Fleke

odgovora

Objavljeno

Jellenna, nama nije uspelo... :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dajte mi nešto za kožni namještaj, na garnituri mi se stvorilo nešto ljepljivo, kao da se guli...

Moja svekrva ima lepu koznu garnituru, narucila sam joj kremu za kozu iz Hemela, kosta oko 200 dinara. Sa njom je dovoljno dva puta godisnje da se premaze. Sjaji kao nova i stiti kozu. Ja sa njom mazem torbe, jakne, cipele, patike. Fantasticna je, i jako lepo mirise. :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ODLICNA TEMA :) SVAKA CAST

Inace i mene strasno nervira rerna ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Iskreno, jos uvek se najezim kada vidim neku fleku... Cime je skinem?! Nemam pojma... Cim stignem... ACE ili uzmem tecnost za sudove pa malko natopim... Sve u svemu, molim Boga da neko od njih dvoje ne napravi fleku

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

S obzirom da mm kao dete, sta god da jede, narocito sladoled, mora da se ufleka. Ja koristim Ariel tecni za fleke i jako sam zadovoljna, bas sve skine (jednom mu je palo parce pecenja u krilo, na krem pantalone :angry: ). Pola litre 155 dinara, a dugo traje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

S obzirom da mm kao dete, sta god da jede, narocito sladoled, mora da se ufleka. Ja koristim Ariel tecni za fleke i jako sam zadovoljna, bas sve skine (jednom mu je palo parce pecenja u krilo, na krem pantalone :angry: ). Pola litre 155 dinara, a dugo traje.

Jel stvarno vredi taj Ariel za fleke? Uvek sam se pitala a od mojih niko ga nikad nije uzeo? Meni sto se tice fleka cena nije problem... samo da vredi toliko koliko kosta

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jel stvarno vredi taj Ariel za fleke? Uvek sam se pitala a od mojih niko ga nikad nije uzeo? Meni sto se tice fleka cena nije problem... samo da vredi toliko koliko kosta

Ja sam stvarno zadovoljna, moze i na sareni (stavljala sam ga na te krem pantalone), a i na beli ves. Vec 2-3 meseca ga koristim i ne menjam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam jos odavno pronasla sredstvo za fleke koje se zove BIOSHOOT, bijela je flasica sa naradzastim poklopcem kao pipa, i ja sam sa njim veoma zadovoljna jer nema fleke koju nije skinio a moj djecak uspio da napravi. Kod jacih fleka stavljala sam direktno na fleku a znala sam i da ubacim u odeljku masine kod svakog pranja za svaki slucaj ako mi koja fleka promakne. Sad se na trzistu pojavio u spreju i kao prasak al ja ih jos nisam isprobala. Evo saljem i fotku kako sredstvo izgleda a i cena mu je povoljna

post-24262-1282595184_thumb.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hm... zasto sam ubedjena da to nema da se kupi kod nas?!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

probajte ARIEL PROFESIONAL, litar kosta oko 300 dinara, a nama je odlican, sve fleke od hrane skida, cak i one stare, malo sipate da fleku, pustite da odstoji i ubacite u ves masinu, skida cak i na 60 stepeni, ne mora na 90.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Za skidanje crvenog vina koristim belo,cim prosipam crveno,samo preko sipam belo i odmah se izgubi fleka,posle stavim da se pere uobicajeno...

Sa ovim trikom spasila sam bjelu košulju - prijateljica mi je slučajno prolila čašu crvenog vina - samo sipala bijelo preko mrlje, dobro protrila i oprala vodom - mrlja nestala! :)

Nedavno sam otkrila i moč sode-bikarbone! Kako ona otklanja nakupljenu masnoču! Otklanjam masne mrlje sa pločice, nape, šporeta - navukla sam se na sodu bikarbonu :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

zenske jel ima neko neku ideju kako da brzo i jeftino promenim izgled plocica u kuhinji a da ne moram da ih menjam jer stan nije moj.....?tipa neke farbe ili neki tapet otporan na vodu i sl?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo neke ideje

Sam svoj Majstor

A procesljaj sajtic, ima lepih "caka" i saveta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

fala Ana nije mi palo na pamet da odem na taj sajt...ustvari istina je da me mrzi da citam i trazim :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

e volim te sto i sama kazes kad te nesto mrzi :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

100% prirodna :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Žene, treba mi čarolija.

Zalepila sam plastični poklopac za ringlu, pogrešno je uključivši.

Dakle, kako da skinem zalepljenu plastiku sa ringle?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni se desilo to sa vanglom ali sam uspela da odvojim od ringle kada se ohladilo pa sam onda sastrugala sa zicom a ostatak sam ponovo ugrejala malko ringlu, koliko da omekani i osmah izbrisala sa novinom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mislim da ću morati da je ugrejem opet da se otopi plastika. Ovo nema šanse žicom da siđe.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage mame,

Interesuje me kako odrzavate bebinu garderobu od kada su vase bebe pocele da jedu kasice? Dok je moja beba samo sisala sve fleke su se super skidale, perem ves na 40 stepeni sa jako malo praska, bez omeksivaca, a za tetra i svedske pelene koje su bile od kake kada prodje kroz pampers sam stavljala vanish oxy action i to je sve skidalo. :lol: Medjutim, fleke od nekih kasica sada nikako ne mogu da skinem, kao ni od kake, a pocela sam sve belo da perem na 90 stepeni i to nista nije pomoglo... I dalje stavljam vanish, ali moj prijatelj se pokazao kao neefikasan. <_< Da li imate neki "narodni recept" ili neku dobru hemikaliju da mi preporucite? Unapred hvala... :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

meni je bilo jedino resenje da odmah operem fleku inace pisi propalo.... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage mame,

Interesuje me kako odrzavate bebinu garderobu od kada su vase bebe pocele da jedu kasice? Dok je moja beba samo sisala sve fleke su se super skidale, perem ves na 40 stepeni sa jako malo praska, bez omeksivaca, a za tetra i svedske pelene koje su bile od kake kada prodje kroz pampers sam stavljala vanish oxy action i to je sve skidalo. :lol: Medjutim, fleke od nekih kasica sada nikako ne mogu da skinem, kao ni od kake, a pocela sam sve belo da perem na 90 stepeni i to nista nije pomoglo... I dalje stavljam vanish, ali moj prijatelj se pokazao kao neefikasan. <_< Da li imate neki "narodni recept" ili neku dobru hemikaliju da mi preporucite? Unapred hvala... :rolleyes:

Ariel za fleke i to tecni.Skida sve.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ariel za fleke i to tecni.Skida sve.

Hvala puno! :rolleyes: Moram sto pre da probam! :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

meni je bilo jedino resenje da odmah operem fleku inace pisi propalo.... ;)

Ziva istina ;)

...mada je i ariel dobar

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.