Bazalna temperatura

odgovora

Objavljeno

Znaci da bi mogla da ti bude bukvalno svaki cas.:) Hvala na lepim zeljama ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

rkk-Untitl.jpg evo ga moj graf,kao sto vidite nista zanimljiva,vestica tek sad odlazi...prosli mesec sam mozda dan posle O isla na pregled i dr mi je rekla da se vidi da je bila O u desnom jajniku...tako da se poklopilo po grafu...P.S. Sta se desava sa grafom kad istekne ovo VIP membrship?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kad istekne ne mozes da obelezavas nista sem temp,sekreta i ixica ja mislim

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kad ide onaj sekret oko O, ja to upisem pa se tad bacim na x i na kraju ne znam sta mi curi, sta vi tad upisujete, samo x ili i sekret? Mislim, ja tad zaredjam par x za redom ako je moguce, i onda ne znam dokle ide sekret...

Ako me razumete sta hocu da pitam... :ph34r:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

rkk-Untitl.jpg evo ga moj graf,kao sto vidite nista zanimljiva,vestica tek sad odlazi...prosli mesec sam mozda dan posle O isla na pregled i dr mi je rekla da se vidi da je bila O u desnom jajniku...tako da se poklopilo po grafu...P.S. Sta se desava sa grafom kad istekne ovo VIP membrship?

Sve je isto,možeš da obeležavaš simptome i ostalo,ali se neće videti na grafu (u vidu onih šarenih kvadrata).

Veverice,ja ne obeležavam sekret u grafu ako nisam sigurna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sve je isto,možeš da obeležavaš simptome i ostalo,ali se neće videti na grafu (u vidu onih šarenih kvadrata).

Veverice,ja ne obeležavam sekret u grafu ako nisam sigurna.

Ja ga obelezim samo taj prvi dan kad znam da jeste, al' posle vise ne znam sta je, i da l ga ima, pa ne obelezavam... :S

.Naja. voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja ga obelezim samo taj prvi dan kad znam da jeste, al' posle vise ne znam sta je, i da l ga ima, pa ne obelezavam... :S

Isto tako i ja. Obeležim taj prvi dan. Na kraju krajeva,temperatura sve govori.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja obelezim isto kad sam sigurna a da bi bila nekad koristim kao pomoc pipeticu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jutro :)

Moj graf meni ne pokazuje O. Temperature su mi mirne, kao da će svakog časa O, ali nje nema. Ili će opet kasno doći, kao prošli ciklus pa će mi se samim tim produžiti isti a ne bih volela da mi bude tako dug (41 dan) ili je jednostavno anovulatorni ciklus. Videćemo.

ye-chartg.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jel si nekada do sada imala anovulatorni? Meni tvoj graf tjad god postavis izgleda jaako napeto kao da ce svaki cas mogu misliti kako je tebi teskmwm da budes strpljiva :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jel si nekada do sada imala anovulatorni? Meni tvoj graf tjad god postavis izgleda jaako napeto kao da ce svaki cas mogu misliti kako je tebi teskmwm da budes strpljiva :)

Otkad merim nije mi se desio anovulatorni. A moguće da nekad i jeste, jer je to i normalno da se nekad desi. I meni deluje napeto, nekako jedva čekam jutro da izmerim i vidim, ali eto.. nema. Čekaću još.

Sackili voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo mog...mada u petak na 14 dc..doktor kaze da je onaj folikul mod 11mm stao sa rastom...sad neznam da li on moze opet da pocne da raste...znam i da je ovo bila kao O,nema nista od trudnoce...

a1.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Alex, koliko vidim, uravnotežene su ti temperature. A što ne odeš opet kod doktora da vidiš da li taj može da raste i dalje?

VelNes voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ima li kod nekoga promena? Meni raste temp. al ocekujem pad jer tacno osecam da cu za dan dva dobiti ...sl.mesec obavezno merim u isto vreme i porucicu lh trake preko neta daleko je povoljnije videh pre neki dan!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ima kod mene promena..pala nesto bog je ubio..

aip.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I kod mene je pocela da pada kao sto sam mogla da predpostavim... ja sam pregledala vremena unosa i obrisala dva dana koja su bila najdalje vremenski tako da sam dobila kartu sa kojom se 'slazem' kad je bila O :D

ovc-chartg.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sackili, lepa ti je temp. Gore je i visoka, nije ovo strašan pad. Nadam se da neće pasti. Nisam kući tako da ne mogu svoj da okačim,tako da ću danas kad se vratim. Ionako nije nešto zanimljiv..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Alex izgledacemo motkama da pridrzavamo teperature :)

Najo i ja bi da se nadam ali juce sam radila sa prvim urinom test i bio je negativan a 12 dpo...jbg

Jos nisi imala skok?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Alex izgledacemo motkama da pridrzavamo teperature :)

Najo i ja bi da se nadam ali juce sam radila sa prvim urinom test i bio je negativan a 12 dpo...jbg

Jos nisi imala skok?

Neg.test ne mora ništa da znači. Najbolje da radiš testove ako ti kasni.

Imala sam dva skoka i taman mislim evo O ali treći dan (jutros) vrati se na staru nisku.Ne znam šta mi je ovaj ciklus,a hormoni su mi bili u redu.Vadila sam progesteron 21.dc ali po njemu O se nije desila do tad,što sam i znala zbog temperatura i skoka kojeg nije bilo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Najo budi oprezna i budite u pripravnosti sa ixicima...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo da stavim i ja moj bez veze graf.

4pi-chartg.png

Iksica ima, mada od danas ih vise nece biti, moj dragi je na terapiji, ima bakteriju ureaplazmu. To smo tek juce saznali, tako da eto. Nesto sumnjam u svoju ovulaciju ovog ciklusa a za sledecu necemo moci da racunamo, zbog bakterije ne bi trebali da imamo iksice :( bez veze.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

e vala bas vas je poteralo :( zelim brz oporavk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

e vala bas vas je poteralo :( zelim brz oporavk

Hvala, draga. Ma samo malo strpljenja, i ja se nadam da ce veoma uskoro biti i da ce vredeti svo ovo cekanje. To zelim i tebi i Milicici. :wub:

Milichica87 i Sackili volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam danas toliko odlepila da sam sebi ukucala zeljene temp. za naredna dva dana da gledam bar u chart kako bi volela da to izgleda :DDDDDDDDDDDDD

Milichica87 i .Naja. volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.