Bazalna temperatura

odgovora

Objavljeno

Znam kako ti je... Sacekaj pa da castis :D ja sam juce popone bas osetila taj karakteristican bol danas mi je temp pala tako da sam 100posto ubedjena da ce sutra skociti. Bili smo vredni i koristili zestica lub. tako da je sada sve u Bozijim rukama.Mislite malkice na mene danas :)

MaliCrv i Želim bebu volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Želim bebu, svidja mi se tvoj graf. Od 9.dpo temperature se drže gore, što zna da bude baš dobar znak. :) ajde videćemo, ako ti zakasni jedan dan, možeš raditi test.

Želim bebu voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jutro cure, nadam se da ste mi sve dobro :)

Znas kako se po skolski definise ovaj tvoj graf: 13 visokih T posle O, to je to, nemoras da radis test ;)Divan je, samo da tako i ostane

Želim bebu voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joj hvala vam punoooo :)

Već sam rekla da je meni ovo drugi mjesec kako pratim BT, mada se u prvom nisam baš pridržavala vremena kad sam mjerila temp.

Je li mogu da vam postavim i prošli graf, pa ako možete da ga analizirate i uporedite sa ovim, jer se ja baš skroz malo razumijem u definisanje grafova :wacko:

Još jednom vam hvala od srca :)

.Naja. voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ajde postavi ga opet da uporedimo :)

Imaš 7.dpo pad temperature pa posle tog pada, ona skače i drži se gore. Meni ovo baš miriše na nešto lepo :) što kaže MaliCrv baš je školski.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo ga :)

post-66041-0-62306800-1369745518_thumb.p

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa da, sutrašnji dan ti je presudan. Jer u prošlom 14.dpo t pada. Ja se nadam i navijam da temp ostane ista ili da skoči malo.

Želim bebu voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

evo mog na sve lici samo na graf ne lici...

a8.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

evo mog na sve lici samo na graf ne lici...

a8.png

Opet u nedogled :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Alex koliko treba da se sredi ta helico...?

Zelim bebu postavi sutra graf obavezno

Sta se desava kod ostalih?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cure, jutros sam morala ustati sat ranije, tako je bilo i mjerenje sat vremena ranije.....temp. je ista kao i juče...Neću biti kući danas, vraćam se tek pred veče....sve vas ljubim in šaljem zagrljaj podrške :)

post-66041-0-79064100-1369801740.txt

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cure, jutros sam morala ustati sat ranije, tako je bilo i mjerenje sat vremena ranije.....temp. je ista kao i juče...Neću biti kući danas, vraćam se tek pred veče....sve vas ljubim in šaljem zagrljaj podrške :)

Graf ti je odlican, ja bih vec radila testic :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

moze jedno pitanje, jel se ovulacija desava za vrijeme plodnih dana ili kako, nikako da skapiram :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ovulacija je poslednji u nizu plodnih dana i njihov vrhunac.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ovulacija je poslednji u nizu plodnih dana i njihov vrhunac.

hvala na odgovoru

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cure, jutros sam morala ustati sat ranije, tako je bilo i mjerenje sat vremena ranije.....temp. je ista kao i juče...Neću biti kući danas, vraćam se tek pred veče....sve vas ljubim in šaljem zagrljaj podrške :)

Graf svakako obećava, ali baš baš :) i ja bih radila test da sam na tvom mestu :D stvarno ima nade.

Sackili voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sta je sa Milichicom? Dame kako ste danas? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Samo da se javim :) Jutros je temp. pala na 36.5/6 nisam dobro vidjela, a još sam prvo ustala iz kreveta i nakon 2 min. se sjetila da nisam izmjerila temp., pa sam se odmah vratila i nakon 5/10 min. izmjerila...tako da ne znam da li je ta temp. ok :D Večeras oko 23h sam mjerila i bila je 37.8, i danas nekad oko 14h je tolika bila, mada znam da se samo računa jutarnja :P Ja imam osjećaj da ću do sutra procuriti :unsure: stomak me počeo od jutros da boli, uglavnom javim vam....nisam kući, zato nisam postavila graf :D al upisujem temp. :rolleyes:

Sve vas pozdravljam i navijam jako za svaku od vas da nam svakoj graf pozeleni :rolleyes:

Javim se opet sutra :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Samo da javim da je jutros temp. pala na 36.4 i kao što sam predpostavljala glupača je za 2h stigla :(

Vama puno sreće :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cao drugarice...evo mene...bili smo na putu,pa nisam bas koristila net...nisam merila t ovog meseca,odlucila sam se za malu pauzu...previse sam se opteretila,tako da mislim da je bolje da malo iskuliram...muz ce za par dana na spermogram...kako mi se vi drzite ? :wub: inace trenutno imam vesticu <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni je danas ff obelezio da je O bila pre 3 dana (mada sam tacno osetila pre 4 dana popodne ko da mi je pocelo odbrojavanje za ovaj mesec...postavicu graf popodne. Potpuno je drugaciji od prethodnog jer sam ovaj mesec disciplinovano merila u isto vreme

.Naja. voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cao drugarice...evo mene...bili smo na putu,pa nisam bas koristila net...nisam merila t ovog meseca,odlucila sam se za malu pauzu...previse sam se opteretila,tako da mislim da je bolje da malo iskuliram...muz ce za par dana na spermogram...kako mi se vi drzite ? :wub: inace trenutno imam vesticu <_<

Super što ste ipak krenuli u analize, predostrožnosti radi. Nadam se da znate da za spermogram treba tvoj dragi da apstinira 3-5 dana (tj. ne sme da ima odnose toliko dana) pa tek onda. I ajde, samo pozitivno :)

Sackili i Milichica87 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

e bre Zelim bebu bas bzvz :/ Milichice drzim fige da je sve ok

Milichica87 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

evo moje nove avanture od cekanja... nismo bili vredni kao prosli put ali sta je tu je :rolleyes: bar su temp urednije i ne lice na ekg srca..

txb-chartg.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

evo moje nove avanture od cekanja... nismo bili vredni kao prosli put ali sta je tu je :rolleyes: bar su temp urednije i ne lice na ekg srca..

txb-chartg.png

Graf ti je skolski, a iksici su dovoljni svaki drugi dan ;) Navijam! Naravno, i za ostale, pratim ja vas redovno :D
.Naja. i Sackili volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.