Kreme za samopotamnjivanje

odgovora

Objavljeno

Jel koristite neku kremu za samopotamnjivanje i koju?

Ja nemam problem da pocrnim, ali imam problem sto nemam vremena za suncanje, tako da bih probala neku kremicu ako imate da preporucite neku? Al' da ne ispadnem strokavica... Cula sam da nije lose mleko za samopotamnjivanje Sundance u DM-u, a nije ni skupo. Aj sad raspalite! ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nisam pristalica solarijuma,ali ni preterano tamne boje kože...imam jako svetao ten i vidi mi se svaki kapilar,fleka,mrlja,ma sve na koži...tako da ne deluje lepo kada obučem suknju i takva boja kože izviri ispod suknje,tako da sam ove godine probala tu 'stvarčicu' i nije toliko loše izgledalo,mora ravnomerno da se nanosi i redovno,inače koža se od te kreme jako 'oseća' (neprijatno) kao na neku paljevinu... ako ne namažeš jedan dan,boja se skida i koža izgleda prljava...i mislim da je jako štetno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ovo je tacno.Toliko neprijatno mirise da te je sramota,a ako se malo bolje i jace istrljas sve spadne.Tako da nema neke vajde.Jos u vecini slucajeva ostanes sarena.

Ja imam dobar pigment,tako da na suncu brzo pocrnim.Kremu sam koristila jednom kao devojka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nisam nikad koristila te kremice, ja sam pre svake godine pre mora isla u solarijum po 3-4 puta cisto da malo dobijem boje ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja se bas zapitala koja krema ili sprej ima da valja... Isti problem, inace lepo pocrnim za par dana ali sa malenom ne mogu da idem na sunce, a i nemam vremena, a u solarijum nikad nisam ni usla niti zelim, nisam bas za to. Ali ako kazete da te kreme smrde... koje mi vajde da sam lepa preplanula ako cu ici ulicom i smrdunjati usput :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam pre par godina, ono kad se pojavilo, koristila Niveino mleko za postepeno samopotamnjivanje(svaki dan se potamni po malo, poznaje se posle 4-5 dana).Nije loše, dobije se onako blaga bojica, poznaje se, ali nije onako izrazito tamno kao sa jačim kremama. Ali meni ipak to nije ta prirodna boja, poznaje se, a i ovo kad prestaneš da se mažeš brzo krene da se skida, jedino je dobro što može kad odlučiš lako da se skine pod tušem, samo se istrljaš sunđerom ili lufom.

Što se tiče solarijuma, to nikako ne dolazi u obzir, zato što ne smem jer imam baš puno mladeža, jedan sam i operisala. Na suncu dobijem lepu preplanulu boju, ali obavezno faktor 40 i sklanjanje sa jakog sunca od 11-16h.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam to batalila odkad sam uflekala bele pantalone tom kremom(jos sam i otisla u grad takva).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joj kad se setim... pre par godina... nisam je ravnomerno razmazala pa su mi leđa bila kao prljava... grozno... a kada počne da se skida užasno izgleda... onda sam odustala... :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jednom sam je stavljala u srednjoj skoli jos, secam se drugarica mi poslala iz amerike i toliko sam je mazala i mazala da sam na kraju izgledala kao da imam zuticu, bila sam narandzasta. uzas.

inace ne razumem tu potrebu da se bude uvek crn. jeste da telo lepse izgleda potamnelo, ali kad odem u bgd i u sred zime vidim devojke koje su iskvarcovane do besvesti na minus 20, dobijem proliv, sa oprostenjem.

Ja sam plava i koza mi je skroz bela, da ne kazem ruzicasta, i ponosim se time. I nikada ne bih pokusavala da budem latino amerikanka, jer to nisam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:D smrduckaju bogami....

I stvarno se dobije ruzna, neravnomerna i veoma kratkotrajna boja, bez obzira koje je marke krema.

Probala , i ne pada mi onovo na pamet.

Inace, tamnoputa sam, lako pocrnim, a bolje da sam negde malo belja kada se ne suncam nego da sam sarena.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja koristim loreal losion za samopotamnjivanje,super je,ne smrdi i ne ostaju fleke.Pre nanosenja se istusiraj koristeci rukavicu ili neki piling. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam se jednom namazala tom kremom pa sam bila sva šarena, moj ti je savjet dooooobro je razmazi po cijelom tijelu... pošto nisam pristalica nepotrebnogg izlaganja hemiji bilo koje vrste nisam je opet probala

jako bijele sam puti a ne volim da se pržim na suncu tako da sam naučila da živim sa tim da niko nije savršen a i bijela put se vaća u modu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.