Doktori koji su vam vodili trudnoću

odgovora

Objavljeno

Ako ima trudnica ili sadašnjih mama iz Užica, volela bih da znam ko im je vodio trudnoću. :)

Ja sam se odlučila za dr. Boška Ristanovića, snajka je s drugom trudnoćom imala mnoooogo lepa iskustva s njim, i ja sam do sada poprilično zadovoljna... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drugarice su bile zadovoljne dr Mirom Kokošar i dr Jelenom Kaljević.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Drage moje, nova sam ovde u cetvrtoj nedelji trudnoce. Prilicno skoro sam se udala/preselila, i menjam ginekologa, da mi bude u najblizem domu zdravlja "u kraju". Da li neko zna dobrog ginekologa u Dragise Misovic (gde planiram da vodim sve, ali ipak moram imati i odabranog ginekologa u domu zdravlja a to je Dom zdravlja u Durmitorskoj 9, za zaposlene MUP-a? Bg je u pitanju ;)

Valjda sam jasno napisala :/

Hvala najlepse :***

Izmenjeno od strane nesny-nensy

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja trudnocu vodim u frontu..doktorka koja me vodi je Dragana Bojovic Jovic.. Idealna doktorka za panicarke jer ce vas slati na sve moguce i nemoguce analize i ultrazvukove..nista ne prepusta slučaju..a s druge strane ima drugarski odnos prema pacijentkinjama..stalno ali stalno je vesela i pozitivna..i uvek je spremna da se iscima zbog vas..tipa da vas licno sprovede negde ili odvede kod kolege ili da vam zakaze nesto u okviru fronta.. Stvarno brine o svojim pacijentima.. Nazalost ona ne poradja..ali ja cu joj se svakako javiti kad porodjaj krene pa mozda svrati kao podrska :D Specijalnost joj je VTO..ja sam sasvim slučajno upala kod nje bez ikakve veze..prirodnim putem sam ostala u drugom stanju ali me je ipak prihvatila i vodila od seste nedelje pa evo sve do kraja :) 

Eto svaka preporuka za tu doktorku :) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Pozdrav, imali neko iskustvo sa doktorkom Jelenom Stamenkovic Dukanac? Planiram da prebacim  vodjenje trudnoce kod nje u opstu bolnicu Medigroup, pa me interesuju iskustva. Hvalaaa :) 

Izmenjeno od strane Anonymous

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ima li neko iskustva sa dr Aleksandrom Đokić iz DZ Mirijevo? Ranije je radila u Paliluli. Hvala!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Imam ja, sta Vas zanima?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozdrav. Da li neko ima iskustva sa doktorkom Brankom Lazic Dragicevic? Trenutno radi u BelMediku a mislim da je ranije radila u Domu Zdravlja Vozdovc. Hvala unapred. :) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Romi, cula sam za tu dr, nije losa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Da li je neko od Vas vodio trudnoću privatno kod Dr Milana Brakusa, a porađao se u državnoj bolnici. Termin mi je blizu, pa me zanima kog lekara je potrebno častiti i koliko? Niko ne voli da pominje cifre ali mi ipak trebaju smernice. Dr mi je rekao da castim kada se porodim, pa sam zbunjena sta to tacno podrazumeva: parice ili viski ili nesto trece? Hvalaaaaa

Izmenjeno od strane Mrs Always Right
pojasnjenje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.