Grčka

odgovora

Objavljeno

Meni avgust deluje daleeeeko, ranije bih na odmor... :(

Šećer, da li je po tvom mišljenju sredina juna prihvatljiva opcija? Da li je more u tom periodu još uvek hladno?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni avgust deluje daleeeeko, ranije bih na odmor... :(

Šećer, da li je po tvom mišljenju sredina juna prihvatljiva opcija? Da li je more u tom periodu još uvek hladno?

pa jeste hladnije, ali evo ovde su svi vec poceli da se kupaju. moji npr uvek idu sredinom juna i uvek im bude ok vreme i voda. e sad za kince moze da bude hladnija ali nemoj da zamislljas da je to hladno da se smrznes:)

moj luka se od kraja maja uvek ovde kupa tako da to ti je to. ja sam uzasno zimogrozljiva ja pocnem da se kupam tek u julu kad se malo zagreje more :))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ide li neko od 20 avgusta na Kasandru, mi smo u Polihronu ali svakako se vozikamo i u okolna mesta pa smo za svaku varijantu!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

pa jeste hladnije, ali evo ovde su svi vec poceli da se kupaju. moji npr uvek idu sredinom juna i uvek im bude ok vreme i voda. e sad za kince moze da bude hladnija ali nemoj da zamislljas da je to hladno da se smrznes:)

moj luka se od kraja maja uvek ovde kupa tako da to ti je to. ja sam uzasno zimogrozljiva ja pocnem da se kupam tek u julu kad se malo zagreje more :))

Hvala, Šećer! :)

Jedino će mi biti žao što možda u junu nećemo imati priliku da popijemo kafu. :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala, Šećer! :)

Jedino će mi biti žao što možda u junu nećemo imati priliku da popijemo kafu. :(

Nemoj da si sigurna sto posto :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ivana, moja sestra je bila u Kriopigiju sa porodicom i to bas u hotelu Kriopigi. Bilo im je super, pogotovu ako budete u hotelskom smestaju, oni imaju bogat zabavni program, a za decu posebno. Poneli su lepe utiske odande, pa verujem da cete i vi. A sto se bebca tice ne brini, vec ce se on snaci. Izmorice ga voda i kupanje, setnje takodje, spavace kao jagnje. :)

E super,mi cemo biti u apartmanu ne u hotelu,sto mi pogoduje da mu mogu sama spremiti jesti.Blizi se,jedva cekam,valjda ce spavati malo bolje inace ce to biti umor a ne odmor :lol:

Comsi-Comsa voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ivana 84,imamo isti problem :rolleyes: :rolleyes:

Planiramo Grcku-Hanioti a ja molim Boga da do tad pocne da spava kako treba... :rolleyes:

Mi se budimo kao i prvog dana na dva sata :( :( Nijednu noc jos nismo prespavali :(

A drugi problem mi je kako spakovati ceo stan u auto :rolleyes::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ima li neko iskustva na moru sa malom bebom od 9 meseci?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da, moja beba je imala 11meseci pre dve godine kada smo isli i bilo nam je extra. Isli smo kolima u Grcku, dobar deo puta je spavala. Dok je bila budna ja sam je zabavljala igrackama, fora je kupiti neke nove igracke da joj bude zanimljivo. Naravno pravili smo i ceste pauze. Pila je probiotik 7 dana pred more preventivno, tamo smo isli samo na sunce do 12 i posle 5, nije kinula dve nedelje, uzivala je... Naravno ja sam nosila gomila lekova za svaki slucaj, ali srecom nije trebalo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ivana 84,imamo isti problem :rolleyes: :rolleyes:

Planiramo Grcku-Hanioti a ja molim Boga da do tad pocne da spava kako treba... :rolleyes:

Mi se budimo kao i prvog dana na dva sata :( :( Nijednu noc jos nismo prespavali :(

A drugi problem mi je kako spakovati ceo stan u auto :rolleyes::lol:

Mi smo put podneli fantasticno,S je bio bolji nego kuci :)

Hanioti je po meni odlican izbor,sl. godine i mi cemo tamo .

Srecan pu i uzivajte( ne sumnjam) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nama se približava letovanje, putujemo u utorak uveče.

Moji klinci su sad već veliki, ali isto je bilo i kad su bili mali. Išli smo svake godine, i deca bolje podnose put od nas odraslih. U stvari oni veći deo puta prespavaju, kad stignemo za njih je sve novo, lepo ma znaju oni da uživaju. ;)

My happiness voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nama se približava letovanje, putujemo u utorak uveče.

Moji klinci su sad već veliki, ali isto je bilo i kad su bili mali. Išli smo svake godine, i deca bolje podnose put od nas odraslih. U stvari oni veći deo puta prespavaju, kad stignemo za njih je sve novo, lepo ma znaju oni da uživaju. ;)

Ako nije tajna u koje mesto idete? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ako nije tajna u koje mesto idete? :)

Na Krf, treći put za redom. Tamo za odredjenu sumu novca dobiješ odličnu uslugu i zato ne menjamo destinaciju još uvek. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A gde na Krf, koji smestaj?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nemogu da otvorim temu Putovanja...prebacite makar post tamo ili gde treba...zeza me nesto non stop.

 

Lefkada,Hanioti ili Nei Pori?

Ima neko iskustva,sta gde kako?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Imas neke predloge za hotel?

Mi zelimo nesto sa doruckom...da ne bismo morali sa V da trcimo da trazimo gde doruckivati oa na plazu. :)

Pisi ako te ne mrzi utiske. Da li preporucujes Hanitoti za porodicu sa dvogodisnjim detetom?

Izmenjeno od strane KruelaDeviL

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Imas neke predloge za hotel?

Mi zelimo nesto sa doruckom...da ne bismo morali sa V da trcimo da trazimo gde doruckivati oa na plazu. :)

Pisi ako te ne mrzi utiske. Da li preporucujes Hanitoti za porodicu sa dvogodisnjim detetom?

Izmenjeno od strane KruelaDeviL

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hotel Lesse su bas hvalili,mada nismo bili u njemu pa nzm iz prve ruke.

I mi smo razmisljali o hotelu,ali je dosta skup u odnosu na privatni smestaj,a meni se nije dooalo to sto su obroci u odredjeno vreme,a mom detetu mozda to nije odgovaralo.

Plaza je solidna,more super,toplo,mestasce o.k.,ima puno zezalica za klince...Za porodicni,mirni odmor dusu dalo.Mi smo bili smesteni pored plaze a blizu centra,i sve nam je bilo na dohvat ruke.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

gde ste bili smesteni,ako nije tajna?:)

I koliko ste platili...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vila Fanis-skromno,nista posebno,ali cisto.Platili smo cetvorokrevetni apartman valjda oko 400 i nesto €,u semtembru.

KruelaDeviL voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala puno na informacijama:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Imamo apartman u Grckoj tako da bez problema posecujemo more i plaze jos od 5 meseci :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi na kraju odabrali Tasos,Potos:)

 

svejedno voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.