Cene vrtica u Srbiji

odgovora

Objavljeno

Nensi...pričaš o državnom vrtiću? :unsure: Aleksa je krenuo 2009. godine i cena je upravo ova koju je Kamilica navela...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da da da o drzavnom, konkurisali kada se nanica rodila, na NBGu,

hteli smo da se preselimo u taj deo, da budemo blizi firmi mm,

posle smo presli za SD, a tamo su oboje isli u privatni .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne secam se kako je bilo pre dve godine, ali sad je ova cena jer grad refundira ostatak. Puna cena je oko 13000 ali svi placaju najvise 8660, a grad daje ostatak.

Mozda to nije vazilo kad ste vi konkurisali.

I da, drugo dete ima 20% popusta, a trece ne placa.

Da li treće dete ne plaća vrtić? Mislim da plaća 50%.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da li treće dete ne plaća vrtić? Mislim da plaća 50%.

Da...besplatno nije definitivno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da li treće dete ne plaća vrtić? Mislim da plaća 50%.
Da...besplatno nije definitivno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da li treće dete ne plaća vrtić? Mislim da plaća 50%.

Meni su tako rekli. :blink:

U svakom slucaju, saznacemo za koju godinu! :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni su tako rekli. :blink:

U svakom slucaju, saznacemo za koju godinu! :lol:

Moja drugarica vodi treće dete u vrtić i plaća 50% ... tj. najstarija ide u škola a drugo dvoje idu u vrtić. Možda je besplatno ako su sva tri deteta u isto vreme u vrtiću!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moja drugarica vodi treće dete u vrtić i plaća 50% ... tj. najstarija ide u škola a drugo dvoje idu u vrtić. Možda je besplatno ako su sva tri deteta u isto vreme u vrtiću!

Ma kakvi plaća se,moja sva 3 deteta su jedne godine išla u vrtić i plaćala sam mislim 50%!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

код нас се за треће дете уопште не плаћа, без обзира да ли претходна два иду у вртић, школу... и то проверено, деца мога девера, девојчице иду у школу, а малиша у вртић и ништа не плаћају за њега...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

код нас се за треће дете уопште не плаћа, без обзира да ли претходна два иду у вртић, школу... и то проверено, деца мога девера, девојчице иду у школу, а малиша у вртић и ништа не плаћају за њега...

Ovo je divno čuti... :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja cu od ove godine morati da placam pun iznos vrtica. Meni je to mnogo, je je to 40% mog trenutnog primanja, a pri tom on ima samo jedan obrok dnevno tamo, a nekad ni taj jedan - alergican je na kravlje mleko, orahe, lesnik... Zvala sam da pitam da li moze da se ostvari umanjenje ukoliko deca ne jednu - i rekli su ne!

Nosim se mislju da napravimo peticiju i da skupimo potpise da se podnese zahtev Skupstini grada Beograda <_< posto su oni osnivaci i oni obezbedjuju sredstva za rad (tako sam procitala na njihovom sajtu).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A sto su ti povecali cenu?

I sta tvoj sin jede kad druga deca jedu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A sto su ti povecali cenu?

I sta tvoj sin jede kad druga deca jedu?

Pa zato sto je meni sad par hiljada veca plata. A gleda se i plata mm (koji zivi i radi u bih- plata mu ista, ali zbog kursa je skoro 6000 veca nego prosle godine).

Ja donosim dorucak i uzinu. Rucak jedino sto jede, mada i to ne moze svaki dan jer stavljaju mleko ili pavlaku u neki obrok. Donosim na hlebu neki namaz, pecivo, keks, puding, palentu.. gledam da jede slicno sto i ostala deca imaju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mislim da je 8600 dinara previse za vrtic.Ko od roditelja kaze da nije on onda ima debela primanja.A pored tih 8600 se potrosi jos bar dve hiljade na ubruse,vc papir i ostalo.

Danas kada vecina ljudi radi za 25000,8600 dinara je mnogo,a zamislite dvoje dece u vrticu.Ne mogu da zamislim kako je onima koji imaju ratu kredita za stan,ili su podstanari,pa plus troskovi pa plus vrtic...a treba nesto i jesti u toku meseca...

Strasno da strasnije ne moze biti

Ja sam ostala bez posla kada sam ostala trudna tako da Vukasin nece ove godine ici u jaslice(a radila sam za 25 hiljada).Ali sledece godine neka nam je Bog u pomoci,samo da nadjem neki posao koji je iole dobro placen

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Za onog ko nema para je puno i 5000 din :(

Meni samo nije jasno zašto u većini državnih vrtića nema opcija poludnevnog boravka?!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Poludnevni vazi samo za predskolce i prespredskolce. Mi moramo da placamo punu cenu bez obzira da li je dete 11h u vrticu ili 4-5. Ne svidja mi se to,ali sta da radim kad nemam drugih mogucnosti. Moje dete je u vrticu do 2-2.30,a vodim je oko7.30. I placamo 4.500.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Obzirom da je pretraga otisla dodjavola, ja bih pitala da li neko ima informaciju o ceni vrtica Univerzum na Novom Beogradu? Hvala unapred.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

U Kikindi je vrtic 6000din celodnevni...pre neki dan kojega mm isao da upise dete..ja moram D da upisujem uskoro,..,

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.