Bazalna temperatura

odgovora

Objavljeno

Dobro jutro!

Ima da se tvoj graf zeleni ovog meseca.

Nadam se da će biti tako.

Evo grafa.

chartgraph_module_php.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

<_<

chartgraph_module.png

image upload

Videcemo sta Rasa ima da kaze, ja ne mogu da procenim, jer me ovaj put nista nije bolelo, verovatno zato sto je folikul na levom jajniku, na desnom uvek osetim kad nesto ima, zato sto je i inace uvecan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro!

Nadam se da će biti tako.

Evo grafa.

chartgraph_module_php.png

Skočiće ona opet, ne sekiraj se ;)

<_<

chartgraph_module.png

image upload

Videcemo sta Rasa ima da kaze, ja ne mogu da procenim, jer me ovaj put nista nije bolelo, verovatno zato sto je folikul na levom jajniku, na desnom uvek osetim kad nesto ima, zato sto je i inace uvecan.

Ne razumem, jel' to sad znači da ti još nije bila O? :huh:

Dobro jutro!!!!!! :D
563933_434481389908450_951221692_n.jpg

Mislim da će on da ti pomeri crtu za par dana..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

chartgraph_module.png

Evo i mene

Definitivno treba da napravimo grupu sa pozitivnim grafovima, danas sam pokušala da pronađem graf od Hellen i Sunce da vidim i nema šanse <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Skočiće ona opet, ne sekiraj se ;)

U poslednjih par dana sam merila temp u toku dana, tj kada dođem sa posla i posle uveče pred spavanje, juče mi je bila najveća u toku dana do sada 37.5, a uveče 37.1, znam da to nema nikakve veze sa bt jer se ona meri odmah po ustajanju, ali ja sam ove druge merila eto tako radi neke svoje provere, jer me brine da se ne ohladim previše.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

U poslednjih par dana sam merila temp u toku dana, tj kada dođem sa posla i posle uveče pred spavanje, juče mi je bila najveća u toku dana do sada 37.5, a uveče 37.1, znam da to nema nikakve veze sa bt jer se ona meri odmah po ustajanju, ali ja sam ove druge merila eto tako radi neke svoje provere, jer me brine da se ne ohladim previše.

I ja to radim, čisto zato što volim da vidim tako visoku temperaturu :D Ali u pravu si, nema veze sa BT jer dešavalo mi se da uveče imam 37,2 npr. a ujutru već 36,2 i taj dan dobijem <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro!!!!!! :D
563933_434481389908450_951221692_n.jpg

Fantastičan! :rolleyes:

Dobro jutro!

Nadam se da će biti tako.

Evo grafa.

chartgraph_module_php.png

Evo opet počeo da skače superiska. :)

chartgraph_module.png

Evo i mene

Definitivno treba da napravimo grupu sa pozitivnim grafovima, danas sam pokušala da pronađem graf od Hellen i Sunce da vidim i nema šanse

Ma skočice sutra opet,ce da vidiš ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

<_<

chartgraph_module.png

image upload

Videcemo sta Rasa ima da kaze, ja ne mogu da procenim, jer me ovaj put nista nije bolelo, verovatno zato sto je folikul na levom jajniku, na desnom uvek osetim kad nesto ima, zato sto je i inace uvecan.

Videcemo sta ce Rasa da kaze. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo jedan savet od mene,mozda nekome pomogne...Mislim da je najbolje raditi kombinaciju.Znaci,meriti BT i traziti ovulaciju pomocu LH test trakica.Meni su one pomogle...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo jedan savet od mene,mozda nekome pomogne...Mislim da je najbolje raditi kombinaciju.Znaci,meriti BT i traziti ovulaciju pomocu LH test trakica.Meni su one pomogle...

Merila si bt a nisi bila ovde? :o:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

chartgraph_module_php.png

Dobro jutro cure!

Juče sam čačkala opcije na ff i pomerila sam ovulaciju na dan kada je ff prvi put obeležio i kada i ja mislim da je bila i sve to samo da bih videla kako mi u tom slučaju izgleda graf, međutim kada sam htela da ga vratim na staro nisam mogla, tako da moj graf sada umesto crvene ima plavu liniju i pitanje je da li će pozeleneti ako nije crvena linija na grafu. Ali šta da radim. Temp je porasla i to je dobro. Da li znate kako bi ubuduće trebala da se ponaša temp ako je došlo do trudnoće? Na ff ispod grafa u Pregnancy Monitor mi piše da su mi Early Pregnancy Signs 51 pts.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ćao Red,

Da li si probala kad odeš na tuning/override obrišeš cifre koje si unela (dan ciklusa vertikalna i T vodoravna) da bude prazno i usnimiš tako, pa bi trebalo da ti se vrati crvena linija. Graf bi ti svakako pozeleneo kad bi stavila pozitivan testić i s tim možeš da se igraš. Kad vratiš na crvenu liniju graf probaj da izbišeš W 23DC (zbog toga ti je bila isprekidana linija pre par dana).

Inače vas čitam na svaka dva tri dana, ali uglavnom noću pred spavanje, pa se ni ne javljam.

Čestitam Jekalini iako još nisam uhvatila gde su joj slike pozitivniih testića.

Ne znam tačno šta je sa Anchy, sem da sam videla da je imala inseminacijum, i nadam se pozitivnom testiću.

Sve čekalice pozdravljam i želim letnje zelene grafove.

Ja i dalje merim ali sam :( , pa zato i nisam aktivna....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

e zene ovo vam se zove baksuz...gledajte moj i divite se svojim grafovima ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ellie,ja sam davno pocela da merim BT,medjutim,imala sam neki problem sa temperaturom,odn. 5 meseci mi je bila blago povsena ,a nisam bila trudna.Kada sam zatrudnela,zatrudnela sam sa temperaturom,pa je dosao spontani...Onda sam malo pukla i digla ruke i ovog nmeseca opet krenula i ustanovila LH trakicama da imam ovulaciju i potvdila temperaturom ...To je neko moje iskustvo...

Elena,hvala na cestitkama,ali ja dok ne udem na UZ ne mogu da se opustim...A slike nisam postavljala,ne znam kako :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ćao Red,

Da li si probala kad odeš na tuning/override obrišeš cifre koje si unela (dan ciklusa vertikalna i T vodoravna) da bude prazno i usnimiš tako, pa bi trebalo da ti se vrati crvena linija. Graf bi ti svakako pozeleneo kad bi stavila pozitivan testić i s tim možeš da se igraš. Kad vratiš na crvenu liniju graf probaj da izbišeš W 23DC (zbog toga ti je bila isprekidana linija pre par dana).

Inače vas čitam na svaka dva tri dana, ali uglavnom noću pred spavanje, pa se ni ne javljam.

Čestitam Jekalini iako još nisam uhvatila gde su joj slike pozitivniih testića.

Ne znam tačno šta je sa Anchy, sem da sam videla da je imala inseminacijum, i nadam se pozitivnom testiću.

Sve čekalice pozdravljam i želim letnje zelene grafove.

Ja i dalje merim ali sam :( , pa zato i nisam aktivna....

Pridružinam se ponovo, kad se budeš osećala malo bolje..A možda ti se i popravi volja ako nam se odmah pridružiš :)

Simona sutra će ti udariti crvenu liniju sto posto :)

Red ne znam kako ti se desilo ovo sa crtom, ali evo Ellena ti je sve objasnila.. Temperatura ti je odlična, i ako budeš imala plusić ( a igleda da hoćeš :) ) pozeleneće bez obzira na to kad ti je bila ovulacija..

VelNes meni se nešto čini da ti je ovaj ciklus bio bez ovulacije :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

chartgraph_module.png

Evo mene, častili me VIP članstvom :)

Lepa mi je temp, ali ništa ne mora da znači...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Simona, sta se desava kad stavis za 9dc temperaturu okruglo 36.4?

Red, i ja se cesto tako igram, probaj da izbrises to sto si upisivala, mozda se vrati na crveno.

Ellie, tvoj izgleda super ;)

VelNes, uopste ne mogu da provalim ovaj tvoj graf :blink:

Jao, pitam se sta nam je sa Ljubom i Lunom :unsure:

Kao sto vidite kod mene je i ovaj put BT bila u pravu, ma sve mi je bilo jasno cim sam juce izvadila toplomer iz usta <_< Zato sad ide na zasluzeni odmor od dva meseca ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

chartgraph_module.png

Evo mene, častili me VIP članstvom :)

Lepa mi je temp, ali ništa ne mora da znači...

12dpo a jos nisi radila test? :o:angry:<_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

12dpo a jos nisi radila test? :o:angry:<_<

Radila :( Jutros.. Nema ništa, prvo sam kao videla onu bledu bledu, što samo čekalice mogu da vide..A sad mi se čini da nema baš ništa. Doduše bio je Babyrapid, nisam drugi našla..

Mogla sam danas da uradim betu, ali mm nešto baš nije za to..Nije baš nešto ni za Utrogestan, ne znam kako da mu objasnim zašto treba da pijem. A kako i da mu objasnim kad ni ja ne znam..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Simona, sta se desava kad stavis za 9dc temperaturu okruglo 36.4?

Red, i ja se cesto tako igram, probaj da izbrises to sto si upisivala, mozda se vrati na crveno.

Ellie, tvoj izgleda super ;)

VelNes, uopste ne mogu da provalim ovaj tvoj graf :blink:

Jao, pitam se sta nam je sa Ljubom i Lunom :unsure:

Kao sto vidite kod mene je i ovaj put BT bila u pravu, ma sve mi je bilo jasno cim sam juce izvadila toplomer iz usta <_< Zato sad ide na zasluzeni odmor od dva meseca ;)

Prosto nekad mrzim kako je BT u pravu <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Radila :( Jutros.. Nema ništa, prvo sam kao videla onu bledu bledu, što samo čekalice mogu da vide..A sad mi se čini da nema baš ništa. Doduše bio je Babyrapid, nisam drugi našla..

Mogla sam danas da uradim betu, ali mm nešto baš nije za to..Nije baš nešto ni za Utrogestan, ne znam kako da mu objasnim zašto treba da pijem. A kako i da mu objasnim kad ni ja ne znam..

Ma daj ti taj testic na videlo!

A sto se muza tice ja lepo mog pod ruku pa kod Rase, da vidis sad kako sve kapira i u sve se razume, nego jbg to samo kod privatnika moze tako <_<

Prosto nekad mrzim kako je BT u pravu <_<

I ja <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma daj ti taj testic na videlo!

A sto se muza tice ja lepo mog pod ruku pa kod Rase, da vidis sad kako sve kapira i u sve se razume, nego jbg to samo kod privatnika moze tako <_<

Ne mogu da ga slikam tu mi m a nisam mu rekla da sam radila.. A i ne vidi se stvarno ništa, jedino da ga zatamnjujem i sve ono ali sam rekla da to više neću da radim <_<

Možda zbarim muža da kupimo jedan da uradim sutra ujutru :D Mada i onako betu radim u ponedeljak, naravno ako temp. ne padne :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne mogu da ga slikam tu mi m a nisam mu rekla da sam radila.. A i ne vidi se stvarno ništa, jedino da ga zatamnjujem i sve ono ali sam rekla da to više neću da radim <_<

Možda zbarim muža da kupimo jedan da uradim sutra ujutru :D Mada i onako betu radim u ponedeljak, naravno ako temp. ne padne :unsure:

Ma ako mozes da izdrzis do ponedeljka izdrzi pa cemo tad da se radujemo, za to nikad nije kasno ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.