Tasta i zet

odgovora

Objavljeno

Kod nas je taj odnos bas zanimljiv, tasta i zet se super slazu. Na trenutke mislim da moja mama vise voli mm, posto je on jako fin i ima dosta strpljena za nju (jos uvek :D) a meni kada se popne na glavu ja joj to kazem.

Moja mama je mlada i uglavnom ne smara ali voli u sve da mesa, mm to iskulira a ja sizim.

Tako se ja pravim fina sa sveki, pa je ona pocela da zove mene posto joj se sin ne javlja na telefon a ja jbg sta cu.

U svakom slucaju mi svi zivimo u 3 razlicite drzave, pa se preko telefona i par puta godisnje jako lepo slazemo. 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Milice, nijedna tasta ne voli svog zeta vise od cerke, to je samo privid:-)
A sad sam se prisjetila jedne price ovdje na forumu, bilo je pitanje-da li volite svoje svekrve ili ih samo postujete-bijase to urnebesna komedija:-)
Moj zakljucak je da sto je vise kilometara izmedju taste i zeta i svekrve i snaje to je ljubav veca:-)))

Tackicca, Ehinacea, Jecy i 1 ostali volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Milice, nijedna tasta ne voli svog zeta vise od cerke, to je samo privid:-)
A sad sam se prisjetila jedne price ovdje na forumu, bilo je pitanje-da li volite svoje svekrve ili ih samo postujete-bijase to urnebesna komedija:-)
Moj zakljucak je da sto je vise kilometara izmedju taste i zeta i svekrve i snaje to je ljubav veca:-)))

ja cu da potpisem boldujem,italic i underlineujem ovaj zakljucak hahahah. Zivim sa sveki i iskreno ,ma koliko oni bili korektni i mi svakako,uvel dodje do razmirica. Ja ne umem da kontrolisem jezik kad sam ljuta a ni ona pa ume da ispadne svega. Drugo je kad si sa roditeljima njima stagod da kazes oproste ti i vice versa. Ovde to nije slucaj. I stvarno za zivot u zajednici moras da nemas slobode. Koliko god glupo zvucala ta recenica. Ne mozes da budes to sto jesi. Jer moras da klimas glavom i primoran si na neke kompromise. Mm nema tastu,a tasta vidja jednom godisnje kad dodje iz CG. Tako da mu je milina.

 

Vuciguraj, Jecy, Ragdoll85 i 1 ostali volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tackice, razumijem te. Nekad sa roditeljima ne mozemo 'na kraj izaci' a kamoli sa s&s. Nijedna zqjednica nije dobra. Kad covjek ima svoj prostor i svoj mir to je prava stvar, i to nema cijenu...al eto, ne moze svakome tako biti.
Pa ti si polu- Crnogorka?! Pricaj, cegovic si po rodu? Saaaalim se...iz kog kraja CG ste?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tackice, razumijem te. Nekad sa roditeljima ne mozemo 'na kraj izaci' a kamoli sa s&s. Nijedna zqjednica nije dobra. Kad covjek ima svoj prostor i svoj mir to je prava stvar, i to nema cijenu...al eto, ne moze svakome tako biti.
Pa ti si polu- Crnogorka?! Pricaj, cegovic si po rodu? Saaaalim se...iz kog kraja CG ste?

tata mi se UDAO u CG hhahaha u Danilovgradu sada zivi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Oooooo pa on je bas blizu mojima, na 5-6 km je od njih;-)

Tackicca voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Snow, ma znam ali se bas lepo pretvaraju ;)

Uskoro nam dolazi moja mama na dva meseca, tako da cemo imati pravi test njihovog odnosa i verovatno kraj strpljenja mm. :D

In-Greed, Tackicca i snowhite volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Snow, ma znam ali se bas lepo pretvaraju ;)

Uskoro nam dolazi moja mama na dva meseca, tako da cemo imati pravi test njihovog odnosa i verovatno kraj strpljenja mm. :D

ko prezivi pricace :D 

I ovi moji se prividno slazu,ali slagali preslagali to je sto je.Krive drine ne ispravljam i ne teram nikome po volji.Obicno se pravim luda ako iskrsne nesto te se bockaju a ako bude ikada nesto veliko to bih onda nasamo muzu iskopala oci :lol: ako je kriv on a majci bih se pricom popela na glavu isto nasamo :D tako to obicno radim.

 

Tackicca i miliccam volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.