Porodilište - Zaječar

odgovora

Objavljeno

Ako ste iz Zajecara i okoline, pisite svoje utiske. Koji doktor je po vasem misljenju najbolji?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ја сам из Зајечара, пишем чим стигнем. Код ког лекара ти идеш?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kod Bobana. Jeste, svi kazu da je neljubazan, drzak, ali ja sam nekako najsigurnija u njega jer isto tako kazu da je strucnjak. Jeste da moram da mu izvlacim reci iz usta, ali kada kaze da je sve u redu, ja mu verujem. Inace, u DZ idem kod drugog doktora tj. doktorke, ali mi se na proslom pregledu desilo da je toliko zurila da je svim trudnicama rekla da udju odjednom i to me je zaprepastilo. Na brzinu mi je pogledala rezultate i bas sam bila zaprepascena posle toga. Gde je tu privatnost??? Ko tebi vodi trudnocu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Мени је обе трудноће водио др. Мирко, и за њега имам само речи хвале. Љубазан је и што је најбитније стручан и спреман да одговори на свако питање. А за Дом здравља шта да ти кажем, и ја сам ишла код Вере, јасно ти је све. Мада сам ја резултате прво Мирку носила, и он ми је давао терапију и све што је требало, а код Вере ради реда тј да би било уписано у картон и због боловања. А она ми никад није ни један рецепт написала, него сам морала код опште праксе. Хаос. Иначе Бобан ме је порађао први пут, и супер је био. Такав је какав јесте, али јесте и стручњак. Ја сам се мало уплашила кад сам чула да је он дежуран тог дана, међутим све је било ок.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

А колико видим ти се удајеш у суботу? А кад ти је термин порођаја?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

А колико видим ти се удајеш у суботу? А кад ти је термин порођаја?

Termin je 3. januara. Koliko toliko si me utesila. Kada kazem da sam kod Bobana, svi samo slegnu ramenima i promene temu. Odlucila sam se da istrpim to vikanje, ako je zarad bebca. Cula sam da ce on ici u penziju krajem godine, pa se samo nadam da ce ostati taman toliko da me porodi. za dr Mirka sam cula da ïde njegovim stopama" i takodje, samo reci hvale. Na kraju, ljubazni ili ne, najbitnije je da su strucnjaci :D

Ja zvala danas DZ, i sestra mi kaze, sve je popunjeno, dodjite 7. jula. sta da se radi... <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

То што си заказала за 7. јули је редовна контрола у саветовалишту? Само опуштено, ако си ти ок према др. Бобану биће и он према теби, тако ми кажу жене које иду код њега. :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nije redovna kontrola. Hocu da odnesem rezultate, a i par dana sam se lose osecala i imala temperaturu 37,1. Pa bih cisto da popricam sa doktorkom malo o tome, da bi mi bilo lakse. Sva sreca pa sam nasla vezu preko jedne sestre pa idem sutra :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Мени она ниједан савет није дала, а и оно што је рекла више је себи у браду причала..........можда боље да си Бобана питала

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

U pravu si!!!!! Danas sam bila! Samo me je preplasila! Poludela sam od nje, plakala sam kao kisa :( Moje oci u savetovalistu nece da vide! Bar ne kod gospodje Vere!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

У ДЗ и нема неки избор, она или Рошко. А јел те Бобан послао код ње или си сама бирала?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Birala sama jos prosle godine. Zadesilo se da je ona radila kada sam bila.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Е и једна битна ствар у вези породилишта. Обавезно купи нешто против комараца, најбоље оно што се у струју укључује. Невероватно колико их има по свим собама. Била сам изуједана по целом лицу, очи су ми се затвориле од уједа. Катастрофа. Можда их не буде кад се ти будеш порађала, с обзиром да је зима у питању, али чисто да имаш у виду и ти, и можда још нека жена која ће ту да се порађа.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage moje, ja sam kod čuvenog Bobana bila pre par sati. I provela se ko bos po trnju! Nisam iz Zaječara, zakazala sam privatno kod njega, a kad sam otišla i rekla što sam došla (imala sam krvarenje, dr kod kog sam bila je rekao da je sve ok, ali sam ja htela da čujem još jedno mišljenje, na šta smatram da imam puno pravo) on me je bukvalno izbacio iz ordinacije!!! Čovek je tako bezobrazan da ja nisam mogla da verujem! Počeo je da se dere na mene, ničim izazvan, kako to jel'te ja dolazim kod njega posle nekog drugog lekara, kako on nema nameru da proverava tuđe dijagnoze i terapije, i to potencirao više puta. Ordinacija i čekaonica su odzvanjale! Posle silnog brukanja me je izbacio. Nisam ni jednu rečenicu koju sam počela dovršila. Nije me slušao, niti je hteo da me pregleda! Ma ni da me pogleda!!! Bacio mi je papire koje sam mu dala i isterao me! Na kraju mu je komentar bio kako to nije fer prema kolegi! A da li je fer prema pacijentu???? Da li je važnije da njemu ostane netaknuta sujeta ili da pacijent bude adekvatno pregledan i zbrinut???? Još takvo ponašanje prema trudnici!!! Boli ga briga da li ću ja da se izmerviram, potresem, nasekiram, uzbudim... Znači verujte mi, ovo je bilo nečuveno! Čovek važi za dobrog stručnjaka, čula sam da je neljubazan i pripremila se na to, ali ovo što sam doživela!!! Da me lekar kod kog sam otišla prvi put da me pregleda izbaci iz privatne ordinacije!!! To mi nije bilo ni na kraj pameti!!! Da ne pričam koliko je to neprofesionalno i neetički. Ja znam da oči više neće da mi vidi-pa nije on jedini lekar na svetu!!! A i uopšte ne želim da imam posla sa toliko sujetnim čovekom, po najmanje da mi vodi trudnoću.

E pa vi se spremite da svašta doživite ako krenete kod njega. Ja sam čekala da me bes prođe malo pa sam onda sela da pišem, tako da (verovali ili ne) ovo pišem kad su se strasti smirile :-) Ja mislim da se on toliko nauzimao para kroz privatan rad ili kako već da ga boli uvo više... Znači ovakvo ophođenje prema pacijentu, tako drsko i bezobrazno, nevaspitano i sve to kroz dranje...neverovatno!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ниси једина која ја тако прошла код њега, нажалост. Свакаквих прича сам се наслушала у породилишту. И добрих и лоших. Па ко воли нек изволи.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da. Ja sam isto svasta cula. Imam cak preporuku da idem kod njega. Samo stisnem zube i... <_< Sta ces... Vec sam pisala kako sam skroz razocarana lekarima. Sta ces... Kada mi treba savet, ja odem kod privatnika i lepo se ispricam i udavim onu zenu, ali izgleda da ovde mora tako. :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ina, neću da ti stajem na muku, ali mislim da je taj doktor donekle i bio u pravu...nisi trebala da spominješ da želiš njegovo mišljenje, jer sumnjaš u mišljenje drugog lekara, već samo da kažeš svoje tegobe i da želiš njegovo mišljenje....ja sam često posle državne lekarke, ako mi je nešto sumnjivo išla kod privatanog da vidim da li će se dijagnoze poklopiti, kao i terapija i saveti.

Takođe, ne znam ime doktora, ali snaja mog muža je 2. put, iz Beograda po preporuci išla da se porodi u Zaječar, jer je 1. put u Beogradskom porodilištu katastrofa prošla. Inače, ona je iz Zaječara.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam inace iz Za ali godinama zivim u Bgu i mama mi kaze sto ne bih dosla tamo da se porodim kad imamo veze i sve...ne bih ni za sta na svetu u tu kaspanicu pristala da odem....doktori su vecito nadrndani i svoje frustracije iskaljuju na pacijentima

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ја сам задовољна свима у болници, сви су били ок, уопште немам никакво негативно искуство. Лекари, бабице, сестре ...сви су добри

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Lezala sam par dana na akuserskom odeljenju i mogu da vam kazem da su babice uglavnom sve super. I dalje sam kod dr Bobana, vice mnogo, ali... :rolleyes: trpimo i cutimo :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Наравно да су супер, али је битније да си ти сада добро. :wub: :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:wub:

Наравно да су супер, али је битније да си ти сада добро. :wub: :wub: :wub:

;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Prvo da kazem da sam se porodila, da smo bebac i ja dobro. Porodio nas je dr Zikic jer Boban jedan kreten. Drage sugradjanke, buduce mame, necete ni morati da idete kod njega jer ide u penziju. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.