Porodilište - Zaječar

odgovora

Objavljeno

Кад имаш времена пиши детаље

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jel znate mozda da li dozvoljavaju prisustvovanje oca porodjaju u Zajecarskom porodilistu i da li naplacuju to? KisS

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moglo je ranije, sada ne znam. Raspitaj se telefonom.

Ne bih da ulazim u detalje sa porodjaja u vezi tih stvari jer su grozne i zelela bih da ih zaboravim. Moj savet, ne idite kod Bobana, procicete jako lose.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam kod Vere i uopshte nisam zadovoljna, tako da sada idem kod Roshka i njime sam prezadovoljna... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Питам се да л је уопште нека задовољна поменутом др ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sto se tice savetovalista sve mi se izmenjalo u odnosu na prvu trudnocu, ali ja sam za sada zadovoljna, u savetovalistu sam kod dr Slavke, a kod Roska na uz. Mada me interesuje kako je u porodilistu sada, pa ako se neka mama skoro poradjala neka napise svoj utisak.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ја сам се породила прошле год, ако могу да помогнем кажи шта те занима.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da li je zavladao bf program, sta si nosila za bebca, posto sam cula da se sada daje spisak sa raznim stvarima koje se nose za mamu i bebu a koje sa prvim detetom nisam nosila.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Мислим да нема бф и даље. За бебу сам носила само пелене (Памперс или неке друге), и то је то. И ја сам чула за тај списак. Ако Мива види ово, може да ти каже из прве руке, скоро се породила. Мивааааааа!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo me ;) Baby friendly program se sprovodi, ali bebe ne donose na nocni podoj. Inace dosta vremena provode sa mamama. Od stvari ce ti traziti da doneses mikroklizmu, mada ti nece trebati jer ce te klistirati babica. Trazice ti pampers, vlazne maramice i kremu za bebu. Moj ti je savet da odneses pampers za svega nekoliko dana, nikako veliko pakovanje jer ti ga nece vratiti. Od ostalih stvaroi sama odlucujes sta ces poneti i sta ti treba. Imas papir koji daju u savetovalistu, trazi im da ti daju. Pozdrav! ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala vam puno :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

dr Mirko je najbolji, trudnocu mi je super vodio a porodjaj jos bolje nisam ni osetila, tako da sve pohvale idu njemu. sto se tice savetovalista nisam gvirnula tamo niti cu, cula sam da se prema trudnicama ocajno i neprofesionalno ponasaju, sto nimalo nije uredu :rolleyesYL5Qp2.png:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage moje, ja se od decembra vodim kao rizicna trudnoca i par puta sam lezala na akauserskom.... Sve doktore sam upoznala i vise nego sto zelim.... :). Nemam reci za ponasanje pojedinaca i za uslove.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage moje, ja se od decembra vodim kao rizicna trudnoca i par puta sam lezala na akauserskom.... Sve doktore sam upoznala i vise nego sto zelim.... :). Nemam reci za ponasanje pojedinaca i za uslove.....

Da, da... Na zalost, tako je. Mogu da pohvalim babicu Almu i Lidiju koje su se uvek nasle kada mi je nesto trebalo, mada su generalno sve ok. Vec sam pisala o svemu pa ne bih da se ponavljam konkretno, puno srece na porodjaju svim buducim mamama i pazljivo birajte lekare!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage moje, ja se od decembra vodim kao rizicna trudnoca i par puta sam lezala na akauserskom.... Sve doktore sam upoznala i vise nego sto zelim.... :). Nemam reci za ponasanje pojedinaca i za uslove.....

Аха!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Slazem se sa tobom sto se tice Alme i Lidije, u principu vecina sestara i babica je ok ali za gospodju Maju ne mogu nista lepo da kazem.... Vise puta sam na zalost lezala gore ove godine i ta zena je cisto zlo,mislim da ne bi trebala da radi na tom odeljenju. Ko god je u bolnici nije tamo zato sto mu je dobro ali ona radi sa TRUDNICAMA koje su bolesne ili sa porodiljama a ponasa se prema istim kao da su stoke. Ali i za nju postoji lek ;). Meni je 15-ogjuna termin....Nadam se da nece biti tu kad se budem poradjala....Stiskacu se dok ona ne ode kuci :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Мају Т?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jaooo ne mogu sada da se setim ali moguce... Ona sto je konstantno nadrndana, kracu kosu crnu satiranu ima....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jaooo ne mogu sada da se setim ali moguce... Ona sto je konstantno nadrndana, kracu kosu crnu satiranu ima....

Jao bila je jedna tako nadrndana, srecom nikakvog kontakta sa njom nisam imala. Ima nekoliko Maja tamo :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma ostale su ok, kao i vecina med radnika,ako su raspolozene i nama je onda lep da,a ako su ustale na levu nogu.... :D. A dr Vera?! Najinteligentnija dr ikada???? xaxaxaxax. Ja kod nje idem samo po lekove i kad treba da mi overi upute za lab. Inace me nista drugo ne zanima....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da li je jos uvek aktivna ova tema?

Interesuje me da li postoji apartman u porodilistu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.