Bazalna temperatura

odgovora

Objavljeno

jutro Luna :rolleyes: sviDZa mi se tvoj graf polako al sigurno,samo udri po xxxxx...a evo ga moj :rolleyes:599458_439023246120931_2140320199_n.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jutro Luna :rolleyes: sviDZa mi se tvoj graf polako al sigurno,samo udri po xxxxx...a evo ga moj :rolleyes:599458_439023246120931_2140320199_n.jpg

Jao Simona skocila je temp!!!!! Jeaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Videt' cu za ikseto. Ovog puta cekam lh tracice sta kazu pa onda po branju tresnjica, naraFno ako izdrzimo :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jutro Luna :rolleyes: sviDZa mi se tvoj graf polako al sigurno,samo udri po xxxxx...a evo ga moj :rolleyes:599458_439023246120931_2140320199_n.jpg

simona :wub: :wub: divno, kada će da padne neki test?? kada treba da NEdobijes?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jutro Luna :rolleyes: sviDZa mi se tvoj graf polako al sigurno,samo udri po xxxxx...a evo ga moj :rolleyes:599458_439023246120931_2140320199_n.jpg

:o Simona, test pod hitno!!! :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:o Simona, test pod hitno!!! :rolleyes:

П & П ајде чекамо твој тестић :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

А ево и нааас мало зезамо али добро навикли смо на тоо :rolleyes:

chartgraphmodule.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

simona :wub: :wub: divno, kada će da padne neki test?? kada treba da NEdobijes?

:o Simona, test pod hitno!!! :rolleyes:

П & П ајде чекамо твој тестић :rolleyes:

prosli put sam dobila 23,ja se nadam oko 20-21 da ne dobijem,al me stomak boli imam osjecaj samo sto nisam dobila ne smem da radim test :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

А ево и нааас мало зезамо али добро навикли смо на тоо :rolleyes:

chartgraphmodule.png

I tebi je skocila temp kumo moja

JUPIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

prosli put sam dobila 23,ja se nadam oko 20-21 da ne dobijem,al me stomak boli imam osjecaj samo sto nisam dobila ne smem da radim test :(

Znam kako ti je draga, ali se nadam da neces dobiti

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

prosli put sam dobila 23,ja se nadam oko 20-21 da ne dobijem,al me stomak boli imam osjecaj samo sto nisam dobila ne smem da radim test :(

ајде ,ајде није то ништа.Видиш како ја мало мало па урадим тест 5 дпо.овај пут чак имала петље урадила и бету.Није ми жао што нисам трудна(ааааххххаааа <_< ) ,нити ми је жао пара,жао ми је само што ме боли рука хихихиих

I tebi je skocila temp kumo moja

JUPIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

Znam kako ti je draga, ali se nadam da neces dobiti

Е сад бих бих је љубазно замолила да падне <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ајде ,ајде није то ништа.Видиш како ја мало мало па урадим тест 5 дпо.овај пут чак имала петље урадила и бету.Није ми жао што нисам трудна(ааааххххаааа <_< ) ,нити ми је жао пара,жао ми је само што ме боли рука хихихиих

Е сад бих бих је љубазно замолила да падне <_<

uh kroz sta sve prolazimo,najgore ova neizvjesnost,da mogu odmah da saznam nisam trudna i gotovo,nego mi sve mozda,mozda a test beo i bezveze sve....nego Velnes,meni kod tebe nista nije jasno,moras naci problem zbog cega ti kasni,nadji drugog dr.ili se dobro posavjetuj sa tim dr.sta bi mogao da bude uzrok pa da ti kasni a i temp.ti se fino drzi,stvarno ne znam :huh:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ајде ,ајде није то ништа.Видиш како ја мало мало па урадим тест 5 дпо.овај пут чак имала петље урадила и бету.Није ми жао што нисам трудна(ааааххххаааа <_< ) ,нити ми је жао пара,жао ми је само што ме боли рука хихихиих

Е сад бих бих је љубазно замолила да падне <_<

Ovde cu da te ljubnem jako da pukne

uh kroz sta sve prolazimo,najgore ova neizvjesnost,da mogu odmah da saznam nisam trudna i gotovo,nego mi sve mozda,mozda a test beo i bezveze sve....nego Velnes,meni kod tebe nista nije jasno,moras naci problem zbog cega ti kasni,nadji drugog dr.ili se dobro posavjetuj sa tim dr.sta bi mogao da bude uzrok pa da ti kasni a i temp.ti se fino drzi,stvarno ne znam :huh:

A ovde se priduzujem Simoni, uz pitanje da li ti je uradila UZ????

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Simona imas lep graf :)

VelNes, slazem se sa curama da bi trebalo da otkrijes zasto ti se tako organizam ponasa, mozda ima neke veze sa hormonima i hipofizom.

Luno, jel jos uvek imas levo smetalo?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Luno, jel jos uvek imas levo smetalo?

Kao da ga imam u kuci ako mi verujes. Poceo je da radi a tu je kada je slobodan (tada je i mm slobodan) a zavrsavam mu naravno ja papirologiju oko zaposlenja. Ali dobro sve u rok sluzbe, osim ovog danas :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Malo da vedzbate okice.

Ovo je slika lh tracice od juce

18_7_a.jpg

18_7_b.jpg

upload picture

Jedva se nazirala ispod, ali jedvaaaaaaaaaaaaaa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ovo je od danas

19_7_a.jpg

19_7_b.jpg

19_7_c.jpg

free picture hosting

Po meni je jaca nego juce, sada se vidi, jedva ali se ne nazire uz napor kao ona juce.

Sta vi mislite? Kada ce O?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

treba da bude jos jaca ta crtica

mozda za dva-tri dana, ne znam,ne razumem se bas najbolje u te stvari

vidjeces sutra kakva ce biti crtica

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

treba da bude jos jaca ta crtica

mozda za dva-tri dana, ne znam,ne razumem se bas najbolje u te stvari

vidjeces sutra kakva ce biti crtica

E znam da treba da bude jaca, vec sam koristila, nego sam mislila da otvorim kladionicu da pogadjamo kada bi to moglo da bude :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zabavne mi ove lh tracice; zamislim da su testovi ... eh ...

Valjda ce i da bude tako uskoro

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jutro!!!

evo zasto ja nisam radila test :( ......ocekujem je u toku dana :angry:524223_439386479417941_715422704_n.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

untitled.png

Oladih se. U proslom ciklusu uopste nisam imala toliko nisku temp. Eggwhite-a jos nije bilo pa pretpostavljam ni O. Sta vi mislite?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jutro!!!

evo zasto ja nisam radila test :( ......ocekujem je u toku dana :angry:524223_439386479417941_715422704_n.jpg

Znaci neverujem!!! Djubre jedno prevrtljivo. Simona duso ta tvoja ista kao i ovaj moj baksuz od BT, drzi visoko do poslednje sekunde

untitled.png

Oladih se. U proslom ciklusu uopste nisam imala toliko nisku temp. Eggwhite-a jos nije bilo pa pretpostavljam ni O. Sta vi mislite?

Super, super. A eggwhite ne moras neki put ni da primetis, moze da se unutra zadrzi i da jedva izadje napolje (jedino da gurnes prstic unutra ako mozes). Moze sutra da skoci a moze i prekosutra ... hm sve sam ti rekla trt

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moja BT je resila da me, bar na kratko obraduje, i palo padne dole kao sto joj sada i dolikuje

OC_12_12_jul_12.png

upload photo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Znaci neverujem!!! Djubre jedno prevrtljivo. Simona duso ta tvoja ista kao i ovaj moj baksuz od BT, drzi visoko do poslednje sekunde

Super, super. A eggwhite ne moras neki put ni da primetis, moze da se unutra zadrzi i da jedva izadje napolje (jedino da gurnes prstic unutra ako mozes). Moze sutra da skoci a moze i prekosutra ... hm sve sam ti rekla trt

Simona, i moja temp se jako dobro drzala do zadnjega i onda veca, aaaa voli ona tako nas da zeza :(

E vidiš to mi je nova informacija da eggwhite ne mora ni da se pokaže. Imam još jednu nedoumicu, da li jajna ćelija može da ide iz istog jajnika kao i prošlog meseca. Mene i prošli i ovaj mesec zeza levi, a desni ćuti?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Simona, i moja temp se jako dobro drzala do zadnjega i onda veca, aaaa voli ona tako nas da zeza :(

E vidiš to mi je nova informacija da eggwhite ne mora ni da se pokaže. Imam još jednu nedoumicu, da li jajna ćelija može da ide iz istog jajnika kao i prošlog meseca. Mene i prošli i ovaj mesec zeza levi, a desni ćuti?

Može iz istog jajnika, ja sam ti primer za to. Meni po 5, 6 puta za redom ide iz desnog pa onda jednom iz levog i tako stalno.

Izvin'te što se ubacujem u temu! :P:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.