Doktori koji su vam vodili trudnoću

odgovora

Objavljeno (Izmenjeno)

Ja sam redovni posetilac ovog sajta ali se do sada nisam uključivala na forumske diskusije. Čitajući komentar NSanje morala sam dam svoj komentar.

Prepoznala sam devojku jer smo iz istog, malog mesta, Žablja, gde se ionako svi znaju (po vremenu porođaja i imenu deteta). Zna se ko je kakav i sve o njenom "čuvenom" porođaju. Ta morate se zamisliti nad pričom dok je čitate- imala epidural a bolelo je?????? To mnooogo govori o njoj za sve koji je nepoznaju.

 

Kontrolisala se pošto-poto kao i njena kuma kod iste Dr Aleksandre Trninić Pjević, ali njenoj kumi xxx je dotična doktorka bila po meri...

Da upoznate našu Sanju, znali biste ....

A da poznajete Dr koja je i vodila trudnoću i poradjala i moju sestru i njene 3 koleginice znali biste šta je lekar, stručnjak, čovek.

Ona je pre svega dama i kod nje ne postoji nešto kao tarifa. Da li te porodi gratis ako ti vodi trudnoću, ne znam ali i na direktno pitanje tog tipa, odbila je razgovor.

Moja ju je sestra častila, ako je to uopšte bitno.

Ja nisam i bila je sasvim ok i nasmejana i ljubazna kad sam praznih ruku došla na skidanje konaca posle carskog raza. Najvažnije je da su njene bebe uvek dobro!

Super je, svakom bi preporučila ovog predanog lekara.

Izmenjeno od strane Admin 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Trudnoću sam vodila u dz Stari Grad,kod dr Olivere Milović.Divna žena,odličan doktor,prezadovoljna sam.Naravno,ostaće moj dr i dalje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Necu da imenujem moju dr, jer malo njih ima iz Sombora. reci cu samo da nisam zadovoljna. Zena se smeje samo na tavanu, a tamo cuva i ljubaznost.

vaki treci put je raspolozena, i sve ide kao na pokretnoj traci, ne posveti mi dovoljno vremena, niti stignem da pitam sve sta me zanima.

Kada sam prvi put otisla kod nje na pregled predamnom je sa sestrom ogovarala pacijentkinje jer su sve nagrnule kod nje,- i gde su zaboga do sad sve isle?!

A prosli put su sestre pricale o tome ko je od pacijentkinja obrijan a ko nije, i ko kakvu "frizuru" ima dole.

Bezobrazluk, neprofesionalnost i vulgarnost su male reci da ih opisem. Gomila kokosaka, posebno ove mlade.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozdrav svima! Vjerujem da se veliki broj trudnica susrece sa problemom izbora zaista dobrog doktora u kojeg cete biti sigurni da ce vam voditi trudnocu onako kako treba a ne da njegovom greskom posle nesto krene po zlu. Ne znam sta vi mislite ali zar nije doktor upravo taj koji bi trebao biti najodgovorniji za ishod trudnoce, nazalost vecina doktora se ponasa kao da ih bas briga, cak sam cula slucajeve gdje vas doktor pred sam porodjaj prepusti drugom doktoru jer ni sam nije bio siguran kako ce se trudnica poroditi, ili kako je doslo do prenosenja trudnoce preko termina (a svako zna koliko je to opasno za bebu), ma uzas... Ja recimo cekam prvu bebu i zaista se nalazim u nedoumici koga izabrati za postupak amniocenteze jer od doktora u velikoj mjeri zavisi da li ce doci do pobacaja ili ne. Meni su preporucili dr Jurisica iz Bg-a a stvarno bih voljela da cujem misljenja ostalih trudnica u vezi sa ovom temom?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo Tema pa pogledaj iskustva

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam s prvim detetom radila amniocentezu zbog lošeg tripl testa, i moja dr mi je preporučila dr Plećaša koji radi privatno u ordinaciji Ivanović (inače radi u Višegradskoj). Sve je ekstra prošlo!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Devojke, mozete li da mi preporucite dobrog ginekologa u DZ Novi Beograd kod Merkatora ili u bloku 44. Treba da otvorim karton za koji dan. Hvala:rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja trudnoću vodim u DZ Palilula U Knez Danilovoj, doktorka Aleksandra Đokić, divna doktorka. Jako sam zadovoljna, sve mogu da je pitam, nije brzopleta, sve pohvale.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Gospodjice ili gospodjo vidim da ste se u diskusiju ukljucili samo zbog mene :) Polaskana sam :)

A drugo ja sve sto sam rekla tako i jeste i ne krijem se iza nekog nika :) A vi raspolazete pogresnim informacijama , Dr Novakov je mojoj kumi vodila trudnocu , a moj suprug bio prisutan kada se dama Pjevic izjasnila za tarifu :D Prema tome nemam ja sta ikome da se pravdam jer samo samo dala savet a ja bih najvise volela da je moj porodjaj prosao bez bola ali nije jer epidural nije delovao i sta tu ima cudno , nisam ja izmisljala nikakve bajke i ne vidim zasto bih to izmisljala . Ali vidim da vas moj zivot jako interesuje a mozda i jos neko ili nesto iz mog zivota :D Mislim da znam i ko ste bivsa gospodjo i nemojte biti smesni vise i baviti se tudjim , malo se pozabavite svojim zivotom :D Pitajte svoju drugaricu iz cije ste juce prodavnice virili u mene i moju porodicu kako se ja resavam takvih kao sto ste vi :D Ona to vrlo dobro zna :D Srdacan pozdrav :D

_________________________

I added cool smileys to this message... if you don't see them go to: http://s.exps.me

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:blink::lol: :lol: NSanja, mogla si da iskoristiš još jedan smajli, imaš prava na 10 :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zna se ko je kakav i sve o njenom "čuvenom" porođaju. Ta morate se zamisliti nad pričom dok je čitate- imala epidural a bolelo je?????? To mnooogo govori o njoj za sve koji je nepoznaju.

Samnom je ležala žena koja je na porođaju imala epidural i bolelo je maltene više nego mene moj porođaj bez epidurala!!! ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Maki , samo licno povredjenima moze biti cudno da epidural ne deluje ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Gospodjice ili gospodjo vidim da ste se u diskusiju ukljucili samo zbog mene :) Polaskana sam :)

A drugo ja sve sto sam rekla tako i jeste i ne krijem se iza nekog nika :) A vi raspolazete pogresnim informacijama , Dr Novakov je mojoj kumi vodila trudnocu , a moj suprug bio prisutan kada se dama Pjevic izjasnila za tarifu :D Prema tome nemam ja sta ikome da se pravdam jer samo samo dala savet a ja bih najvise volela da je moj porodjaj prosao bez bola ali nije jer epidural nije delovao i sta tu ima cudno , nisam ja izmisljala nikakve bajke i ne vidim zasto bih to izmisljala . Ali vidim da vas moj zivot jako interesuje a mozda i jos neko ili nesto iz mog zivota :D Mislim da znam i ko ste bivsa gospodjo i nemojte biti smesni vise i baviti se tudjim , malo se pozabavite svojim zivotom :D Pitajte svoju drugaricu iz cije ste juce prodavnice virili u mene i moju porodicu kako se ja resavam takvih kao sto ste vi :D Ona to vrlo dobro zna :D Srdacan pozdrav :D

_________________________

I added cool smileys to this message... if you don't see them go to: http://s.exps.me

Koja si ti carica... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uh, vidim da se ovde vodi pravi okršaj, pa ću biti kratka, možda nekom zatreba informacija :rolleyes: .

Trudnoću sam vodila paralelno privatno i u Dz Vračar. Doktorka u Dz je bila zaista korektna i divna, zahvalna sam joj, nije pravila pitanje što UZ radim na drugom mestu i uvek je tražila da joj donesem nalaz da bi upisala rezultate. Kod nje je najveći broj pacijenata ali vredi je sačekati, zaista je odlična. (ako nekoga interesuje ime, poslaću pp).

Privatno sam išla kod dr Fazlagić, tamo idem već godinama i jako sam zadovoljna. Iz Fronta nosim samo najbolje uspomene, muž je prisustvovao na oba porođaja, prvi je bio sa epiduralom, drugi ne (jer se sve završilo ultra BRZO), tamo nisam ni prvi ni drugi put nikome dala ni dinara (ni evra naravno :) ).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozdrav svima! Vjerujem da se veliki broj trudnica susrece sa problemom izbora zaista dobrog doktora u kojeg cete biti sigurni da ce vam voditi trudnocu onako kako treba a ne da njegovom greskom posle nesto krene po zlu. Ne znam sta vi mislite ali zar nije doktor upravo taj koji bi trebao biti najodgovorniji za ishod trudnoce, nazalost vecina doktora se ponasa kao da ih bas briga, cak sam cula slucajeve gdje vas doktor pred sam porodjaj prepusti drugom doktoru jer ni sam nije bio siguran kako ce se trudnica poroditi, ili kako je doslo do prenosenja trudnoce preko termina (a svako zna koliko je to opasno za bebu), ma uzas... Ja recimo cekam prvu bebu i zaista se nalazim u nedoumici koga izabrati za postupak amniocenteze jer od doktora u velikoj mjeri zavisi da li ce doci do pobacaja ili ne. Meni su preporucili dr Jurisica iz Bg-a a stvarno bih voljela da cujem misljenja ostalih trudnica u vezi sa ovom temom?

Ne znam da li se javljam kasno, ali ja bih zelela da preporucim dr Jurisica takodje. Kod njega vodim trudnocu od petog meseca, kada se pojavila neka komplikacija pa mi je hitno bio potreban 4D ultrazvuk. U svakom slucaju, kod njega mi je zakazno po preporuci. Na prvom pregledu nisam ni znala koliki je strucnjak u pitanju, ali mi je to postalo jasno vec tokom pregleda. Ubrzo sam popricala sa nekoliko ginekologa koji su mi svi rekli da sam na pravom mestu i da o Jurisicu mogu samo najbolje da kazu, a onda se ispostavilo i da je moja tetka obe trudnoce vodila kod njega. Rodila je dve divne zdrave devojcice i isto je imala samo reci hvale za doktora. On je inace jedan od najvecih eksperata za UZ i trudnoce, kao i za sve vrste genetskih testova.

Toliko od mene ukratko. Nadam se da je bar malo pomoglo.

Srdacan pozdrav i sve najbolje!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Izvinjavam se ako je bila slicna tema ja je nisam nasla...

Ustvari htela sam da pitam buduce mame gde vode trudnocu, ko im vodi, jesu li zadovoljne i da zamolim da napisu svoje utiske.

Na primer, cula sam mnoge da idu u novi DZ na Mirijevu, da ima i skolica za trudnice, da je sve novo itd. i ja tu planiram jer mi je najblize, ali ne znam kod koga, a ne bi neku neljubaznu arogantnu dr pa drage koleginice trudnice ako imate preporuku pomognite i nama koje treba da se odlucimo.

Do sada sam bila na opstini Stari grad,ali nisam imala karton na ginekologiji i sada ne mogu da mi otvore zbog adrese na drugoj opstini jer su pretrpani..Ali svaka cast za ljubaznost odavno nisam naisla na tako ljubaznu sestru kao tamo kada sam htela da otvorim karton i bas mi je zao sto nisam mogla.

Ja sam do sada privatno isla, (i nemam neku ni kritiku ni preporuku) ali sada moram u DZ i radi doznaka, a i po upute jer privatno je sve dosta skupo a skupi se...A i u skolicu..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Imamo temu... :rolleyes:KLIK

Imala sam neki osecaj da mora da ima! A jos sam se kao trudila da nadjem...

Obrisace...

Hvala, bas si brza!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Imala sam neki osecaj da mora da ima! A jos sam se kao trudila da nadjem...

Obrisace...

Hvala, bas si brza!

:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da li neka od vas mozda vodi trudnocu u DZ Mirijevo?

Hocu da otvorim karton tamo ali ne znam kod koga, pa ako ima neka preporuka dobro bi mi dosla. To je relativno novi DZ i vidim da se bas i ne pominje, ali u svakom slucaju ja bi morala da odem sledece sedmice pa javljam kako je bilo ako koga jos interesuje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam bila prezavodoljna. Vodila sam trudnocu privatno i moja doktorka je fenomenalna. U potpunosti sam joj verovala, savetovala me je u vezi svake sitnice, apsolutno svake, nista nije prepustala slucaju, na vreme je neke stvari videla, uputila nas dalje kod kardiologa koji je video nesto na bebinom srcu. Na moju bezgranicnu srecu nista nije strasno, a moja Jana je vesela i zdrava " devojka" od 2 godine. Doduse kad malo zastanem i razmislim, zahvaljujuci mojoj doktorki sam i ostala trudna, tako da je sve ostalo i suvisno reci.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dr Petronijevic GAK Visegradska,najbolji na svetu!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Devojke, mozete li da mi preporucite dobrog ginekologa u DZ Novi Beograd kod Merkatora ili u bloku 44. Treba da otvorim karton za koji dan. Hvala:rolleyes:

Dr. Milošević, Dom zdravlja Merkator!!! Ja sam bila prezadovoljna..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Devojke, mozete li da mi preporucite dobrog ginekologa u DZ Novi Beograd kod Merkatora ili u bloku 44. Treba da otvorim karton za koji dan. Hvala:rolleyes:

Nina13, preporucujem ti, u DZ u Goce Delceva, doktorku Stojanu Knezevic. Malo je veca guzva kod nje ali je zena divna, ljubazna i sve ti objasni. Pozz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da li ste bile zadovoljne svojim lekarom?

Prvu trudnoću u Bg vodila kod dr Djordjević u domu zdravlja Stari grad,poradjala se u Zvezdar kod dr Kontić,dr Bojović oni su bili u smeni.Druga trudnoća u Zr kod dr Laure Onč,carski rez mi je radila dr Ilić.Da nekim slučajem ponovo budem trudna u Zr išala bih kod Šijaka ili kod Darka Radovanovića.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.