Bazalna temperatura

odgovora

Objavljeno

vau ,odlican je,cim poyeleni da ga stavis u ff galeriju,divan je

Hocu,ako pozeleni

23.04. :)

Gde je ta ff galerija?

Znaci ti pa ja pa Luna :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hocu,ako pozeleni

Znaci ti pa ja pa Luna :D

Biće napeto :)dancing1.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Biće napeto :)dancing1.gif

da,da...

E,evo ovde mozete same da pravite smajlice

Smajli

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo i mog grafa jutros

1ks-Ovulat.jpg

lepo lepo k1821.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

da nije sad O..mislim juce bila?

Uglavnom je pao x...

mozda-je-sad.png

nadamo se da je sad bila ovulacija k0507.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Divan :wub:

Šta mu fali bre, odličan je!? :)

Evo i mene :)

qqi-chartg.png

O pa fino Ivana V!!! ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

da nije sad O..mislim juce bila?

Uglavnom je pao x...

Mozda su bile dve ovulacije, zamisli samo :rolleyes:

Ma,opusteno....bice kako je sudjeno...znacu po grudima da li cu dobiti ili ne...sad me vec manje bole tj. drugacije,pa cemo videti...

Drugacije? Jupi

cuj nju opusteno...cekaj da ti dodje 2-3dana pre pa mi kazi jesi li opsutena...ja vise nisam...

Ma kakvi, ovog meseca nista. Ja nisam opustena od nekoliko dana pre O. Prvo da je kako treba docekam, a onda u osluskivanju simptoma. Nemam cemu da se nadam i fino mi je koliko se to moze

23.04. :)

Za tri dana, uh, treba to iscekati, pa onda My Heart posle tebe ... imacu 100kg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage moje, evo mene, radila sam sve analize sto sam dobila, krvnu sliku, tumor marker i kolor dopler...tumor marker i krvna slika su mi dobri, ali sam zato danas na kolor dopleru za malo dobila infarkt. Zamislite ovo, prvi put kad sam otisla kod doktorke cista mi je bila 31x20mm, posle deset dana 32x21mm, a danas posle samo osam dana 50x36mm plus sto sam dobila jos jednu cistu odmah pored ove. Izludecu, poceo da me boli levi jajnik jer je cista pored njega...levi jajnik mi je 63x47mm, a desni normalan 37x18mm. Sutra idem kod moje doktorke da joj nosim rezultate i verovatno cu dobiti hormonske tablete. Pijem neki caj bas za ciste. Mnogo mi brzo raste, a ovaj doktor sto mi radio kolor dopler nije siguran da je u pitanju vodena cista... Za mesec ipo opet kod njega na kontrolu. :(

Ta cista je baš velika, nadam se da nije ništa ozbiljno i da će se brzo srediti, izvini ne sećam se da li si vadila i hormone i kakvi su bili?

Držim fige da se sve dobro završi, što pre.

Stigla je....

A bas sam se nameračila na test :lol:

Kako stigla? Jel prlja ili baš došla, došla?

Luna i My heart i dalje lepi grafovi, Luna kad je tebi dan D?

Učiteljice, to najava? malo padne pa onda naglo skoči, priprema se, priprema

Alex opet skok, nadamo se da je O

IvanaV lep graf, tebi se bliži dan D, pošto je danas 12 DPO, kad će testić?

Nadam se da vam nisam dosadila

Nisi, samo ti stavljaj šta god nađeš

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mozda su bile dve ovulacije, zamisli samo :rolleyes:

Joj zamisli...ima da nadmasim Jekic...hahahha...salim se..daj boze da je i bila jedna...

Ivana sutra bi mogla test....ajd...sutra ti je 12 DPO... :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

IvanaV lep graf, tebi se bliži dan D, pošto je danas 12 DPO, kad će testić?
Joj zamisli...ima da nadmasim Jekic...hahahha...salim se..daj boze da je i bila jedna...

Ivana sutra bi mogla test....ajd...sutra ti je 12 DPO... :P

Bila da kupim, nema :rolleyes: Ma i bolje što ga nisam kupila, verovatno ne bi dočekao sutra :)

O pa fino Ivana V!!! ;)
;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mozda su bile dve ovulacije, zamisli samo :rolleyes:

Drugacije? Jupi

Ma kakvi, ovog meseca nista. Ja nisam opustena od nekoliko dana pre O. Prvo da je kako treba docekam, a onda u osluskivanju simptoma. Nemam cemu da se nadam i fino mi je koliko se to moze

Za tri dana, uh, treba to iscekati, pa onda My Heart posle tebe ... imacu 100kg

Pa,da,drugacije nego prethodnih dana. Boli me onako kao kad sam dojila,pa pocne mleko da nadolazi,a blesa pomeri obrok...ko je dojio znace,a ko nije....pa,onako su malko tvrdje i bolne...i sad me nervira jer sam pocela da preispitujem sve simptome i promene

t2412.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bila da kupim, nema :rolleyes: Ma i bolje što ga nisam kupila, verovatno ne bi dočekao sutra

Ha, i kod mene bi bilo isto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo mene, bila sam danas kod doktorke i vec mi je laknulo..dala mi je da pijem hormonske tabletice Primolut-Nor-5 a pijem i caj od Macine trave ocajnice, tako se zove caj on je za upale jajnika, sekret, regulisanje menstrualnih ciklusa i za ciste. Rekla mi je doktorka da ga pijem mesec dana bar po litar na dan i ove hormone 10 dana po dve tablete, jedna ujutru jedna uvece i posle sledece menst. da joj se javim. Ona se nada da ce to da pukne od toga...nadam se i ja...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa,da,drugacije nego prethodnih dana. Boli me onako kao kad sam dojila,pa pocne mleko da nadolazi,a blesa pomeri obrok...ko je dojio znace,a ko nije....pa,onako su malko tvrdje i bolne...i sad me nervira jer sam pocela da preispitujem sve simptome i promene

t2412.gif

Oooooo pa draga ovo miriše, miriše na TRDNOOOĆĆĆĆUUUUUUU

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo mene, bila sam danas kod doktorke i vec mi je laknulo..dala mi je da pijem hormonske tabletice Primolut-Nor-5 a pijem i caj od Macine trave ocajnice, tako se zove caj on je za upale jajnika, sekret, regulisanje menstrualnih ciklusa i za ciste. Rekla mi je doktorka da ga pijem mesec dana bar po litar na dan i ove hormone 10 dana po dve tablete, jedna ujutru jedna uvece i posle sledece menst. da joj se javim. Ona se nada da ce to da pukne od toga...nadam se i ja...

Dobro je :) Ja sam pila te Primolut-Nor za odlaganje, samo ne znam za taj čaj mislim da je opasan ako se pije posle ovulacije, pričale su devojke nešto o tome :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo mene, bila sam danas kod doktorke i vec mi je laknulo..dala mi je da pijem hormonske tabletice Primolut-Nor-5 a pijem i caj od Macine trave ocajnice, tako se zove caj on je za upale jajnika, sekret, regulisanje menstrualnih ciklusa i za ciste. Rekla mi je doktorka da ga pijem mesec dana bar po litar na dan i ove hormone 10 dana po dve tablete, jedna ujutru jedna uvece i posle sledece menst. da joj se javim. Ona se nada da ce to da pukne od toga...nadam se i ja...

Naravno da će puci, nema joj druge ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo mene, bila sam danas kod doktorke i vec mi je laknulo..dala mi je da pijem hormonske tabletice Primolut-Nor-5 a pijem i caj od Macine trave ocajnice, tako se zove caj on je za upale jajnika, sekret, regulisanje menstrualnih ciklusa i za ciste. Rekla mi je doktorka da ga pijem mesec dana bar po litar na dan i ove hormone 10 dana po dve tablete, jedna ujutru jedna uvece i posle sledece menst. da joj se javim. Ona se nada da ce to da pukne od toga...nadam se i ja...

Vec sam ti rekla, bice sve u redu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja promenila avatara ali i dalje pokazuje stari t1940.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

eve promenio je konacno m0157.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

inace sam fanatik za zelenu boju, svi size od mene t2814.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Za tri dana, uh, treba to iscekati, pa onda My Heart posle tebe ... imacu 100kg

Ma ne mora da znaci, ja sam djembela zatrudnela i prvih 5 meseci sam gubila po 1-2 kg mesecno pa u 6 i 7 dobila koji i jos uvek sam imala manje nego kad sam zatrudnela a onda u 8. kad sam imala 1 kg manje nego u 7 sam se rasplakala jer sam se uplasila da to nije normalno. Onda sam u 9. udarila po slatkisima i do kraja sam imala svega 5-6 kg vise nego na pocetku a iz bolnice sam izasla sa 1,5 kg viska. Sto kaze mm, trudnoca je kao vojska, mrsavi se ugoje a debeli smrsaju :P

Evo i mog grafa, juce nisam stigla da se predstavim i juce mi je bas pala ali danas opet skok. Sve mi se cini da ce i moj graf uzimati za primer - glupo deluje ali pozeleni na kraju :rolleyes::lol:

85z-graf-5.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma ne mora da znaci, ja sam djembela zatrudnela i prvih 5 meseci sam gubila po 1-2 kg mesecno pa u 6 i 7 dobila koji i jos uvek sam imala manje nego kad sam zatrudnela a onda u 8. kad sam imala 1 kg manje nego u 7 sam se rasplakala jer sam se uplasila da to nije normalno. Onda sam u 9. udarila po slatkisima i do kraja sam imala svega 5-6 kg vise nego na pocetku a iz bolnice sam izasla sa 1,5 kg viska. Sto kaze mm, trudnoca je kao vojska, mrsavi se ugoje a debeli smrsaju :P

Evo i mog grafa, juce nisam stigla da se predstavim i juce mi je bas pala ali danas opet skok. Sve mi se cini da ce i moj graf uzimati za primer - glupo deluje ali pozeleni na kraju :rolleyes::lol:

85z-graf-5.png

ala seta...ma bitno da je ovulacija obelezena i da ne ide ispod crvene crte. jel su tebi uvek ovako niske temperature? :huh:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

eee a sad kafica, mora da se uci, sutra ispit, nista se ne zna, idem cisto da vidim sta ce biti. m0420.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ala seta...ma bitno da je ovulacija obelezena i da ne ide ispod crvene crte. jel su tebi uvek ovako niske temperature? :huh:

Uvek! A kad merim pod miskom su za 0,2-0,3 stepena nize. To je jedan od simptoma hipotiroide <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sta vam je sa tim avatarima? Prolecno picanjenje :lol: Moracu i ja svoj da doteram :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.