Na koga lice vasa deca?

odgovora

Objavljeno

Moja bebAnja je ista svoja mama, tj.ja :D . I oci (zelenoplave), i plava kosica, i nos, i usta, i usi, cak i one vrckave, neurozne nozice.

Na tatu ima prezime :P, mada je upravo njegova zelja bila da nam dete lici na mene.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:rolleyes:

moj bebac malo lici na mene malo na tatu. A tata bi voleo da lici samo na njega :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

g105.gif

Nasa princeza je do godinu bila original ja...tj jako je licila na mene a sada sa 3 god je izmesana...pola-pola

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uf, ovo je jako diskutabilno! Kod nas se to nikako ne zna, moji svi kažu da liče na mene, a muževljevi da liče na njega, tako da je to čitava smejurija. Pretpostavljam da malo liče na njega, malo na mene, pa svaka strana prepoznaje svoje! :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

meni moja devojcica lici na mene,bar kada se pogledaju moje slike iz tog perioda,ali SVI tvrde da je ista otac,tako da.......ostaje da se nadam da ce kasnije liciti na mene,ali kako cerke vise vuku na oceve,slaba vajda.Ali bar je na mene temperamentna,voli da plese,ima osecaj za ritam koliko je to moguce sa 10 meseci!ma,nebitno na koga ce biti,da je ziva i zdrava!url=http://yoursmiles.org/t-children.php?page=]t8520.gift8505.gifurl=http://yoursmiles.org/t-children.php?page=3]t8547.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moja cera ja sva na njenog taticu :lol: mada jedino oci ima na mene sve ostalo je na muza!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

meni moja devojcica lici na mene,bar kada se pogledaju moje slike iz tog perioda,ali SVI tvrde da je ista otac,tako da.......ostaje da se nadam da ce kasnije liciti na mene,ali kako cerke vise vuku na oceve,slaba vajda.Ali bar je na mene temperamentna,voli da plese,ima osecaj za ritam koliko je to moguce sa 10 meseci!ma,nebitno na koga ce biti,da je ziva i zdrava!url=http://yoursmiles.org/t-children.php?page=]t8520.gift8505.gifurl=http://yoursmiles.org/t-children.php?page=3]t8547.gif

tako je :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

na mamu i na .... ne znam, onog drugog još nisam upoznao :) :) :)

Možda i jesam, ali nikako da povežem :lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mislim da niko neće da kaže ovo što ja imam:) Moja beba ne liči ni na oca ni na mene! Liči čoveče na kuma! tako plava neznog lica kao on što je :) naravno, svi me zezaju :) Ali kad se pogleda porodično stablo mogla je plave oči i kosu da povuče na dede (sa obe strane). Žao mi da ne povuče ništa na mene, to me mnogo nerviralo u početku ali, sad sam se navikla da je ona..svoja :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moja beba je u porodilištu ličila na tatu, prvih nekoliko meseci na mene, onda opet na tatu, sad liči i na jedno i na drugu, a pomalo i na ujaka. Tako da nisam sigurna, još uvek se menja pa ćemo videti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moja bebana od prvog dana lici na tatu... jeste da ce neko reci da je jos rano reci ali stvarno odmah se vidi da je tatina cerkica ... ljubi je majka :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moja ćerka liči na mene. Još je u porodilištu neonatolog rekao da je ista ja. Dosta se promenila od rođenja, ali i dalje liči na mene. Ima taman ten i plave oči kao ja, samo joj je kosa sada svetla kao tatina.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moj sin liči na mene u istom uzrastu, osim što je plav.

Ni mm ni ja nemamo plave oči, a on ih ima, tako da ponekad nailazimo na prilično čuđenje kako to da dete ima plave oči. To me nekad uvredi i iznervira. :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kada se rodio, bio je isti otac, sad vec vise lici na mene, tj na mog brata. Ima plave oci na mene, i to mi je bila zelja ;) ali bih vise volela da lici na oca koji je crn, taman ten.... Nadam se da ce opet liciti na tatu

boys79.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

na mamu i na .... ne znam, onog drugog još nisam upoznao :) :) :)

Možda i jesam, ali nikako da povežem :lol::lol:

:lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Naravnoooooo na tatu!!! Mnogo mme nervira sto od rodjenja do sada svi potenciraju da lici na tatu! Ali nek je ziv i zdrav.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nase dete uopste ne lici na nas,isti je deda... :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Na mene :) Jos uvek mi je fascinantno kada svekar i svekrva traze nesto njihovo na njemu, pa onda nadju neku nebulozu koja po prirodi stvari nije nasledna :) a on original ja, kao preslikan :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Na poštara! :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Na poštara! :blink:

:D :D :D

Pa da li je bar neki zgodan? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Na poštara! :blink:

Bas si me slatko nasmejala!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moj liči na poštara(ha, ha, ha, to mu je tata)...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moj liči na poštara(ha, ha, ha, to mu je tata)...

znaci kod tebe je postar zvonio tri puta :D :D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bogami, moj ne zvoni, ja navalila preko šaltera...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mesanac!Od svakog po nesto!Na mene ima trepavice i obrve! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.