Bazalna temperatura

odgovora

Objavljeno

To je ono sto gleda na maybe baby, ne razumem se, sto kaze Uca nesam skolovala :lol: , ali Red pominje neke paprati ili tako neke biljke :huh:

Ja <_<

Znam, kad su plodni dani pojavi se nešto što jako liči na paprati :)

Neću ništa da pričam, čekam betu :)

1. Luna, izvini, ali mislim da je moje objasnjenje daleko slikovitije :lol:

2.P&P

:lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage moje žene :rolleyes:

Ovde je baš zanimljivo i zahuktava se ;)

Ja još nisam počela da merim, zašto - ne znam :blink: :blink:

Od sutra ujutru ću. Baš me smara to merenje bazalne u početku. Briga me more kude će da ide, bitno mi je da gore završi <_< <_<

Ne znam da li je i vama isto, ja sam nešto nakostrešena danima, sve mi smeta i samo se svađam sa mm. Inače, danas mi je veštica probila na pantalone, ali napred skroz, a kako je leto nit jaknice neke nit išta, pa sam išla tako flekava, nosila torbu ispred sebe kao budala <_< 1000 razloga zašto je mrzeti

Anchy, šta bude bilo biće, kako Bog kaže, ali da sam videla crticu ovako ćorava - videh je :wub: :wub: od srca navijam za tebe i Simonu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A duša mm, onaj dan kad mi je pala temp, pita on mene Jel si okačila onu sliku na sajt?(pošto slabo se on razume u sve ovo) :lol: Ja kažem jesam. I on onako smoreno pita Pa šta su ti rekle žene?? :lol: :lol: :lol: Mislim se šta će da mi kažu, ne čekaju one bebu našu nego mi, ludak jedan. Inače, video je tiker od Jekić, i mnogo mu je interesantan, kaže da bi istetovirao takvu sličicu :wacko: :wacko: Treba mu beba, pod hitno!! Možda me ubije na spavanju kakve su mu misli počele.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A duša mm, onaj dan kad mi je pala temp, pita on mene Jel si okačila onu sliku na sajt?(pošto slabo se on razume u sve ovo) :lol: Ja kažem jesam. I on onako smoreno pita Pa šta su ti rekle žene?? :lol: :lol: :lol: Mislim se šta će da mi kažu, ne čekaju one bebu našu nego mi, ludak jedan. Inače, video je tiker od Jekić, i mnogo mu je interesantan, kaže da bi istetovirao takvu sličicu :wacko: :wacko: Treba mu beba, pod hitno!! Možda me ubije na spavanju kakve su mu misli počele.

:lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja mislim da smo sve takve nestrpljive....jao more super da iskoristis plodne dane kako treba,pa kad se vratis da graf pozeleni :rolleyes:
Jeste to FF predvidja. Red draga pa ti ces na moretu da zabebis. Znas li da se na moretu najlakse zabebi?????

JUPIIIIIIIIIIIIIIIII

Jeedva cekam da vidim taj graf na kraju!!!! A vidis kako se fino stabilise, ma milina

O cemu ti to pricas bwe??????????????????? Taj tvoj graf ima da pozeleni i tacka!!!!

Ja mislim da ce tebi O tek da bude i jedan lep skok nakon toga. Joooj moreee,spakuj i mene i neki kofer! :wub::)
:lol:

Ma super je bre, nego ne znam šta ti ovo F :huh:

Skočila skočila jeee Bananeyessss.gif

Red super ti je graf.. To zeleno su ti plodni dani, poslednji najtamniji ti predstavlja ovulaciju. To ff odprilike odredi kad on misli da će biti, ali obično bude tu negde, bar je meni tako bilo :huh:

Ja ti savetujem da ne nosiš ništa na more, jbš temp. i sve.. Na moru si, ne treba ti to. Samo kupaćke kaćke i uživaj sa svojim dragim, o bebi ćeš sigurno razmišljati ali ne trebaju ti te dodatne zezancije..

Evo počela sam da spremam stvari, ako ima neka zainteresovana čekalica neka slobodno uskoči u kofer :) Evo dajem obećanje da idem po mrvicu na more, jel dogovoreno? :) A što se tiče toplomera, nosim ga svakako sa ostalim delom pomoćne apoteke, tako da ne verujem da ću izdržati da ne izmerim, volela bih da mi graf bude kompletan. Razumem poentu da trebam da se opustim, ali ne verujem da ću uspeti da ne merim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A duša mm, onaj dan kad mi je pala temp, pita on mene Jel si okačila onu sliku na sajt?(pošto slabo se on razume u sve ovo) :lol: Ja kažem jesam. I on onako smoreno pita Pa šta su ti rekle žene?? :lol: :lol: :lol: Mislim se šta će da mi kažu, ne čekaju one bebu našu nego mi, ludak jedan. Inače, video je tiker od Jekić, i mnogo mu je interesantan, kaže da bi istetovirao takvu sličicu :wacko: :wacko: Treba mu beba, pod hitno!! Možda me ubije na spavanju kakve su mu misli počele.

Blesice sita se ismejah

Evo počela sam da spremam stvari, ako ima neka zainteresovana čekalica neka slobodno uskoči u kofer :) Evo dajem obećanje da idem po mrvicu na more, jel dogovoreno? :) A što se tiče toplomera, nosim ga svakako sa ostalim delom pomoćne apoteke, tako da ne verujem da ću izdržati da ne izmerim, volela bih da mi graf bude kompletan. Razumem poentu da trebam da se opustim, ali ne verujem da ću uspeti da ne merim.

LJUB LJUB LJUB

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moja se ustrtmudila; kad ja kazem vidi skocila je ona padne, ili kada krene da pada, odmah promeni pravac. Evo i jutros se ukocila ni tamo ni vamo, sto bi Aja rekla ko lud ko zbunjen:

ovulation-calendar-and-o.png

Koren iz.... :P

Dobro jutro!!!
!534462_426172120739377_1442393916_n.jpg

Iiiiiii iiidemooo! Ko uhvati patkicu dobija jos jednu voznju za dzabe :lol::huh:

(ko je kao mali isao u lunac zna o cemu pricam, a sto bas sad i ovde, nemam pojma :P )

chartgraphmodulephp.png

Pa ja sam ti taki tip, nestrpljivi. Čim je pozeleneo morala sam znati što zeleni, ali nisam ukapirala da je to zbog mog odabira u onoj tabelici. Evo danas stagnira. A šta znači to što mi je na fertility tamnije zelenim uokviren 23-25, a svetlije zelenim 26. jun. Jel to znači da kalendar tada predviđa ovulaciju?

Inače, idemo na mooooore za četiri dana, uf jedva čekam:) I tamo ću da merim tem pa ću uneti u graf kad se budemo vratili.

Meni se cini da bi mogla da ti se sprema O, nadam se da je sinoc pao x, za svaki slucaj.

E i ja idem na more, sledece srede, naprasno odlucili. Ti da doneses sa mora jednu bebicu a ja cu vec da krenem sa njom ;)

Evo dokaza da ne mora svaki divan graf da pozeleni na kraju...

chartgraphmodule.png

U sto ti je dokaz :D

Jeste to FF predvidja. Red draga pa ti ces na moretu da zabebis. Znas li da se na moretu najlakse zabebi?????

A ja sad nesto razmisljam da to mozda ima veze sa onim banjanjem o kojem sam juce pisala m1737.gif

chartgraphmodule.png

Evo i mene

t2263.gif boring! za sada, za koji dan pocinje zabava

A duša mm, onaj dan kad mi je pala temp, pita on mene Jel si okačila onu sliku na sajt?(pošto slabo se on razume u sve ovo) Ja kažem jesam. I on onako smoreno pita Pa šta su ti rekle žene?? Mislim se šta će da mi kažu, ne čekaju one bebu našu nego mi, ludak jedan. Inače, video je tiker od Jekić, i mnogo mu je interesantan, kaže da bi istetovirao takvu sličicu reba mu beba, pod hitno!! Možda me ubije na spavanju kakve su mu misli počele.

Pa bas i nije neki profil ubice ako se topi na tiker sa trojkama i hoce da ga istetovira :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pazi kako je pametan ovaj ff! Ja nikada ne bih bila sigurna da je bila O ovde gde je obelezio da je neciji tudji graf. A za sebe znam zbog onog bola sto me terao da odskacem sa stolice

graf-pobednicki.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A sto mi je BT parava trudnicka <_< smrznuce mi se beba. Imam klimu u g-dji :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja još nisam počela da merim, zašto - ne znam :blink:

Od sutra ujutru ću. Baš me smara to merenje bazalne u početku. Briga me more kude će da ide, bitno mi je da gore završi

Ne znam da li je i vama isto, ja sam nešto nakostrešena danima, sve mi smeta i samo se svađam sa mm. Inače, danas mi je veštica probila na pantalone, ali napred skroz, a kako je leto nit jaknice neke nit išta, pa sam išla tako flekava, nosila torbu ispred sebe kao budala <_< 1000 razloga zašto je mrzeti

Ni ne moraš da je meriš baš u početku, ali obazezno pre O, da vidimo kako se sve to zbiiiva :)

Joj za fleku :wacko: Stvarno bre, nije dovoljno što je došla još mora na razne načine da nas maltretira..

Evo počela sam da spremam stvari, ako ima neka zainteresovana čekalica neka slobodno uskoči u kofer :) Evo dajem obećanje da idem po mrvicu na more, jel dogovoreno? :) A što se tiče toplomera, nosim ga svakako sa ostalim delom pomoćne apoteke, tako da ne verujem da ću izdržati da ne izmerim, volela bih da mi graf bude kompletan. Razumem poentu da trebam da se opustim, ali ne verujem da ću uspeti da ne merim.

Joj Red ja ti uskačem sigurno, a mogu i kod Ljube ako nosi više torbi :)

Ma samo ti nama uživaj tamo i iz tog uživanja mora nešto lepo da se izrodi :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pazi kako je pametan ovaj ff! Ja nikada ne bih bila sigurna da je bila O ovde gde je obelezio da je neciji tudji graf. A za sebe znam zbog onog bola sto me terao da odskacem sa stolice

graf-pobednicki.png

Jeej ovulacija Banane21.gif

Stvarno su ti baš niske temperature, da se čvariš malo duže na suncu :lol:

A duša mm, onaj dan kad mi je pala temp, pita on mene Jel si okačila onu sliku na sajt?(pošto slabo se on razume u sve ovo) :lol: Ja kažem jesam. I on onako smoreno pita Pa šta su ti rekle žene?? Mislim se šta će da mi kažu, ne čekaju one bebu našu nego mi, ludak jedan. Inače, video je tiker od Jekić, i mnogo mu je interesantan, kaže da bi istetovirao takvu sličicu :wacko: :wacko: Treba mu beba, pod hitno!! Možda me ubije na spavanju kakve su mu misli počele.

Baš je lik :lol: I moj svašta lupetara, al' ja sve zaboravim.. Moaću da počnem da zapisujem..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mada Ljubo, ja bih rekla da ti je bila 21.dc O 298.gif

Ali nema veze obeležila si oba, tako da je svejedno :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pazi kako je pametan ovaj ff! Ja nikada ne bih bila sigurna da je bila O ovde gde je obelezio da je neciji tudji graf. A za sebe znam zbog onog bola sto me terao da odskacem sa stolice

graf-pobednicki.png

Koliko sam naucila o ovome,meni tvoj graf izgleda odlicno.......a sto se tice patke znam o cemu pricas :lol: .........ih moreeeeeeeee,lepo se provedi i cuvaj bebicu :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pazi kako je pametan ovaj ff! Ja nikada ne bih bila sigurna da je bila O ovde gde je obelezio da je neciji tudji graf. A za sebe znam zbog onog bola sto me terao da odskacem sa stolice

Bitno da je sve pokriveno!!!

OCU JA NA MOREEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!

Ljubo evo prijavljujem se da ti cuvam Savu, samo me vodiiiiiiiiiii

A evo i meneeeee!!!!

UBAVOOOOOOOooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

HM

ovulation-calendar-and-o.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

chartgraphmodulephp.png

Moji jajnici su izgleda poludeli, evo sad opet imam paprat i opet me boli levi jajnik...isto kao i pre tri dana.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A evo i meneeeee!!!! :rolleyes:533438_426687767354479_951187593_n.jpg

Мнооогооо ми се свиђааа!!!!! ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Blesice sita se ismejah

LJUB LJUB LJUB

:wub: :wub: :wub:

Meni se cini da bi mogla da ti se sprema O, nadam se da je sinoc pao x, za svaki slucaj.

E i ja idem na more, sledece srede, naprasno odlucili. Ti da doneses sa mora jednu bebicu a ja cu vec da krenem sa njom ;)

Ma nije, ovaj moj nešto gadno izvodi, kaže ne može na sili, čuj na silu, pa ja ga lepo onako "napala", a on mrtav hladan, a na sve to par nedelja pre bi me skinuo za dva minuta. Tera kera vidim ja...Kaže gde žurim, to treba opušteno. On ne shvata da ja stalno nešto ili nekoga čekam, čekala sam da vidim hoće li moja trudnoća uspeti, čekala sam pobačaj, čekala sam jednu pa drugu pa treću operaciju, treće na kraju nije ni bilo, čekala sam upute, redove, rezultate, termine, doktore.....i sad i on da me tera da čekam-e to mi je najteže. Čekam da prođe more, pa ako se ne promeni, napucaću ga majke mi.

Joj Red ja ti uskačem sigurno, a mogu i kod Ljube ako nosi više torbi :)

Ma samo ti nama uživaj tamo i iz tog uživanja mora nešto lepo da se izrodi :)

Možeeeeee

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moji jajnici su izgleda poludeli, evo sad opet imam paprat i opet me boli levi jajnik...isto kao i pre tri dana.

Opet isti jajnik?!

Jos jedna O, nadam se

Ma nije, ovaj moj nešto gadno izvodi, kaže ne može na sili, čuj na silu, pa ja ga lepo onako "napala", a on mrtav hladan, a na sve to par nedelja pre bi me skinuo za dva minuta. Tera kera vidim ja...Kaže gde žurim, to treba opušteno. On ne shvata da ja stalno nešto ili nekoga čekam, čekala sam da vidim hoće li moja trudnoća uspeti, čekala sam pobačaj, čekala sam jednu pa drugu pa treću operaciju, treće na kraju nije ni bilo, čekala sam upute, redove, rezultate, termine, doktore.....i sad i on da me tera da čekam-e to mi je najteže. Čekam da prođe more, pa ako se ne promeni, napucaću ga majke mi.

POTPIS KAO KUCA VELIK!!!!!!

Pocecu da mrzim muskarce!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mada Ljubo, ja bih rekla da ti je bila 21.dc O

Ali nema veze obeležila si oba, tako da je svejedno

Da sve jedno, mozda su i dve bile :rolleyes: ovu 23.dc sam veooooma osetila a 21. dc se pojavio bas obilan E.

A evo i meneeeee!!!! :rolleyes:533438_426687767354479_951187593_n.jpg

Cinjenica je da obecava :rolleyes:

Bitno da je sve pokriveno!!!

OCU JA NA MOREEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!

Ljubo evo prijavljujem se da ti cuvam Savu, samo me vodiiiiiiiiiii

UBAVOOOOOOOooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo

Sto ne rece da si zainteresovana, dobro bi mi dosla jedna bebisiterka na moru. E to bi bio odmor B) Ranije sam imala negativan stav prema roditeljima koji vode bebisiterku na odmor, kao sta su radjali decu kad im je sve tesko, ali sad kad je u ovoj trci i ne staj fazi, bas bi mi dobro dosla jedna - ja na lezaljci i uzivam u pogledu na dete koje se srecno igra sa nekom devojkom u pesku. Sigurna sa i da bi mm uzivao u pogledu jos vise :D

HM

ovulation-calendar-and-o.png

Pa dobro, mora jos da se spusta i stabilizuje.

chartgraphmodulephp.png

Moji jajnici su izgleda poludeli, evo sad opet imam paprat i opet me boli levi jajnik...isto kao i pre tri dana.

meni mb uopste nije bio pouzdan pokazatelj, najmanje 5 puta mesecno mi je pokazivao O.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A mozda mi toplomer pokazuje nize vrednosti. Vidite kako je lepa i stabilna, prava trudnicka :P

graf-pobednicki.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A mozda mi toplomer pokazuje nize vrednosti. Vidite kako je lepa i stabilna, prava trudnicka :P

graf-pobednicki.png

ma naravno da je trudnicka :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A evo i meneeeee!!!! :rolleyes:533438_426687767354479_951187593_n.jpg

:rolleyes:

HM

Sto li hmces da te covek pita? Bas ti je super T.

Moji jajnici su izgleda poludeli, evo sad opet imam paprat i opet me boli levi jajnik...isto kao i pre tri dana.

Moze da se desi ;)

A mozda mi toplomer pokazuje nize vrednosti. Vidite kako je lepa i stabilna, prava trudnicka

Ljubo, pa ti ces da rodis neko Eskimce :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.