Bazalna temperatura

odgovora

Objavljeno

Očekujem veći sad kod tebe,mozda vec sutra. Ce da vidimo sta danas kažu lh tracice. ;)

Hm, nesto sam se razdrocio i ni u lh tracice ne verujem vise, kad ne verujem u sebe zasto bi u njih

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

evo i mene

image.jpg

Jos malko i stize O

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo je tek izasla ispod cekica :P

Photo1174.jpg

upload photo

Izgleda da se situacija zaostrava.

Da li da odmah naskacem na mm ili da jos cekam? Samo da podsetim da nemamo bas puno semenki!

Sve nesto mislim da ce tek sutra da bude jos jaca crta

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo je tek izasla ispod cekica :P

Photo1174.jpg

upload photo

Izgleda da se situacija zaostrava.

Da li da odmah naskacem na mm ili da jos cekam? Samo da podsetim da nemamo bas puno semenki!

Sve nesto mislim da ce tek sutra da bude jos jaca crta

Ova desno je test jel tako. Dosta je jača danas ali moraju bar jednake da budu jel da... :huh:

Pa od tad kad ti budu jednake ili t jace imaš dosta vremena,ne znam dal da čekaš ili ne,ali mozda bolje da čekaš jer mi bt ti nije imala kljok. Tek se ona sprema. A obavezno da pomogneš plivačima ispari vaginu pola sata pre odnosa sodom bika. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Izvinjavam se što upadam tek tako :lol: , ali vidim Luninu tračicu pa da dodam.

Sačekaj da budu bar jednake ako ne i test linija da bude ječa.

Evo moje današnje, ja mm već nahvatala-valja se :P

12070006.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Izvinjavam se što upadam tek tako :lol: , ali vidim Luninu tračicu pa da dodam.

Sačekaj da budu bar jednake ako ne i test linija da bude ječa.

Evo moje današnje, ja mm već nahvatala-valja se :P

12070006.jpg

Jao draga pa smo se ti ubaci! :rolleyes:

Jel se to meni čini ili je tebi test crta jača?! :o:rolleyes: super za x! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao draga pa smo se ti ubaci! :rolleyes:

Jel se to meni čini ili je tebi test crta jača?! :o:rolleyes: super za x! :)

jeste, test crta je jača-što znači x x x x x :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ova desno je test jel tako. Dosta je jača danas ali moraju bar jednake da budu jel da... :huh:

Pa od tad kad ti budu jednake ili t jace imaš dosta vremena,ne znam dal da čekaš ili ne,ali mozda bolje da čekaš jer mi bt ti nije imala kljok. Tek se ona sprema. A obavezno da pomogneš plivačima ispari vaginu pola sata pre odnosa sodom bika. ;)

Nemam ovde irigator :angry: grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Znam da treba da budu iste ili t jaca ali ne mogu da iscekam, a i da ste vi rekle da se krece u akciju to bi moralo, hihiih. Mi smo obicno ranije u ovo vreme svaki drugi dan ovaj brali tresnjice, pa fali t1815.gift1815.gif

jeste, test crta je jača-što znači x x x x x

Vauuuuuuuuuuu kako su lepe pa jos ikseto paloooooo ihaj

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

lupi ti kolega onda danas x-eto za merak ;) mozda bude prekosutra pa ce se skupe plivači do tad ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Znam da treba da budu iste ili t jaca ali ne mogu da iscekam, a i da ste vi rekle da se krece u akciju to bi moralo, hihiih. Mi smo obicno ranije u ovo vreme svaki drugi dan ovaj brali tresnjice, pa fali t1815.gift1815.gif

Vauuuuuuuuuuu kako su lepe pa jos ikseto paloooooo ihaj

Meni je test bila malko jača od kontrolne, pa sam sačekala 24h i onda smo imali x.. Piše u uputstvu da treba tako..Međutim ili smo zakasnili ili se iz nekog drugog razloga nije uhvatilo <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Grrrrrrrrrr vec sam citirala i odgovorilia i klik da prihvati i sve puf nestane

Valjda ce sada da ostane!!!!!!!!!!!!

lupi ti kolega onda danas x-eto za merak mozda bude prekosutra pa ce se skupe plivači do tad

Rado bih ali je bolje da sacekam, znas da imamo problema sa plivacima :( (uvek se setim Ljubinog objasnjenja za deciji i olimpijski bazen)

Meni je test bila malko jača od kontrolne, pa sam sačekala 24h i onda smo imali x.. Piše u uputstvu da treba tako..Međutim ili smo zakasnili ili se iz nekog drugog razloga nije uhvatilo <_<

Posto odmah posle 17h radim testic, odmah uvece udarimo jedno ikseto, pa ujutro pa opet uvece. Valjda ce to biti to.

Evo sta pise na ovim tracicama:

"Ukoliko je rezultat pozitivan, trebali biste po mogućnosti još isti dan planirati intimni odnos bez zaštite. "

Daj Boze da uspemo i zatrudnim, da budemo blagosloveni!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nepogresiv znak da je O blizu, poceo je desni jajnik da me boli pre dva sata.

Jedva cekam da se njeno velicanstvo O udostoji i da me poseti i da se sto duze zadrzi!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ljubo super si osmislila plan,i zvuči bas obećavajuće :rolleyes:

Mislim da je O sad.

Ma kakva bre zaštita. :)

X-ali smo se ne znam ni ja kad,i nit sam dizala noge posle toga,oma ustanem da izadje,a ne verujem da ce kod mene bas onih 1 % da bude :unsure: pošto sam prekjuče uzela poslednju tableticu,trebalo bi danas ili sutra da mi stigne veštica.

Inače koristila sam ove nedelje vaginalete Kanesten,3 dana jer mi je sekret bio jako pojačan i ne bas skroz beo,vise bež,a drugog dana stavljanja mi se pojavila roza krv i jos kad se pomesala sa vaginaletom ko urnebes salata :lol: i juce su mi bile dve roze tufne,danas belicasto providan sekret s primesom krvi i to je to. Ali ta krv je pre vremena,mada kaze cekalica da su vaginalete jake,a i Luna kaze da moze od njih ranije da dodje.

Ja je danas/sutra cekam u punom sjaju. A da temperatura danas opet 37,1 :rolleyes:

Ma nema sanse da sam trudna,je i onaj prvi mesec kad sam merila sa kontracepcijom kao experimentalno temperature su bile visoke,36,8 ili 36,9. Mislim da su zbog lekova tako visoke,dok im dejstvo ne prestane.

Svi simptomi koje opisujes mogu biti i u slucaju trudnoce a ne bi bila prva koja je i pored kontracepcije zatrudnela, mada bi verovatno bila jedina koja je to i htela :P

Da ne filozofiramo mnogo, ili je od kontracepcije ili od bebencije zato ti kad si vec sanjala a i kupila testic ga lepo i uradi, ali ne odmah, daj vestici sansu pa ako za 2 dana ne ddodje u punom sjaju onda ti snovi mozda stvarno nesto govore :rolleyes:

Evo je tek izasla ispod cekica :P

Photo1174.jpg

upload photo

Izgleda da se situacija zaostrava.

Da li da odmah naskacem na mm ili da jos cekam? Samo da podsetim da nemamo bas puno semenki!

Sve nesto mislim da ce tek sutra da bude jos jaca crta

Nikako ne trosite plivace (ako nije vec kasno)! Sacekaj da ti test crta bude jaca i onda prionite i po 2 puta dnevno ako mozete.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja zaboravih, odvikla sam se od postavljanja grafa. Ne znam bas da li je juce bila O, nesto mi je nagli ovaj skok, do sada nikad nije samo jedan dan bila niska BT pre O.

Inace, zaboravih da kazem, mene su grudi bolele sve vreme vestice i nakon nje, i to poprilicno i tek me od juce popodne i danas ne bole :huh: zar ne bi trebalo obrnuto, da tek pocinju da bole? A eggwhite je poceo juce i danas ga je bilo sve do kasno oslepodne, sad vise nema.

stvarno-pobednicki-graf.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Svi simptomi koje opisujes mogu biti i u slucaju trudnoce a ne bi bila prva koja je i pored kontracepcije zatrudnela, mada bi verovatno bila jedina koja je to i htela :P

Da ne filozofiramo mnogo, ili je od kontracepcije ili od bebencije zato ti kad si vec sanjala a i kupila testic ga lepo i uradi, ali ne odmah, daj vestici sansu pa ako za 2 dana ne ddodje u punom sjaju onda ti snovi mozda stvarno nesto govore

Nikako ne trosite plivace (ako nije vec kasno)! Sacekaj da ti test crta bude jaca i onda prionite i po 2 puta dnevno ako mozete.

Nije kasno, nije!!

Mada je teeeeeeeeeeeeesko, kod njega maka, kod mene hormoni

UHHHHHHHHHHHHHHHHh

Ja zaboravih, odvikla sam se od postavljanja grafa. Ne znam bas da li je juce bila O, nesto mi je nagli ovaj skok, do sada nikad nije samo jedan dan bila niska BT pre O.

Inace, zaboravih da kazem, mene su grudi bolele sve vreme vestice i nakon nje, i to poprilicno i tek me od juce popodne i danas ne bole zar ne bi trebalo obrnuto, da tek pocinju da bole? A eggwhite je poceo juce i danas ga je bilo sve do kasno oslepodne, sad vise nema.

stvarno-pobednicki-graf.png

I mene su tada pocele da bole i svrbe cak, ljubicaste bradavice :blink: ali ne dam se ovog puta prevariti!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nepogresiv znak da je O blizu, poceo je desni jajnik da me boli pre dva sata.

Jedva cekam da se njeno velicanstvo O udostoji i da me poseti i da se sto duze zadrzi!

Jupi,samo neka dodje :rolleyes:

Ljubo ebi ga.kasno sam videla tvoj post,vec sam uradila testic,i negativan je <_< mada iskreno to sam negde i očekivala,ne moguće da sam ja onaj srećnik od 1 %, malo mi sad lakše,nema tripovanja. Sad je samo cekam da dodje,veštica smaracica pa da se bacimo na posao. :rolleyes:

I ti se bacaj na poso,tu ti je O,a za taj bol u grudna ko ce ga znati... :huh:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro devojke drage!!!

Gde je nestao moj post koji je Snezana citirala??? Svasta se nesto nocom ovde desava, da nisu gremlini???

Snezana moja, bar si mirna i opusteno mozes kod dr-a i u nove radne pobede.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jupi,samo neka dodje :rolleyes:

Ljubo ebi ga.kasno sam videla tvoj post,vec sam uradila testic,i negativan je <_< mada iskreno to sam negde i očekivala,ne moguće da sam ja onaj srećnik od 1 %, malo mi sad lakše,nema tripovanja. Sad je samo cekam da dodje,veštica smaracica pa da se bacimo na posao. :rolleyes:

I ti se bacaj na poso,tu ti je O,a za taj bol u grudna ko ce ga znati... :huh:

rodjo,bas si nestrpljiv,ista si ja :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro devojke drage!!!

Gde je nestao moj post koji je Snezana citirala??? Svasta se nesto nocom ovde desava, da nisu gremlini???

Snezana moja, bar si mirna i opusteno mozes kod dr-a i u nove radne pobede.

Koji post je nestao? :huh:

Ja sam veoma optimistična sto se tice ovog meseca tako da jedva cekam!!!

Sad ce sad ce kolega :rolleyes:

rodjo,bas si nestrpljiv,ista si ja :P

Vidiš da smo iste rodjo,nisam sinoc mogla zbog testa da spavam i radila sam ga jutros u 5,100 puta sam se budila. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Posto nosam ovaj jedan toplomer tamo vamo kad idem u ikendicu ili negde drugde, onda imam problem da se uvece setim da ga stavim pored kreveta kad se vratimo. Neverovatno da nikad ne zaboravim tamo gde sam otputovala da ga stavim blizu kreveta, samo kad se vratimo kuci to zaboravljam. Elem, jutros sam isla gore-dole pre merenja tako da nije bas merodavna

stvarno-pobednicki-graf.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Luna, proslo je 17 h... oce li taj lh test?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.