Bazalna temperatura

odgovora

Objavljeno

Ipak ćemo draga pričekati sutrašnju temperaturu ;) i dalje ti je visoka bez obzira na pad. Znas kako ja kazem ne verujem dok se u to sama ne uverim ;) cmok

Hvala ti draga, ali ovo je kod mene već posatlo standarno, da mi vidiš šredhodne grafike svi su ovakvi..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala ti draga, ali ovo je kod mene već posatlo standarno, da mi vidiš šredhodne grafike svi su ovakvi..

Videcemo sutra ;) nada poslednja umire. Evo ovako ti je očekuj pošto vec imaš iskustvo sa svojim grafovima a ja cu da se nadam :rolleyes:;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

evo i ovog mog pobednickog grafa koji nikako da za sigurno pozeleni. Svakako ne deluje kao da je anO ciklus pa da mislim da zbog toga kasni vestica. Mada sam joj zahvalna svakako sto me je postedela na moru a trebalo je jos koliko 1-2. dan moreta da mi dodje.

graf-pobednicki.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

evo i ovog mog pobednickog grafa koji nikako da za sigurno pozeleni. Svakako ne deluje kao da je anO ciklus pa da mislim da zbog toga kasni vestica. Mada sam joj zahvalna svakako sto me je postedela na moru a trebalo je jos koliko 1-2. dan moreta da mi dodje.

:o Ljubo pa ovo je definitivno trudnički graf, drago mi je da si rešila da uradiš betu, od testova nema vajde.. Držim fige mada je očigledno :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:o Ljubo pa ovo je definitivno trudnički graf, drago mi je da si rešila da uradiš betu, od testova nema vajde.. Držim fige mada je očigledno :D

Da sam bila ovde beta bi jos pre nedelju dana a mozad i ranije bila uradjena. Jel radi sad neka lab? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da sam bila ovde beta bi jos pre nedelju dana a mozad i ranije bila uradjena. Jel radi sad neka lab? :D

Čisto sumnjam :D Jedino ako ima neka u Ušću ili Delti (a mislim da nema) oni rade non-stop :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

evo i ovog mog pobednickog grafa koji nikako da za sigurno pozeleni. Svakako ne deluje kao da je anO ciklus pa da mislim da zbog toga kasni vestica. Mada sam joj zahvalna svakako sto me je postedela na moru a trebalo je jos koliko 1-2. dan moreta da mi dodje.

graf-pobednicki.png

Nema sanse da je anO,divan je :rolleyes:

Ljubo pa ovo je definitivno trudnički graf, drago mi je da si rešila da uradiš betu, od testova nema vajde.. Držim fige mada je očigledno

P&P

Čisto sumnjam :D Jedino ako ima neka u Ušću ili Delti (a mislim da nema) oni rade non-stop :D

:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ellie sad ja tvoj graf ne vidim, kao što neko jutros moj nije video.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ellie sad ja tvoj graf ne vidim, kao što neko jutros moj nije video.

Gle stvarno nema ga :blink: Kao da sam ga obrisala, a nisam.. Evo okačiću ga ponovo..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ellie, sad ga vidim. Pa i moj je opao za isto koliko i tvoj, videćemo šta ćemo sutra izmeriti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa i nije neki drastican pad, moze da najavljuje vesticu ali i ne mora da znaci. Vidi kakva je BT ujutru, mozda ipak bdes za betu :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro!

Od jutros je porasla.

Ljubo držim ti palčeve danas za betu, verujem da će biti pozitivna.

chartgraphmodulephp.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro!

Od jutros je porasla.

Ljubo držim ti palčeve danas za betu, verujem da će biti pozitivna.

chartgraphmodulephp.png

E super za porast temperature! :rolleyes: graf ti je bas obećavajući! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro!

Od jutros je porasla.

Ljubo držim ti palčeve danas za betu, verujem da će biti pozitivna.

chartgraphmodulephp.png

Red draga, a zasto ti ne izvadis beticu?

Inace kod mene se bestija izgleda najavljuje, bole jajnici i krsta, to sto je bt visoka i sto joj vreme nije i najbitnije sto je niko ne zeli, nju bas briga :( :( :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Red draga, a zasto ti ne izvadis beticu?

Inace kod mene se bestija izgleda najavljuje, bole jajnici i krsta, to sto je bt visoka i sto joj vreme nije i najbitnije sto je niko ne zeli, nju bas briga :( :( :(

Joj kolega... :( glupa veštica :angry:

Kad ti ides po onaj uput da odradiš neke analize sto si pričala?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joj kolega... :( glupa veštica :angry:

Kad ti ides po onaj uput da odradiš neke analize sto si pričala?

Jeste :(

Vec sam trebala prosle nedelje kada su dosli gosti :angry:

Moram danas da proverim da li i kada mi radi doktorka

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E super za porast temperature! :rolleyes: graf ti je bas obećavajući! :)

:rolleyes:

Red draga, a zasto ti ne izvadis beticu?

Inace kod mene se bestija izgleda najavljuje, bole jajnici i krsta, to sto je bt visoka i sto joj vreme nije i najbitnije sto je niko ne zeli, nju bas briga :( :( :(

Iskreno, strah me je. Sad sam pričala sa koleginicom i dogovor je pao da uradimi betu u subotu, zvala sam laboratoriju i kažu ako dođem u sedam, biće rezultat do jedanaest. Toliko polažem nade u ovaj mesec, valjda zato što je prvi i zato što sam imala sve one simptome, a sa druge strane znam da ću biti povređena ako rezultat ne bude pozitivan, pa iz tog razloga odlažem momenat istine.

Znaš draga da su simptomi za trudnoću i vecu isti, ne veruj dok ne stigne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:rolleyes:

Iskreno, strah me je. Sad sam pričala sa koleginicom i dogovor je pao da uradimi betu u subotu, zvala sam laboratoriju i kažu ako dođem u sedam, biće rezultat do jedanaest. Toliko polažem nade u ovaj mesec, valjda zato što je prvi i zato što sam imala sve one simptome, a sa druge strane znam da ću biti povređena ako rezultat ne bude pozitivan, pa iz tog razloga odlažem momenat istine.

Znaš draga da su simptomi za trudnoću i vecu isti, ne veruj dok ne stigne.

Znam da su isti, ali svakog meseca se nadam, nadam ... i tako kljoknem svakog meseca sve dublje i dublje. Na granici sam da odustanem :(

Znam samo da prosli put kada sam ostala trudna nikakve simptome nisam imala, bas nista, a posto sada imam to onda nije to b0415.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Lunice, o kakvom odustajanju ti pricas? :angry: Necu vise da te cujem da tako nesto kazes <_<

Ellie, pa i nije veliki pad kao sto obicno bude, kod tebe se skljoka skroz do linije, sad i nije toliko ;)

Red, duso, ako do subote ne dobijes, nema ni potrebe da radis betu ;)

Ljubo, brate, ako ovaj ne pozeleni ja ne znam koji ce :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Znam da su isti, ali svakog meseca se nadam, nadam ... i tako kljoknem svakog meseca sve dublje i dublje. Na granici sam da odustanem :(

Znam samo da prosli put kada sam ostala trudna nikakve simptome nisam imala, bas nista, a posto sada imam to onda nije to b0415.gif

Ali opet nije ni svaka trudnoća ista, pa ni simptomi ne moraju biti isti. Nema odustajanja inače ću zvati čekalicu da vadi toljagu. Normalno je da se smoriš od svega, ali onda smo tu da razgovaramo.

Red, duso, ako do subote ne dobijes, nema ni potrebe da radis betu ;)

Odradiću da bih imala dokaz za dr kada budem išla na uz, i to ti sada odgovaram za plan pod pretpostavkom da sam sad trudna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:unsure:548343_435664143123508_946934601_n.jpg

Meni ovo deluje logicnije ;)

Odradiću da bih imala dokaz za dr kada budem išla na uz, i to ti sada odgovaram za plan pod pretpostavkom da sam sad trudna.

Hehe, ma znam, naravno da beta treba da se odradi, nego sam mislila mozda zelis pre toga da znas ishod ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni ovo deluje logicnije ;)

Hehe, ma znam, naravno da beta treba da se odradi, nego sam mislila mozda zelis pre toga da znas ishod ;)

Sa jedne strane sam jako nestrpljiva da saznam, a sa druge strane je strah od ishoda koji me sprečava i nadjačava radoznalost. Poslednjih par dana se svako jutro raspravljam sa sobom. Danas mi je palo na pamet da odem na betu, pa onda razmišljam, pa hoću, pa neću, pa ne znam, pa možda, pa videću i onda pričam sa koleginicom i rešim da je najbolje da ga uradim kad mi bar malo okasni, bar dva dana, a to eto pada u subotu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.