Doktori koji su vam vodili trudnoću

odgovora

Objavljeno

E,znacilo bi mi.Pitaj je ko joj je vodio trudnocu i da li je zadovoljna.

e ovako, Vera Cvetkov, radi u savetovalistu za zene i trudnice. moja sestra kaze da nije bas zadovoljna njom ali joj je vodila i prethodne dve trudnoce a i tu joj je bilo prakticno da ide.

opet nije neka pomoc :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

e ovako, Vera Cvetkov, radi u savetovalistu za zene i trudnice. moja sestra kaze da nije bas zadovoljna njom ali joj je vodila i prethodne dve trudnoce a i tu joj je bilo prakticno da ide.

opet nije neka pomoc :(

Znam zanju i ne svidja mi se,isla sam par puta kod nje. :( Ipak hvala na odgovoru.Juce sam zvala bolnicu da pitam kad radi moj dr,cisto da bi cula da li uopste radi,i rekli su da je radio prethodni dan a za dalje mora da pogleda u raspored koji nije pored nje.Onda pretpostavljam da to sto ssam cula nije istina jer da je suspendovan rekli bi da ne radi.Sledece nedelje imam kontrolu pa cu saznati 100%.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Proslu trudnocu sam vodila u Genezisu u NS , i kostala me je ko porodicno ekskluzivno letovanje :) Cela trudnoca je bila bez ikakvih problema ali valjda tako to ide sa prvom bebom.Imala sam stah od losih lekara , losih aparata ... Na porodjaju me me moja dr toliko razocarala da sam odlucila da ovu trudnocu vodim u drzavnoj ambulanti i ne dam im vise ni jedan dinar koji cu kasnije moci da potrosim na svoje dete umesto na ulickane dr po privatnim klinikama ... Cast izuzetcima , ne pakujem sve u isti kos ali ja sam tako prosla ....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vodim trudnocu na VMC-u i VMA. Prezadovoljna sam mojom doktorkom.Inace mi je doktorka iz Zrenjanina i nedavno je dosla da radi na VMC-u,Mirjana Cuckovic Kosanic.Nikada ne zuri,sve lepo objasni,o svemu vodi racuna,ima strpljenja za sva moja pitanja,nekada ostanem kod nje i po 45 minuta.Nadam se da odavde nece otici.:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Malo je reci da sam zadovoljna doktorkom, posto mi je doticna doktorka zagorcala zivot zbog toga sto ne zna da gleda ultrazvuk aparat. U pitanju je Ljiljana Mirkovic, nacelnica visokorizicne trudnoce u Visegradskoj !!Najgori doktor !!!!!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Marija ako nije tajna sta se desilo?Da znaju i ostale zene ako idu kod nje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Potpuno sam novi član..treba tek da odem da mi utvrde trudnoću, a u fazi sam prebacivanja kartona iz jednog u drugi DZ... pa sad sam skroz u zbuni šta/kako da radim, ne sećam se kad sam zadnji put bila kod državnog ginekologa :P

dakle, prvo odeberem ginekologa (da li neko ima preporuku za DZ Novi Beograd??), zakažem pregled i -ojha- pozitivan je, uradi mi ultrazvuk - i šta onda? kad zakazuje sledeći?

:rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Potpuno sam novi član..treba tek da odem da mi utvrde trudnoću, a u fazi sam prebacivanja kartona iz jednog u drugi DZ... pa sad sam skroz u zbuni šta/kako da radim, ne sećam se kad sam zadnji put bila kod državnog ginekologa :P

dakle, prvo odeberem ginekologa (da li neko ima preporuku za DZ Novi Beograd??), zakažem pregled i -ojha- pozitivan je, uradi mi ultrazvuk - i šta onda? kad zakazuje sledeći?

:rolleyes:

Dobrodošla na forum. :)

Kad ti prebace karton odeš da izabereš ginekologa i ako se ne zakazuje odmah možeš i na pregled. Pregledaće te, poslati te na UZ za utvrđivanje trudnoće, pa ćeš sa razultatom ponovo u DZ. Verovatno će ti odmah dati da radiš krvnu sliku i urin, čisto provere radi. Zavisi od DZ, ali je ovo opšta procedura. ;)

Ako je sve u redu, sledeće viđenje sa ginekologom je za mesec dana (tad je sledeći uz).

U 12 nedelji se radi dabl test, al to će ti odrediti kad se utvrdi koja si nedelja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Malo je reci da sam zadovoljna doktorkom, posto mi je doticna doktorka zagorcala zivot zbog toga sto ne zna da gleda ultrazvuk aparat. U pitanju je Ljiljana Mirkovic, nacelnica visokorizicne trudnoce u Visegradskoj !!Najgori doktor !!!!!!!!!

Marija ako nije tajna sta se desilo?Da znaju i ostale zene ako idu kod nje.

Da, Marija šta se dogodilo?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Trdnocu vodim u DZ Palilula u Krnjaci, mislim da ovde ima samo jedna doktorka, ali za sad je skroz super. Ja sam sada u 20-toj nedelji trdnoce, videcemo kako ce biti na dalje. Planiram da se porodim u KBC Zvezdara.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Proslu trudnocu sam vodila u Genezisu u NS , i kostala me je ko porodicno ekskluzivno letovanje :) Cela trudnoca je bila bez ikakvih problema ali valjda tako to ide sa prvom bebom.Imala sam stah od losih lekara , losih aparata ... Na porodjaju me me moja dr toliko razocarala da sam odlucila da ovu trudnocu vodim u drzavnoj ambulanti i ne dam im vise ni jedan dinar koji cu kasnije moci da potrosim na svoje dete umesto na ulickane dr po privatnim klinikama ... Cast izuzetcima , ne pakujem sve u isti kos ali ja sam tako prosla ....

Draga Sanja, koja doktorka ti je vodila trudnocu u Genesisu ako nije tajna?? :rolleyes: :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Draga Sanja, koja doktorka ti je vodila trudnocu u Genesisu ako nije tajna?? :rolleyes: :rolleyes:

Nije mi u cilju da nekoga omalovazavam , moje je eto takvo iskustvo, vrlo lose :( pa cisto zbog drugih zena cu da kazem ...Aleksandra Pjevic Trninic :/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Trudnoću sam vodila privatno kod dr Maje koja ima ordinaciju u Zemunu i preeeezadovoljna sam. Poštena doktora, prijatna i detaljna kada je UZ u pitanju. Nisam želela da idem u DZ jer imam loše iskustvo. Nažalost, ne radi u bolnici ali sam i tu imala sreće. Porodila sam se carskim rezom u Gradskoj i sve pohvale dr Brakusu i osoblju. Obično kažem porađala bih se jednom godišnje kako mi je dobro bilo. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nije mi u cilju da nekoga omalovazavam , moje je eto takvo iskustvo, vrlo lose :( pa cisto zbog drugih zena cu da kazem ...Aleksandra Pjevic Trninic :/

Hvala ti puno na odgovoru. Zanimalo me je zato sto sam ja pred kraj trudnoce isla u Genesis kod dr.Stojica i prezadovoljna sam. Takodje i sa doktorkom Novakov, ona mi je pored Genesisa vodila trudnocu u Betaniji posto sam imala mnogo komplikacija. Planiram drugu trudnocu da vodim u Genesisu pa cisto da znam i druga iskustva. Hvala ti jos jednom :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala ti puno na odgovoru. Zanimalo me je zato sto sam ja pred kraj trudnoce isla u Genesis kod dr.Stojica i prezadovoljna sam. Takodje i sa doktorkom Novakov, ona mi je pored Genesisa vodila trudnocu u Betaniji posto sam imala mnogo komplikacija. Planiram drugu trudnocu da vodim u Genesisu pa cisto da znam i druga iskustva. Hvala ti jos jednom :)

Ona je u toku trudnoce bila ok skroz , detaljna , ljubazna ... Onda je pred kraj postala cudna ... Stalno mi je nametala osecaj da sam joj sem sto platim pregled duzna jos "nesto " i ja joj na zadnji pregled odnesem skupocenu bombonjeru i kafu ... Bombonjera je pakovana kao parfem ( a toliko i kosta ) I ona je cvrkutala kad sam joj dala , odem u drugu prosoriju na ctg , vracam se , poklon raspakovan na stolu , ona ljuta i sva neljubazna :blink: U roku od 3 minuta kao da to nije ta zena :blink: KAo preko veze ce nemestiti da mi ona bude na porodjaju, to smo dogovorile jos od pocetka trudnoce , kao i epidural za koji kad mi je otvoreno rekla tarifu :P i to sam pristala. Ajd reko da ne ispadne da je omalovazavam sa tom bombonjerom ja joj odnesem na porodjaj i set - parfem , mleko za telo, gel za tusiranje ... Epidural mi nije delovao , smestila me na na indukciju u 13h u 16 me prebacila u porodjajni box i otisla ... eto je oko 22h da mi kaze kako ja ne volim svoje dete jer ne saradjujem , tj ne "guram " dovoljno jako ... posle 8 sati nevidjenih bolova nisam imala snage ni da je oteram u tri lepe , u 22:23h su mi babice pomogle tako sto su mi njih dve legle na stomak i isterale bebu od 4.500 ( kompletno modar ) napolje ... umesto da se to uradilo odmah jer ja sama nisam mogla njega da rodim :( Dosla je , usula me i vise je nikada nisam videla a 6 dana smo lezali u Betaniji .... Meni je ustvari najbitnije da na porodjaju prodjemo kako treba a ona je tu pokazala svoju najgoru stranu ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Konacno sam nasla pravog lekara koji ce me lepo pregledati i brinuti o mojoj trudnoci i dans cujem da je suspendovan! Ako je to istinaonda stvarno ne znam sta cu i gde cu,pogotovu sto je on jedini hteo da mi napise izvestaj sa kojim ce mi komisija produziti bolovanje. :unsure:

On je mene porodio,i bio je skroz ok,ali iz razloga zbog kog je navodno suspendovan.No,nije mi on vodio trudnocu,vec Nada Hrnjak.

e ovako, Vera Cvetkov, radi u savetovalistu za zene i trudnice. moja sestra kaze da nije bas zadovoljna njom ali joj je vodila i prethodne dve trudnoce a i tu joj je bilo prakticno da ide.

opet nije neka pomoc :(

Kod Vere sam ja isla na prvi pregled,imala sam upalu jajnika,i zena je bila krajnje ne prijatna s obzirom na to da mi je to bio prvi ginekoloski pregled,i rekla sam da vise necu uci kod nje pa makar bila jedina.

Proslu trudnocu sam vodila u Genezisu u NS , i kostala me je ko porodicno ekskluzivno letovanje :) Cela trudnoca je bila bez ikakvih problema ali valjda tako to ide sa prvom bebom.Imala sam stah od losih lekara , losih aparata ... Na porodjaju me me moja dr toliko razocarala da sam odlucila da ovu trudnocu vodim u drzavnoj ambulanti i ne dam im vise ni jedan dinar koji cu kasnije moci da potrosim na svoje dete umesto na ulickane dr po privatnim klinikama ... Cast izuzetcima , ne pakujem sve u isti kos ali ja sam tako prosla ....

I ja sam vodila privatno,misleci bice mi bolje,medjutim posle porodjaja sam shvatila da bih mozda bolje prosla da sam lepo te silne pare ostavila za dete.Pisala sam vec,precutala mi je dan pred porordjaj da je bebi oko vrata obmotan pupcanik,ne moguce da nije videla kad me je na UZ gledala pola sata,radjen mi ctg..poslala me je sutradan kod dr u bolnicu i on mi je odmah kad je poceo da gleda na UZ rekao da ce da me porodi,i posle u porodjajnom boxu mi je i rekao da beba ima pupcanik,a ona mi je precutala.Zato sam rekla da za drugu trudnocu necu da idem privatno.Neka hvala..Imam hvala Bogu kome te pare da dam. Ali cast izuzecima,kao sto kaze NSanja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ona je u toku trudnoce bila ok skroz , detaljna , ljubazna ... Onda je pred kraj postala cudna ... Stalno mi je nametala osecaj da sam joj sem sto platim pregled duzna jos "nesto " i ja joj na zadnji pregled odnesem skupocenu bombonjeru i kafu ... Bombonjera je pakovana kao parfem ( a toliko i kosta ) I ona je cvrkutala kad sam joj dala , odem u drugu prosoriju na ctg , vracam se , poklon raspakovan na stolu , ona ljuta i sva neljubazna :blink: U roku od 3 minuta kao da to nije ta zena :blink: KAo preko veze ce nemestiti da mi ona bude na porodjaju, to smo dogovorile jos od pocetka trudnoce , kao i epidural za koji kad mi je otvoreno rekla tarifu :P i to sam pristala. Ajd reko da ne ispadne da je omalovazavam sa tom bombonjerom ja joj odnesem na porodjaj i set - parfem , mleko za telo, gel za tusiranje ... Epidural mi nije delovao , smestila me na na indukciju u 13h u 16 me prebacila u porodjajni box i otisla ... eto je oko 22h da mi kaze kako ja ne volim svoje dete jer ne saradjujem , tj ne "guram " dovoljno jako ... posle 8 sati nevidjenih bolova nisam imala snage ni da je oteram u tri lepe , u 22:23h su mi babice pomogle tako sto su mi njih dve legle na stomak i isterale bebu od 4.500 ( kompletno modar ) napolje ... umesto da se to uradilo odmah jer ja sama nisam mogla njega da rodim :( Dosla je , usula me i vise je nikada nisam videla a 6 dana smo lezali u Betaniji .... Meni je ustvari najbitnije da na porodjaju prodjemo kako treba a ona je tu pokazala svoju najgoru stranu ...

Uhh, što me ova priča naljutila :angry: Nažalost, još jedna u nizu <_< proključam sa svih strana kad pročitam o bahatim ginekolozima! Ne dao Bog nijednom gin. da se poigra sa mojim ili bebinim zdravljem zbog svoje bahatosti i večitim nezadovoljstvom poklonima il' šta već!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ona je u toku trudnoce bila ok skroz , detaljna , ljubazna ... Onda je pred kraj postala cudna ... Stalno mi je nametala osecaj da sam joj sem sto platim pregled duzna jos "nesto " i ja joj na zadnji pregled odnesem skupocenu bombonjeru i kafu ... Bombonjera je pakovana kao parfem ( a toliko i kosta ) I ona je cvrkutala kad sam joj dala , odem u drugu prosoriju na ctg , vracam se , poklon raspakovan na stolu , ona ljuta i sva neljubazna :blink: U roku od 3 minuta kao da to nije ta zena :blink: KAo preko veze ce nemestiti da mi ona bude na porodjaju, to smo dogovorile jos od pocetka trudnoce , kao i epidural za koji kad mi je otvoreno rekla tarifu :P i to sam pristala. Ajd reko da ne ispadne da je omalovazavam sa tom bombonjerom ja joj odnesem na porodjaj i set - parfem , mleko za telo, gel za tusiranje ... Epidural mi nije delovao , smestila me na na indukciju u 13h u 16 me prebacila u porodjajni box i otisla ... eto je oko 22h da mi kaze kako ja ne volim svoje dete jer ne saradjujem , tj ne "guram " dovoljno jako ... posle 8 sati nevidjenih bolova nisam imala snage ni da je oteram u tri lepe , u 22:23h su mi babice pomogle tako sto su mi njih dve legle na stomak i isterale bebu od 4.500 ( kompletno modar ) napolje ... umesto da se to uradilo odmah jer ja sama nisam mogla njega da rodim :( Dosla je , usula me i vise je nikada nisam videla a 6 dana smo lezali u Betaniji .... Meni je ustvari najbitnije da na porodjaju prodjemo kako treba a ona je tu pokazala svoju najgoru stranu ...

Joj uzas, ne mogu da verujem kakvi su! Cula sam razne price za nju, nekome je super ali vecini ne valja. Ne zna covek sta da radi u takvoj situaciji. Samo moli boga da sve prodje kako treba, ni pare nisu bitne. Racunas na to da ako platis bice ti lakse sve vreme trudnoce i na porodjaju ali.... Moja beba je od 3 meseca pocela slabo da se razvija,naravno ja to nisam znala jer mi je doktorka u drzavjnoj ambulanti sve vreme govorila kako je beba vitalna,srce kuca i to je to. Dok u 6 mesecu nisam saznala sve to i sokirala se. Preko preporuke odem u Genesisi kod Stojica i covek skroz ljubazan, 40 min.gledao na uz i ustanovi da beba nije u dobrom stanju, da pati. tako su me onda Stojic i Novakovka prebacili na patologiju i 2 meseca pratili trudnocu i na kraju sam morala da se pomirim sa tim da beba mora da se usmrti i da se rodi mrtva. Tako da planiram kad izadjem iz ove depresije koja me cesto drma da pocnem u Genesisu pripreme za sledecu trudnocu pa kako bude. Jednom sam prosla kako ne treba pa sve hoces da das da bi sve ispalo kako treba. Ne zna covek sta da radi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joj uzas, ne mogu da verujem kakvi su! Cula sam razne price za nju, nekome je super ali vecini ne valja. Ne zna covek sta da radi u takvoj situaciji. Samo moli boga da sve prodje kako treba, ni pare nisu bitne. Racunas na to da ako platis bice ti lakse sve vreme trudnoce i na porodjaju ali.... Moja beba je od 3 meseca pocela slabo da se razvija,naravno ja to nisam znala jer mi je doktorka u drzavjnoj ambulanti sve vreme govorila kako je beba vitalna,srce kuca i to je to. Dok u 6 mesecu nisam saznala sve to i sokirala se. Preko preporuke odem u Genesisi kod Stojica i covek skroz ljubazan, 40 min.gledao na uz i ustanovi da beba nije u dobrom stanju, da pati. tako su me onda Stojic i Novakovka prebacili na patologiju i 2 meseca pratili trudnocu i na kraju sam morala da se pomirim sa tim da beba mora da se usmrti i da se rodi mrtva. Tako da planiram kad izadjem iz ove depresije koja me cesto drma da pocnem u Genesisu pripreme za sledecu trudnocu pa kako bude. Jednom sam prosla kako ne treba pa sve hoces da das da bi sve ispalo kako treba. Ne zna covek sta da radi.

Ma ja nisam davala poklone i pare da bi mi bilo lepo nego da bih bila sigurna da ce da se posveti mojoj bebi i da sve bude u redu ... Hvala Bogu on je ziv i zdrav ali svasta je moglo da bude , bio je modar desetak dana posle porodjaja , desna beonjaca komplet krvava ... ma ocajna sam bila zbog njega jbs mene :(

Gogule danas sam citala tvoje postove , sve unazad , strasno mi je zao sto ti se to desilo :( Ja sam imala spontani sad u oktobru i kad mi je drugarica koja radi u betaniji posumnjala na spontani , zamolila me je da sacekam jutro da prodje Stoliceva smena ...Nema reci hvale za njega uopste. I ujutru me poslala kod druge doktorke ... I za njega sam cula da je grub i drzak ali eto hvala Bogu tebi se nasao i bio na visini zadatka ! A za Novakovku sam cula samo reci hvale i kao osoba i kao lekar , samo sve najbolje ... Mislim da cu sledecu trudnocu voditi kod nje privatno ili kod prof Dimitrije Segedija koji je po meni i mnogima jedan od najvecih profesionalaca u Betaniji i u kog bas imam poverenja ali na zalost kad sam zatrudnela prvi put on je bio na nekom putu i ja nisam mogla da ga cekam i odem u Genezis i ostanem do kraja trudnoce. Opet kazem hvala Bogu sve je dobro proslo a da je moglo bolje moglo je i te kako :/

SUNCOKRET Veruj mi da sam bila u stanju da je davim tamo u bolnici , sreca pa joj nije palo na pamet da me obidje :) A kad se Markic konacno rodio nije zaplakao nego sisao palac :D I ja zbunjena , ne vidim ga , oni ga peru , pitam : Sta se desava to ? ( Cujem cuckanje palca ) A Doktorka mi kaze ovim recima : Jel ti to hoces da pokazes kako se kao brines za dete ?! Od soka sam samo cutala i jedva cekala da mi ga daju , nista mi vise nije bilo vazno !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma ja nisam davala poklone i pare da bi mi bilo lepo nego da bih bila sigurna da ce da se posveti mojoj bebi i da sve bude u redu ... Hvala Bogu on je ziv i zdrav ali svasta je moglo da bude , bio je modar desetak dana posle porodjaja , desna beonjaca komplet krvava ... ma ocajna sam bila zbog njega jbs mene :(

Gogule danas sam citala tvoje postove , sve unazad , strasno mi je zao sto ti se to desilo :( Ja sam imala spontani sad u oktobru i kad mi je drugarica koja radi u betaniji posumnjala na spontani , zamolila me je da sacekam jutro da prodje Stoliceva smena ...Nema reci hvale za njega uopste. I ujutru me poslala kod druge doktorke ... I za njega sam cula da je grub i drzak ali eto hvala Bogu tebi se nasao i bio na visini zadatka ! A za Novakovku sam cula samo reci hvale i kao osoba i kao lekar , samo sve najbolje ... Mislim da cu sledecu trudnocu voditi kod nje privatno ili kod prof Dimitrije Segedija koji je po meni i mnogima jedan od najvecih profesionalaca u Betaniji i u kog bas imam poverenja ali na zalost kad sam zatrudnela prvi put on je bio na nekom putu i ja nisam mogla da ga cekam i odem u Genezis i ostanem do kraja trudnoce. Opet kazem hvala Bogu sve je dobro proslo a da je moglo bolje moglo je i te kako :/

Ne znam sta da kazem, meni je stvarno bio super i prijatan. Kad god odemo kod njega prvo se lepo ispricamo pa tek onda pregled koji je detaljan. On je nacelnik visoko rizicnih trudnoca u Betaniji i skoro ga se svi boje, kad ih postroji...On izgleda tako arogantno,drsko ali je skroz ok. Mada sto se tice pregleda veliki je profesionalac, sve kaze otvoreno i ne zavlaci te da bi placao i dalje preglede vec kaze kako jeste. Mozda je drugaciji kad odes privatno, opet kad platis drugacije je. Mozda je i prema meni bio drugaciji zato sto smo bilu privatno kod njega, nemam pojma. Posle svega sto mi se dogodilo vise nikome ne verujem, I najbolji mogu da pogrese tako da...samo da je sve u najbiljem redu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Eh, taj Segedi se mojoj kumi, na zalost, potrefio na oba porodjaja.

Prenela je 10-11 dana, primili su je jer se morala poroditi. Indukcija od jutra do mraka, ona se nije otvarala, bukvalno su je na silu porodili i beba je imala nagnjecenje glave i neku strasnu infekciju, 15 dana je bila u decijoj bolnici. Ni sami ne znaju kako je to dete uopšte normalno danas. Na porodjaju ih je preklinjala za carski, dr nije hteo da cuje. Inace, ona nije neka kukavica, nikad ne pije lekove za bolove i sl. a i radi na Institutu za KVB u S. Kamenici pa svasta vidi i na sve je oguglala.

Drugi porod je krenio isto tako. Isti doktor joj se potrefio. Odmah je rekao da nece raditi carski. Opet su je ceo dan mucili i onda je njen muz iskopao neku vezu i zvali doktora kojeg neko poznaje da joj konacno urade carski. I uradio je.

Bebe ne mogu da se porede. Ova druga je puno naprednija od prve. Njoj vise ne pada na pamet da se ikada priblizi Betaniji. A ne da se poradja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Eh, taj Segedi se mojoj kumi, na zalost, potrefio na oba porodjaja.

Prenela je 10-11 dana, primili su je jer se morala poroditi. Indukcija od jutra do mraka, ona se nije otvarala, bukvalno su je na silu porodili i beba je imala nagnjecenje glave i neku strasnu infekciju, 15 dana je bila u decijoj bolnici. Ni sami ne znaju kako je to dete uopšte normalno danas. Na porodjaju ih je preklinjala za carski, dr nije hteo da cuje. Inace, ona nije neka kukavica, nikad ne pije lekove za bolove i sl. a i radi na Institutu za KVB u S. Kamenici pa svasta vidi i na sve je oguglala.

Drugi porod je krenio isto tako. Isti doktor joj se potrefio. Odmah je rekao da nece raditi carski. Opet su je ceo dan mucili i onda je njen muz iskopao neku vezu i zvali doktora kojeg neko poznaje da joj konacno urade carski. I uradio je.

Bebe ne mogu da se porede. Ova druga je puno naprednija od prve. Njoj vise ne pada na pamet da se ikada priblizi Betaniji. A ne da se poradja.

:angry: :angry: :angry: Treba njih sve doobro išamarati, da je ponudila pare za carski znaš kako bi joj radili, idi, ne pitaj :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:angry: :angry: :angry: Treba njih sve doobro išamarati, da je ponudila pare za carski znaš kako bi joj radili, idi, ne pitaj :angry:

A vidis taj isti dr je mojoj sestri , tj njenom muzu odbio pare , odbio je ponudjenih hiljadu eura sto uopste nije mala suma novca ... A carski rez je veliki rizik ako se radi bez dodatnih predhodnih priprema i sigurno je imao razlog zasto nije radio ... Moja sestra se porodila u junu , on joj je radio carski jer joj je godinu pre vec radio operaciju pa je odlucio da po izstom rezu uradi carski. Sve zene koje su lezale sa njom su imale jedan kateter na koji se sve cedi a ona tri , i pitala ga je zasto ona ima tri a ostale jedan dobila je odgovor da njega ne mrzi da joj menja tri katetera da bi bio siguran da nece doci do neke infekcije jer je leto i toplo je ... On je za neke prevelik davez ali nista ne prepusta slucaju . A Takodje je jednu prijateljicu porodio u 31 nedelji trudnoce jer je doslo do nekog zacepljenja u pupcanoj vrpci koja se jos i umotala bebi oko vrata ... Malac je sad ziv i zdrav i super decko od 5 godina a to je jedini slucaj u Betaniji da je dete tako nesto prezivelo :( I mene je operisao 2009 na pola bolesti koja nije isla na bolje sam presla kod njega hvala Bogu i sve se zavrsilo najbolje moguce .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ninuska,ne nerviraj se unapred,to se ne moze znati...Ima ih stvarno divnih i od reci,a ima i onih drugih (kao moj,o kome sam imala najbolje misljenje do tog dana).Mozda je to i zato sto ja nisam dala nikakve pare unapred.Da jesam,mozda bi mi i palmovim listom mahao dok se poradjam...

Zaista nisam sklona teorijama zavere,uvek gledam sa vedrije strane i trazim opravdanje pre nego sto nekog okrivim,ali kad je nase zdravstvo u pitanju a pogotovu ova osetljiva oblast,tu me nista ne iznenadjuje.

Talia,

Moze li se znati o kom se doktoru radi, jer se i ja brinem da ne dodje na porodjaj.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ciao svima!

Prvi put sam sa Vama, evo baš posle rođendačića prvog!

Sada da proverim kako ovo radi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.