Doktori koji su vam vodili trudnoću

odgovora

Objavljeno

Evo sad sam se vec zainteresovala za taj eksper. uz u Analife.Da li je to kao 4 d samo sam citala da se tu gleda i rad srca bebe i jos neke karakteristike bebe pa mislim da je to mozda bolje nego klasican 4 d.Sta vi mislite?Da li neko zna cenu u Analife za to?Hvala

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo sad sam se vec zainteresovala za taj eksper. uz u Analife.Da li je to kao 4 d samo sam citala da se tu gleda i rad srca bebe i jos neke karakteristike bebe pa mislim da je to mozda bolje nego klasican 4 d.Sta vi mislite?Da li neko zna cenu u Analife za to?Hvala

Proveri:

http://www.analife.rs/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo sad sam se vec zainteresovala za taj eksper. uz u Analife.Da li je to kao 4 d samo sam citala da se tu gleda i rad srca bebe i jos neke karakteristike bebe pa mislim da je to mozda bolje nego klasican 4 d.Sta vi mislite?Da li neko zna cenu u Analife za to?Hvala

napisala sam ti cenu,ali kao sto guest74 kaze,bolje proveri....i na njihovom sajtu sve pise..pozzz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala,provericu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bila sam kod Jurisica danas.Ok je skroz,samo je cutljiv i ne prica mnogo,kaze da je sve ok i pregledao je kompletno bebac,a to mi je najbitnije.Eto tako,drage mame i ja bih preporucila Jurisic svima,skroz su korektni i prijatni,dobijete sve to i na papiru i cd,tako da svaki ginekolog moze procitati rezultate i mere bebca.Pozdrav.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Devijke,jel ima neka da vodi trudnocu u dz na banovom brdu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne znam dal sam pisala ovde al ajde da se ponovimo :lol: trudnocu vodim u DZ Vracar kod doktorke Odanovic i mnogo sam zadovoljna. Zena je fenomenalna, cini mi se jedna od retkih koja svoj posao shvata ozbiljno! Predivna je!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo i ja da se ovde upisem.... ;)

Ja trudnocu vodim u DZ dr.Ristic kod doktorke Aleksandre Djurdjevic...Za tu dr. imam samo lepe reci....Preljubazna,predobra ...Da je u mogucnosti zena bi koliko je dobra i kuci dolazila da pregleda...Maksimalno se posveti pacijentu i sve do detalja objasni...Da mogu povela bih je u porodiliste :rolleyes:

Za razliku od doktora u Misovicu...Ljubazni tamo jesu,ali neprofesionalni....bas sam nezadovoljna...Od decembra vodim i u Misovicu trudnocu,tamo su mi radili samo UZ(bebu ne pokazuje) ostale preglede tipa:brisevi,4D,dabl test,krvnu sliku itd...Nista mi nisu radili a vode me kao da imam urednu trudnocu...Samo ne znam na koju foru :rolleyes: Danas sam dozivela da mi dr. iz misovica kaze(kad sam usla u ordinaciju) Sta ja sad tebi treba da radim :blink:

A ja dosla da mi odradi pripremu za porodjaj..brisevi,krvna slika,(sta jos treba za porodjaj ni sama ne znam)

Na kraju me je samo vaginalno pregledala i rekla da nedeljom ne vade briseve :blink: i da mi za porodjaj treba samo vaginalni bris i KS...

nije mi samo jasno da sva ostala porodilista traze silne analize ovde samo te dve stvari pa cak ni cervikalni...hm..sumnjivo meni to..pa cu ja sutra kod moje dr. u Risticu sve lepo da odradim za svaki slucaj... :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo i ja da se ovde upisem.... ;)

Ja trudnocu vodim u DZ dr.Ristic kod doktorke Aleksandre Djurdjevic...Za tu dr. imam samo lepe reci....Preljubazna,predobra ...Da je u mogucnosti zena bi koliko je dobra i kuci dolazila da pregleda...Maksimalno se posveti pacijentu i sve do detalja objasni...Da mogu povela bih je u porodiliste :rolleyes:

Za razliku od doktora u Misovicu...Ljubazni tamo jesu,ali neprofesionalni....bas sam nezadovoljna...Od decembra vodim i u Misovicu trudnocu,tamo su mi radili samo UZ(bebu ne pokazuje) ostale preglede tipa:brisevi,4D,dabl test,krvnu sliku itd...Nista mi nisu radili a vode me kao da imam urednu trudnocu...Samo ne znam na koju foru :rolleyes: Danas sam dozivela da mi dr. iz misovica kaze(kad sam usla u ordinaciju) Sta ja sad tebi treba da radim :blink:

A ja dosla da mi odradi pripremu za porodjaj..brisevi,krvna slika,(sta jos treba za porodjaj ni sama ne znam)

Na kraju me je samo vaginalno pregledala i rekla da nedeljom ne vade briseve :blink: i da mi za porodjaj treba samo vaginalni bris i KS...

nije mi samo jasno da sva ostala porodilista traze silne analize ovde samo te dve stvari pa cak ni cervikalni...hm..sumnjivo meni to..pa cu ja sutra kod moje dr. u Risticu sve lepo da odradim za svaki slucaj... :rolleyes:

O Boze..koliko ljudi toliko razlicitih iskustava.. :blink:

Meni je ta zena rekla da ja nemam ovulacije, toliko me je uplasila, vec krenula da mi prica o inseminaciji i klomifenu, izasla sam iz ordinacije malte ne u suzama, a 2 meseca nakon toga ostanem trudna najnormalnije.

Vise sam ja znala od nje o hormonima i ovulaciji <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

O Boze..koliko ljudi toliko razlicitih iskustava.. :blink:

Meni je ta zena rekla da ja nemam ovulacije, toliko me je uplasila, vec krenula da mi prica o inseminaciji i klomifenu, izasla sam iz ordinacije malte ne u suzama, a 2 meseca nakon toga ostanem trudna najnormalnije.

Vise sam ja znala od nje o hormonima i ovulaciji <_<

Ma taj DZ Ristić treba zatvoriti! Toliko su ljudi isprepadali tamo i sve u cilju da im uzmu što više para! :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma taj DZ Ristić treba zatvoriti! Toliko su ljudi isprepadali tamo i sve u cilju da im uzmu što više para! :angry:

Ja ne volim inace nijednog dr da pljujem ili da preporucujem, jer mozda je za nekog dobar za nekog ne..ali eto nisam mogla a da ne kazem kako me ta ista dr isprepadala bez razloga..

Valjda nista nije apsolutno..tako i za razne dr i porodilsta, cujem od nekog dobro, od nekog lose..za iste ljude i ustanove

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja ne volim inace nijednog dr da pljujem ili da preporucujem, jer mozda je za nekog dobar za nekog ne..ali eto nisam mogla a da ne kazem kako me ta ista dr isprepadala bez razloga..

Valjda nista nije apsolutno..tako i za razne dr i porodilsta, cujem od nekog dobro, od nekog lose..za iste ljude i ustanove

Slažem se sa tobom, nismo svi isti. Međutim, ja za DZ Ristić ništa lepo nisam čula. Prošle godine su jednu ženu isprepadali na mamografiji sa nekim promenama koje su videli. Dali joj izveštaj a ona žena na radiološki, pa kod drugog privatnika na ultrazvuk, pa na magnetnu, silne pare dala a niko osim njih nije ništa video! :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Trudnoću vodim u dz Kanarevo brdo, ginekolog mi je dr Rada Arsenović, smirena, ljubazna, detaljna. Kod nje je uvek gužva, zakazuje se 28. u mesecu za naredni mesec.

Privatno idem kod dr Biljane Živaljević, i zadovoljna sam. Osim što mi deluje profesionalno ok, vrlo je vedra i neposredna po karakteru.

Ranije sam išla kod "Jurišića", kod dr Žakline Jurišić, bila mi je ok, čak sam je jednom zvala i na mob. kad mi je bio potreban hitan savet. Sasvim sam bila zadovoljna jer dr dok radi pregled, održi mini predavanje, da sve ukapiram, i mnogo brzo priča, pa je ne razumem sve iz prve. Prešla sam u ordinaciju "Biljana" jer mi je"Jurišić" bio duplo skuplji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne znam da li sam pisala ovde... Lekara koji mi je vodio trudnocu vise ne zelim ni da komentarisem, ali cu onog koji me je porodio, dr Zikic, bolnica u Zajecaru, pohvaliti. Super je. :)

Ово подебљано и ја потписујем, с тим што то исто важи и за др који ми је обе трудноће водио, стварно је одличан.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ово подебљано и ја потписујем, с тим што то исто важи и за др који ми је обе трудноће водио, стварно је одличан.

Dr Mirko bese? Slazem se.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mozes li mi molim te reci kako da dodjem do dr. Jurisica? Ako mozes ostavi mi neki kontakt?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Malo se kasno ukljucujem, ali prosto moram! Kao mlada, neiskusna trudnica, \elela sam da odaberem najboljeg lekara. A pošto je u Somborskoj opštini izbor "veliki", imala sam muke... I, kao ja odaberem najboljeg... Odradim sve moguće preglede i sa bebom je bilo sve ok. To mi je bilo najvažnije, kao i svakoj trudnici. Inače, doktorova ljubaznost je ogromna 0! Ali, to mi nije bilo važno, samo da moj Relja dođe na svet živ i zdrav. 2 meseca pred porođaj smesti on mene u bolnicu, sumnjao je da mi otiče plodova voda. Ležala sam 2 dana, pustio me kuci i zakazao mi opet kod njega privatno. To je bio petak, u ponedeljak odem na kontrolu a gospodin ni ne zna ko sam ja i zbog čega sam došla, i tako od ponedeljka do ponedeljka, svaki put isto. Čovek pojma nema ko su mu pacijenti! Najvažnije su mu pare, za ništa drugo ni ne zna. Svo to vreme je tvrdio da je moj mališa savršena beba, biće krupan i zdrav dečko. Porodim se 04.05. i saopšte mi da moj mališa nema jednjak.... I šta dalje da kažem?! Eto koliko sam zadovoljna svojim lekarom. Nažalost, moj Relja je umro posle 20 dana :( Zato, bežite iz Somborskog porodilista i od njegovih lekara!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Malo se kasno ukljucujem, ali prosto moram! Kao mlada, neiskusna trudnica, \elela sam da odaberem najboljeg lekara. A pošto je u Somborskoj opštini izbor "veliki", imala sam muke... I, kao ja odaberem najboljeg... Odradim sve moguće preglede i sa bebom je bilo sve ok. To mi je bilo najvažnije, kao i svakoj trudnici. Inače, doktorova ljubaznost je ogromna 0! Ali, to mi nije bilo važno, samo da moj Relja dođe na svet živ i zdrav. 2 meseca pred porođaj smesti on mene u bolnicu, sumnjao je da mi otiče plodova voda. Ležala sam 2 dana, pustio me kuci i zakazao mi opet kod njega privatno. To je bio petak, u ponedeljak odem na kontrolu a gospodin ni ne zna ko sam ja i zbog čega sam došla, i tako od ponedeljka do ponedeljka, svaki put isto. Čovek pojma nema ko su mu pacijenti! Najvažnije su mu pare, za ništa drugo ni ne zna. Svo to vreme je tvrdio da je moj mališa savršena beba, biće krupan i zdrav dečko. Porodim se 04.05. i saopšte mi da moj mališa nema jednjak.... I šta dalje da kažem?! Eto koliko sam zadovoljna svojim lekarom. Nažalost, moj Relja je umro posle 20 dana :( Zato, bežite iz Somborskog porodilista i od njegovih lekara!

:( :( :(Reljice jako, jako mi je žao!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozdrav drugari.

molim za iskustva onih koji su u dz Vracar kod dr.Tesic. Ubija me!

Ne zalim se, samo bih zeljela da znam da nisam sama.

Naime, udala se i vratila iz Canada-e. Cekajucci moja us..na prava na `zivot` (dokumenta, osiguranje...) morala sam priivatno da odlazim lekaru. Sada doktorki nije jasno zasto i dalje idem privatno kod mog ginekologa, a gde god da sam pokucala kada mi je trebala podrska kroz 2 godine borbe da dobijemo dete - nikoga nije bilo briga. Ok...Birokratija ili kako god ovde se zove. svakom njegova briga najveca.

DANAS Hvala Bogu TRUDNAAAA SAAAAM!!!! 4 mesec. more problema je prisutno. lezim. sve me zivo boli (a i oni delovi koji su mi otisli od lezanja i oni me bole). ja sam srecna zena!

Molim da mi neko objasni zasto kada doktorki donesem nalaz od privatnog lekara me gleda kao najvecedg neprijatelja? zasto mi ne daje lekove na recept iako su na sajtu rzzo na pozitivnoj listi? zasto se tako ponasa? koja doktorka je u dz Vracar na ginekologiji normalna?

dajte mi neki hint, pls.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozdrav drugari.

molim za iskustva onih koji su u dz Vracar kod dr.Tesic. Ubija me!

Ne zalim se, samo bih zeljela da znam da nisam sama.

Naime, udala se i vratila iz Canada-e. Cekajucci moja us..na prava na `zivot` (dokumenta, osiguranje...) morala sam priivatno da odlazim lekaru. Sada doktorki nije jasno zasto i dalje idem privatno kod mog ginekologa, a gde god da sam pokucala kada mi je trebala podrska kroz 2 godine borbe da dobijemo dete - nikoga nije bilo briga. Ok...Birokratija ili kako god ovde se zove. svakom njegova briga najveca.

DANAS Hvala Bogu TRUDNAAAA SAAAAM!!!! 4 mesec. more problema je prisutno. lezim. sve me zivo boli (a i oni delovi koji su mi otisli od lezanja i oni me bole). ja sam srecna zena!

Molim da mi neko objasni zasto kada doktorki donesem nalaz od privatnog lekara me gleda kao najvecedg neprijatelja? zasto mi ne daje lekove na recept iako su na sajtu rzzo na pozitivnoj listi? zasto se tako ponasa? koja doktorka je u dz Vracar na ginekologiji normalna?

dajte mi neki hint, pls.

jel moras bas da ides na Vracar? ja mogu toplo da ti preporucim dr Stamenkovic u Paliluli, divna zena

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozdrav drugari.

molim za iskustva onih koji su u dz Vracar kod dr.Tesic. Ubija me!

Ne zalim se, samo bih zeljela da znam da nisam sama.

Naime, udala se i vratila iz Canada-e. Cekajucci moja us..na prava na `zivot` (dokumenta, osiguranje...) morala sam priivatno da odlazim lekaru. Sada doktorki nije jasno zasto i dalje idem privatno kod mog ginekologa, a gde god da sam pokucala kada mi je trebala podrska kroz 2 godine borbe da dobijemo dete - nikoga nije bilo briga. Ok...Birokratija ili kako god ovde se zove. svakom njegova briga najveca.

DANAS Hvala Bogu TRUDNAAAA SAAAAM!!!! 4 mesec. more problema je prisutno. lezim. sve me zivo boli (a i oni delovi koji su mi otisli od lezanja i oni me bole). ja sam srecna zena!

Molim da mi neko objasni zasto kada doktorki donesem nalaz od privatnog lekara me gleda kao najvecedg neprijatelja? zasto mi ne daje lekove na recept iako su na sajtu rzzo na pozitivnoj listi? zasto se tako ponasa? koja doktorka je u dz Vracar na ginekologiji normalna?

dajte mi neki hint, pls.

Ovo se mini desavalo u porodilistu....nisu zeleli da vide nalaze privatnika a ja vodila trudnocu kod privatnika i ujedno u bolnici...Strasno kako su bezobrazni...Jos najgore u pitanju je nacelnica bolnice koja mi je vodila trudnocu i bas se vidi da joj se kosa digne kad vidi papire privatnika...I posle mi ministar zdravlja na TV-u prosipa price kako su nasi zdravstveni radnici ljubazni,kako sve sto nam treba oni nama lepo objasne i pruze pomoc...da,,da...bas sam imala prilike da vidim... :rolleyes: (cast izuzecima)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Malo se kasno ukljucujem, ali prosto moram! Kao mlada, neiskusna trudnica, \elela sam da odaberem najboljeg lekara. A pošto je u Somborskoj opštini izbor "veliki", imala sam muke... I, kao ja odaberem najboljeg... Odradim sve moguće preglede i sa bebom je bilo sve ok. To mi je bilo najvažnije, kao i svakoj trudnici. Inače, doktorova ljubaznost je ogromna 0! Ali, to mi nije bilo važno, samo da moj Relja dođe na svet živ i zdrav. 2 meseca pred porođaj smesti on mene u bolnicu, sumnjao je da mi otiče plodova voda. Ležala sam 2 dana, pustio me kuci i zakazao mi opet kod njega privatno. To je bio petak, u ponedeljak odem na kontrolu a gospodin ni ne zna ko sam ja i zbog čega sam došla, i tako od ponedeljka do ponedeljka, svaki put isto. Čovek pojma nema ko su mu pacijenti! Najvažnije su mu pare, za ništa drugo ni ne zna. Svo to vreme je tvrdio da je moj mališa savršena beba, biće krupan i zdrav dečko. Porodim se 04.05. i saopšte mi da moj mališa nema jednjak.... I šta dalje da kažem?! Eto koliko sam zadovoljna svojim lekarom. Nažalost, moj Relja je umro posle 20 dana :( Zato, bežite iz Somborskog porodilista i od njegovih lekara!

Mnogo mi je zao, zaista. Kako si ti?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

zivim na Vracaru pa sam mislila da to ide po mestu prebivalista.

koliko je potrebno da prodje vremena da menjam lekara? ima li neko ogranicenje?

boze sacuvaj kakav smo mi svet. moja mama je lekar. NIKADA se nije ponasala prema pacijentima tako kao da je nije briga. pfffff...dale ste mi barem nadu da mogu da menjam doktorku. hvala mnogo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Malo se kasno ukljucujem, ali prosto moram! Kao mlada, neiskusna trudnica, \elela sam da odaberem najboljeg lekara. A pošto je u Somborskoj opštini izbor "veliki", imala sam muke... I, kao ja odaberem najboljeg... Odradim sve moguće preglede i sa bebom je bilo sve ok. To mi je bilo najvažnije, kao i svakoj trudnici. Inače, doktorova ljubaznost je ogromna 0! Ali, to mi nije bilo važno, samo da moj Relja dođe na svet živ i zdrav. 2 meseca pred porođaj smesti on mene u bolnicu, sumnjao je da mi otiče plodova voda. Ležala sam 2 dana, pustio me kuci i zakazao mi opet kod njega privatno. To je bio petak, u ponedeljak odem na kontrolu a gospodin ni ne zna ko sam ja i zbog čega sam došla, i tako od ponedeljka do ponedeljka, svaki put isto. Čovek pojma nema ko su mu pacijenti! Najvažnije su mu pare, za ništa drugo ni ne zna. Svo to vreme je tvrdio da je moj mališa savršena beba, biće krupan i zdrav dečko. Porodim se 04.05. i saopšte mi da moj mališa nema jednjak.... I šta dalje da kažem?! Eto koliko sam zadovoljna svojim lekarom. Nažalost, moj Relja je umro posle 20 dana :( Zato, bežite iz Somborskog porodilista i od njegovih lekara!

:( :( :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

zivim na Vracaru pa sam mislila da to ide po mestu prebivalista.

koliko je potrebno da prodje vremena da menjam lekara? ima li neko ogranicenje?

boze sacuvaj kakav smo mi svet. moja mama je lekar. NIKADA se nije ponasala prema pacijentima tako kao da je nije briga. pfffff...dale ste mi barem nadu da mogu da menjam doktorku. hvala mnogo.

Nema ograničenja i čekanja - odeš na kartoteku i kažeš da hoćeš da premestiš karton kod druge DR. Oni će te smarati da ne može i nije prosto - ti govoriš sledeće: da je tvoje pravo kao pacijent da menjaš i da izabereš lekara. Onako sa kezom ;)

Ako ti je dr u istom domu dzravlja, oni ti pripreme papir koji potpišeš (o izboru lekara) i to je sve. 10 minuta posla :)

Ako menjaš DZ čekaš da ti pošalju karton u taj drugi dom zdravlja, pa kad stigne, ideš i potpišeš papir za izbor lekara i to je to :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.