Auto

odgovora

Objavljeno

Nemam pojma da li ima ova tema ili ne ili da li je bila prija .... pretrazila sam i nisam nasla

Nego koje auto vozite a koje bi volili da vozite?

Ja treuntno skoda superb

Skoda-Superb-1.8-TFSi-4x4-2.jpg

Odličan je auto, siguran, stabilan ... u svakom sluacju planiram da ga mjenjam za nešto drugo ali o tome cu kada dobijem kljuc u ruke

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ovakav mi imamo...

f100106090134997.jpg

Dacia Logan

A kasnije bih ja voljela sebi da kupim ovakav....

hyundai-i30-04.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi trenutno imamo ovaj citroen berlingo, super nam je moze svasta da se stavi u njega al je jako skup za odrzavanje :(2005-Citroen-Berlingo-Multispace-0.jpg

Ovih dana razmisljamo o opel zafiri

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi auta menjamo ko carape :D Za godinu dana promenili smo oko 5 automobila .... mozda i vise :huh: Ali audi je naj od naj :) Trenutno imamo 2 audija

A8

y4u-005301.jpg

Ja ga obozavam :) Extra udoban,jak, ma milina od auta :) Dosad smo imali oko 3 "osmice" .. Jednu je mm slupao -.-

I imamo

Audi A6

3o-100620.jpg

Super je,udoban, malo trosi za razliku od a8 i s njim cemo najverovatnije doci za Srbiju :)

mm se dosta razume u automobile pa ja oko toga ne moram da brinem, znam da ce on uvek uzeti nesto dobro .

Ovo su skoro slikane slike , samo sto na A6 su sad druge felne ,pa izgleda mnogooo lepse .

A ja sam rekla jednog dana , kad budem polozila i skupila nesto para obavezno uzimam ovo

Mini-Cooper-S.jpg

Dok se mm okrece za ferarijem ja se okrecem za minijem iihhihhi ma obozavam ih , tako mali i slatki , jednog dana biceee mojjjjjjjjjjjjj , al skupi su bre.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Do nedavno smo imali VW passat karavana i obožavala sam ga

volkswagen_passat_2005_12995092262176973

Sad trenutno nemamo auto, a ne bih se bunila kad bi mi pao sa neba Volvo XC70 ili evenutalno novi passat karavan :D

Volvo-XC70-TOP.jpg

Obožavam velika kola, pogotovo karavane.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hahaha i ja obozavam velika auta, luda sam za njima, pogotovo za dzipovima :)

Inace moj brat vozi Volva i prezadovoljan je

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Oooo Phoenix pa i ti znaš šta valja...

WV karavan, po meni extra auto za naše uslove, lako za održavanje, bukvalno trajno, udobno..

Mi imamo WV GOLF 3, TDI...vrijeme je za promjenu, ali tek u septembru...najvjerovatnije će biti ovo

2004-2007_Volkswagen_Golf_(1K)_Sportline

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Inače moj san je ovo i postoji velika šansa da se ostvari ako ga čovjek u međuvremenu ne proda ....

audi-q7-black-color-picture.jpg

najbolje od svega je što se iz gepeka mogu izvući još dva sjedišta tako da se dobija 7 mjesta za sjedenje ... idealno za veliku porodicu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

mi trenutno vozimo ovaj, samo je skraceni zadnjni deo..

obozavam ovaj auto, iako je japanac malo skuplji za odrzavanje, jak je i besprekoran u voznji. verovatno cemo ga u skorije vreme prodavati jer je nas, za razliku od ovog sa slike vec star, 2000godiste. mm planira da kupimo nesto manje, manji potrosac.. dok nam ne treba veci, a trebace nam zbog zelje za vecom porodicom..

5j5-1.jpg

ipak, moja zelja i omiljeni auto mi je RAV4 i ne moram da ga imam-mada bi bilo lepo, jednostavno obozavam taj auto. mislim da bi mi tako dobro legao!!!

hs8-2.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nemam pojma da li ima ova tema ili ne ili da li je bila prija .... pretrazila sam i nisam nasla

Nego koje auto vozite a koje bi volili da vozite?

Ja treuntno skoda superb

Skoda-Superb-1.8-TFSi-4x4-2.jpg

Odličan je auto, siguran, stabilan ... u svakom sluacju planiram da ga mjenjam za nešto drugo ali o tome cu kada dobijem kljuc u ruke

wow nani.. extra je... ja ga ne bih menjala...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Inače moj san je ovo i postoji velika šansa da se ostvari ako ga čovjek u međuvremenu ne proda ....

audi-q7-black-color-picture.jpg

najbolje od svega je što se iz gepeka mogu izvući još dva sjedišta tako da se dobija 7 mjesta za sjedenje ... idealno za veliku porodicu

kome moze da se ne svidja ovako nesto???

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi imamo pezo 206sw

86a-peugeo.jpg

a ludi smo za fordom. Svidjaju nam se:

ford c max

w5k-nuova-.jpg

ford s max

fef-2009-F.jpg

ford mondeo

rh-2011-F.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Inače moj san je ovo i postoji velika šansa da se ostvari ako ga čovjek u međuvremenu ne proda ....

audi-q7-black-color-picture.jpg

najbolje od svega je što se iz gepeka mogu izvući još dva sjedišta tako da se dobija 7 mjesta za sjedenje ... idealno za veliku porodicu

Nani da li ti znas koliko ovaj auto kosta?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cicana da, znam koliko košta ali kada dadnem moju superb i uzmem ostatak na lizing sve je moguce jer ne uzimam direkt iz fabrike nego starog 14 mjeseci :) a vjeruj mi tim skupim autima nakon godinu dana opadne i trećina cijene ... (bmw audi, mecedes itd) ... Na kraju krajeva uzimam ga kao službeno auto :P

Unna m. superb je imao dva umfala ... jedan prosle godine i popravljen je a jedan ove godine tako da je pitanje vremena kada ce krenuti da pravi probleme tako da je bolje da ga se rjesavam dok jos mogu dobiti dobre pare za njega

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uh ,nani ovaj audi je wow... ja isto volim velika auta ali da mm vozi ne ja... smotana sam kao da vozim kamion a ne auto ... tako mi bilo kad sam vozila "osmicu" .. jedva sam se parkirala ..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Inace mi vozimo samo mercedes,sada imamo E270cdi.

Dobro se snalazim sa velikim autom,prosle godine sam vozila isto mercedes SPORT AUTOMATIK,mada cesto menjamo aute jer mm radi sa njima i od njih i zivimo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo i mašeg malog ludog auta PANDA.

akv-images.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja vozim Punta 2, need_for_speed_1095102592_punto_2_50.jpg

mm je hteo da uzmemo fiat stilo imgfiat%20stilo2.jpg ili pola vw_polo_0205_BG.jpg, ali neeeee :) ipak sam ga ubedila za puntića :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi vozimo ovo, tj.vise mm, samo crni Chevrolet_Kalos_2_f44.jpg

A moj omiljeni je ovaj, skup k'o djavo ali san snova bmw-x66.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A moj omiljeni je ovaj, skup k'o djavo ali san snova bmw-x66.jpg

imas bas lepe snove.. i ja slicno sanjam :P :P :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

imas bas lepe snove.. i ja slicno sanjam :P :P :P

:lol:;) U snovima je sve moguce :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da li ovde ima neko ko vozi Yuga? :lol: A kažu pao nam standard...

Mi još uvek koristimo taxi-bus-nogice. Za sada nam se to mnogo više isplati jer imati u Bgu auto je trenutno više trošak nego isplativost posebno ako nemate garažu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.