Tasta i zet

odgovora

Objavljeno

OK...u toj situaciji bih i ja isto postupila, ako mm po mojoj procjeni ne bi bio divljak.

Ja sam samo realna, nikoga ne volim toliko da ću dozvoliti da nekoga bez razloga vrijeđa ili nepravedno osuđuje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:rolleyes: Hvala Cicana....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Izvinjavam se djevojke...ali me ova tema malo razljutila i moram da iznenesem svoj stav.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Izvinjavam se djevojke...ali me ova tema malo razljutila i moram da iznenesem svoj stav.

Tako te volim Filipa,kad ti se pobude emocije. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja samo volim i cijenim pravdu...ne bitno da li to bio MM ili moji roditelji...

Niko nema prava nikoga da vrijeđa bez razloga...i nema šanse da ću ja stati na nečiju stranu ako mislim da taj neko griješi. Još povrh svega fino objašnjavanje, ma kome?????

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Slazem se da supruznici treba da se drze zajedno, al roditelji su roditelji, ja mm volim puno, al majka je majka, ja cu stati na njegovu stranu, ali cu mu posle nasamo objasniti sta i kao, isti slucaj je i kod njega.

Smatram da sam se iz njega udala iz ljubavi i bas zbog te ljubavi treba da postujem njegove rodielje (nekad je to jako tesko), i on moje, jer kakvi su takvi su ne mozemo da ih menjamo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Filipa ,ja tebe potpuno razumem,poznavajuci donekle tvoju situaciju.

Ali mm je za mene moj zivot i deo mene i uvek kada su dolazili u male sukobe stala sam na njegovu stranu,a onda ako smatram da nije u pravu,objasnim mu to nasamo.Kada mi ga neko dira ,pa makar to bila i majka rodjena mogla bi da ujedem.Od njega imm isto tako uzvraceno.

Nego ja sam ovu temu otvorila,jer mi je najcesce ta situacija tasta-zet smesna.

Evo npr,moja mama je jednom mm namerno skuvala toliko slatku kafu da je jedva popio,bukvalno mu se lepila za usta.Ali ipak je popio i nije odavao znake da mu smeta,samo da ona ne bi provalila,vec se pretvarao da mu je kafa odlicna,a eto znam da je ona to uradila namerno. :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Svako ima pravo na svoj stav i svoje mišljenje....Zato smo ovde da to iskažemo, da vidimo tuđa razmišljanja, pa možda da korigujemo svoja. Zato pišemo o raznim temama i ličnim iskustvima. A drago mi je kada se iznose različita mišljenja, po tome se vidi koliko smo različiti, a opet slični.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da, naravno...idemo dalje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Još nešto...Vuko, tvoji roditelji imaju samo tebe i sestru, zar ne?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Slazem se da supruznici treba da se drze zajedno, al roditelji su roditelji, ja mm volim puno, al majka je majka, ja cu stati na njegovu stranu, ali cu mu posle nasamo objasniti sta i kao, isti slucaj je i kod njega.

Smatram da sam se iz njega udala iz ljubavi i bas zbog te ljubavi treba da postujem njegove rodielje (nekad je to jako tesko), i on moje, jer kakvi su takvi su ne mozemo da ih menjamo.

Slažem se sa ovim, a vidim da i ti imaš slično mišljenje kao i ja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Još nešto...Vuko, tvoji roditelji imaju samo tebe i sestru, zar ne?

Da, zašto?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ali bmama govori o poštovanju jednih i drugih...to i ja kažem...

Blanka, hajde iskreno, poznavajući tebe, da li bi ti stala na stranu TM a znaš da nije u pravu?

I da li TM stane na tvoju stranu kada tebe njegova majka provocira(iako on možda misli da to nije provociranje)?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da, zašto?

Onako...

Misliš li da će i tvoja sestra imati takav stav? Nije li ti žao roditelja, da oni nemaju podršku od vas dvije?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ali bmama govori o poštovanju jednih i drugih...to i ja kažem...

Blanka, hajde iskreno, poznavajući tebe, da li bi ti stala na stranu TM a znaš da nije u pravu?

I da li TM stane na tvoju stranu kada tebe njegova majka provocira(iako on možda misli da to nije provociranje)?

Do sad sam uvek stajala na njegovoj strani (i uvek cu) i on na mojoj, al posle skrenemo paznju jedno drugom da nismo bili u pravu kad smo nasamo.

Vidi mm zna ako on jednom u bilo kom kontekstu stane na stranu svoje majke, ja sam nadrljala, posto ce ona svaku situaciu koristiti da me provocira, jer Boze moj sin je brani.

Mada desi se kad mm u nekim raspravama nije upravu ili pak jeste on cesto popusti pred mojima posto zna kakva je moja mama ta tera dok ne dokaze da je upravu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Onako...

Misliš li da će i tvoja sestra imati takav stav? Nije li ti žao roditelja, da oni nemaju podršku od vas dvije?

Pa za nju ne znam kakvo će mišljenje imati, jer se naša mišljenja mnogo razlikuju, a ja volim moje roditelje, ali mm volim više i ja ću podržati njih u bilo kojoj drugoj situaciji, ali kada su u pitanju oni i mm, onda tu se držim onog što sam prethodno napisala. I još moram da dodam, da ja nisam mnogo vezana za svoje roditelje...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

OK...povlačim se iz diskusije. Bojim se da ću nešto reći što ne bi bilo u redu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa za nju ne znam kakvo će mišljenje imati, jer se naša mišljenja mnogo razlikuju, a ja volim moje roditelje, ali mm volim više i ja ću podržati njih u bilo kojoj drugoj situaciji, ali kada su u pitanju oni i mm, onda tu se držim onog što sam prethodno napisala. I još moram da dodam, da ja nisam mnogo vezana za svoje roditelje...

Joj izvini al roditelji su roditelji i ovo mi malo surovo zvuci, mislim da osim mog deteta nemogu da volim nikoga kao njih, i smatram da su to dve razlicite ljubavi, mnogo razlicite

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

OK...povlačim se iz diskusije. Bojim se da ću nešto reći što ne bi bilo u redu.

Ja razumem sve sto si ti htela da kazes, i sve to stoji, ja njih mnogo volim i vezana sam za njih, za mamu pogotovo, odkad imam dete tek sad razumem mnoge stvari i tek sad nemogu bez nje, al jednostavno u nekim raspravama stajem na stranu mm posto mislim da tako treba, nas dvoje smo jedno i moramo da se podrzavamo, ko ce ako necemo jedno drugo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja razumem sve sto si ti htela da kazes, i sve to stoji, ja njih mnogo volim i vezana sam za njih, za mamu pogotovo, odkad imam dete tek sad razumem mnoge stvari i tek sad nemogu bez nje, al jednostavno u nekim raspravama stajem na stranu mm posto mislim da tako treba, nas dvoje smo jedno i moramo da se podrzavamo, ko ce ako necemo jedno drugo.

Opet ja...ovo tražim cijelo vrijeme.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da, jer ja živim sada sa njim a ne sa svojom mamom, a naravno ako on nije u pravu to ću njemu nasamo da kažem ili na neki način da mu skrenem pažnju na to ali neću dozvoliti da ga vređaju, kleveću ili sl. A ako se pak posvađaju, ja ću podržati mm i stati uz njega.

Ovo je po meni apsolutno ispravan stav.

OK...u toj situaciji bih i ja isto postupila, ako mm po mojoj procjeni ne bi bio divljak.

Ja sam samo realna, nikoga ne volim toliko da ću dozvoliti da nekoga bez razloga vrijeđa ili nepravedno osuđuje.

He he, evo Filipa da ne bude da te nikad ne komentarišem. :) Ovo je baš tema gde se ne slažem sa tobom. Treba stati na stranu muža jer je on tvoja druga polovina, jer s njim deliš život, jer će ti roditelji oprostiti što si im okrenula leđa jer si time čuvala svoju porodicu. Ako je on BAŠ u krivu mislim da treba ćutati, ali NIKAKO da se stane na stranu roditelja. Naravno ovo se odnosi na normalne odnose, ne na patologiju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

To govorim..bitna je procjena kada stati na nečiju stranu ili ne stati.

Dobro si rekla NEKIM RASPRAVAMA.

Odoh sada... :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ovo je po meni apsolutno ispravan stav.

He he, evo Filipa da ne bude da te nikad ne komentarišem. :) Ovo je baš tema gde se ne slažem sa tobom. Treba stati na stranu muža jer je on tvoja druga polovina, jer s njim deliš život, jer će ti roditelji oprostiti što si im okrenula leđa jer si time čuvala svoju porodicu. Ako je on BAŠ u krivu mislim da treba ćutati, ali NIKAKO da se stane na stranu roditelja. Naravno ovo se odnosi na normalne odnose, ne na patologiju.

Potpisujem ;) ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

To govorim..bitna je procjena kada stati na nečiju stranu ili ne stati.

Dobro si rekla NEKIM RASPRAVAMA.

Odoh sada... :P

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.