Auto

odgovora

Objavljeno

nikad ne reci nikad :) stric moje kume dobio je u austriji na lotu :) kupio je sinu bas ovakvog :) tako da ima nade :)

Joj da mi je da se provozam u njemu, direktor mm vozi takvog, cesto kazem mm da mu ga "drpi"na 1h, on nece :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da li ovde ima neko ko vozi Yuga? :lol: A kažu pao nam standard...

Mi još uvek koristimo taxi-bus-nogice. Za sada nam se to mnogo više isplati jer imati u Bgu auto je trenutno više trošak nego isplativost posebno ako nemate garažu.

vozimo mi, zvanicno. mm ima yuga, ali kada je svekar kupio novu skodu nije hteo toyotu da prodaje jer ne moze dobiti ni koliko je poslednjih par god ulozio u nju, onda je toyota dosla kod nas a yugo mm braci..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E i ja jurim yugicem :D , moja mala zuta munja :D Ja sam bas zadovoljna , pakiram se na mesto za biciklove :D MM vozi pasata i to karavana i ludela sam od tog " autobusa " dok nisam u Novembru dobila svog yugica !!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo ga i moj autić...

post-41981-1309113368_thumb.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moj C3 me služi fenomenalno, sve stane u njega a opet nije prevelik,prelep, udoban, lagan, pravi mali ženski gradski francuz :rolleyes: ma ne bi ga menjala za 3 audija. Nema šanse da ga menjam dok može da se kotrlja... I ne želim drugi auto.. Kad nađeš pravog ne treba ti drugi... :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

сузуки свифт 2002 г.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi imamo Twinga(2005), Mercedesa A klasu(2001), i Pasata karavana(2003). Sa tim sto mm i ja vozimo mercedesa i twinga, a svekar pasata. Ali svi su nasi, kad god nam neki treba, na raspolaganju nam je. Meni najvise "lezi" mercedes, mali je, a opet moze svasta nesto da stane u njega, a i dizelas je, sto je meni najvaznije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ovo je nasa Lancia. :wub:

7-100-59.jpg

A, ako bih imala visak para, kupila bih sebi neki lijep Audi. :D

39d-Audi-A.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Borjana oboyavam lanci-u samo sam ja vozila libru :)

... ovo je ostalo od njega:

b6a-110420.jpg

xk3-110420.jpg

dtc-110420.jpg

Auto je odlican samo sto je ovaj moj bio kao za trke!!!

Inace, brat ga je slupao nakon sto sam ja dobila sluzbeno a njemu dala svoje, sreca pa niko nije poginuo a i pravo cudo (Bogu hvala) a prije toga sam ga i ja jednom slucajno slupala pa popravila, budala mi izletio ....

U svakom slucaju dobila sam oko 400 eura za njega :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Auuu, Nani, izgleda strasno... :(

U nesreci je, ipak, bilo srece, hvala Bogu. A vidim kako je dobro izgledala, ja se vozim u Lanci kao ministarka. :lol: Obozavam da putujem, naspavam se kao nikada, a Mihailo je miran kao bubica... :D Inace, dok nismo kupili ova kola, nisam ni cula za tu marku. k040.gif

Znam iz cuga da prepoznam samo Mercedes, Yuga, Audi, BMW. c065.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da li ovde ima neko ko vozi Yuga? :lol: A kažu pao nam standard...

Mi još uvek koristimo taxi-bus-nogice. Za sada nam se to mnogo više isplati jer imati u Bgu auto je trenutno više trošak nego isplativost posebno ako nemate garažu.

Ми возимо југо :) и то већ дуже време и нећемо га мењати ускоро, финансије су проблем, а и не исплати се, у добром је стању. Углавном, то изгледа отприлике овако

http://www.yugofanclub.com/forum/viewtopic...=15&t=10702

таква је боја, мотор је сличан, исто је спуштен, скраћен пренос брзина, кочнице итд. итд.. само што ја имам задња седишта И ПОЈАСЕВЕ ЗА СТОЛИЦУ ЗА БЕБУ :lol: и накнадно, уграђен плински уређај, је од када се возимо породично, више ми новца треба за озбиљније ствари, него за зезање, баш ме брига сада да ли могу за 7 - 8 секунди до 100км/х или за 14 - 15 :lol:

Устгвари, ја и не возим више ауто, сада сам прешао на бицикло (старо ми мангупи украли, сада возим неко које сам склапао од нуле, добро је за здравље :rolleyes: а јефтиније је :)

Свако добро

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi imamo forda fokusa karavana. Pravi porodican auto, mogu nerasklopljena kolica da stanu u gepek i da jos ostane mesta za svasta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi vozimo suzuki swifta iz 2002 sa 5 vrata :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pezo 206,ali nam je sad postao mali,mm ne moze malog da stavi u sediste nazad,ne moze da se uvuce..valjda cemo sl.godine kupiti malo veci.Nije pezo los,lep je,lepo ide,ne kvari se,ali mu je redovan servis skuuuup...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja za sad vozim saaba to je moje auto sto sam nekad sanjala kad smo se ja i mm uzeli kupijo mi je al posto sad nam treba vece auto ovih dana cemo ici da pogledamo vjerovatno nesto od honde neki ven ili hondinog dzipa sa 7 sjedista to ce mi biti poklon od muza :lol: :lol: za godisnjicu ;) ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi imamo forda fokusa karavana. Pravi porodican auto, mogu nerasklopljena kolica da stanu u gepek i da jos ostane mesta za svasta.

Mi smo menjali mercedesa za fokusa karavana. Gepek mu je ogroman, a nama treba za dalja putovanja, tako da nam za sada odgovara. :) Bas pravi porodican auto.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja za sad vozim saaba to je moje auto sto sam nekad sanjala kad smo se ja i mm uzeli kupijo mi je al posto sad nam treba vece auto ovih dana cemo ici da pogledamo vjerovatno nesto od honde neki ven ili hondinog dzipa sa 7 sjedista to ce mi biti poklon od muza :lol: :lol: za godisnjicu ;) ;)

Ufff ... saab : ) predobar auto : ) Koj saab imas ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

KIA pro ceed

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ufff ... saab : ) predobar auto : ) Koj saab imas ?

Stvarno jeste dobar. Mi isto imamo Saab 95. Koliko li su tek dobri noviji modeli, ne mogu ni da zamislim. Inače mislim da sam negde pročitala da su ih kupili Kinezi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi smo imali Opel suzu a trenutno imamo plavi volvo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ufff ... saab : ) predobar auto : ) Koj saab imas ?

Saab 9-3 2004 godiste,malo starija tipa hihihihi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Stvarno jeste dobar. Mi isto imamo Saab 95. Koliko li su tek dobri noviji modeli, ne mogu ni da zamislim. Inače mislim da sam negde pročitala da su ih kupili Kinezi.

Stvarno jesu ali i zato kad se pokvare uh nesmijem ni da mislim djelovi su uzasno skupi :angry: bar ovdje kod nas :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

d8q-images.jpg

Ovo nije nas (nasla sam sliku na netu) ali je skoro isti, samo ima neke nalepnice. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi vozimo suzuki swifta iz 2002 sa 5 vrata :)

MM ima swiftai obozava ga :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

MIva bas je sladak autic :wub:

Hvala! :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.