Bazalna temperatura

odgovora

Objavljeno

ne pratim, ne pratim. dakle, 37 sa 2 je poprilicno pouzdano. nisam kuci,kad dodjem toplomer ce da pxmseti gospodjicu. bas me buni ova temp

Nema sta da te buni bas je fiiiiiiiiiiiiiina.

Neka ti tako bude u narednom periodu :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nema sta da te buni bas je fiiiiiiiiiiiiiina.

Neka ti tako bude u narednom periodu :wub:

hvala draga. ne menjam toplomer, ni mesto merenja. oralnim merenjem imam 37.2 zato sam se zbunila da mi ujutru bude manja nego u toku dana

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo i mene chartgraphmodule.png

Tufnica :rolleyes:

Devojke, nešto mi nije jasno. Kao što sam vam rekla, sinoć sam merila temp, oralno, bila je 37.2, posle toga sam ispod pazuha bila je 36.8 :huh: sad uzmem izmerim oralno, 37.2 a uzmem ispod pazuha 36.3 :huh: :huh:

Da li neko može da mi objasni?? I kako to da mi je ujutru oralnim merenjem temp 36.7, 36.8 a sada 37.2 ? Koliko je pouzdano zapravno oralno meriti temp? :unsure: :unsure:

hvala draga. ne menjam toplomer, ni mesto merenja. oralnim merenjem imam 37.2 zato sam se zbunila da mi ujutru bude manja nego u toku dana

Aja, da ti objasni nesto uciteljica :lol:, meris samo ujutru ispod jezika i to cim otvoris oci i to ti je tvoja BT a to merenje popodne, uvece nista ne znaci jer si imala vec neke aktivnosti tokom dana, organizam se probudio itd. Tako da nemoj time da se opterecivas, samo jutarnje merenje cim otvoris oci vazi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Aja, da ti objasni nesto uciteljica :lol:, meris samo ujutru ispod jezika i to cim otvoris oci i to ti je tvoja BT a to merenje popodne, uvece nista ne znaci jer si imala vec neke aktivnosti tokom dana, organizam se probudio itd. Tako da nemoj time da se opterecivas, samo jutarnje merenje cim otvoris oci vazi.

Pretece me ovaj Uca! t4804.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Devojke, nešto mi nije jasno. Kao što sam vam rekla, sinoć sam merila temp, oralno, bila je 37.2, posle toga sam ispod pazuha bila je 36.8 :huh: sad uzmem izmerim oralno, 37.2 a uzmem ispod pazuha 36.3 :huh: :huh:

Da li neko može da mi objasni?? I kako to da mi je ujutru oralnim merenjem temp 36.7, 36.8 a sada 37.2 ? Koliko je pouzdano zapravno oralno meriti temp? :unsure: :unsure:

Normalno je da ispod pazuha kada meriš bude malo veća temp. Zato je i ne merimo ispod pazuha jer nije merodavno. I uvek ti je uveče veća temperatura nemoj da te to buni. Zato je vrlo važno da meriš na istom mestu, u isto vreme...Ovo ostalo možeš čisto zabave radi :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jeste lep, devojke, ali ne zaboravite da pijem Utrogestan... Temperatura je najverovatnije zbog njega tako visoka....

Ellie, bas mi je zao zbog vestice :( Ali eto bar te nije iznenadila juce.

Može, a i ne mora bit' :D

Da od kad merim BT uopšte me ne iznenađuje, i lakše mi je tako.. A i znam dal da popijem lek odmah..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Može, a i ne mora bit' :D

Da od kad merim BT uopšte me ne iznenađuje, i lakše mi je tako.. A i znam dal da popijem lek odmah..

Pa neka kazu posle da merenje bazlane temperature ne valja <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jesam, radila sam nevidjeni broj testova!!! Znam da je rano ali ipak! Cak i kad dodje vesticara, kao laznajk je ...

Eh, onda sam stavila sve na papir - kako sam manijak i koliko je realno da mi tada bilo sta pokaze i naravno razum je prevladao JEDVA. Imam preko puta mene, tablu na zidu na kojoj pise parola: SVE U SVOJE VREME!!!! To sam smislila da ja znam sta je a niko drugi ne razume pozadinu. Znaci radim test kada mu je vreme i kada realno to moze da pokaze!!!!!! Dzaba da ga radim ranije kada nema sanse da se bilo sta pametno vidi!!!

Bravo, možda tako i treba raditi, ne mučiti sebe. I istina je - sve u svoje vreme, ipak se za neke stvari mora imati i strpljenja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Normalno je da ispod pazuha kada meriš bude malo veća temp. Zato je i ne merimo ispod pazuha jer nije merodavno. I uvek ti je uveče veća temperatura nemoj da te to buni. Zato je vrlo važno da meriš na istom mestu, u isto vreme...Ovo ostalo možeš čisto zabave radi :)

Ali meni je ispod pazuha znatno manja temp :huh: a ne veća

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tufnica :rolleyes:

Aja, da ti objasni nesto uciteljica :lol:, meris samo ujutru ispod jezika i to cim otvoris oci i to ti je tvoja BT a to merenje popodne, uvece nista ne znaci jer si imala vec neke aktivnosti tokom dana, organizam se probudio itd. Tako da nemoj time da se opterecivas, samo jutarnje merenje cim otvoris oci vazi.

heeeej niste me razumela. merim ja bazalnu, svako jutro u isto vreme, oralno, istim toplomerom. i tu nema zabune. nego sam se samo iznenadila što sam juče potpuno bezveze uveče izmerila temp nevezano za graf i videla 37.2 a obično kad sam bolesna ta temp me lomi, jer inače normalna temp mi je niska. Pa sam se samo zato začudila. Isto danas 37.2. Samo to ništa drugo nema to nikakve veze sa bazalnom, onako sam usput prokmentarisala.

Ljubim vas ja sve :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bravo, možda tako i treba raditi, ne mučiti sebe. I istina je - sve u svoje vreme, ipak se za neke stvari mora imati i strpljenja.

Istina, samo obicno nemam strpljenja :P

heeeej niste me razumela. merim ja bazalnu, svako jutro u isto vreme, oralno, istim toplomerom. i tu nema zabune. nego sam se samo iznenadila što sam juče potpuno bezveze uveče izmerila temp nevezano za graf i videla 37.2 a obično kad sam bolesna ta temp me lomi, jer inače normalna temp mi je niska. Pa sam se samo zato začudila. Isto danas 37.2. Samo to ništa drugo nema to nikakve veze sa bazalnom, onako sam usput prokmentarisala.

RaDzumela i rekla ti odmah da sam bas zadovoljna zbog te cinjenice; jurimo do zelene bojeeeeeeeeeeeeeee

:wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ali meni je ispod pazuha znatno manja temp :huh: a ne veća

Ispod pazuha jeste inace manja temperatura, bas sam pitala moju sestru koja je medicinski radinik, pod pazuhom je najniza, oralno kad se meri za 0,3 stepeni veca nego ispod pazuha, a rektalno za 0,5 stepeni. Tako da eto, to je ok. ;)

heeeej niste me razumela. merim ja bazalnu, svako jutro u isto vreme, oralno, istim toplomerom. i tu nema zabune. nego sam se samo iznenadila što sam juče potpuno bezveze uveče izmerila temp nevezano za graf i videla 37.2 a obično kad sam bolesna ta temp me lomi, jer inače normalna temp mi je niska. Pa sam se samo zato začudila. Isto danas 37.2. Samo to ništa drugo nema to nikakve veze sa bazalnom, onako sam usput prokmentarisala.

Ljubim vas ja sve

Ma razumela sam ja tebe da meris ti oralno svakog jutra, ali ti kazem samo da nema potrebe da je meris u toku dana jer nema nikakvu svrhu, i meni uvece buce oko 37, 3. Sto kaze Luna idemo do zelene boje. ;)

z4fdac3b081195.gif

Glitter Text Maker

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro žene drage :wub::rolleyes:

chartgraphmodulephp.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro!!!!!
!601279_423589527664303_628491913_n.jpg

Super!

Dobro jutro žene drage :wub::rolleyes:

chartgraphmodulephp.png

Jao, meni se taj tvoj garf mnogo svidja! Ima da ti ga ukradem! :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Super!

Jao, meni se taj tvoj garf mnogo svidja! Ima da ti ga ukradem! :P

Kome ti ženo da kradeš, pa vidi tvoj kako je lep :wub: joj valjda ćemo da dobijemo po bebu iz svakog grafa :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja nemam baš nikakve simptome, i nešto se i ne nadam previše

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kome ti ženo da kradeš, pa vidi tvoj kako je lep :wub: joj valjda ćemo da dobijemo po bebu iz svakog grafa :wub: :wub:

:wub:

Ja nemam baš nikakve simptome, i nešto se i ne nadam previše

Mene grudi ubijaju, ali i to i visoka T je od Utrogestana...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro!!!!!

Dobro jutro. Skocila jeeeeeeeeeee

Dobro jutro žene drage

Jutro. I tebi je bas ubav

:wub:

Mene grudi ubijaju, ali i to i visoka T je od Utrogestana...

HM...

Meni se svidja tvoj graf

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage devojke necem da dans stavljam graf, vesticara je stigla

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage devojke necem da dans stavljam graf, vesticara je stigla

i ***em joj :angry::angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage devojke necem da dans stavljam graf, vesticara je stigla

Pa kako bre stigla :angry: :angry: :angry: Baš ti je bio lep graf!!!!

grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr ovo je da čovek poludi!

Nadam se da si dobro :huh: Spremaj se odmah za novi krug, biće bićeeeeee mora :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage devojke necem da dans stavljam graf, vesticara je stigla

Ех бре кумеее :angry: и мени лије као блесава али нећемо да тугујемо јел тако???Ајде ти код мене на једну домаћу вишњовачу и малину па да уживамо...Важи????

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.