Bazalna temperatura

odgovora

Objavljeno

:lol::lol::lol: Superiška, idemo u nove radne pobede

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moraću i ja mog da fatam na brzinu, ako tražim ili najavljujem sve nekako izbegava

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Stvarno????

Nemoj da padas sa raspolozenjem, please!!! Idemo dalje

o,da...ozbiljno vam kazem.meni je kasnilo vec dve nedelje kad mi je test pokazao dve crtice,do tad je uvek bila jedna,a ja tad nisam mogla vise da obucem devojacke farke,i posle kad sam otisla na pregled i merila se a ja se vec ugojila 5-6kg. Najozbiljnija sam.

Mene grudi ubijaju,i osecam da ce biti najava za vesticu,al videcemo kako ce T da se ponasa. Odoh sad da kupam mog blesu,pa cu da dodjem ovde opet,pa da safatam mm malo :D nije fer,vi ste vaseg safatale,a ja moram da cekam da blesa zaspi :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

da dodam-imam povremena probadanja malo levo pa desno,i to me bas onako posteno zigne...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Devojke, danas sam na nekom forumu procitala da bazalna temperatura nista ne pokazuje kad se koristi klomifen <_<

Ja se polako odvikavam, nedelju dana nisam merila, videcu kako cu u buduce, nesto mi se vise ne meri... :huh:

Joj nemoj mi samo to reci...smrc ,smrc....

Ja svom doktoru rekla da mjerim bazalnu,nije mi nista rekao...jos mi samo i to hvali.. :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moraću i ja mog da fatam na brzinu, ako tražim ili najavljujem sve nekako izbegava

ma samo ga iz zasede zaskocis, kad se najmanje nada.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

mene i danas boluckaju sike i svrbe, cesam ih, a mm zezam da imam sugu :lol: :lol: :lol: i da imala sam nevidjeni zatvor, moram da batalim malo crnu cokoladu, izgleda da mi ne prija. <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jaoj :lol::lol::lol: , možda te stvarno piči ovaulacija....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

da dodam-imam povremena probadanja malo levo pa desno,i to me bas onako posteno zigne...

Hoće to kad se ugnježđuje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

mene i danas boluckaju sike i svrbe, cesam ih, a mm zezam da imam sugu :lol: :lol: :lol: i da imala sam nevidjeni zatvor, moram da batalim malo crnu cokoladu, izgleda da mi ne prija. <_<

Ma nije to od cokolade..oce se to desavati "zatvor" kad si u BLAZENOM stanju... :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

o,da...ozbiljno vam kazem.meni je kasnilo vec dve nedelje kad mi je test pokazao dve crtice,do tad je uvek bila jedna,a ja tad nisam mogla vise da obucem devojacke farke,i posle kad sam otisla na pregled i merila se a ja se vec ugojila 5-6kg. Najozbiljnija sam.

Mene grudi ubijaju,i osecam da ce biti najava za vesticu,al videcemo kako ce T da se ponasa. Odoh sad da kupam mog blesu,pa cu da dodjem ovde opet,pa da safatam mm malo :D nije fer,vi ste vaseg safatale,a ja moram da cekam da blesa zaspi :lol:

Volela bih da i ja imam takvog jednog blesu, da znas.

A za grudi ;)

da dodam-imam povremena probadanja malo levo pa desno,i to me bas onako posteno zigne...

Oho jos jedan pokazatelj ;)

mene i danas boluckaju sike i svrbe, cesam ih, a mm zezam da imam sugu :lol: :lol: :lol: i da imala sam nevidjeni zatvor, moram da batalim malo crnu cokoladu, izgleda da mi ne prija. <_<

Sumljiva si ti meni, sumljiva. KAda si ono radila test????

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

da dodam-imam povremena probadanja malo levo pa desno,i to me bas onako posteno zigne...

Cek sta te zigne???

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jaoj :lol::lol::lol: , možda te stvarno piči ovaulacija....

daj boze!!!! :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma nije to od cokolade..oce se to desavati "zatvor" kad si u BLAZENOM stanju... :lol: :lol:

Ma nema blazenog stanja, ali ima guza na kojoj sad jedva sedim, namucih se bas bas... :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sumljiva si ti meni, sumljiva. KAda si ono radila test????

Ma juce, onaj babyrapid. :unsure: ne verujem LunaMi, jel si videla kakav mi je graf... <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma juce, onaj babyrapid. :unsure: ne verujem LunaMi, jel si videla kakav mi je graf... <_<

Videla, a da li si ti videla one lepe zelene grafove sa FF???

Mislim, ja pricam po fazonu:"Sta je babi milo to joj se i snilo."

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Videla, a da li si ti videla one lepe zelene grafove sa FF???

Mislim, ja pricam po fazonu:"Sta je babi milo to joj se i snilo."

mislim da nisam ja te srece kolega.... :unsure: a i danas je 46 dc valjda bi do sad nesto testic pokazao... :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da vam javim da je kod mene upravo pao x...za svaki slucaj... :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da vam javim da je kod mene upravo pao x...za svaki slucaj... :lol: :lol:

juuuupi!!! koliko x-ica danas :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nije mi do toga,ali mora se..pretpostavljam da ni vama nije uvijek do HEKSANJA... :lol: :lol: Sta da radim sa T?Grrrrrrrrr...necu da se nerviram...

:P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage moje, evo mene, radila sam sve analize sto sam dobila, krvnu sliku, tumor marker i kolor dopler...tumor marker i krvna slika su mi dobri, ali sam zato danas na kolor dopleru za malo dobila infarkt. Zamislite ovo, prvi put kad sam otisla kod doktorke cista mi je bila 31x20mm, posle deset dana 32x21mm, a danas posle samo osam dana 50x36mm plus sto sam dobila jos jednu cistu odmah pored ove. Izludecu, poceo da me boli levi jajnik jer je cista pored njega...levi jajnik mi je 63x47mm, a desni normalan 37x18mm. Sutra idem kod moje doktorke da joj nosim rezultate i verovatno cu dobiti hormonske tablete. Pijem neki caj bas za ciste. Mnogo mi brzo raste, a ovaj doktor sto mi radio kolor dopler nije siguran da je u pitanju vodena cista... Za mesec ipo opet kod njega na kontrolu. :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage moje, evo mene, radila sam sve analize sto sam dobila, krvnu sliku, tumor marker i kolor dopler...tumor marker i krvna slika su mi dobri, ali sam zato danas na kolor dopleru za malo dobila infarkt. Zamislite ovo, prvi put kad sam otisla kod doktorke cista mi je bila 31x20mm, posle deset dana 32x21mm, a danas posle samo osam dana 50x36mm plus sto sam dobila jos jednu cistu odmah pored ove. Izludecu, poceo da me boli levi jajnik jer je cista pored njega...levi jajnik mi je 63x47mm, a desni normalan 37x18mm. Sutra idem kod moje doktorke da joj nosim rezultate i verovatno cu dobiti hormonske tablete. Pijem neki caj bas za ciste. Mnogo mi brzo raste, a ovaj doktor sto mi radio kolor dopler nije siguran da je u pitanju vodena cista... Za mesec ipo opet kod njega na kontrolu. :(

Ajoj draga..kako tako brzo raste?Bice valjda sve ok....ljubim te...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage moje, evo mene, radila sam sve analize sto sam dobila, krvnu sliku, tumor marker i kolor dopler...tumor marker i krvna slika su mi dobri, ali sam zato danas na kolor dopleru za malo dobila infarkt. Zamislite ovo, prvi put kad sam otisla kod doktorke cista mi je bila 31x20mm, posle deset dana 32x21mm, a danas posle samo osam dana 50x36mm plus sto sam dobila jos jednu cistu odmah pored ove. Izludecu, poceo da me boli levi jajnik jer je cista pored njega...levi jajnik mi je 63x47mm, a desni normalan 37x18mm. Sutra idem kod moje doktorke da joj nosim rezultate i verovatno cu dobiti hormonske tablete. Pijem neki caj bas za ciste. Mnogo mi brzo raste, a ovaj doktor sto mi radio kolor dopler nije siguran da je u pitanju vodena cista... Za mesec ipo opet kod njega na kontrolu. :(

Jooooj :( :( :( Ljub i da se to sto pre sredi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.