Bazalna temperatura

odgovora

Objavljeno

chartgraphmodulephp.png

Maby baby pokazuje paprati, levi jajnik me seva, mislim da imam ovulaciju. Međutim mm je nešto nakrivo nasađen, sve sam mu lepo objasnila, ali on eto sad neće, kaže da prestanem da se opterećujem :angry: Ponekad bi ga tako sa zadovoljstvom tresnula po tintari!

Da, da... <_< Poznato mi je to... <_< A jel pomenuo mozda kako on nije robot i ne moze da ima odnose po satnici, i kako ne moze pod pritiskom itd...? <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

chartgraphmodule-1.png

Ми смо почели да сејемо :rolleyes:

auuuuu, vi ste baš pošteno počeli da sejete :lol: :lol: lepo lepo, tako i treba

chartgraphmodule.png

Diiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiivan :wub:

Da, da... <_< Poznato mi je to... <_< A jel pomenuo mozda kako on nije robot i ne moze da ima odnose po satnici, i kako ne moze pod pritiskom itd...? <_<

Kukuu, ja imam problem sa mojim što on može i hoće uvek, dan i noć, sad i odmah, nikad u životu nisam morala da ga nagovaram <_< ne zna se šta je gore

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kukuu, ja imam problem sa mojim što on može i hoće uvek, dan i noć, sad i odmah, nikad u životu nisam morala da ga nagovaram <_< ne zna se šta je gore

Pa moze i moj, uvek osim kad treba da pravimo bebu <_< Sinoc smo se keksnuli i kad smo posle legli da spavamo on poceo ponovo da me napada, jedva sam ga skinula s mene :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa moze i moj, uvek osim kad treba da pravimo bebu <_< Sinoc smo se keksnuli i kad smo posle legli da spavamo on poceo ponovo da me napada, jedva sam ga skinula s mene :lol:

:lol: :lol: moj samo ide po kući i viče "mora zbog bebe, mora zbog bebe da sipamo"

lažov :angry: uvek je tako

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol: :lol: moj samo ide po kući i viče "mora zbog bebe, mora zbog bebe da sipamo"

lažov :angry: uvek je tako

:lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:rolleyes: gde mogu da nadjem te tabelice koje popunjavate?

ja sam do aprila meseca pila tablete za kontracepciju Yasimin i to nekih 3.5 godine. Sada smo moj decko i ja resili da je vreme da prestanem da pijem i da krenemo intezivnije da radimo na bebi. ciklusi mi idu tacno na 28 dana. Koliko da pravim pauzu nakon tabletica? Takodje bih probala i sa merenjem BT ali ne znam kako se tacno radi. Jedino sto znam jeste da se meri ujutru pre ustajanja iz kreveta :rolleyes:

Hvala vam puno unapred

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:rolleyes: gde mogu da nadjem te tabelice koje popunjavate?

ja sam do aprila meseca pila tablete za kontracepciju Yasimin i to nekih 3.5 godine. Sada smo moj decko i ja resili da je vreme da prestanem da pijem i da krenemo intezivnije da radimo na bebi. ciklusi mi idu tacno na 28 dana. Koliko da pravim pauzu nakon tabletica? Takodje bih probala i sa merenjem BT ali ne znam kako se tacno radi. Jedino sto znam jeste da se meri ujutru pre ustajanja iz kreveta :rolleyes:

Hvala vam puno unapred

Imas sajt http://www.fertilityfriend.com/ na koji se besplatno registrujes, i tamo popunjavas grafikon.

Meris temperaturu ujutru, pre nego sto se dignes iz kreveta, uvek u isto vreme, i to najbolje oralno..sa digitalnim toplomerom

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol: :lol: moj samo ide po kući i viče "mora zbog bebe, mora zbog bebe da sipamo"

lažov :angry: uvek je tako

:lol: :lol: Код нас је проблем што се мени неће :blink: уствари оће ми се али ме мрзи да почнем,али зато кад се наканем :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

chartgraphmodulephp.png

Maby baby pokazuje paprati, levi jajnik me seva, mislim da imam ovulaciju. Međutim mm je nešto nakrivo nasađen, sve sam mu lepo objasnila, ali on eto sad neće, kaže da prestanem da se opterećujem :angry: Ponekad bi ga tako sa zadovoljstvom tresnula po tintari!

Moj ti je savet, nemoj mu ni spominjati plodne dane, ni objasnjavati, samo ga zavedi i napadni..na njih citava ta prica ima kontraefekat.

Jes' da zele bebu isto kao i mi, ali programirani seks ih ubija u pojam, mi zene jos mozemo i kad nam nije do toga, a oni ipak ne mogu ako im nije do toga :)

Secam se da mm nije bilo uopste do sexa ponekad kad vidi da mora po svaku cenu, i onda ja dramim posto smo propustili plodne dane, on skenjan pa ne moze ni da hoce, i tako bezveze nastane problem

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Eve ga moj

Meni se bas bas Dja!!!

Maby baby pokazuje paprati, levi jajnik me seva, mislim da imam ovulaciju. Međutim mm je nešto nakrivo nasađen, sve sam mu lepo objasnila, ali on eto sad neće, kaže da prestanem da se opterećujem Ponekad bi ga tako sa zadovoljstvom tresnula po tintari!

Ma skoci na njega i pricaj mu nista, ja to iz iskustva, jer onda krece da kukaaaaa, pa posao, pa umoran, pa nije robot po satnici da radi, pa ja opterecena, pa ...

Skaci i cuti i bombona

Da tako ide. Samo što sam ja stavila pluvačku ujutru, pogledala, pa sam popodne pogledala istu tu pljuvačku i videla paprati. A s obzirom da ih danas imam po celom stakalcetu znači da sam plodna...ali nema ko da poseje

Rekoh ti samo skoci i uzivaj

Ми смо почели да сејемо :rolleyes:

Ako, ako

chartgraphmodule.png

m0605.gif

Код нас је проблем што се мени неће уствари оће ми се али ме мрзи да почнем,али зато кад се наканем

Blesice moja!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moja BT se nesto popismanila, nece dole :blink:

vtl-Ovulat.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo opet skocila. A sinoc sedim za kompom i poce da me tako jako ziga levi jajnik da sam sve odskakala sa stolice. To u zivotu nisam osetila, da ta bol traje duze od trena ne bih prezivela :unsure: Nadam se da je to ovulatorna bol jer nisam to do sad nikada osetila, bar ne u tom intezitetu.

9dl-graf-p.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo opet skocila. A sinoc sedim za kompom i poce da me tako jako ziga levi jajnik da sam sve odskakala sa stolice. To u zivotu nisam osetila, da ta bol traje duze od trena ne bih prezivela :unsure: Nadam se da je to ovulatorna bol jer nisam to do sad nikada osetila, bar ne u tom intezitetu.

I tvoj jajnik je resio da taj graf pozeleni!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ivana sve mi se vise i vise dopadaju tvoji komentari

Na mene misliš? :unsure:

Evo opet skocila. A sinoc sedim za kompom i poce da me tako jako ziga levi jajnik da sam sve odskakala sa stolice. To u zivotu nisam osetila, da ta bol traje duze od trena ne bih prezivela :unsure: Nadam se da je to ovulatorna bol jer nisam to do sad nikada osetila, bar ne u tom intezitetu.

9dl-graf-p.png

I mene tako nekad hoće baš jako da žigne, tad sam sigurna da je bila O. I tvoj graf to, čini mi se lepo pokazuje :)

Evo ga i moj

zcb-chartg.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Na mene misliš? :unsure:

NaraFski

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo opet skocila. A sinoc sedim za kompom i poce da me tako jako ziga levi jajnik da sam sve odskakala sa stolice. To u zivotu nisam osetila, da ta bol traje duze od trena ne bih prezivela :unsure:Nadam se da je to ovulatorna bol jer nisam to do sad nikada osetila, bar ne u tom intezitetu.

9dl-graf-p.png

I ja se nadam, s obzirom da na kraju mora da pozeleni ;)

Kod tebe radi slikomat? :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

NaraFski

:D

I ja se nadam, s obzirom da na kraju mora da pozeleni ;)

Kod tebe radi slikomat? :blink:

I kod mene radi :huh:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma hoće i on, on to naziva "doprinos za bebu", ali sam kasnije dobila objašnjenje zašto nije imao volju, boleo ga je stomak, a ja blesava zaboravila da je juče par puta opsedao kupatilo. I taman smo danas došli kući, kao mislim saćemo međutim zvoni tel, javljaju nam da mu je deda u bolnici, oboje smo se smorili u momentu, bili smo u posetu i pošto smo videli da se dobro drži i naše raspoloženje se popravilo.

U pravu si VelNes, neću mu više spominjati računice, nego ću ga samo napasti i to je to.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Eh sto rece Sunce zasto je JAO PAO :lol:
534444_425626220793967_1799936112_n.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro devojke.

Da li i vama izgleda da se ovo formira slovo V?

21m-Ovulat.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Eh sto rece Sunce zasto je JAO PAO

Vruce, pa obara temperaturu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro devojke.

Da li i vama izgleda da se ovo formira slovo V?

21m-Ovulat.png

pa naravno ovaj mjesec sve same pobjede... :rolleyes:

chartgraphmodulephp.png

Pozeleneo?

:lol: Ti i ja se samo sudaramo sa grafovima nit sta razumijemo nit komentarisemo :lol: kad vidim da je Luna ostavila post obradujem se ko malo dijete,znam da ce pametno da protumaci :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

pa naravno ovaj mjesec sve same pobjede... :rolleyes:

:lol: Ti i ja se samo sudaramo sa grafovima nit sta razumijemo nit komentarisemo :lol: kad vidim da je Luna ostavila post obradujem se ko malo dijete,znam da ce pametno da protumaci :rolleyes:

Aha :) I ja jedva čekam da dođu cure koje se razumeju pa da nam kažu koju pametnu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Eh sto rece Sunce zasto je JAO PAO
534444_425626220793967_1799936112_n.jpg

JAO PAO pa pozeleneo. :) Mora malo i da pada,pa opet raste i tako... :) videćeš sutra ;)

Dobro jutro devojke.

Da li i vama izgleda da se ovo formira slovo V?

21m-Ovulat.png

Aha,vidim Lunice! Viktori! :)

chartgraphmodulephp.png

Pozeleneo?

:D neee Red,pozeleni na kraj ako uradiš testic ili betu i ona bude pozitivna pa to uneseš u graf. Ovo si unela da ti je sekret vodenjkas pa ti graf naznačuje da ce plodni dani i kad staviš da je kao belance,tj EW isto je zeleno jer su to plodni dani. Jasnije? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.