Tasta i zet

odgovora

Objavljeno

Kako se vasi muzici slazu sa vasim mamama?Da li i vi mislite da nijedna tasta ne moze da "voli" zeta?

Da li i vasa mama misli ,da nijedan muskarac ne zasluzuje,njenu cerku?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mm se savršeno slaže sa mojom mamom za razliku od mene :lol: :lol: :lol:

Znaju da je vredan, pažljiv, da voli mene i Akija, vide da smo srećni i to je njima dovoljno. :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moja mama i mm su se posvadjali pre neki dan!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moja mama i mm su se posvadjali pre neki dan!

:lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mogu samo da kažem da se tašta i zet mnogo bolje slažu nego svekrva i snajka... U mom slučaju! :D

Šta više, mm se bolje slaže sa mojom kevom nego sa svojom... Al moja mama voli svu decu i za svakog ima vremena i strpljenja, a i kad je nervozna to znam i osetim na svojoj koži samo JA... Nikad nije rekla tm ovo, ono... Zato i funkcionišemo, a možda i jer ne živimo u istoj kući...

:rolleyes:

:rolleyes:

A možda zbog one stare: volim zeta, zbog svoga deteta! :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mm se odlično slaže sa mojim roditeljima. Jeste bilo problema na početku, ali su moji roditelji potpuno promenili mišljenje kad su ga malo bolje upoznali.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nemaju neki odnos. Videli se, upoznali...i to je to.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Slazu se jako dobro, od pocetka imaju odlican odnos, mnogo bolji nego ja sa sveki :lol: :lol: i lako se udruze protiv mene za cas :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nemaju neki odnos. Videli se, upoznali...i to je to.

isto :mellow:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mm se mojoj mami nije svideo ni na 1., ni na 2. ni na 3......pogled. Dok smo se zabavljali, uvek je govorila-danas on, sutra neki drugi, prekosutra neki treći...za nju naša veza nije bila ozbiljna, ni posle 4,5 godine zabavljanja. U poslednje vreme (unazad 3 godine) se jako retko viđamo, a on pogotovo sa njima, jer ona uvek kritikuje...tako da mi je lakše da je izbegavam, nego da se posvađam sa njom. Ja je poštujem jer je ona moja majka, rodila me, negovala, pazila...on ne treba da je poštuje, jer ni ona njega ne poštuje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Punica..moja majka, pa recimo ima OK odnos prema MM, nije zadovoljna nekim stvarima...ali ne bih bila ni ja ne njenom mjestu...

On, prema njoj...onako, kako kada...nekada bih ga izgrizla zbog takvog ponašanja a znam da nije takav...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

MM i moja mama, pa kako kada, ne viđaju se često, pa se i vole :lol: , njihov odnos je korektan i na distanci još uvijek.... al mm u poslednje vrijeme, tačnije kako smo dobili bebu, postao alergičan na njeno zivkanje i kao što on kaže pametovanje, pa je i bolje što se ne viđaju, jer tu bi izbio rat, hahaha... Za sada su u dobrim odnosima, kako će biti kasnije ne znam... Al jedino znam da u ma kakvim oni odnosima bili ja ću uvijek stati na stranu mm.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Slazu se dobro, nisam cula nikakve prigovore i pridike ni sa jedne, ni sa druge strane.

Dok smo se zabavljali, bilo je tu nerviranja (nas dvoje zbog njenih zabrana, naravno :lol: ), ali je sada druga prica.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Al jedino znam da u ma kakvim oni odnosima bili ja ću uvijek stati na stranu mm.

Vuko, jesi sigurna u ovo? Meni je ta izjava prestrašna...iskreno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Al jedino znam da u ma kakvim oni odnosima bili ja ću uvijek stati na stranu mm.

Jesi sigurna u ovo?

Da, jer ja živim sada sa njim a ne sa svojom mamom, a naravno ako on nije u pravu to ću njemu nasamo da kažem ili na neki način da mu skrenem pažnju na to ali neću dozvoliti da ga vređaju, kleveću ili sl. A ako se pak posvađaju, ja ću podržati mm i stati uz njega.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mala analiza:

Da, jer ja živim sada sa njim a ne sa svojom mamom, a naravno ako on nije u pravu to ću njemu nasamo da kažem ili na neki način da mu skrenem pažnju na to ali neću dozvoliti da ga vređaju, kleveću ili sl. A ako se pak posvađaju, ja ću podržati mm i stati uz njega.

Po ovome, ti ćeš njemu "na fino" da skreneš pažnju. Pominješ svoje i odmah-vređanje i ostalo...Zašto to?

Kod svađe, šta ako su tvoji u pravu, hoćeš opet stati na njegovu stranu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mala analiza:

Da, jer ja živim sada sa njim a ne sa svojom mamom, a naravno ako on nije u pravu to ću njemu nasamo da kažem ili na neki način da mu skrenem pažnju na to ali neću dozvoliti da ga vređaju, kleveću ili sl. A ako se pak posvađaju, ja ću podržati mm i stati uz njega.

Po ovome, ti ćeš njemu "na fino" da skreneš pažnju. Pominješ svoje i odmah-vređanje i ostalo...Zašto to?

Kod svađe, šta ako su tvoji u pravu, hoćeš opet stati na njegovu stranu?

Da, bez obzira na to ko je u pravu, možda ti ovo zvuči čudno, ali to je moj stav.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cicana, mene interesuje šta te ponukalo da otvoriš temu i kakvi su odnosi tvoje mame i tm?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vukadinka meni je ta tvoja izjava bas na mestu!!!!!!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jako čudno...ali vidjećemo za par godina...

Ali mi nisi odgovorila na prethodno pitanje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da, bez obzira na to ko je u pravu, možda ti ovo zvuči čudno, ali to je moj stav.

Pa ja se odma stavim u situaciju - OBRNUTU. Da li bi mm stao uz mene i kad je njegova mama u pravu ili ne? Meni bi značilo da stane uz mene, ko što bi ja uz njega. :rolleyes:

A posle bi o tom pričali i pričali...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E baš to Ivančice...milo za drago!!!

Vuko, možeš li i ti odgovoriti na ovo?

Cicana, za tebe znam...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cicana, mene interesuje šta te ponukalo da otvoriš temu i kakvi su odnosi tvoje mame i tm?

Moja mama nikada nije bila za mm ,iz razloga gde zivi kakvi su mu roditelji itd.Iako zna koliko je on dobar covek i uopste prema meni,nikada nece biti za njega.Uostalom od tri zeta njoj ne odgovara nijedan,jer misli da njene cerke niko ne zasluzuje.Aaaa ha ha ha ha ha ha.

U pocetku je sve bilo ok,isli smo zajedno na izlete itd,ali sada ne govore.Mama je jako uvredila mm i od tada ne govore.Meni je ta cela situacija jako smesna.

Kao sto je mm uvek na mojoj strani ,tako sam i ja na njegovoj,o bilo kome da je rec.

Mamu normalno postujem i volim i nije me briga sto ne govore,moja mama je takva,njoj niko ne odgovara,tako da se to i moglo ocekivati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa to sam spomenula jer je pre neki dan moj tata rekao mm da se ponaša kao divljak, da se ponaš tako i tako, naravno ja sam mu rekla da ga ne vređa jer nema prava na to, da je on kakav takav moj muž. A ovo što je rekla Ivančica, on se isto tako ponaša a to mi je više puta pokazao. Jer kada je njegova mama meni nešto počela da pametuje i da me nervira on joj je rekao da izađe iz kuće, i da ne smije tako da razgovara samnom. Oboje se držimo zajedno u bilo kojoj situaciji i to je jedna od stvari koja nas još jače veže. Planiramo da provedemo život zajedno i najbitnije je da podržavamo jedno drugo u svemu. To je jedan ključ opstanka i čvrstog braka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa to sam spomenula jer je pre neki dan moj tata rekao mm da se ponaša kao divljak, da se ponaš tako i tako, naravno ja sam mu rekla da ga ne vređa jer nema prava na to, da je on kakav takav moj muž. A ovo što je rekla Ivančica, on se isto tako ponaša a to mi je više puta pokazao. Jer kada je njegova mama meni nešto počela da pametuje i da me nervira on joj je rekao da izađe iz kuće, i da ne smije tako da razgovara samnom. Oboje se držimo zajedno u bilo kojoj situaciji i to je jedna od stvari koja nas još jače veže. Planiramo da provedemo život zajedno i najbitnije je da podržavamo jedno drugo u svemu. To je jedan ključ opstanka i čvrstog braka.

Bravo Vukadinka!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.