, а тек друге државе шта су пара дале, а ми добили Нолета а да ништа нисмо урадили за њега.

a to za drzavu, naravno. nasa drzava samo ako moze da te unazadi u necemu, ali prica za drugu temu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

http://kosarka.rs/main.asp?dir=news&newsid=6329

Ovo je za divljenje!!!Coveku svaka cast zaista,koliko je to human covek.

http://www.donacije.rs/organizacija/69

A tek ovo,kome su sve ovi ljudi pomogli,svaka im cast.

A Nole Djokovic milioner

Ne,ja zaista nemam nista protiv ovog coveka i svaka mu cast na uspehu,ali dajte bre ima i kvalitetnijih ljudi od njega.Koliko samo divnih humanih sportista koji su mnogo vise zasluzili da imaju svoju temu.A cemu se mi ovde divimo,jednom mlacenju srpskog tenisera,umesto da se divimo necemu pametnijem,npr ovim kosarkasima.

E pa, ja bih volila da i moje dijete hoce nekad htjeti da mlati reketom i da domlati do 1. mjesta i da mu Nole bude uzor. On je svojim mlacenjem sa 19 zaradio milionce i svaka mu cast . Sto kaze jekic 'pomogao je koliko on misli da treba'. Niko ne osporava tudju humanost, ali joj nije mjesto na ovoj temi!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja decka stvarno obozavam.

kao prvo on je takav sportista kakvih je stvarno malo, u svetu a ne u srbiji. toliko rada, odricanja, to je za svaku pohvalu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

cute

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

cute

Kako su slatki-Novak i Jelena!

Kad je nasao i lepu i pametnu :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bravo Nole!

Osvojena titula u Montrealu!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bravo Nole! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bravo Nole!

Osvojena titula u Montrealu!

Bravo, bravo!

bravo-009.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ko je ovaj covek sto planetom hara, s reketom u ruci rekorde obara.

Ko je ovaj covek sto nam srca sledi, kada inat tera sam sebe pobedi.

Ko je ovaj covek sto po svome tera, u penziju salje slavnog Federera.

Ko je ovaj covek sto ne zna za salu, predavanja drzi I Rafi Nadalu.

Ko je ovaj covek, znas ga dobro svete, zbog njega sva deca kupuju rekete.

... Ko je ovaj covek, za milost ga mole.

On za milost ne zna, to je SRBIIIIN NOLEEEEE!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.