Na koga lice vasa deca?

odgovora

Objavljeno

Ehehe....e pa moja deca lice na meneeeeee....skroz na skroz cak i oni kojima se to bas i ne dopada moraju da priznaju....hihihi....

Cera je kao beba bila identicna ja iz tog perioda,vremenom se tu nesto menjalo ali danas stvaaaarno lici na mene,a sin isto.....ljubi ih majka.....Najvise mi se dopada to sto strasno lice jedno na drugo :D.....ma preslikani...

Evo slicice pa ocenite sami

[/codebox]

(Ogi sada i Veca kada je imala 6 meseci)

:wub: :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Oboje djece preslikano moj brat :D :D :D

Inace u prvoj trudnoci sam kukala i govorila "ne daj Boze da mi djete lici na mog brata" - iz zeze naravno (jer je "zivahan" po prirodi") i ispala je pljunuta on - vise psihicki nego fizicki. Stefan ima istu glavu i facu kao on (koliko to uspjeva da se vidi na malom djetetu i porodjenjem slika) ali koliko uspjevam da vidim konstitucija tijela vise lici na MM

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Oboje djece preslikano moj brat :D :D :D

Inace u prvoj trudnoci sam kukala i govorila "ne daj Boze da mi djete lici na mog brata" - iz zeze naravno (jer je "zivahan" po prirodi") i ispala je pljunuta on - vise psihicki nego fizicki. Stefan ima istu glavu i facu kao on (koliko to uspjeva da se vidi na malom djetetu i porodjenjem slika) ali koliko uspjevam da vidim konstitucija tijela vise lici na MM

Jao,pa ko da sam ja dala ovu izjavu,hhe.I ja sam govorila-ne samo na brata..Moj brat i ja dosta licimo,zaista,da smo istog pola bili bi bliznakinje.I,eto,moj malecki lici na mene,tj na mog brata,posto je musko;a koliko vidim i psihicki nema mnogo odstupanja-ovolicka bebica,a tvrdoglava,jaooooo!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ista je mm!!! :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Za sad...

sin na devera a ćerka na svog tatu :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Luka na mm i na devera, cak i vise na devera mozda, a Stefan na Luku...

na mene ni jedno!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Luka na mm i na devera, cak i vise na devera mozda, a Stefan na Luku...

na mene ni jedno!!!

E treće će da liči na tebe,veruj mi :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E treće će da liči na tebe,veruj mi :P

ajde da ti verujem ;)

mm je lep covek i mnogo ga volim i meni ne smeta i da sva deca lice na njega..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ovo je čista komedija kada su moja deca u pitanju...sva rodbina mm govori kako oboje liče na tatu, a moja kako oboje liče na mene...ja sam u svemu tome objektivna i tvrdim da ćerka liči na oca, a sin na mene...naravno nisu kopije...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam bila u šoku koliko je naš mali ličio na oca kad se rodio.

Do pre dva meseca je cela moja familija bila u fazonu - nemoj da se ljutiš, naša si, al ovo dete tatina kopija...

Naravno svekrva se samo pravila važna kad neko dođe. Jao jel isti tata, jel isti tata – dok jednom prilikom moja drugarica nije izvalila: pa bolje da pričaju da liči na tatu nego na komšiju... drugarica inače ima dva sina i njoj je popovala – deca nisu tvoja nego tatina...

Sad se promenio, mislim da ima moje okice i nosić, ostalo je na tatu. Neverovatno je, al kad se šetaju mm i sin, oni isto hodaju... Telo – tatino.

Milina za gledati...

:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moja Lenka kloniran mm ! Na mene nema ni mali prst na nozi :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moj je isti na tatu svoga !!! Samo da i gradjom povuce na njega posto sam ja niska bas ,1.65 ... a tata 1.95 ... Inace mm me zeza i kaze da ima nesto i na mene ... zube ( koji mu jos nisu izasli ) :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

na tatu...skroz..na mene samo obrve ima...:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moje dete je potpuno na mm. Jeste mozda jos mali da bi se videlo, ali imam sliku kad je mm bio beba od 3 meseca i identicni su. :blink::lol: gledam noktice, rukice, prstice i sve se nekako nadam da ce bar nesto imati na mene, ali nista, vec se vidi da je pokupio tatine gene. E sad, okice su mi poslednja nada mada to sam najvise zelela da povuce na tatu. Ja imam kestenjaste a mm predivne tamno zelene, tako da kad je vec sve povukao neka bude i to. Rodicu ja Boze zdravlja i jednu smizlu ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kada bih postavila slike mm i sina ne bi ste verovali koliko lici na njega :D Oci, noblik glave, rupica na bradi, ruke, stopala, plava kosica, obrve... MA SVE, NEVEROVATNO, SVI SU SE CUDILI :D Komentar dr. cim je izasao iz stomaka bio je ko ti je onaj covek- svekar ili otac, kada sam joj rekla da je svekar ona kaze e isti je on, a muz jako lici na oca... Dok je sestra iz porodilista prokomentarisala da joj se jos nije desilo da toliko mala beba bude preslikani u ovom slucaju tata odmah po rodjenju, vec da to bude kasnije... I takooo... Imam jednog velikog Ivana (mm) i jednog malog Ivana (iliti Iliju :D :D :D ) ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moje dete je potpuno na mm. Jeste mozda jos mali da bi se videlo, ali imam sliku kad je mm bio beba od 3 meseca i identicni su. :blink::lol: gledam noktice, rukice, prstice i sve se nekako nadam da ce bar nesto imati na mene, ali nista, vec se vidi da je pokupio tatine gene. E sad, okice su mi poslednja nada mada to sam najvise zelela da povuce na tatu. Ja imam kestenjaste a mm predivne tamno zelene, tako da kad je vec sve povukao neka bude i to. Rodicu ja Boze zdravlja i jednu smizlu ;)

Kada bih postavila slike mm i sina ne bi ste verovali koliko lici na njega :D Oci, noblik glave, rupica na bradi, ruke, stopala, plava kosica, obrve... MA SVE, NEVEROVATNO, SVI SU SE CUDILI :D Komentar dr. cim je izasao iz stomaka bio je ko ti je onaj covek- svekar ili otac, kada sam joj rekla da je svekar ona kaze e isti je on, a muz jako lici na oca... Dok je sestra iz porodilista prokomentarisala da joj se jos nije desilo da toliko mala beba bude preslikani u ovom slucaju tata odmah po rodjenju, vec da to bude kasnije... I takooo... Imam jednog velikog Ivana (mm) i jednog malog Ivana (iliti Iliju :D :D :D ) ...

Ovako je bilo i kod nas... A kad malo poraste ima da se promeni i liči na mamu ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Na svoje tate, i moju sestru, ali na mene, bas nikako, nijedna :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ni moja ćera ne liči na mene, preslikani otac je, hm ^_^ Postavila sam sad skoro i sliku u Tate i deca, tu se baš vidi koliko njih dvoje liče. Jedino se nadam da će bar drugo da liči na mene :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

1 nelici na mene

2 nikako

3 govorili su mi da drzim tudje dete al malisa sto stariji lici na mene jejjejejjejejejjeee :wub: :wub: :wub: :wub:

mamin sin :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vuk lici na svog tatu, identicni su...mali Milun, a Ana na mene. mam mi kaze da sam bila ista takva kao beba, a i po slikama se vidi ;)

Tako da...podelili su se...jupi, bar da jedno lici na mene :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moja bebica je isti otac...na mene nema nista...:(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Obrazi moji, ima rupice... Brada moja... Nosic moj... Oci moje... A kad je pogledas isti taja. A mozda mm i ja licimo :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Aki liči na tatu, ali je moj karakter, dok je kod Luke obrnuto, liči na mene, ali je maza na tatu :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Aki liči na tatu, ali je moj karakter, dok je kod Luke obrnuto, liči na mene, ali je maza na tatu :rolleyes:

Pa dobro MAki dokle mi da cekamo da vidimo tog naseg novog drugara ? :angry: Daj slike :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kopija mm-a

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.