Bazalna temperatura

odgovora

Objavljeno

6f6-Untitl.png

Kako vam se cini? Jel dobro ovo radim ? :rolleyes: p.s.sto je tacka od danas bela a ne plava?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ha,ha ,ha...Naja stavila rodu...E jesi luda :D

Mali crv sad i ja znači treba da ganjam rodu po pretrazi slika... :lol:

MaliCrv i .Naja. volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Molim clanice da ovu temu koriste iskljucivo za bt,a caskanja da nastave na temi Cekamo plusice.Hvala na razumevanju

*Sanja* i BlueFairy volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

poljubac za vas :wub: :wub: :wub:

Ljubac i tebi draga, :wub: :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jutro :)...Kako ste devojke?Ima li koji graf od jutros? :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:blink: sta reciiiiiiiiiiiiiiii...

awew.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

My heart

neznam kakao je bilo...nisam mjerila bazalnu...

ma doktor je samo rekao da je endometrijum 14 mm,i ako nedobijem da radim test...samo se smjeskao,,,i ajd ti sad znaj...mozda je nesto i vidio a nije htjeo da kaze...mozda mi je zato dao da pijem drugacije dabroston,nego inace...

:blink: sta reciiiiiiiiiiiiiiii...

awew.png

A sto ti ne bi rekao? Mora ti reci ako je nesto video...uf,taj tvoj dr...bas se otegao ciklus..ove visoke T ulivaju nadu.A da ponovis test?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hm.. mi imali jedan sinoć... mada doktorka mi nije o tome ništa ni rekla, ali ja sam znala da ne bi trebalo. A sutra ujutru imam hcg.. a šta može da bude ako smo imali sinoć iksić?

Moj jutros.. ne znam ni što merim ovaj ciklus, navika valjda.. :)

t7h-chartg.png

Naja kako bilo na pregledu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

b9u-Untitl.png evo mog grafa...sta mislite?Kad se T opet spusta?

Super je! ;) T se spusta neposredno pred menstruaciju, a ako si trudna onda ostaje visoka ^_^
Sackili, Milichica87 i .Naja. volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Milicice, odlicno!!! Samo neka tako T i ostane.To sto je isprekidana linije, to graf nije siguran da li je bas 14.dc bila ovulacija. Ali svakako cekamo. I imate lepo iksice, super, super, sad samo preostaje da cekas i da ne stajes sa iksicima.

Imas u temi HSG, tamo sam napisala kako je bilo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ej Sackili, kod mene ništa još uvek. Mislila sam da će ovih dana, i imala sam ovulacione bolove i plodnu sluz ali još nema skoka. A ja danas, pošto mi je 21. dan, vadila progesteron (on se vadi da se vidi da li je bilo ovulacije) ali mislim da će O ili sutra ili kroz par dana.

Kakvo je stanje kod tebe? Gde nam je Miličica?

Evo ga...

52v-chartg.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E evo me :) malo u guzvi oko praznika...ali merim i dalje :rolleyes: za sad nista zanimljivo na grafu kad bude stavljam :P ali pratim sve vase postove svakodnevno,to mi je postalo navika :wub:

.Naja. voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E evo me :) malo u guzvi oko praznika...ali merim i dalje :rolleyes: za sad nista zanimljivo na grafu kad bude stavljam :P ali pratim sve vase postove svakodnevno,to mi je postalo navika :wub:

Nadam se da si se lepo provela danas, i da srecan Uskrs :) kao i tebi, Sackili.

Milichica87 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Srecan Uskrs takodje:)

Meni je sada zao sto nisam ranije pocela sa merenjem BT bas je korisno! I ja bas volim da pratim kome se sta desava lepo je, samo zato mi je nedostajala dobra konekcija dok sam bila na putu!

Koliko su vama grafovi do sada licili jedan na drugi?Ja koliko sam gledala iz galerija FF nisu bas toliko kvrgavi ko moj a ni vasi? Moj mi nekako vise lici na ekg :D

Milichica87 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni je zao sto nisam ranije pocela sa merenjem BT bas je korisno! I ja bas volim da pratim kome se sta desava lepo je, samo zato mi je nedostajala dobra konekcija dok sam bila na putu!

Koliko su vama grafovi do sada licili jedan na drugi?Ja koliko sam gledala iz galerija FF nisu bas toliko kvrgavi ko moj a ni vasi? Moj mi nekako vise lici na ekg :D

A reci mi, kakvi su ti jajnici? Pitam zato što jedna članica (Alex-imaš na predhodnim stranicama) imala bukvlano kao ekg, njoj su bili policistični jajnici. Pa eto, da li si možda bila na nekoj kontroli, šta ti je ginekolog rekla, da li je sve u redu sa te strane?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nisu mi policisticni hvala Bogu nikada bili ili nista slicno. Bila sam u februaru na kontroli redovnoj i radila ultra zvuk i rekla mi je gin. da je sve super i da folikulia ima dovoljan broj i da odgovara sve ciklusu ( meni je od 28-30 dana)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ok onda, dobro je da je sve u redu ginekološki. A ček, ti misliš da ti je bila O? Koristiš li LH trakice?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Lh test sam radila i bio je pozitivan ( obe crte potpuno iste jacine) 15. dana ciklusa, 16. dana sam popodne oko 5 pocela da osecam napetost u donjem delu stomaka ali nisam mogla da kupim nigde opet Lh jer smo bili na putu za Zlatibor kada mi je poceo taj bol, sutradan mi je opet 17. dana ujutro bila blaza napetost bio je jos veci pad temp ali je napetost vec oko podneva nestala i 18. dana ujutro je usledo skok temp. Tako da ja mislim da je O bila od 16. popodne do 17. dana popodne

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

lud-chartg.png

Valjda sam naucila sad procitah na prethodnim stranama kako se to radi :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobar dan svima.

Sackili, koliko primećujem imaš VIP na ff (ako ne znaš šta je to, kada imaš VIP možeš da beležiš simptome i ujedno da ti se vide na grafu, kada ti to istekne onda i dalje možeš da beležiš ali neće ovako da se vide kockice kao sad).

Moj graf jutros, i dalje O nema.

26i-chartg.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Najo kada ti je inace O? Jel koristis Lh tracice?Milichice sta ima kod tebe? P.s.Mislim da moj graph luduje jer nisam merila u isto vreme(7-10 ujutro) sl.mesec cu se truditi da bude ujednaceno vreme. Temp mi raste ali imam sve simptome pms-a tako da me pad nece iznenaditi. a imam vip na ffu jos par dana pa cu razmisliti da li mi je toliko korisno da produzim

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sackili, meni su uglavnom O malo kasnije, ali najčešće su oko 18.dc ili 19.dc.. ja se nadam da će ovih dana. Inače, moraš uvek u isto vreme da meriš, zato su ti T kao ekg i zato se graf zbunjuje pa ti nije obeležio O. Sledeći ciklus obavezno da meriš u isto vreme, bez da pre merenja ustaješ. Ali ja se nadam da neće biti potrebe da meriš sl.ciklus :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.