Izbeljivanje zuba

odgovora

Objavljeno

Da li je neko od vas izbeljivao zube ili kod cika zube ili nekim sredstvom i koje je to sredstvo? Sad sam gledala cene izbeljivanja i dodje mu negde od 20000 do 25000 dinara, sto mi je trenutno nemoguce za priustiti, a tako bih volela... Savet? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

O,

pa ne bih znala, mislim da bolje pitaš u apoteci da ti nešto preporuče za izbeljivanje zuba. Ili još bolje svog stomatologa.

Ima i nekih tečnosti za ispiranje zuba i usta koje nisu izbeljivači, ali mogu dosta da poprave belinu zuba (ja koristim)

:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja se bas razmisljam da uradim isto..samo je meni moj zubar rekao cenu od 250e za prvi tretman a mozda ce trebati jos koji :(...ja za sada perem zube onim novim colgate white max za izbeljivanje, ima u lily-u i mogu ti reci dosta pomaze

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja se bas razmisljam da uradim isto..samo je meni moj zubar rekao cenu od 250e za prvi tretman a mozda ce trebati jos koji :(...ja za sada perem zube onim novim colgate white max za izbeljivanje, ima u lily-u i mogu ti reci dosta pomaze

250e,al' su ga pretjerali...I ja bih isla da mi ih bar za nijansu posvjetle,ali to je bas preskupo...Pocecu sa Colgate white max! :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uhhhh brate dragi malo li je na ovu krizu ?! Od kad imam decu ne mogu da odem kod zubara na pregled bojim se da mi nesto ne nadje :D Salim se ali nije daleko od istine ... Ja sam povremeno, mozda jednom u godini kad idem na redovne kontrole zuba polirala zube i skidala kamenac i to mi je ok ... Pa mi je zubarka preporucila da, posto sam pusac, bar jednom nedeljno na mokru cetkicu saspem soda bikarbone i tako bez vode istrljam zube njome i beli su mi ... Nisu "pavlaka" beli ali su ok ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da bas ti hvala naslaa si tamo kod tebe, a sta mi ostali da radimo :P , da ti zavidimo :lol: :lol:

na kom principu to radi, da trazimo ovde nesto slicno ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni zute, od kojekakvih lekova, antibiotika ponajvise, kafe caja, slabi su sa te strane, inace ovako sto se tice kvarova nemam zamerki dobri su.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

J apomesam soda bikarbonu, jbaukovo sirce, dodam jedan prasak za pecivo i dosta soli (grudvice soli poliraju) i sa tom mesavinom uspem malo izbeliti zube, do moje prirodne nijanse. E sad, ako hocu izgledati kao neka holivudska zvezda, trebala bih kod stomatologa to resiti, ali vec 2 su mirekla da nema potrebe, beli su prirodno....a a meni se uvek cini da nisu :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Prezadovoljna sam sa crest trakicama. Ako imate nekog u Nemackoj ili Sad mogu vam to nabaviti za 15-40e, zavisi od vrste.

Kod nas su neki prodavali preko neta ali su naplacivali po 4X vise. Npr ta kutijica od 15e je kod njih kostala 70e.

evo i slike

crestwhitestripsproeffects.jpg

listerin sam takodje probla inisam bila zadovoljna, ni ucinkom a ni tim sto se trakice tope na zubima, a Crestove se samo skinu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.