Šta vaše dete pije noću kad se probudi?

odgovora

Objavljeno

Meni je psiholog rekla kad smo je vodili da se mleko ne ukida, da ce prestati samaa kad bude bila spremna..necu da forsiram nista kad odluci sama prestace, pije manje kolicine, kad podje u krevet nocu jednom 1-3 u tom periodu i ujutru..po 150 ml i jos uvek se uklapamo u kolicine do pola litre dnevno preporucljive.

Ma mleko je ok, ali mi nismo pili mleko, a i budio se 5-6 puta na noć samo da tegli iz flašice. Nije to bila ni glad ni žeđ, prosto navika. A kako sam se nadala super smo brzo batalili. I ne smatram to forsiranjem - mislim i da je bolje što sam mu ja prekinula - i on naspavan, i ja odmornija.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uglavnom nam je vecera izmedju 18 i 19h pa oko 20h kupanjac , mlekce i spavanje a kad se desi da vecera kasnije onda se budi i pije vodu , inace spava celu noc . Ne racunam leto kad je toplo , tad popije 150ml vode u toku noci bez obzira na veceru , ali nas ne budi :) Sam uzme ,pije ,ostavi flajku i nastavi da dzonja :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uglavnom nam je vecera izmedju 18 i 19h pa oko 20h kupanjac , mlekce i spavanje a kad se desi da vecera kasnije onda se budi i pije vodu , inace spava celu noc . Ne racunam leto kad je toplo , tad popije 150ml vode u toku noci bez obzira na veceru , ali nas ne budi :) Sam uzme ,pije ,ostavi flajku i nastavi da dzonja :)

Kud ćeš lepše :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.