Auto

odgovora

Objavljeno

Eh te tate.. I ja vozim Ladu. Ostavio mi tata.

Moja je ovakva:

blue-lada-110-nb29131.jpg

Mišići na rukama su mi posle vožnje sasvim solidni. :D

Iliti Lada Vaz 110

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Namešten je da pali na benzin i odma automatski prebaci na gas. Dakle uglavnom se gas troši, ali 13l? :blink:

Lade su inače veliki potrošači. Mene ovo ne iznenađuje.

Moja je svojevrenemo naštelovana na 7,5 - 8 L benzina, al tata bio majstor.

Da ima plin sigurno bi trošila 9-10 L...

Vidi nađi nekog dobrog majstora da vam prešteluje, pa da malo smanji potrošnju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Iliti Lada Vaz 110

Pitaću komšiju kad krenem u radnju, on inače radi ugradnju i popravku gasa :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E baš ti hvala. Redovno idem na servis plina, ali sam se sad baš iznenadila.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E baš ti hvala. Redovno idem na servis plina, ali sam se sad baš iznenadila.

koliko je gas u srbiji?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

koliko je gas u srbiji?

Cene - tu je oko 80 RSD.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Iliti Lada Vaz 110

У принципу није много велика потрошња, много тога зависи од режима вожње, удаљености коју прелазиш итд.

Некада и сам квалитет гаса није баш најбољи па може због тога доста више да троши, да ради лоше (да се тресе, да слабије вуче) а може да буде и да треба да се сервисира (свећице, каблови, филтери уље ... )

Генерално, лада су добра и квалитетна возила, прављена за стандард РФ али за нас је мало скупље одржавање, слаба сервина мрежа ...

Свако добро!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi imamo opel corsu.Ne mogu se požaliti,održavanje nije skupo,troši malo,al moj san je da imam ladu Nivu.Jel ima neko iskustva,kakvo je auto?

384069_lada_niva_dzhip_vnedorozhnik_peredok_zelyonyj_les__1680x1050_(www.GdeFon.ru).jpg

nasha voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi smo nedavno uzeli najzad auto,Chevrolet Orlando,nas je svetlo sive boje.6r8-images.jpg

Auto koji bih ja jednog dana volela da imam i vozim,je mini moris (puste zelje :lol: )r6m-images.jpg

Schveca, Ivančica i Kristina86 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi imamo opel corsu.Ne mogu se požaliti,održavanje nije skupo,troši malo,al moj san je da imam ladu Nivu.Jel ima neko iskustva,kakvo je auto?

384069_lada_niva_dzhip_vnedorozhnik_peredok_zelyonyj_les__1680x1050_(www.GdeFon.ru).jpg

Jao sto ja volim ladu nivu! Nas drugar planinar je ima, otprilike neunistiv auto, ide po najgorim gudurama bolje od bilo kog dzipa!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao sto ja volim ladu nivu! Nas drugar planinar je ima, otprilike neunistiv auto, ide po najgorim gudurama bolje od bilo kog dzipa!

E pa da,baš zato mi je kul.Ja nešto nisam za ova skupa nalickana auta,posebno što živim u zemlji gdje su putevi takvi da samo ovo čudo može da ih svari :D .

nasha voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja hocu Ladu Nivu,ali ovakvu

Može,može,baš je lepa.Mada ja volim onu najobičniju,malu ide mi uz karakter :D .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi planiramo da uzmemo citroen c2.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma kakav nov - polovan :D dopao nam se bas.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Naš c3 je star 10 godina (kupljen iz fabrike) i još uvek nas odlično služi. A moglo bi se reći da je preživeo sve svetske ratove :)

Drago mi je da to cujem :) Znaci, citroen je dobar auto :) ja sam imala (kao devojka) :D citroen saxo, mnogo je bio lep :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Naš c3 je star 10 godina (kupljen iz fabrike) i još uvek nas odlično služi. A moglo bi se reći da je preživeo sve svetske ratove :)

Taj auto sam vozila u Auto-skoli :)

Tangerine voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vozim punta, a nemam nekih posebnih zelja kao vozac, ne palim se uopste na automobile, to mi sluzi samo da predjem iz tacke a u tacku b, iako sam vec iskusan vozac nekako su mi kola samo kola..bitno da su pouzdana, da me sluze ok i to je to..

Punto nam je sada postao mali, pa cemo uzeti u skorije vreme neka druga kola..recimo Xsara Picasso koji mi se jako svidja na oko, ili Reno Scenic..ili neki od tih monovolumen-a...posto su mi bas pravi porodicni auto..dolazi u obzir i Mercedes A klase isto monovolumen..mada je on ipak dosta skuplji od prethodna dva

nasha voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja vozim,tj.trenutno ne.A inace imam jugica :) .

A volela bih da imam ovaj.. ^_^:wub: Ali o tome mogu da sanjam.. :)

ybw-19700-.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja ne vozim, ali bih volela da imam i vozim Opel Insigniu:

https://www.google.r...a.html;1280;854

:wub: :wub: :wub: :wub: :wub: :wub: :wub:

Palcice, pa znas ti sta valja :)

Meni je taj auto prelep :) Nas komsija ga ima....svaki put kad je ispred kuce meni oci ispadaju : )

Mi vozimo opel astru karavan, jeste da ima 10 godina ali ga mnogo cuvamo i lickamo i izgleda kao nov.

Drugi auto ne planiramo u skorijoj buducnosti pa sam zato i ovim prezadovoljna :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Lada Niva :wub: 

Moj prvi auto, odn.tatin, dao mi da se osamostalim pre nego ga je prodao. Mama je stalno dramila da ću pomešati reduktor sa menjacem u sred vožnje i da ću prevrnuti auto. Unutra neudobno kao u tenku, a koliko god da pojacas radio, motor je glasniji. Kad sam posle tog volana prešla na servo, omlitaveli mi mišići na nadlakticama. Sećam se da je  moje drugarice u tom periodu puberteta bio blam da se u gradu pojavimo sa mojom Sonjom(morala je imati rusko ime :P).

Sad vozim tojotu korolu hačbek iz 2005., dizelasica. Ok je, ide lepo. I ima parking senzore, što je najbitniji deo na jednom autu.

amorfati voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.