Grčka

odgovora

Objavljeno

Zato sam ja odustala od Grcke,jer bi kod nas bilo obrnuto,citav autobus bi morao animirati Nikolu,a ne on njih! :lol:

Mojoj Anji je uvek najbitinije bilo da ima svoje ćebence i može zaspati gde hoćeš, a Aleksi mamina ruka...tako da nama put u tom smislu nikad nije bio problem...tigrice gde ćete onda ići?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mojoj Anji je uvek najbitinije bilo da ima svoje ćebence i može zaspati gde hoćeš, a Aleksi mamina ruka...tako da nama put u tom smislu nikad nije bio problem...tigrice gde ćete onda ići?

Jos uvijek nismo odlucili,mozda Hrvatska,vidjecemo jos,jer smo planirali posle 15-og avgusta da idemo ako se sve kockice poklope!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Verujem ti. Ali cim je spavala veci deo puta znaci da je super podnela. Mi sutra oko 4 ujutru krecemo u Grcku, idemo u Sitoniju kolima, trazimo smestaj tamo, planiramo da ostanemo 15 dana. Kad se vratim pisem nasa iskustva. :rolleyes: Pozdrav!

Aurora, lepo se provedite! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

SREĆAN PUT I LEP PROVOD! :)

Aurora, lepo se provedite! :)

Hvaaaaalaaaa! :rolleyes: Javljam se kada se vratimo i pricam kako je bilo. :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Verujem ti. Ali cim je spavala veci deo puta znaci da je super podnela. Mi sutra oko 4 ujutru krecemo u Grcku, idemo u Sitoniju kolima, trazimo smestaj tamo, planiramo da ostanemo 15 dana. Kad se vratim pisem nasa iskustva. :rolleyes: Pozdrav!

Aurora da se lepo provedete i odmorite. Super što idete kolima, imaćete tu mogućnost da stanete gde god poželite a veruj mi biće takvih mesta dosta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Stavros za sve one koje imaju decu a žele miran odmor, dugu peščanu plažu, plićak jedno 20m, uveče hladovinu, vetrić koji po ceo dan pirka,bez gužve. Malo je mesto sa dosta zanimacija za decu: ringišpili i slično, u blizini grad Asprovalta.Uživancija! Toplo preporučujem. :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E devojke, ne znam gde su ove nase solunke, one ipak mogu dati najbolji savet za letovanje na severu.

Iskreno, meni su grcka ostrva najlepsa, i ne znam zaista za koje bih se odlucila :)

Mi letos opet idemo na peloponez, to je neka druga prica, neka druga grcka koju ja obozavam.

Jel' neko ide malo ka jugu grcke ili ste se svi zaputili na sever?:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Je li neko bio na Krfu(Vila Grecia),planiramo od 18-og avgusta?

Krf je savrsen ceo! Gde god da odes, super je.Em ima sta da vidis, em je super za odmor. Idealna kominacija. Ne brini se za Nikolu, deca i bebe uvek bolje podnose put i odmore nego sto mi mislimo. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Krf je savrsen ceo! Gde god da odes, super je.Em ima sta da vidis, em je super za odmor. Idealna kominacija. Ne brini se za Nikolu, deca i bebe uvek bolje podnose put i odmore nego sto mi mislimo. :)

Seceru,vec smo odustali,autobus mi je najveci problem,ako idemo idemo autom,bar dok Nikolas ne bude malo veci!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Seceru,vec smo odustali,autobus mi je najveci problem,ako idemo idemo autom,bar dok Nikolas ne bude malo veci!

Tigi, ako idete svi troje, mislim da vam ne bi bio problem bus. Možeš lako napraviti "taktiku" sa novim igračkicama. Ja sam kupila punu jednu torbicu igračkica (za plažu i kao set za kuvanje), knjigice i ostalim džidžabidžama i na svakih 1h vadila novu. Kada nije raspoložena za igru vadila sam po neki slatkiš ili voćkicuPutujete uglavnom noću tako da bi ti on zaspao i verovatno veći deo puta prespavao. Računaj da bi ti sigurno do Soluna spavao a ubrzo vam ide i trajekt gde će mu sigurno biti interesantno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Seceru,vec smo odustali,autobus mi je najveci problem,ako idemo idemo autom,bar dok Nikolas ne bude malo veci!

a sto ne idete autom sad?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Paralija

img0273.jpg

img0321.jpg

img0362.jpg

img0368.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

a sto ne idete autom sad?

Ako bi isli polazak je 18-og avgusta,jer bi trebali tada imati neki popust,a vec do sad smo trebali uplatiti 30%,ali sam odustala!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ako bi isli polazak je 18-og avgusta,jer bi trebali tada imati neki popust,a vec do sad smo trebali uplatiti 30%,ali sam odustala!

Ma dobro, nema veze. sledece godine, zdravlje Boze.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozdrav drage mame, mi cemo takodje ove godine u Grcku, u Sarti pa me zanima da li je neko bio i kakvi su vam utisci... Vodimo bebca od 7 meseci pa ce sigurno biti zabavno! :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi idemo u sept na sitoniju, evo na ovom linku mozes naci dosta informacija vezanih za SARTI ,

lep provod zelim

SARTI

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala puno, i mi idemo u septembru, taman da prikupim sve informacije do tada :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kog sept idete, mi krecemo 9 na 10 noc, verovatno cemo spavati u Ppopovoj kuli u Demiru, ili nesto slicno,

posto idemo svojim kolima planiramo da obidjemo veci deo Sitonije , pa ako nam se poklapa polazak mozda se i sretnemo negde na plazi :) :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Gorana evo i video zapisa plaza i kuca u SARTIJU pa baci pogled

LINK

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nensi,ako dolazite u Solun,obavezno na kaficu!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A ja bas danas razmisljam gde li si nema te ,

naravno jedan dan ima da zaginemo u Solunu sigurno,

ovde smo se zadovoljili kupanja na bazenu i jezeru pa nam to nece biti prioritet,

ja se nadam da cemo svasta nesto lepo videti,

od arh nalazista do COSMOSA i JUMBA :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kog sept idete, mi krecemo 9 na 10 noc, verovatno cemo spavati u Ppopovoj kuli u Demiru, ili nesto slicno,

posto idemo svojim kolima planiramo da obidjemo veci deo Sitonije , pa ako nam se poklapa polazak mozda se i sretnemo negde na plazi :) :) :)

Mi krecemo 11 na noc, isto idemo kolima! Definitivno bi mogle da se sretnemo :)))))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Definitivno bi mogli zajedno da se brckamo nama drustva nikad dosta,

a i moji malci obozavaju bebe :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

ima da ti ugnjave to tvoje bebce :wub: :wub:

nama smena traje od 11-23, mi krecemo 10 , nisam dobro videla datum

mogle bi da razmenimo neke kontakte ako zelis preko pp-a

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hehheh a nama od 12 do 22 septembra, mi krecemo 11! :) Definitivno cemo se videti tamo! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nensi i Gorana, da li se vas dve znate od ranije?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.