Bazalna temperatura

odgovora

Objavljeno

Jekic, tebi bas cudan grafik, nije ti do sad bio ovakav :blink: , stoji ali nize nego posle ovulacije.

Da, konacno se smirila, to je moja normalna temperatura pre ovulacije. Inace, nema iksica vec par dana, uopste nismo bili raspolozeni i nismo htela na silu, ma nije bilo ni govora o sexu, mada danas bi vec moglo :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Eto, Ivana, to ti je dobitna kombinacija ;)

Kod mene jos uvek nisko, kao i juce 35.9, taman sam odustala od ovulacije ovog meseca, a sad se opet nadam. Mogla bi i malo da zakasni pa da bude 31. kad mi je i lunarna :rolleyes:

Biće da je to kod tebe dobitna kombinacija, sa sve lunarnom u paketu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Biće da je to kod tebe dobitna kombinacija, sa sve lunarnom u paketu :)

Ma kod mene mora mnogo da skoci da bi FF prepoznao ovulaciju, zbog onih skokova. <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

И ја сам приметила, ко да ми опао прогестерон, и мени је овај граф много чудан, мени је највиша после овулације и пада :blink: што је баш чудно јер од 5дпо до 10 дпо су ми обично највише температуре :unsure:

Анчи данас мора да падне један икс данас и сутра, ко да сте знали да се чувате, е ја данас кад сам видела да ти се смирила баш ме обрадовало, сад је само да будете вредни ;)

E pa mozda se drugacije i zavrsi bas zato sto je sav cudan :rolleyes:

...a i ovaj moj :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ма искључиш лепо оне високе температуре, знаш које вредности ти биле а фф ти не узима у обзир и лепо ти одреди овулацију ;)

Pa treba da iskljucim polovinu ciklusa onda :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tvoj i dalje stoji, jesi li radila jos neki testic?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moja stoji na 36.5.. samo nek stoji, bitno da ne pada :rolleyes:

Ko ce sacekati jos nedelju dana..

t8f-chartg.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jekic 13 visokih temperatura! :)))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Анчи па искључи пола циклуса шта те брига, мислим какве везе има што ти биле мало вишље пред овулацију, битно да се сад смирило, а ако ће да ти лакше обележи овулацију без њих онда искључи, ја бих тако урадила.

ја јутрос урадила тест, напредујем кад се осушио појавила се евапорацијска линија :lol:

Jel si sigurna da je evaporacijska :rolleyes: Mislim nije da ti ne verujem... <_<

Ni sinoc nije pao sex, mm se ukocio, danas moram da ga lecim da bude ko nov do veceras :lol: , laknulo mi kad sam videla da je temperatura jutros jos uvek niska. A mislis da iskljucim sve one vise od 36.3?

Moja stoji na 36.5.. samo nek stoji, bitno da ne pada :rolleyes:

Ko ce sacekati jos nedelju dana..

Sad kad pocne da raste... :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne znam dal umisljam ali od jutros bas osecam neki pritisak u jajnicima, u desnom pogotovo. :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jel moze mala pomoc... Kako da pratim ovulaciju temperaturom? Kada dostigne najvisu tem onda krece ovl ili ne, moram da pratim svaki dan(jutro) ili... :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jel moze mala pomoc... Kako da pratim ovulaciju temperaturom? Kada dostigne najvisu tem onda krece ovl ili ne, moram da pratim svaki dan(jutro) ili... :rolleyes:

Meris svako jutro u isto vreme, pre nego sto ustanes iz kreveta, znaci cim ti zvoni alarm. Nakon ovulacije skace temperatura, to ces uci vremenom u fazon da prepoznas.

Najbolje se uclani na fertilityfriend.com, mi sve koristimo taj sajt...tamo imas i objasnjeno sve detaljno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne znam dal umisljam ali od jutros bas osecam neki pritisak u jajnicima, u desnom pogotovo. :unsure:

Mozda bas sad ovuliras, mene je ovaj mesec toliko ubijao jajnik, nije bilo sanse da omasim dan ovulacije..i tad je i bila, sutradan je skocila temp

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jel moze mala pomoc... Kako da pratim ovulaciju temperaturom? Kada dostigne najvisu tem onda krece ovl ili ne, moram da pratim svaki dan(jutro) ili... :rolleyes:

Procataj malo unazad, u vise navrata je objasnjeno. Ukratko, meris svako jutro u isto vreme, cim otvoris oci, pre nego sto ustanes iz kreveta. Evo ti sajt http://www.fertilityfriend.com , tu se registrujes i upisujes temperaturu svako jutro. U pocetku ciklusa su ti niske temperature, pred ovulaciju uglavnom najnize, dan NAKON ovulacije skoci temperatura, i ako ostane povisena 3 dana FF ti sam obelezi ovulaciju. Toliko za pocetak, ako te jos nesto interesuje slobodno pitaj, ili procitaj unazad stranice.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mozda bas sad ovuliras, mene je ovaj mesec toliko ubijao jajnik, nije bilo sanse da omasim dan ovulacije..i tad je i bila, sutradan je skocila temp

Daj Boze, mislila sam da je nece ni biti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Daj Boze, mislila sam da je nece ni biti.

Drzim fige :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne znam dal umisljam ali od jutros bas osecam neki pritisak u jajnicima, u desnom pogotovo. :unsure:

Biće da je to to, sad leči muža, pa na trešnjice :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Biće da je to to, sad leči muža, pa na trešnjice :lol:

Izlecen :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ивана В и Љубинка где су ваши графови <_<

xh3-chartg.jpg

Evo ga moj, ništa se posebno ne dešava :huh: Kada obično počne da pada ako nema trudnoće, ima li nekog pravila?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ивана В и Љубинка где су ваши графови <_<

Ma ja juce (tj. sad je vec prekjuce) nisam ni merila jer me je dete probudilo 2 sata pre vremena pa mi se nije ni vredelo da merim. Danas pad i ziganje u levom jajniku izgleda da se O priprema za 10-11 dc. Ovaj put cu da joj napravim sacekusu :ph34r:

ag8-graf-2.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ovaj put cu da joj napravim sacekusu :ph34r:

:lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

moja jutros malo skocila..

kj8-chartg.png

Ali tek je 6 dpo..ima da se nacekam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

moja jutros malo skocila..

Ali tek je 6 dpo..ima da se nacekam

:rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

fd4-cm.jpg

Moja izgleda pocela da pada :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.